Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

115-й побольше будет. и аккум сменный. мой вариант лучше, если нужно ОЧЕНЬ МАЛЕНЬКИЙ радиоприемник.
из недостатков - аккум несменный. нет крышки на слоте карты памяти.

покупать на Али вот тут.
это официальный магазин производителя.

в Украине тоже можно эту технику покупать, но на нее наценка не менее 50%.
Нафуя, нет не так НАФУЯ вы тулите в этой теме цифровые приемники ФМ диапазона? Какое нахер УКВ с его дальностью 50 километров от радиостанции в случае ЧП/войны/природных катастроф? Кого вы там будете слушать, если одним из первых будут херячить телецентры? Вы еще "телевизор на батарейках" купить предложите. Как местная УКВ станция будет получать новости, при тех вводных, что телефонная связть работать не будет?
Только короткие волны (возможно еще средние), только хардкор!
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Нафуя, нет не так НАФУЯ вы тулите в этой теме цифровые приемники ФМ диапазона? Какое нахер УКВ с его дальностью 50 километров от радиостанции в случае ЧП/войны/природных катастроф? Кого вы там будете слушать, если одним из первых будут херячить телецентры? Вы еще "телевизор на батарейках" купить предложите. Как местная УКВ станция будет получать новости, при тех вводных, что телефонная связть работать не будет?
Только короткие волны (возможно еще средние), только хардкор!


 (tu)
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Якщо тут налаштування ручкою (конденсатором змінної ємності), то чи присутня в цих моделях якась АПЧ , особливо на КВ ?

Хтось знає ?

Чи це такіж моделі, як і в підземних переходах продають?
там уже енкодер. кстацє,  мій колишній dr-910 взував всі радянські  2-го і першого класу по чутливості і селективності
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?
TC

Нафуя, нет не так НАФУЯ вы тулите в этой теме цифровые приемники ФМ диапазона? Какое нахер УКВ с его дальностью 50 километров от радиостанции в случае ЧП/войны/природных катастроф? Кого вы там будете слушать, если одним из первых будут херячить телецентры? Вы еще "телевизор на батарейках" купить предложите. Как местная УКВ станция будет получать новости, при тех вводных, что телефонная связть работать не будет?
Только короткие волны (возможно еще средние), только хардкор!

Именно так.
А вот приемник нужен именно на батарейках. И запас батареек.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Мій китайський CS-106 приймає FM, УКВ, ДВ, СВ, КВ
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Именно так.
А вот приемник нужен именно на батарейках. И запас батареек.

Так яка модель нормальна ?
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Мій китайський CS-106 приймає FM, УКВ, ДВ, СВ, КВ

На КВ станції "тримає" ?
   
На КВ станції "тримає" ?
Нема вже КВ станцій.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Нема вже КВ станцій.

Так про що мова тоді ?
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

На КВ станції "тримає" ?
   
Так про що мова тоді ?
ХЗ.
Вьіжьівальщікі послє зомбі- апокаліпсісу. :)
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Так про що мова тоді ?
КВ станций овер-дохера. Причем на ненавистном русском, причем вплоть до радио китая/вьетнама. Но есть и польское на русском, там то точно информация будет, есть эстонское, и.т.д., в общем информации можно найти много.
А вот Радио Украина к сожалению: - с 1 января 2022 года передачи прекращены в связи с отсутствием финансирования. Ну просто пи...ц, а нахрена нам свое украинское "аварийно" радио?
Впрочем есть еще средний волны - там и Армейское радио есть по ходу, и частная Свобода.ФМ (да, именно на средних несмотря на название), и то же самое Радио Украина, которое прекратило вещание на коротких. В общем надо искать очень просто "всеволновой радиоприемник". Нормальные китайские клоны в Украине - от 800 гривен (с цифровой настройкой частоты, чтобы не плавала на КВ).
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?
TC

Так яка модель нормальна ?

Та любой китай дешевый, лишь бы AM диапазон был. Рассматривай его как одноразовую херню, которая может и не понадобиться никогда.
Я заказал за 220 гривен, позвонили, сообщили что 100% предоплата. Заказал другой за 196. :)
Весь бред про то что надо покупать дорогой радиоприемник - и читать не надо.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Та любой китай дешевый, лишь бы AM диапазон был. Рассматривай его как одноразовую херню, которая может и не понадобиться никогда.
Я заказал за 220 гривен, позвонили, сообщили что 100% предоплата. Заказал другой за 196. :)
Весь бред про то что надо покупать дорогой радиоприемник - и читать не надо.
дешевий також ніззя.
   
КВ станций овер-дохера. Причем на ненавистном русском, причем вплоть до радио китая/вьетнама. Но есть и польское на русском, там то точно информация будет, есть эстонское, и.т.д., в общем информации можно найти много.
А вот Радио Украина к сожалению: - с 1 января 2022 года передачи прекращены в связи с отсутствием финансирования. Ну просто пи...ц, а нахрена нам свое украинское "аварийно" радио?
Впрочем есть еще средний волны - там и Армейское радио есть по ходу, и частная Свобода.ФМ (да, именно на средних несмотря на название), и то же самое Радио Украина, которое прекратило вещание на коротких. В общем надо искать очень просто "всеволновой радиоприемник". Нормальные китайские клоны в Украине - от 800 гривен (с цифровой настройкой частоты, чтобы не плавала на КВ).
То дай частоти, сєпарок, а ми послухаємо.
Якщо не важко.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

То дай частоти, сєпарок, а ми послухаємо.
Якщо не важко.
В гугле забанили? Я собственно нашел список частот и каналов именно там, "сепарок" тебе ничем не обязан. 
   
В гугле забанили? Я собственно нашел список частот и каналов именно там, "сепарок" тебе ничем не обязан. 
А українською ти писати не здатен?
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

А українською ти писати не здатен?
Не хочу. Просто не хочу. На русском я пишу грамотно, украинский именно язык (не литературу), я не изучал, а пользоваться "гуглопереводчиком" - до такого маразма я еще не дошел. Изучить украинский письменный - а ЗАЧЕМ? Вот просто зачем? Говорю я на нем свободно, понимаю - на 100%, а "грамотно писать на украинском языке" не входит в круг моих обязанностей, как гражданина Украины.
   
в мене поруч військова частина і тягне Армія-ФМ
   
Нафуя, нет не так НАФУЯ вы тулите в этой теме цифровые приемники ФМ диапазона? Какое нахер УКВ с его дальностью 50 километров от радиостанции в случае ЧП/войны/природных катастроф? Кого вы там будете слушать, если одним из первых будут херячить телецентры? Вы еще "телевизор на батарейках" купить предложите. Как местная УКВ станция будет получать новости, при тех вводных, что телефонная связть работать не будет?
Только короткие волны (возможно еще средние), только хардкор!

FM: 64/87-108 МГц ;AM: 520/522-1710 кГц; SW: 3,2-22 МГц

вы сперва хоть с ТТХ ознакомьтесь.
нет, я не говорю, что это УБЕР радио. но как приемник размером с 2 спичечных коробка - покатит.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

FM: 64/87-108 МГц ;AM: 520/522-1710 кГц; SW: 3,2-22 МГц

вы сперва хоть с ТТХ ознакомьтесь.
нет, я не говорю, что это УБЕР радио. но как приемник размером с 2 спичечных коробка - покатит.
Извините, просто я внешне ни хрена кроме ФМ диапазона там не увидел, был неправ. Вполне покатит.
   
Извините, просто я внешне ни хрена кроме ФМ диапазона там не увидел, был неправ. Вполне покатит.

принято
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Нафуя, нет не так НАФУЯ вы тулите в этой теме цифровые приемники ФМ диапазона? Какое нахер УКВ с его дальностью 50 километров от радиостанции в случае ЧП/войны/природных катастроф? Кого вы там будете слушать, если одним из первых будут херячить телецентры? Вы еще "телевизор на батарейках" купить предложите. Как местная УКВ станция будет получать новости, при тех вводных, что телефонная связть работать не будет?
Только короткие волны (возможно еще средние), только хардкор!

так же как и счас, со спутниковой антенны

в корне не согласен с тобой
один единственный мощный св передатчик разбомбить  несложно
а три сотни мелких фм трансляторов по стране заипутся искать

Останнє редагування: 25 січня 2022 23:36:30 від hornet
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

А вот Радио Украина к сожалению: - с 1 января 2022 года передачи прекращены в связи с отсутствием финансирования. Ну просто пи...ц, а нахрена нам свое украинское "аварийно" радио?
Впрочем есть еще средний волны - там и Армейское радио есть по ходу, и частная Свобода.ФМ (да, именно на средних несмотря на название), и то же самое Радио Украина, которое прекратило вещание на коротких. В общем надо искать очень просто "всеволновой радиоприемник". Нормальные китайские клоны в Украине - от 800 гривен (с цифровой настройкой частоты, чтобы не плавала на КВ).
ты запутался
прекратило с нг как раз на средних
а на коротких никогда и не вещало, у нас то и ретрансляторов таких нет
   
та не радіоприймачі треба купувать а джерело безперебійного живлення яке з 12V акумулятаром. Авжеж того акумулятора для супутникого не вистачить, то замість можна підключити автівковий акумулятор. Якщо пісець то кинутих автівок буде багато... :idea:
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Пригадався кумедний випадок. Влітку минулого року приїхали знайомі з Хесона, з ними їх донька 12 років. Вона побачила в мене мій приймач (Tecsun R-305) й запитала - "А що це таке?" Я спочатку трохи здивувався, і у той момент зрозумів, що ера радіомовлення та радіоприймачів пройшла. Але, як ми бачимо, як екстрені види отримання інформації, та ще в деяких випадках, це ще може бути актуальним. Так що не судіть суворо, якщо деякі люди не знайомі з принципами розповсюдження радіохвиль на різних діапазонах,  "тулять в цій темі цифрові ФМ - приймачі". ( Хоча, як з'ясувалось, це не так в випадку з Retekess TR103). Для багатьох в наш час радіо - це як раз і є "ФМ" з місцевими станціями, а що є ще середні, короткі, довгі хвилі і які в них особливості, на якій відстані можливий прийом, як  працюють різні діапазони в залежності  від часу доби та року, багато людей не мають уяви.
До того, що я писав раніше
Китайці - російською, французькою, італійською - точно, можливо ще якимось мовами. А, ще китайською.
Є румуни, турки, араби, Іран Пакістан Індія і все таке інше, європейці. Всі своїми мовами.
"Голосів" так званих (Свобода, голос Америки, ББС, Німецька хвиля і т.п.) українською та російською мовами вже давно немає.
Також Українські станції на середніх хвилях з 01.01.22 припинили свою работу. Нажаль.

Проте на середніх хвилях працює пропагандистське  "радіо вєсті". Передавач розташований у Придністров'ї, сигнал покриває всю Україну.

додам ще, що на коротких хвилях ще минулого року зустрічав Румунське радіо російською та щось християнське українською чи російською по святах чи вихідних, здається, теж з румунії. Радіо Польщі, Естонії, В'етнама, про яке тут писали вище, не зустрічав. Була ще така цікава станція на середніх хвилях, чистою циганською мовою вечорами балакали на християнські теми, зараз її вже теж нема.
Якщо може кого цікавлять радіохулігани, то їх можна почути на КХ на частотах близько 3 MHZ та 1,9 - 2 MHZ. Але не факт, що вони чимось допоможуть, а можуть й дезінформувати.
Ще на коротких хвилях є доволі багато "глушилок", хтось когось глушить. Напевно, тоталітарні режими.

Ось в інтернеті нарив відносно свіжі розклади мовлення на коротких та середніх хвилях з частотами. Якщо в когось є бажання, можливости та час, можете перевірити, пошукати.

http://surl.li/bfjzz

http://surl.li/bfkad
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

( Хоча, як з'ясувалось, це не так в випадку з Retekess TR103).


оцей ще доволі непоганий, занідорога
RETEKESS TR105 Portable Radio Aircraft Full Band Radio FM/AM/SW/CB/Air/VHF Receiver World Band with LCD Display Alarm Clock




До речі, здається жоден тексан немає СВ ( сі-бі) діапазону, а на ньому дальнобої калякають, що теж може стати у нагоді.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

какая разница какой покупать радиоприёмник? можно никакой не покупать.
коротковолновых радиостанций всё равно нет в эфире.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

какая разница какой покупать радиоприёмник? можно никакой не покупать.
коротковолновых радиостанций всё равно нет в эфире.


Ви можливо маєте на увазі немає станцій знайомими вам мовами, чи як? Короткохвильових радіостанцій просто дохренища в етері цілодобово. Чи може справа в тому, що, якщо зараз включити приймач на ДХ, СХ, а особливо на КХ, то, скоріше за все, ви не почуєте нічого, крім шуму, свісту і т.п. Так вот. Справа у тому, що багато сучасного електрообладнання випрмінює потужні перешкоди, які практично унеможливлюють прийом на цих діапазонах. Це блоки живлення (адаптери, зарядки), телевізійні тюнери, комп'ютерна техніка, світлодіодні лампи, деякі світильники та інше. Для вирішення цієї проблеми треба знаходитись на відстані хоча б кілька сот метрів від вищеназваних джерел перешкод. І станції у Вас відразу з'являться.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

оцей ще доволі непоганий, занідорога
RETEKESS TR105 Portable Radio Aircraft Full Band Radio FM/AM/SW/CB/Air/VHF Receiver World Band with LCD Display Alarm Clock


З огляду на наявність діапазонів це взагалі бомба! (Майже).
А ви самі користувались приймачами цієї фірми? Як вони по чутливості, вибірковості?


   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

усміхнулось, півгодини тому знайшов оригінал. не люблю підробки
http://www.ukrtexzbut.com.ua/rus/catalog/radio-radiopriemnik-vesy-chasy-radio-chasy-komplektujushie-pk/radiopriemniki-cifrovoe-radio/cifrovoj-radiopriemnik/cifrovye-radiopriemniki-ot-64-mgc-rasshirennyj-diapazon/all/27741
оригінал-це тексан, він же грюндіг. решта- клони
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

З огляду на наявність діапазонів це взагалі бомба! (Майже).
А ви самі користувались приймачами цієї фірми? Як вони по чутливості, вибірковості?

Не доводилось. На ютубі кажуть, що чутливість так собі. Він має один мінус - нема SSB. Хоча за 30$  то не так і суттєво.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Він має один мінус - нема SSB.

Вирішується зовнішнім другим гетеродином, налаштованим на проміжну частоту.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Вирішється зовнішнім другим гетеродином, налаштованим на проміжну частоту.

Та да, є такий варіант. Але то танці з бубном і не для масового користувача
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Вирішується зовнішнім другим гетеродином, налаштованим на проміжну частоту.
не всі з них супергетеродинні.
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

усміхнулось, півгодини тому знайшов оригінал. не люблю підробки
http://www.ukrtexzbut.com.ua/rus/catalog/radio-radiopriemnik-vesy-chasy-radio-chasy-komplektujushie-pk/radiopriemniki-cifrovoe-radio/cifrovoj-radiopriemnik/cifrovye-radiopriemniki-ot-64-mgc-rasshirennyj-diapazon/all/27741
власне збрехав, це все копії
https://7lux.com.ua/p1189940225-tecsun-606.html
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

власне збрехав, це все копії
https://7lux.com.ua/p1189940225-tecsun-606.html
а я шо казав?  ;)
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

Ви можливо маєте на увазі немає станцій знайомими вам мовами, чи як? Короткохвильових радіостанцій просто дохренища в етері цілодобово. Чи може справа в тому, що, якщо зараз включити приймач на ДХ, СХ, а особливо на КХ, то, скоріше за все, ви не почуєте нічого, крім шуму, свісту і т.п. Так вот. Справа у тому, що багато сучасного електрообладнання випрмінює потужні перешкоди, які практично унеможливлюють прийом на цих діапазонах. Це блоки живлення (адаптери, зарядки), телевізійні тюнери, комп'ютерна техніка, світлодіодні лампи, деякі світильники та інше. Для вирішення цієї проблеми треба знаходитись на відстані хоча б кілька сот метрів від вищеназваних джерел перешкод. І станції у Вас відразу з'являться.
можливо.
спробую при нагоді, дякую
   
Re: ФЗВ: Який радіоприймач потрібно купити?

у меня есть какой-то Grundig, вседиапазонный, но почти ничего не ловит, кроме УКВ
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія