Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Солдата Колмогорова судитимуть 6 листопада

Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

дуже велика імовірність що в  Приморский районный суд Мариуполя  і Апелляционный суд Донецкой области
сидять отакі собі приховані сепари, які якраз на прикладі солдата Колмогорова хочуть подавити волю інших українських солдат в придушенні сепаратистів.
Не знаю як, але спеціальним органам вартувало би зайнятися цими суддями. Звичайно, у нас на 37-й рік, і не сталінізм, важко буде щось довести, але принаймі відсторонити тих суддів, чи хоча би винести спеціальну ухвалу по цій справі, дуже потрібно.
а чого в суд уперлися, а слідство і прокуратура ні при чому?
можна так розлідувать справу що і невинного дитинча посадити.  B-)
   
дуже велика імовірність що в  Приморский районный суд Мариуполя  і Апелляционный суд Донецкой области
сидять отакі собі приховані сепари, які якраз на прикладі солдата Колмогорова хочуть подавити волю інших українських солдат в придушенні сепаратистів.
Не знаю як, але спеціальним органам вартувало би зайнятися цими суддями. Звичайно, у нас на 37-й рік, і не сталінізм, важко буде щось довести, але принаймі відсторонити тих суддів, чи хоча би винести спеціальну ухвалу по цій справі, дуже потрібно.

Якщо справа дійсно виглядає так, як описують,
то це фактично вказує на те що вироки є неправосудними,
за це позбавляють суддівської посади,
просто всім відповідальним за це байдуже.
   
а чого в суд уперлися, а слідство і прокуратура ні при чому?
можна так розлідувать справу що і невинного дитинча посадити.  B-)

та тому, що суд повинен бути останньою інстанцією, яка повинна встановити істину і відновити справедливість (на жаль це в ідеалі і не в Україні).
А що робити, коли судді, латентні сепари, підігрують слідчим і прокуратурі, таким же латентним сепарам, а не шукають істину?
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

Якщо справа дійсно виглядає так, як описують,
то це фактично вказує на те що вироки є неправосудними,
за це позбавляють суддівської посади,
просто всім відповідальним за це байдуже.
Нет,во время войны за такие вещи дают лет десять .Яке до чорта позбавляють суддивскои  посади
   
Нет,во время войны за такие вещи дают лет десять .Яке до чорта позбавляють суддивскои  посади

нєт, не чув про таке
   
Нет,во время войны за такие вещи дают лет десять .Яке до чорта позбавляють суддивскои  посади

у нас АТО.....  І як нам бути, ніхто не знає :S
Але не можна дати торжествувати сапарні!
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

Для порохоботив цей солдат ворог.

Лайно ти, а не людина. Просто смердюче блядське лайно

   
Никого не привлекли за рсстрелянную машину на проходных Азовстали, за убитую в рейсовлм автобусе в павлополе.
А здесь прям посадили?

Может все немного не так, как рассказывает Бутусов?

А в тих випадках теж заяву подавали на відкриття справи?
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

та тому, що суд повинен бути останньою інстанцією, яка повинна встановити істину і відновити справедливість (на жаль це в ідеалі і не в Україні).
А що робити, коли судді, латентні сепари, підігрують слідчим і прокуратурі, таким же латентним сепарам, а не шукають істину?
ну дивись, хто відкрив кримінальну справу на солдата, хто довів справу до суду.
якщо так кожного солдата який виконав положення уставу, потім тягати по судам і кримінальними спрами задовбувати, то нахєра тоді вообще їм зброю давати.
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

Держим кулаки
   
ну дивись, хто відкрив кримінальну справу на солдата, хто довів справу до суду.
якщо так кожного солдата який виконав положення уставу, потім тягати по судам і кримінальними спрами задовбувати, то нахєра тоді вообще їм зброю давати.

ну от я і кажу, завтра, якщо Суд оправдає Колмогорова  (надіємся на це) він повинен прийняти якусь додаткову заяву, чи щось інше прийняте у них, з прямою вказівкою на некомпетентність, або на прямий саботаж суддів нижчого рівня і слідчих органів. І тоді можна розкручувати покарання для тих, хто свідомо (СЕПАРИ!!), чи несвідомо (для чого неучі в таких органах?) довів цей випадок до того, що солдат, який виконав наказ, вже рік сидить в тюрязі.
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

А де депутати? До «рюкзакова» ціла гарава приперла.
А де АТОвці? Вони теж всі з Ківою?
   
А де депутати? До «рюкзакова» ціла гарава приперла.
А де АТОвці? Вони теж всі з Ківою?

дійсно...  Коли рятувати аваківського синка, який точно погрівся на рюкзаках, то вони тут як тут.
А коли рятувати солдата, що виконав наказ....
 8-:
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

А де депутати? До «рюкзакова» ціла гарава приперла.
А де АТОвці? Вони теж всі з Ківою?
А патриотические будут организации?Или это им неинтересно
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

Постараюсь знайти час прийти. Це серйозно, не міхомайдан.
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

Вроде как материалы дела не для разглашения... Поэтому особо и никто не знает, что к чему. не?
   
Лайно ти, а не людина. Просто смердюче блядське лайно
"смердюче блядське лайно" это ты и подобные тебе падлы, которые топят тут за потроха, пальцем не шевельнувшего для того, чтобы убрать куйловцев из гос.органов.
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

"смердюче блядське лайно" это ты и подобные тебе падлы, которые топят тут за потроха, пальцем не шевельнувшего для того, чтобы убрать куйловцев из гос.органов.
Для них Медведчук,Бойко,Левочкин,Ахметов,Хомутынник попутчики а остальные все кто против этого-лайно.Порохоботы уже и не скрывают что пашут на регионалов и ждут их прихода во власть.
   
не боянь
вже стопіцот гілок є по цьому питанню

Нуда...хуйня какая
   
дуже велика імовірність що в  Приморский районный суд Мариуполя  і Апелляционный суд Донецкой области
сидять отакі собі приховані сепари, які якраз на прикладі солдата Колмогорова хочуть подавити волю інших українських солдат в придушенні сепаратистів.
Не знаю як, але спеціальним органам вартувало би зайнятися цими суддями. Звичайно, у нас на 37-й рік, і не сталінізм, важко буде щось довести, але принаймі відсторонити тих суддів, чи хоча би винести спеціальну ухвалу по цій справі, дуже потрібно.

  без сумніву так і є.
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

чому дивуватись якщо судді ті самі що катували майданівців

вони всі на стороні ДНР

Кнур своєю імітацією реформ дав їм повний картбланш
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

Вроде как материалы дела не для разглашения... Поэтому особо и никто не знает, что к чему. не?
Чого б це не для разглашенія?
Там що - є якась військова таємниця?
А якщо ніхто не знає - повідомити партіям, огранізаціям..
Та й друзі Колмогорова прийдуть, я думаю
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

був би я киянином,обовязково би прийшов.Люди,хлопець нас захищав.Прийдіть...
   
*риторичне запитання* а що Насіння, Парасюк, Корчинський, та і взагалі купа активістів, до прикладу ті, що заради Коханівського нещодавно будівлю суду рознесли?
   
І діло сіє буде показовим "лакмусовим папірцем" для всіх кшатріїв.... за кого слід мазу тягнуть, чи не варто...  B-)


   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

Для них Медведчук,Бойко,Левочкин,Ахметов,Хомутынник попутчики а остальные все кто против этого-лайно.Порохоботы уже и не скрывают что пашут на регионалов и ждут их прихода во власть.

Я казав про цілком конкретне лайно, а не про якесь абстрактне. Я казав не узагальнюючи, а саме про тебе - саме ТИ блядське лайно, що настільки смердюче, що вирішив і в цій темі свої політичні уподобання проштовхнути. Про що цей твій виcєр був "Для порохоботив цей солдат ворог"? З якого переляку ти дійшов до такого висновку? Моя думка  - виключно тому, що ти блядське лайно, а не людина. Тут хлопця потрібно рятувати, хлопця що в умовах гібридної війни стикнувся з цивільним "правосуддям". А тобі лише потрох шоколадний йди геть покричати, більш нічого у житті не потрібно, лайно блядське!


Останнє редагування: 1 листопада 2017 18:01:02 від Raha
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

 Знакова справа. Особливо на тлі "захоплення" в Одесі. Стріляти чи не стріляти військовим в критичний час чи чекати на погодження з Головнокомандуючим вірішують саме такі справи...
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

Гнати треба на наступних виборах владу, при якій можливе таке блядство. Це ж якісь прокурорські суки посміли взагалі таку справу висунути.
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

Мені цікаво, це Матіос чи шепелявий уйобок?
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

Гнати треба на наступних виборах владу, при якій можливе таке блядство. Це ж якісь прокурорські суки посміли взагалі таку справу висунути.

Та справа тут не у прокурорських та навіть не у суддях. Справа у тому, що з юридичної точки зору сама суть АТО якась незрозуміла. По факту є війна і військові мають діяти відповідно, а з юридичної точки зору ніякої війни немає і по закону військові дуже не праві у своїх діях. Це не справа суддів, це справа ВР та Порошенко. Хлопці в АТО мають бути захищені від такого роду переслідування, захищені по закону. Не знаю як це робиться, військові суди чи щось на кшталт цього.
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

Вгору
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

Я казав про цілком конкретне лайно, а не про якесь абстрактне. Я казав не узагальнюючи, а саме про тебе - саме ТИ блядське лайно, що настільки смердюче, що вирішив і в цій темі свої політичні уподобання проштовхнути. Про що цей твій виcєр був "Для порохоботив цей солдат ворог"? З якого переляку ти дійшов до такого висновку? Моя думка  - виключно тому, що ти блядське лайно, а не людина. Тут хлопця потрібно рятувати, хлопця що в умовах гібридної війни стикнувся з цивільним "правосуддям". А тобі лише потрох шоколадний йди геть покричати, більш нічого у житті не потрібно, лайно блядське!

+1
   
цугцванг для влади B-)

з якої сторони не подивись, а все одно лайно
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

Завтра заседание, предлагаете искать нового адвоката?
А що поганого, як такий знайдеться й теж буде там присутній? Хоч зможе второпати, що реально відбувається та пояснити, а не просто зчинити галас!
   
Та справа тут не у прокурорських та навіть не у суддях. Справа у тому, що з юридичної точки зору сама суть АТО якась незрозуміла. По факту є війна і військові мають діяти відповідно, а з юридичної точки зору ніякої війни немає і по закону військові дуже не праві у своїх діях. Це не справа суддів, це справа ВР та Порошенко. Хлопці в АТО мають бути захищені від такого роду переслідування, захищені по закону. Не знаю як це робиться, військові суди чи щось на кшталт цього.

До чого тут взагалі АТО чи війна. Хлопець виконав наказ. Якби засудили командира, що віддав наказ, тоді можна було б говорити про юридичну суть АТО.

В Одесі ось АТО нема, війни нема, а військова прокуратура (правда, київська, не маріупольська) вважає, що вартові мали стріляти по цивільних, щоб не дозволити їм чинити  захоплення землі військового аеродрому.
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

Постараюсь знайти час прийти. Це серйозно, не міхомайдан.
(tu)
   
До чого тут взагалі АТО чи війна. Хлопець виконав наказ. Якби засудили командира, що віддав наказ, тоді можна було б говорити про юридичну суть АТО.

В Одесі ось АТО нема, війни нема, а військова прокуратура (правда, київська, не маріупольська) вважає, що вартові мали стріляти по цивільних, щоб не дозволити їм чинити  захоплення землі військового аеродрому.

4 рік війни в країні :facepalm:
   
А чому, до речі, останній шанс?
Суд цивільний, це ж не військовий трибунал. Людина має право просити захисту в міжнародному суді, якщо вичерпала всі можливості в державній правничій системі.
Може подати позов проти України. Ото зашквар буде.
   
Re: Завтра последний шанс солдата Колмогорова  :(

Кому цікаво по завтрашньому засіданню http://reyestr.court.gov.ua/Review/69329225
Буде новий адвокат. Попередній пішов зі сцени...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія