Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А тепер вже уявляєте що було б, якби замість МН-17 московити вальнули свій літак з дітьми?

коньяк 50 градусів? ойой. Я чай пию. Чорний чай, лимон, цукор. Напевно через цукор алкоголь був би трохи кориснішій, припускаю.
   
Ельф дословно сприйняв мої слова про алкоголь і без досвіду напився, і ще не хотів пити. Треба докладніше писати, щоб не було таких ситуацій...
   
Коли в 2014 році заплутались в тих Первомайських і помилково збили малазійський Боїнг замість свого аерофлотівського з дітьми.

І тоді б НІХТО не допоміг Україні. Не зміг би.

До цих пір дивуюсь чуду, яке тоді врятувало Україну.

я об этом писал еще в 14...

шо они спецом хотели сбить самолет аэрофлота с детьми.
   
...і да, якби все було як марить ТС, хуйло не ждав би до ночі.
Наступ начався б ще ДО того як збили літак. І була б відповідна заява.
І почалася б повномасштабна війна. Буквально через пару хвилин після збиття пасажирського. І уже ніхто б ніколи не взнав шо то був за літак і шо там за пасажири.

Упевненний, цей аргумент так само буде проігноровано підкацапним лопікстартером  :-)o

Ну не за две минуты, конечно, а за пол часа. Эти пол часа понадобились операторам первого канкана, чтобы прибыть на место изначально снимать репортаж о сбитии русско деточек. Хуйло уже выучило речь. Все члены совбеза рашки (ЛЕТОМ, карл!) совершенно случайно не на морях, а в Москве. Тут пропагандоны начинают искать ракурс на эмблему Аэрофлота, а там эмблема малазийцев.
И совбез рашки полным составом вместе с хуйлом начинают названивать Обаме ночью когда тот спал вместо того, чтобы отдавать приказ наказать Украину и снести фашистскую власть в Киеве.
   
вже кілька днів не пила.
алкаши бліа.
я по півроку не пью
   
В інформ просторі обговорюють 3 версії:
- кацапи цілили в український транспортник та промахнулися
- вони навмисно збили саме MH17
- вони сплутали населенні пункти і тому збили  малазійський Боінг замість російського Москва-Ларнака 

Кожна версія легко спростовується, тому я прихильник четвертої:
site . ua/olexandr.denysenko/30756-mh17-stsenariy-trilera/
коротко,  що за версія?
   
Кожна версія легко спростовується, тому я прихильник четвертої:
site . ua/olexandr.denysenko/30756-mh17-stsenariy-trilera/
гніда....
по ссилкам зальотних не хажу... курвомать
   
в тому шо "ми нє в таво целілісь", підхуйлятнеику, поняв?
Схоже, клінічний випадок...
Отже
Якщо кацапи дали зброю бандитам у сусідній державі - це страшенний злочин особисто Хуйла(він же ж там особисто кожним танком керує!).
А якщо РФ намагалася знищити власних громадян, щоб отримати привід для загарбання сусідньої держави - тут жодної вини Хуйла нема. І сам розгляд цієї версії - це ганенбна спроба "відбілити Хуйла".
Коньяк на таке не здатен.
Ти зовсім не спалився...
   
алкаши бліа.
я по півроку не пью

ото логіка, пише вдутий монітор в тумані, мене тверезу алкоголіком називає. Доречі краще пости під градусом в тебе, ніж коли тверезий.

Я випити люблю. І вмію вживати алкоголь, в тірамізу, солодке. Але твереза пишу на форумі і читаю, принципово.

До того 15 років через інфаркт у 2005 році не пила. То з 2020 року почала, власне як захід від вірусу, підсвідомо тягнуло випити, еее... та кому я намагаюся пояснити.
   
Хуйло уже выучило речь.
Пробую собі уявити рівень переляку в Кремлі, шоб кількахвилинну промову для самого Хуйла не переписали "з чистого аркуша", а поспіхом підкоригували.
А наступного дня була ще дуже цікава заява МО РФ...
   
коротко,  що за версія?
Викладаю версію стисло.
1. Мотивація раків в цій версії таж сама, що й у версії Наливайченка - Casus Belli, намір збити літак Москва-Ларнака.
2. Цю задачу мав виконати інший БУК ХХХ (реально таємний) - він проявив себе тільки коли тікав наступної ночі з України.
3. Бук 3Х2, який випустив ракету в МН17, не планував це робити - він був направлений на бойове чергуванння під східне Первомайске, щоб бути на зв'язку з СВЦ Купол, яка була розташована поруч в Куйбишево вже на росйській території.
4. Плутанина вийшла в Донецьку в момент передачі командиру БУКа секретного пакету з інструкціями  - пакет потрапив  командиру БУК 3Х2, а не БУК ХХХ. 
5. Коли БУК 3х2 виконував секретний наказ, на його радарі був МН17.  БУК ХХХ так і не стрельнув, бо не отримав інструкції.

 
           
   
гніда....
по ссилкам зальотних не хажу... курвомать

Пане Ельф, не треба так жорстко.
Я дав посилання на власну статтю - вона занадто велика, щоб її тут постити.
А я на ФУПі точно не "зальотний".
   
Якщо небо над Україною було для літаків з РФ вже до того зачинено, як ви пишете, то чому рос влада виходила з того, що над Україною сбили літак Аерофлоту з російськими дітьми? А взагалі спочатку не йшла мова про те, що літак сбито, невідомо було, чому літак впав. То рос влада мала знати, що літак Аерофлота збити не можуть через те, що не пускають летіти в тому ареалі. Взагалі казали до того, що будуть сбивати кожний літак, який буде пролітати над тою територією. Декілька літаків позбивали до того саме над тим регіоном, де летів потім Боінг. Питання, а чого він там летів, якщо це все так небезпечно.
   
Викладаю версію стисло.
1. Мотивація раків в цій версії таж сама, що й у версії Наливайченка - Casus Belli, намір збити літак Москва-Ларнака.
2. Цю задачу мав виконати інший БУК ХХХ (реально таємний) - він проявив себе тільки коли тікав наступної ночі з України.
3. Бук 3Х2, який випустив ракету в МН17, не планував це робити - він був направлений на бойове чергуванння під східне Первомайске, щоб бути на зв'язку з СВЦ Купол, яка була розташована поруч в Куйбишево вже на росйській території.
4. Плутанина вийшла в Донецьку в момент передачі командиру БУКа секретного пакету з інструкціями  - пакет потрапив  командиру БУК 3Х2, а не БУК ХХХ. 
5. Коли БУК 3х2 виконував секретний наказ, на його радарі був МН17.  БУК ХХХ так і не стрельнув, бо не отримав інструкції.   


Це що ти озвучив є фактично «аерофлотівська версія». Із зовсім невеликим відмінностями. Але суть і основа версії, назвемо її «Два Буки», така сама як і в «аерофлотівській версії» - московитами проводилась таємна спецоперація, щоб із засади збити московистський літак з дітьми, звинуватити в цьому Україну і внаслідок цього отримати залізобетонні підстави щоб розправитись з Україною.

Але я хотів би уточнити відносно другого Бука. Він дійсно був. Два Буки одночасно були доставлені до кордону України, але за всією наявною інформацію з якихось причин через кордон переправили лише один Бук. Чи то не знайшли тягача, чи той другий Бук поламався.

На всіх фотографіях і відео зафіксований лише один Бук, той самий 3Х2. Як його везли до Донецька, як він стояв там на околиці біля кемпінга, як його везли до Сніжного. І навіть як він вже своїм ходом висувався на вогневу позицію. А потім все зафіксовано на зворотньому шляху, коли той Бук 3Х2 терміново евакуювали. Навіть не зачохливши ракети, а однієї ракети вже не було - вони нею збили МН-17.

З цим все зрозуміло.

А от фоток чи відео ДРУГОГО Бука на території Украіни я щось не ніде не бачив. Також не зустрічав свідчень очевидців, які бачили той другий Бук.

Надай якісь фото-відео матеріали, де видно той ДРУГИЙ Бук НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.
   
Це що ти озвучив є фактично «аерофлотівська версія». Із зовсім невеликим відмінностями. Але суть і основа версії, назвемо її «Два Буки», така сама як і в «аерофлотівській версії» - московитами проводилась таємна спецоперація, щоб із засади збити московистський літак з дітьми, звинуватити в цьому Україну і внаслідок цього отримати залізобетонні підстави щоб розправитись з Україною.
Але я хотів би уточнити відносно другого Бука. Він дійсно був. Два Буки одночасно були доставлені до кордону України, але за всією наявною інформацію з якихось причин через кордон переправили лише один Бук. Чи то не знайшли тягача, чи той другий Бук поламався.

На всіх фотографіях і відео зафіксований лише один Бук, той самий 3Х2. Як його везли до Донецька, як він стояв там на околиці біля кемпінга, як його везли до Сніжного. І навіть як він вже своїм ходом висувався на вогневу позицію. А потім все зафіксовано на зворотньому шляху, коли той Бук 3Х2 терміново евакуювали. Навіть не зачохливши ракети, а однієї ракети вже не було - вони нею збили МН-17.

З цим все зрозуміло.

А от фоток чи відео ДРУГОГО Бука на території Украіни я щось не ніде не бачив. Також не зустрічав свідчень очевидців, які бачили той другий Бук.

Надай якісь фото-відео матеріали, де видно той ДРУГИЙ Бук НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.

Раджу тобі таки прочитати статтю - там більше пояснень.
Відповідаю на питання:
Підставою для припущення наявності другого БУКу на території України є наступне:
1.  2014 року СБУ доповіло про те, що в ніч 18-го липня з території України раки посіпіхом вивезли три установки  БУК.
2. Дубінський очікував на 2 БУКи - це можна почути з перехоплених розмов.
3. Другий БУК тому ніхто й не помітив, що він виконував вкрай секрктну операцію.
4. Нарешті тільки наявність другого БУКа пояснює ті нестиковки, що руйнують версію подій Наливайченка.
   
Раджу тобі таки прочитати статтю - там більше пояснень.
Відповідаю на питання:
Підставою для припущення наявності другого БУКу на території України є наступне:
1.  2014 року СБУ доповіло про те, що в ніч 18-го липня з території України раки посіпіхом вивезли три установки  БУК.
2. Дубінський очікував на 2 БУКи - це можна почути з перехоплених розмов.
3. Другий БУК тому ніхто й не помітив, що він виконував вкрай секрктну операцію.
4. Нарешті тільки наявність другого БУКа пояснює ті нестиковки, що руйнують версію подій Наливайченка.

Про два Буки яких підвезли до кордону всім відомо.

А ще десь недалеко могла бути вся та курська бригада ППО, в яку штатно входили ті Буки. Ці Буки мали знову влитись в ту бригаду вже в складі армії вторгнення, яка стояла під кордонами і чекала команди на початок наступу. А тригером для подачі каманди мало бути падіння московистського літака з дітьми. Тоді точно ніхто нічого не знайшов би.

Але. НА УКРАЇНСЬКІЙ ТЕРИТОРІЇ ЗАФІКСОВАНО ЛИШЕ ОДНУ УСТОНОВКУ БУК. Можна моделювати переправлення двох, трьох Буків, та навіть всієї тієї бригади на територію України, але ніяких підтверджень того НЕМАЄ.

До цього було відомо про спробу переправити двох Буків, і Дубінський дійсно чекав два Буки. Але є інформація що переправили лише один. І саме через те з‘явилась помилка з ВІРНИМ Первомайським, яка розвалила ту комбінацію.

Тут можна навіть припустити і ще більш токий розрахунок координаторів спецоперації. Дійсно, мали пригнати два Буки. Дубінський попередньо отримує простий наказ із Москви доставити їй в Первомайське. Звісно, ніхто в справжні плани тих дубінських не посвячував. І тоді один Бук відсилається в Первомайське під Сніжне, а інший вже в ПРАВИЛЬНЕ Первомайське, на захід від Донецька. Оскільки прибув один Бук, а наказ про Первомайське був без всяких деталей, то Дубінський почесавши рєпу використав його як краще із своєї точки зору - направив туди де він був потрібніший ДЛЯ НЬОГО. Біля Сніжного йшли бої. А біля ПРАВИЛЬНОГО Первомайського було тихо. Тобто, просто НЕ ВГАДАВ.

Але це вже моделювання можливої ситуації і версій можливих подій, які не відбулись.


Якщо ДІЙСНО було переправлено два, а як ти стверджуєш навіть ТРИ Буки, то вони не стелси-неведимки, так чи інакше були б зафіксовані. А такої фіксації щось ніде не проглядається.
   
хехе
Починаючи з цього поста - 16 квітня 2021 23:23:52 ваще не помню шо я там дальше писав. Цікаве враження, наче іншу людину читаю.
   
В інформ просторі обговорюють 3 версії:
- кацапи цілили в український транспортник та промахнулися
- вони навмисно збили саме MH17
- вони сплутали населенні пункти і тому збили  малазійський Боінг замість російського Москва-Ларнака 

Кожна версія легко спростовується, тому я прихильник четвертої:
site . ua/olexandr.denysenko/30756-mh17-stsenariy-trilera/


Ну, спростуй третю версію. Тим більше що це «легко спростовується».

Лінк лівий чи кривий. Як не намагався - нічого не відкривається. Навіть не знаходиться. Хотів прочитати про тих ТРИ Буки. Дай щось працююче.




   
Ну, спростуй третю версію. Тим більше що це «легко спростовується».

Лінк лівий чи кривий. Як не намагався - нічого не відкривається. Навіть не знаходиться. Хотів прочитати про тих ТРИ Буки. Дай щось працююче.

В останньому допису Ви майже повністю повторили мою версію :).
Тільки моя гіпотеза полягала в тому, що Дубінський теж не був в курсі операції "Аерофлот". Він мав організувати зустріч кур'єра з командиром БУКа.
Кур'єр мав передати пакет із секретним завданням, але  по дурості Дубінського, цей пекет було передано не тому екіпажу.

Все це читайте в моїй статті.
Бачу ви вперше стикаєтеся з таким неправильним посиланням.
Справа в тому, що УП забороняє розміщувати посилання на певні конкурентні ресурси, до яких належить site<крапка>ua
Якщо пишеш такий лінк,  робот УП автоматично його спотворює.
Щоб робот його не розпізнав я додав пробіли навколо точки : "site . uа"  - вам треба просто прибрати ці пробіли.
Або в наступному посилання замініть слово <крапка> на реальну крапку:
site<крапка>ua/olexandr.denysenko/30756-mh17-stsenariy-trilera/
       
PS
Буду вдячний почути вашу оцінку моєї версії.

Останнє редагування: 17 квітня 2021 20:16:34 від d2alex
   
PS
Буду вдячний почути вашу оцінку моєї версії.
а нізя просто сюди її скопіпастити?
   
В останньому допису Ви майже повністю повторили мою версію :).
Тільки моя гіпотеза полягала в тому, що Дубінський теж не був в курсі операції "Аерофлот". Він мав організувати зустріч кур'єра з командиром БУКа.
Кур'єр мав передати пакет із секретним завданням, але  по дурості Дубінського, цей пекет було передано не тому екіпажу.

Все це читайте в моїй статті.
Бачу ви вперше стикаєтеся з таким неправильним посиланням.
Справа в тому, що УП забороняє розміщувати посилання на певні конкурентні ресурси, до яких належить site<крапка>ua
Якщо пишеш такий лінк,  робот УП автоматично його спотворює.
Щоб робот його не розпізнав я додав пробіли навколо точки : "site . uа"  - вам треба просто прибрати ці пробіли.
Або в наступному посилання замініть слово <крапка> на реальну крапку:
site<крапка>ua/olexandr.denysenko/30756-mh17-stsenariy-trilera/
     

Ти мене втомлюєш своєю НЕУВАЖНІСТЮ. Якщо це дійсно неуважність.

Я весь час пишу що НІХТО ІЗ МІСЦЕВИХ ОРКІВ НЕ МАВ НІЯКОГО ПОНЯТТЯ ПРО СПЕЦОПЕРАЦІЮ. Ніякий Дубінський, Гіркін, Хмурий, Бурий, Кривий і ніхто інший. Ніхто нічого не знав і знати не міг.


   
НІХТО ІЗ МІСЦЕВИХ ОРКІВ НЕ МАВ НІЯКОГО ПОНЯТТЯ ПРО СПЕЦОПЕРАЦІЮ
ніхто ваще НЕ МАВ НІЯКОГО ПОНЯТТЯ ПРО СПЕЦОПЕРАЦІЮ.
Угадай чому  :weep:
   
Прочитав. Судячи з усього ти і є автор версії - «Ви майже повністю повторили мою версію».

Версія «Два Буки» озвучена... аж через 6 (років) після «аерофлотівської версії». Тобто був час розібратись. А «аерофлотівська версія» озвучена відразу, по гарячих слідах.

Я вже писав вище - ці дві версії на 90 процентів співпадають. І співпадають на 100% В ОСНОВНОМУ - московити для обгрунтування вторгнення і окупації України хотіли збити свій літак з дітьми. Різниця цих версій лише в деталях здійснення. Хоч основа тих деталей також співпадає - постріл із засади в літак з дітьми із таємно привезеної пускової установки ППО.

Ти ж чомусь постійно наголошуєш - «аерофлотівська версія» ХИБНА і її «легко спростувати». Дивна наполегливість. Навіть для автора трохи іншої версії. Яка по суті є тією ж версією.
   
Версія «Два Буки» не має жодного матеріального підтвердження існування тих двох Буків на території України. Навіть ТРЬОХ Буків. Є лише коротке згадування про інформацію від СБУ, яку (інформацію) також ніхто не бачив.


   
Спробую запостити лінк на версію «Два Буки» без скорочень. Якщо УП не дозволить - звиняйте. Якщо не дозволить, користуючись порадою автора версії вставте ту крапку і прочитайте. І як говориться - знайдіть відмінності із «аерофлотівською версією». То і є фактично «аерофлотівська версія». З мінімальними відмінностями в деталях виконання.

Лінк без скорочень:

https://сайт/olexandr.denysenko/30756-mh17-stsenariy-trilera/


ПиСи.

Дійсно, УП не дозволяє. Тому в наступному посиланні замініть слово <крапка> на реальну крапку:

site<крапка>ua/olexandr.denysenko/30756-mh17-stsenariy-trilera/

Останнє редагування: 17 квітня 2021 20:52:01 від Маковій
   
Прочитав. Судячи з усього ти і є автор версії - «Ви майже повністю повторили мою версію».

Версія «Два Буки» озвучена... аж через 6 (років) після «аерофлотівської версії». Тобто був час розібратись. А «аерофлотівська версія» озвучена відразу, по гарячих слідах.

Я вже писав вище - ці дві версії на 90 процентів співпадають. І співпадають на 100% В ОСНОВНОМУ - московити для обгрунтування вторгнення і окупації України хотіли збити свій літак з дітьми. Різниця цих версій лише в деталях здійснення. Хоч основа тих деталей також співпадає - постріл із засади в літак з дітьми із таємно привезеної пускової установки ППО.

Ти ж чомусь постійно наголошуєш - «аерофлотівська версія» ХИБНА і її «легко спростувати». Дивна наполегливість. Навіть для автора трохи іншої версії. Яка по суті є тією ж версією.
Я про те, що офіційне слідство JIT версію СБУ не прияняла на розгляд. Саме з причин певних нестиковок.
Як бачите, я підтримую версію СБУ в частині мотивації злочину, але не підтримую в частині хронології подій.

А щодо повідомлення СБУ про вивіз трьох БУКів 18-го липня  - це не моя вигадка. Зараз знайду посилання.
   
Ельф, розкажи в чому секрет?
як на мене, версія гівна варта. Впрочем, не осилив, чисто по діагоналі. Але навіть по діагоналі видно шо гівно. Таке ж саме як і версія ТСа.
Як правило, побільше версій придумують ті, хто бажає заплутати слідство.
   
Ельф, розкажи в чому секрет?
Розібрався - треба замінити сивмол на його код. :)
   
як на мене, версія гівна варта. Впрочем, не осилив, чисто по діагоналі. Але навіть по діагоналі видно шо гівно. Таке ж саме як і версія ТСа.
Як правило, побільше версій придумують ті, хто бажає заплутати слідство.
Мене спонукало на ці роздуми саме недосконалість інших версії, а не намагання когось заплутати.
Наскільки я розумію, ви притримуєтесь певної версії, яка не викликає у вас сумнівів. 
   
Я про те, що офіційне слідство JIT версію СБУ не прияняла на розгляд. Саме з причин певних нестиковок.
Як бачите, я підтримую версію СБУ в частині мотивації злочину, але не підтримую в частині хронології подій.

А щодо повідомлення СБУ про вивіз трьох БУКів 18-го липня  - це не моя вигадка. Зараз знайду посилання.

Ні, не через нестиковки. Нестиковок там немає, у всякому випадку в основному. Не прийняли до розгляду з інших міркувань.

Я вже писав вище, що наразі потрібно залізобетонно закіріпити в неоскаржуваних судивих рішеннях, що МН-17 збили московити. Тому що московити і досі стверджують що то не вони і всім чим можуть блокують судовий процес - брехнею, фейковими експертизами, протестами, процедурними заморочками тощо. Ну а в інтернетах їх боти завалюють цю тему спамом, брехнею, дуркуванням і таким іншим.

А вже потім після першого суду рогрібати далі ті події. Тому що якщо одномоментно викинути на паблік весь масив інформації, він виявиться настільки жахливим, що багато хто в світі не зможе його переварити і не сприйме.

І є ще одна причина. В правосуддях багатьох західних країнє є положення, що коли якісь докази злочину ДО СУДОВОГО РОЗГЛЯДУ були офіційно оприлюднені, ті докази автоматично знімаються судом з розгляду. Ніби їх і не існує. Тому ніхто не спішить щось ОФІЦІЙНО оприлюднювати. Американці так і не оприлюднили дані супутникового моніторингу. В першу чергу саме з цих міркувань. І саме тому московити весь час істерять «какіє ваші доказатєльства». Щоб: 1. Знати як себе далі вести; 2. Анулювати існуючі докази після публікації їх до суду.

Беллінгкети, фейсбуки і інше включно з ФУПом то не є офіційне оприлюднення.

   
Наскільки я розумію, ви притримуєтесь певної версії,
ну там просто все і так очевидно. Без досужих домислів.
Гопи хвасталися шо кацапи їм дали буки? Хвасталися.
Гопи хвасталися шо збили буком наш транспортник? Хвасталися.
Раша тв хвасталося, шо гопи збили буком український транспортник? Хвасталися.

Ну а далі все і так зрозуміло. І навіть те шо хуйло виповз вночі на тв із заявою "ето нє ми" теж вкладається у нормальну, бездомислеву, версію.
   
Викладаю версію стисло.
1. Мотивація раків в цій версії таж сама, що й у версії Наливайченка - Casus Belli, намір збити літак Москва-Ларнака.
2. Цю задачу мав виконати інший БУК ХХХ (реально таємний) - він проявив себе тільки коли тікав наступної ночі з України.
3. Бук 3Х2, який випустив ракету в МН17, не планував це робити - він був направлений на бойове чергуванння під східне Первомайске, щоб бути на зв'язку з СВЦ Купол, яка була розташована поруч в Куйбишево вже на росйській території.
4. Плутанина вийшла в Донецьку в момент передачі командиру БУКа секретного пакету з інструкціями  - пакет потрапив  командиру БУК 3Х2, а не БУК ХХХ. 
5. Коли БУК 3х2 виконував секретний наказ, на його радарі був МН17.  БУК ХХХ так і не стрельнув, бо не отримав інструкції.

 
         

Пакету не могло Бути в принципі. Якщо була то усна вказівка. Відповідно і обсяг доведеної інформації:
Час, азимут, місце. Все інше може забутися. Ну або клаптик паперу, на кшталт
Первомайський, 290-16-30,
як номер телефону.

Це основи планування спецоперацій, прописані в підручниках. Як що що, то я їх читав.
   
ну там просто все і так очевидно. Без досужих домислів.
Гопи хвасталися шо кацапи їм дали буки? Хвасталися.
Гопи хвасталися шо збили буком наш транспортник? Хвасталися.
Раша тв хвасталося, шо гопи збили буком український транспортник? Хвасталися.

Ну а далі все і так зрозуміло. І навіть те шо хуйло виповз вночі на тв із заявою "ето нє ми" теж вкладається у нормальну, бездомислеву, версію.

Це все добре, але то не давало можливості хуйлу оголосити війну Україні, а у ті дні вони відчайдушно шукали таку можливість і це задокументовано. Тобто, не можна виключати що стрілянина з бука велася спеціально по цивільному літаку. Будь який офіцер ппо скаже, що ан та аербас переплутати просто неможливо. А посилали на цю операцію найнадійніший екіпаж (в цьому сумніватися неможливо). Так до все збігається, але зрозуміло що довести то документально практично неможливо без свідчень виконавців. Але ніхто не знає що буде. Он враз збіг з раші і всі дізналися про маніпуляції з допінгом та сечею. Може і з буком якось випливе.
   
Буду вдячний почути вашу оцінку моєї версії.

Наскільки я пам'ятаю, Дубинський в той день був десь біля Маринівки.
І оту розмову про "танкі Востока" треба слухати виходячи з цього.
Сніжне для нього було б "тут недалеко", а "там недалеко" - означає недалеко від Донецька(місця поточного перебування БУКа).
До речі, ті танки - ніякий не "танковий супровід". Вони повинні були пхатися в район ДАПу, блокуванням якого займався батальйон "Восток". Тобто їм просто було по дорозі, якби БУК рухався аж ніяк не до Сніжного.
Супровід БУКа виглядає чудернацько: до Донецька три машини, а на відео зі Сніжного - така собі "тужлива букова самотність".
Така зміна ставлення орків до БУКа повинна мати причину. Напрошується припущення про конфлікт в Донецьку.
Ще треба перевіряти карти і їх маштаби. БУК стояв за 8 км від Маринівки - дуже небезпечна для нього позиція. Не впевнений, що до "Купола" набереться 20 км.
Схоже, БУК обирав позицію відносно Первомайського, повністю зневаживши Маринівку.

Ну, і "центральний трабл" Вашої версії.
Два БУКи мали різні задачі, перевозилися по-різному, мали різний статус - "секретна зброя" і "вітрина". Як їх можна перепплутати?
Їх шляхи мали розійтися на кордоні або навіть раніше і не перетинатися аж до повернення на базу.
Зближення цих машин в часі і просторі біля Донецька, аж так, щоб якийсь Дубинський міг їх переплутати? Ну це ж безглуздя...
Якби таке зближення було б потрібне і планувалося, бортовий номер був би ретельно знищений, а не "трохи пошкрябаний".
І не пишіть, що було переплутано лише командирів. В польових умовах(поза парком вч під охороною караулу) командири подібної техніки навіть до вітру не відходять.
Окрім того візит цілого спецкур'єра до командира БУКа - це справжня сенсація, яка привернула б увагу всього орківського штабу.
Якщо Дубинський не був втаємничений у спецоперацію - то доручати йому організацію такої зустрічі палєвно.
За законами жанру було б доцільно, щоб він про "секретний БУК" взагалі не знав нічого.
   
«Кращого» приводу для розтерзання України і не придумаєш. Якщо виходити з точки зору людоїда. Просто блискуча, геніальна в своїй жахливості ідея. А ще «дешево і сердито».

Постріл зенітною ракетою в московистьський літак з дітьми. Постріл ІЗ ЗАСАДИ, майже на межі дальності польоту зенітної ракети. Літак падає на територію підконтрольну Україні. Хто збив - звісно прокляті хфвошисти.

Ну а далі все зрозуміло. Смєрть хфвошістскім нєлюям. Нє забудєм нє прастім. Вставай страна агромная.

Українські уряд, армія і народ остаточно деморалізовані.

Все, Україну розірвали б на шматки а з мільйонами невинних українців роби що хочеш - катуй, ґвалтуй, вбивай, грабуй - какли ж нелюді, наших дєток вбили.

На всю наступну історію на українцях була б незмиваюча вина. Як на гітлері - не відмитись вже ніколи.  І чморили б українців московити як хотіли б. Слово какол стало б синонімом слова хфвошист. Як в свій час німці.

Скоріше всього така нація як українці просто щезла б. Обрусили б, розвіяли по різних територіях, українці не хотіли б признаватись що вони українці.


Саме паскудне, що ніхто в світі тоді і не муркнув би в захист України. І весь світ підтримав би тоді московитів.


Оце пронесло, так пронесло...

Таки Бог береже Україну.
Саме так і ні як інакше! :good:
Але знамєніта кацапська рукожопість та Всевишній вберегли в чергове нашу Батьківщину-Україну...
   
Наскільки я пам'ятаю, Дубинський в той день був десь біля Маринівки.
І оту розмову про "танкі Востока" треба слухати виходячи з цього.
Сніжне для нього було б "тут недалеко", а "там недалеко" - означає недалеко від Донецька(місця поточного перебування БУКа).
До речі, ті танки - ніякий не "танковий супровід". Вони повинні були пхатися в район ДАПу, блокуванням якого займався батальйон "Восток". Тобто їм просто було по дорозі, якби БУК рухався аж ніяк не до Сніжного.
Супровід БУКа виглядає чудернацько: до Донецька три машини, а на відео зі Сніжного - така собі "тужлива букова самотність".
Така зміна ставлення орків до БУКа повинна мати причину. Напрошується припущення про конфлікт в Донецьку.
Ще треба перевіряти карти і їх маштаби. БУК стояв за 8 км від Маринівки - дуже небезпечна для нього позиція. Не впевнений, що до "Купола" набереться 20 км.
Схоже, БУК обирав позицію відносно Первомайського, повністю зневаживши Маринівку.

Ну, і "центральний трабл" Вашої версії.
Два БУКи мали різні задачі, перевозилися по-різному, мали різний статус - "секретна зброя" і "вітрина". Як їх можна перепплутати?
Їх шляхи мали розійтися на кордоні або навіть раніше і не перетинатися аж до повернення на базу.
Зближення цих машин в часі і просторі біля Донецька, аж так, щоб якийсь Дубинський міг їх переплутати? Ну це ж безглуздя...
Якби таке зближення було б потрібне і планувалося, бортовий номер був би ретельно знищений, а не "трохи пошкрябаний".
І не пишіть, що було переплутано лише командирів. В польових умовах(поза парком вч під охороною караулу) командири подібної техніки навіть до вітру не відходять.
Окрім того візит цілого спецкур'єра до командира БУКа - це справжня сенсація, яка привернула б увагу всього орківського штабу.
Якщо Дубинський не був втаємничений у спецоперацію - то доручати йому організацію такої зустрічі палєвно.
За законами жанру було б доцільно, щоб він про "секретний БУК" взагалі не знав нічого.
Так, все це логічно.
Але ми розуміємо: якщо збили не той літак, значить помилка так чи інкше відбулася.
Яка то була помилка? Пепеплутати населенні пункти з однаковими назвами (як каже Наливайченко)- це дійсно безглуздя.
А от  те, що дві військові операції були організовані незалежно одна від одної різними силовими сруктурами - це реально.
Те, що вони збіглися в часі - нічого дивного, їхній час визначився по суті обставинами на фронті.
Питання, чи могла ФСБ свою операцію провести без допомоги місцевих бандитів? Звісно, правильно було б без них, але припускаю, що для ретельної підготовки не вистачало часу.
Тільки місцеві можуть визначити таємні маршрути, місця перетину кордону, знають хованки і т.п.
Дубінський на той час найкраще комунікував з місцевими бойовиками, тому йому й доручили організувати оперативну доставку БУКа - той, хто ставив цю задачу, не підозрював, що БУКів буде два. 
Якби Дубінський розумів весь задум операції, то помилки не було б. А так він мав від ФСБ тільки одну задачу - організувати зустріч командира БУКа з кур'єром.
А з урахуванням того, що організацію цієї зустрічі Дубінський робив по телефону, без особистої присутності, таки існує ймовірність того, що  певний час він вважав,  що  бандити йому доповіли про перетин кордону саме ФСБ-шної машини. 
Можливо кур'єра й не існувало - можливо треба було в штабі просто дати слухавку командиру БУКа, де він отримав би всі інструкції.
Але так чи інакше, Дубінський міг помилитися. Мало того, коли він зрозумів, що помилився, він не приділив цій помилці достатньої уваги, бо не був обізнаний в справі.

   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія