Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Проблема з водопровiдним краном на кухні.

Доречі ці змішувачі служать вже по 8 років . Деколи треба термостатичний елемент змастити , бо вода жорстка і накип заважає йому коректно працювати. Ну і деколи приходиться картридж міняти , він такий як у звичайному крані.


ясно, значить такий, як у Вас на фото потрібно шукати.... маю надію, що для кухні такі крани також випускають
   
Re: ФЗВ. Проблема з водопровiдним краном на кухні.

ясно, значить такий, як у Вас на фото потрібно шукати.... маю надію, що для кухні такі крани також випускають

Я купував в новій лінії . Він був дуже дешевий. Бо Китай , крон такий певно штуку баксів коштуватиме. Спробуйте замовити з Алі експерсу.
   
Я купував в новій лінії . Він був дуже дешевий. Бо Китай , крон такий певно штуку баксів коштуватиме. Спробуйте замовити з Алі експерсу.

ясно, дякую
   
Нетипове вирішення. Хоча проблема трохи інша.


Останнє редагування: 16 травня 2018 00:47:10 від com1
   
Re: ФЗВ. Проблема з водопровiдним краном на кухні.

https://www.google.com.ua/search?q=термостатичний+змішувач&client=ms-android-xiaomi&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjtpbGy2IjbAhWCF5oKHRGGD6AQ_AUIESgB&biw=360&bih=564#imgrc=u3DJIiWPbI06UM:

Короче , щось не можу коректно вставити посилання

Останнє редагування: 16 травня 2018 00:48:38 від Знак
   
Знак, у вас газовий котел двухконтурний?

Сумніваюся що той змішувач вирішить проблему. Бо проблема в роботі котла. Його потужності та алгоритмі роботи.
посилання

Короче , щось не можу коректно вставити посилання
Є спец кнопка для посилань.

Останнє редагування: 16 травня 2018 00:51:57 від com1
   
Re: ФЗВ. Проблема з водопровiдним краном на кухні.

ясно, значить такий, як у Вас на фото потрібно шукати.... маю надію, що для кухні такі крани також випускають

То якраз такий як для кухні. Стоїть щоправда на умивальнику. В душі трохи інакший , але принцип той самий . Ну і як на мене в душі він взагалі незамінний. Бо реально пофіг , що хтось десь воду відкрив чи унітаз злив.
   
То НЕ КРАН . ТО ЗМІШУВАЧ . В НЬОГО ЗАХОДИТЬ ДВІ ТРУБИ , ОДНА З ХОЛОДНОЮ ВОДОЮ , ДРУГА З ГАРЯЧОЮ . ТЕРМОСТАТ ПІДТРИМУЄ ПОТРІБНУ ТЕМПЕРАТУРУ ШЛЯХОМ ЗМІШУВАННЯ ХОЛОДНОЇ І ГАРЯЧОЇ ВОДИ АВТОМАТИЧНО. 

Не знаю , як то ще пояснити. Якщо вода в гарячій трубі 35 а ви на виході хочете 42 то такого не буде . Але якщо вода в трубі 42 а на виході хочете 35 , то кран АВТОМАТИЧНО додає трохи холодної . І АВТОМАТИЧНО  буде слідкувати щоб весь час було 35 . Саме в тому фішка.
Ги. То твій кран лише налаштований на певний прохідний отвір для води із гарячого крана - наприклад, отвір в перерізі із сірник даватиме 32 градуси, а в перерізі із горошину - 45 градусів. Ніякого термостатичного реле в ньому немає. Тому для регулювання ото того реле треба буде ще враховувати кілька параметрів - температуру холодної води і її тиск. Залишковий принцип це не гут. Це просто даремна трата коштів.
   
Re: ФЗВ. Проблема з водопровiдним краном на кухні.

Знак, у вас газовий котел двухконтурний?

Сумніваюся що той змішувач вирішить проблему. Бо проблема в роботі котла. Його потужності та алгоритмі роботи.
Є спец кнопка для посилань.

Так у мене двохконтурний котел. Стоїть в кухні . Через всю хату до ванни іде труба з гарячою водою .в душі вода стабільної температури. Дочка любить гарячішу , я прохолодніше . Проблем жодних . Наставляєш температуру , до якої звик .  При чому тут алгоритм роботи котла?
   
Посони, вам Кароффка все правильно сказала.  Кран не допоможе. Проблема у великій потужності котла. Там на шильдіку навіть написано - 9 кіловатт. Це дохуя.

В дяді Зольда стоїть двухконтурний бойлер, а у котлі два насоси. один на опалення, другий на цей бойлер. І температуру у бойлері я виставляю на котлі з точністю в 1 градус. Маю 100 літрів.

Вистачає нагріти до 40-42 градусів і додавати трошки холодної.

Котел дорогущий, але тут хлопи з Райху привозять якесь пизжене з ліквідації складів за третину ціни.  (P)

   
Так у мене двохконтурний котел. Стоїть в кухні . Через всю хату до ванни іде труба з гарячою водою .в душі вода стабільної температури. Дочка любить гарячішу , я прохолодніше . Проблем жодних . Наставляєш температуру , до якої звик .  При чому тут алгоритм роботи котла?
При малому розборі води котел буди автоматично вмикатись та вимикатись. Що буде в крані після вашого термостата при цьому - важко спрогнозувати.
   
Re: ФЗВ. Проблема з водопровiдним краном на кухні.

Ги. То твій кран лише налаштований на певний прохідний отвір для води із гарячого крана - наприклад, отвір в перерізі із сірник даватиме 32 градуси, а в перерізі із горошину - 45 градусів. Ніякого термостатичного реле в ньому немає. Тому для регулювання ото того реле треба буде ще враховувати кілька параметрів - температуру холодної води і її тиск. Залишковий принцип це не гут. Це просто даремна трата коштів.

Карофка , в змішувачі є біметалічний штирьок , який попихає клапан . Саме той клапан і створює отвір з перерізом від сірника до горошини. Погугли що таке біметал. І як працює термостат
   
Re: ФЗВ. Проблема з водопровiдним краном на кухні.

При малому розборі води котел буди автоматично вмикатись та вимикатись. Що буде в крані після вашого термостата при цьому - важко спрогнозувати.

Якби ти мав машину а не ровер , ти б знав що таке термостат і як він працює
   
От, я в ньому копався, мозги витягував. Там наклейа з потужністю є.

   
Сподіваюсь автор теми напише про хід вирішення проблеми. І що з того вийшло.
   
Карофка , в змішувачі є біметалічний штирьок , який попихає клапан . Саме той клапан і створює отвір з перерізом від сірника до горошини. Погугли що таке біметал. І як працює термостат

Мамма даррагаййя!!!!

Цитата: Найчастіше застосовуються біметали, що належать до 2-го і 3-го різновидів (сталь — мідь, сталь — томпак, сталь — латунь, сталь — алюміній, дюралюміній — алюміній, сталь — нікель, алюміній — мідь, свинець — олово, мідь — срібло, сталь — срібло, сталь — платина та ін.). До литих біметалів (1-й різновид) належать чавунні і сталеві підшипники, залиті антифрикційними сплавами. Останнім часом почали виробляти біметалеві припої.
Для того, щоб та схема спрацювала - потрібно щоб метали відносилися до різних температурних груп плавлення: наприклад, сталь і олово або свинець. Адже лише завдяки максимальній різниці між температурами плавлення обох металів можна досягнути бажаного ефекту. Але враховуй, що навіть метал із низькою температурою плавлення не буде "слухняно" поводитися при температурах, допустимих для людського тіла, адже їхня температура плавлення 237-321 градуси. Ти хочеш сказати, що метал (олово, свинець) вже будуть реагувати на температуру 75-81 градус? Не  сміши!! Хіба що на температуру 150-190 градусів, але це вже стан пари - до такого стану не варто підігрівати носій, бо резервуару дуже швидко настане кабздєц. То тебе обдурюють таким краном виключно із метою видурювання грошей. Ти просто тим сраним регулятором сам регулюєш діаметр отвору від горошини до сірника - і не більше. Ніякий метал у регуляцію температури не вступає, бо він має зовсім іншу температуру плавлення, ніж тобі може дозволити закон фізики при підігріві води ДО пароподібного стану.

Останнє редагування: 16 травня 2018 01:22:03 від Karoffka
   
Поделюсь своим опытом. Все котлы построены по одному принципу работы: вода подогретая в первичном контуре нагревает холодную воду во вторичном. При бОльшей скорости потока холодной воды через вторичный теплообменник ее температура снижается и наоборот. При слишком малом расходе (потоке воды) происходит ее перегрев и срабатывает датчик перегрева отключая подачу газа на горелку. Через какое-то небольшое время пламя опять поджигается и нагрев возобновляется. Для котла такие включения/выключения вредны. Ваша проблема в слишком большом количестве кранов да еще и расположенных на разных этажах. Просто так проблему не решить. У меня всего три крана, один на кухне, два других в ванной комнате на одном уровне. Я отрегулировал ПОДАЧУ ГАЗА (вентилем, у меня шаровой кран, даже с ним все получается) так, чтобы при максимально открытом кране в ванной (самый дальний потребитель относительно котла) у меня котел не уходил в отключку по перегреву и чтобы вода была достаточно горячей. Теперь в ванной холодный кран при купании не задействуется, из горячего течет вода нормальной температуры. Стоя под душем хочется чуть горячей, прикрути краник и наоборот. При этом на кухне примерно та же ситуация, напором воды регулируется температура.
В вашем случае действовать надо так же (отрегулировать ПОДАЧУ ГАЗА) и, главное, научить домашних простому правилу: одновременно несколькими кранами горячей воды пользоваться запрещено. У нас в семье за это расстрел. Сурово, но справедливо. А как иначе? Причем, пока все живы. :triniti:

Останнє редагування: 16 травня 2018 01:40:48 від Степашка
   
Сподіваюсь автор теми напише про хід вирішення проблеми. І що з того вийшло.

Якщо  дійсно вирішемо цю проблему, то обов'язково відпишусь і відзвітую.  А поки що спробую прозондувати всі варіанти вирішення, побачимо що воно вийде.
Всім, хто відгукнувся, щиро дякую і на добраніч  :)
   
В вашем случае действовать надо так же (отрегулировать ПОДАЧУ ГАЗА) и, главное, научить домашних простому правилу: одновременно несколькими кранами горячей воды пользоваться запрещено. У нас в семье за это расстрел. Сурово, но справедливо. А как иначе? Причем, пока все живы.
Ги, прикольно! Поки хтось купається всі сидять голодні, бо готувати їжу не можна. І навпаки: поки готується їжа всі сидять ...... далі додумайтеся самі.  :gigi:


   
Re: ФЗВ. Проблема з водопровiдним краном на кухні.

Мамма даррагаййя!!!!

Для того, щоб та схема спрацювала - потрібно щоб метали відносилися до різних температурних груп плавлення: наприклад, сталь і олово або свинець. Адже лише завдяки максимальній різниці між температурами плавлення обох металів можна досягнути бажаного ефекту. Але враховуй, що навіть метал із низькою температурою плавлення не буде "слухняно" поводитися при температурах, допустимих для людського тіла, адже їхня температура плавлення 237-321 градуси. Ти хочеш сказати, що метал (олово, свинець) вже будуть реагувати на температуру 75-81 градус? Не  сміши!! Хіба що на температуру 150-190 градусів, але це вже стан пари - до такого стану не варто підігрівати носій, бо резервуару дуже швидко настане кабздєц. То тебе обдурюють таким краном виключно із метою видурювання грошей. Ти просто тим сраним регулятором сам регулюєш діаметр отвору від горошини до сірника - і не більше. Ніякий метал у регуляцію температури не вступає, бо він має зовсім іншу температуру плавлення, ніж тобі може дозволити закон фізики при підігріві води ДО пароподібного стану.

Кароффка, я ті змішувачі за 8 років розбирав І ЧИСТИВ неодноразово . І там все власне так як я кажу. Штирьок з біметалу пхає клапан . Назад той клапан пхає пружина . За рахунок того зменшується чи збільшується просвіт для води. Тобто навіть не так . Якщо горячої збільшується то холодної зменшується.  З часом той штирьок закипає накипю . І перестає рухатись . Тоді його треба почистити і змастити.  . Але саме головне не те . Саме головне що як я стою в душі , то мені тече вода стабільної температури , не залежно чи хтось з сім'ї сходив у туалет , чи хтось на кухні вирішив посуд помити. І пофіг що там всередині змішувача, головне що то ПРАЦЮЄ.
   
ок, дякую....  розкажу батькові про такий варіант...
а краще дам почитати всю гілку  :)

Поставити вентель на холодну воду і збалансувати тиск з гарячою водою.
   
Re: ФЗВ. Проблема з водопровiдним краном на кухні.

Кароффка, я ті змішувачі за 8 років розбирав І ЧИСТИВ неодноразово . І там все власне так як я кажу. Штирьок з біметалу пхає клапан . Назад той клапан пхає пружина . За рахунок того зменшується чи збільшується просвіт для води. Тобто навіть не так . Якщо горячої збільшується то холодної зменшується.  З часом той штирьок закипає накипю . І перестає рухатись . Тоді його треба почистити і змастити.  . Але саме головне не те . Саме головне що як я стою в душі , то мені тече вода стабільної температури , не залежно чи хтось з сім'ї сходив у туалет , чи хтось на кухні вирішив посуд помити. І пофіг що там всередині змішувача, головне що то ПРАЦЮЄ.

 :gigi:  злазьте, дядьку, вас на*бали. Фізику вчи в частині температури плавлення металів. На такі низькі температури метал не може реагувати своєю поведінкою під час плавлення. А надто якщо різниця складає 10-30 градусів. Твій змішувач працює за рахунок твоєї "грубої" регуляції перерізу потоку вентилем. А за рахунок того, що у тебе точки доступу розкидані по різних кімнатах, відстанню між ними перепади тиску збалансовані, тому і не помітно різниці у температурі коли додається або зникає інший користувач. У разі якщо відстань між точками доступу зводиться до 1-3 метрів (суміжні ванна і кухня або ванна і санвузол - це все на повній потужності відкритого крана) це буде помітно. Ферштейн?

Останнє редагування: 16 травня 2018 08:38:12 від Karoffka
   
Поделюсь своим опытом. Все котлы построены по одному принципу работы: вода подогретая в первичном контуре нагревает холодную воду во вторичном. При бОльшей скорости потока холодной воды через вторичный теплообменник ее температура снижается и наоборот. При слишком малом расходе (потоке воды) происходит ее перегрев и срабатывает датчик перегрева отключая подачу газа на горелку. Через какое-то небольшое время пламя опять поджигается и нагрев возобновляется. Для котла такие включения/выключения вредны. Ваша проблема в слишком большом количестве кранов да еще и расположенных на разных этажах. Просто так проблему не решить. У меня всего три крана, один на кухне, два других в ванной комнате на одном уровне. Я отрегулировал ПОДАЧУ ГАЗА (вентилем, у меня шаровой кран, даже с ним все получается) так, чтобы при максимально открытом кране в ванной (самый дальний потребитель относительно котла) у меня котел не уходил в отключку по перегреву и чтобы вода была достаточно горячей. Теперь в ванной холодный кран при купании не задействуется, из горячего течет вода нормальной температуры. Стоя под душем хочется чуть горячей, прикрути краник и наоборот. При этом на кухне примерно та же ситуация, напором воды регулируется температура.
В вашем случае действовать надо так же (отрегулировать ПОДАЧУ ГАЗА) и, главное, научить домашних простому правилу: одновременно несколькими кранами горячей воды пользоваться запрещено. У нас в семье за это расстрел. Сурово, но справедливо. А как иначе? Причем, пока все живы. :triniti:
Дійсно. Можна спробувати відрегулювати подачу газу. Вентиль, кран, редуктор.
   
Как и в каждой теме )))

Кухарка управляет государством, а идиоты предлагают регулировать краном подачу газа.

За такие предложения нужно по морде давать


ТС слушай сюда и закрывай ветку.

Приглашаешь домой мастера и он настраивает твой котёл. Подача газа на горелку регулируется внутри котла, а не краном снаружи.

У меня после такой регулировки 3 года все было ок.
   
проверить кран или котел можно просто положив руку на горячую трубу. Если температура пульсирует, то котел виной. Это котел, бо Росинка сама же указала на это: краны второго этажа работают нормально. Значит для первого этажа надо обмануть слишком инерционный датчик протока, и завести трубы сначала вверх, потом назад вниз. Эмуляция второго этажа.

Более красивое решение принес com1. Не извращаться с трубами, а задействовать в параллели внешний датчик протока.
   
Та збрехав ваш сантехнік. Проблема в крані, і тільки в крані.
Якщо у вас такий кран, то потрібно довго тренуватися, щоб навчитися регулювати температуру води.
....
Ну конечно. Верхний намного проще и удобней в регулировке, плюс дополнительный бонус, что они практически никогда не текут. Забыл уже когда были эти крутилки.
   
І ще раз хочу наголосити на деталях проблеми (можливо це важливо для фахівців): якщо я стою в кухні перед мийкою і включаю водопровідний кран, то я можу безпроблемно, повернувши ручку-ричаг в одну сторону, зробити так, щоб довго текла виключно холодна вода, ручку в іншу сторону - буде довго текти дуже гаряча вода, золотої середини нема, міліметр вправо/вліво і знову чи холодна вода, чи гарячуща. Одного разу мама з принципу стала і годину майже витратила на те, щоб відрегулювати стабільний потік води  бажаної температури, що в кінці і зробила. Це каже про те, що впринципі це можливо, просто не будеш же кожен раз так багато часу на це витрачати.
   
І ще раз хочу наголосити на деталях проблеми (можливо це важливо для фахівців): якщо я стою в кухні перед мийкою і включаю водопровідний кран, то я можу безпроблемно, повернувши ручку-ричаг в одну сторону, зробити так, щоб довго текла виключно холодна вода, ручку в іншу сторону - буде довго текти дуже гаряча вода, золотої середини нема, міліметр вправо/вліво і знову чи холодна вода, чи гарячуща. Одного разу мама з принципу стала і годину майже витратила на те, щоб відрегулювати стабільний потік води  бажаної температури, що в кінці і зробила. Це каже про те, що впринципі це можливо, просто не будеш же кожен раз так багато часу на це витрачати.

Знак вам все правильно написав.
Термостатичний змішувач це є вирішення вашої проблеми.
Проте коштує він таки немало.
   
І ще раз хочу наголосити на деталях проблеми (можливо це важливо для фахівців): якщо я стою в кухні перед мийкою і включаю водопровідний кран, то я можу безпроблемно, повернувши ручку-ричаг в одну сторону, зробити так, щоб довго текла виключно холодна вода, ручку в іншу сторону - буде довго текти дуже гаряча вода, золотої середини нема, міліметр вправо/вліво і знову чи холодна вода, чи гарячуща. Одного разу мама з принципу стала і годину майже витратила на те, щоб відрегулювати стабільний потік води  бажаної температури, що в кінці і зробила. Це каже про те, що впринципі це можливо, просто не будеш же кожен раз так багато часу на це витрачати.

ну так а подводящая труба гвс какая: холодная или горячая? Если все замуровано, то помацать трубу у самого котла.
   
Знак вам все правильно написав.
Термостатичний змішувач це є вирішення вашої проблеми.
Проте коштує він таки немало.

Немало це скільки? Не могли б Ви дати посилання на лінк, де можна переглянути моделі таких кранів?
Зателефонувала сьогодні в Німеччині в один з магазинів, які спеціалізуються на водопровідній арматурі,  то вони відповіли, що такого водопровідного крану з механічними термостатом  для кухні нема, є тільки з  електронним термостатом, але вони  всі коштують  десь приблизно біля тисячі Євро.  Сенсу купувати такий кран,  не знаючи чи він вирішить проблему, нема взагалі. Якщо і пробувати з таким термостатом,то потрібно шукати дешевші варіанти, як у Знака.  Буду вдячна за інформацію, де можна їх зараз купити.
   
ну так а подводящая труба гвс какая: холодная или горячая? Если все замуровано, то помацать трубу у самого котла.

Вибачте, а що таке труба  гвс?  :shuffle:
   
Вибачте, а що таке труба  гвс?  :shuffle:
Труба з гарячою водою (гв) від котла. с - снабжения. В перекладі постачання - гвп.
   
Немало це скільки? Не могли б Ви дати посилання на лінк, де можна переглянути моделі таких кранів?
Зателефонувала сьогодні в Німеччині в один з магазинів, які спеціалізуються на водопровідній арматурі,  то вони відповіли, що такого водопровідного крану з механічними термостатом  для кухні нема, є тільки з  електронним термостатом, але вони  всі коштують  десь приблизно біля тисячі Євро.  Сенсу купувати такий кран,  не знаючи чи він вирішить проблему, нема взагалі. Якщо і пробувати з таким термостатом,то потрібно шукати дешевші варіанти, як у Знака.  Буду вдячна за інформацію, де можна їх зараз купити.

На жаль нашвидкоруч саме для кухні не знайшов. :(
Для душу та ванної є багато. В тому числі німецьких фірм.
ЗІ. ціна стартує від 5500 гривень.
   
Цікаво. Скільки приблизно буде коштувати електричний бойлер разом з установкою? Для роботи на перший поверх.
Або газова колонка також з установкою.
   
Вибачте, а що таке труба  гвс?  :shuffle:

открываем кран на максимум горячей. Идет кипяток. Чуток убавляем - пошла холодная. Чтобы понять, холодная вода течет из самого котла или это кран не смешивает, надо дотронуться до трубы подачи горячей воды. Если она холодная, то проток по трубе есть, котел гонит холодную воду. Если горячая, то проблема в кране, плохо смешивает.
   
открываем кран на максимум горячей. Идет кипяток. Чуток убавляем - пошла холодная. Чтобы понять, холодная вода течет из самого котла или это кран не смешивает, надо дотронуться до трубы подачи горячей воды. Если она холодная, то проток по трубе есть, котел гонит холодную воду. Если горячая, то проблема в кране, плохо смешивает.

Дякую, зрозуміла...     зараз зателефоную батькові, нехай перевірить...
   
Скоріш за все так і є. Можна спробувати додатковий крантік на холодній мережі перед змішувачем, аби зменшувати тиск холодної води

так. допомагає. перевірено на колонці.
   
открываем кран на максимум горячей. Идет кипяток. Чуток убавляем - пошла холодная. Чтобы понять, холодная вода течет из самого котла или это кран не смешивает, надо дотронуться до трубы подачи горячей воды. Если она холодная, то проток по трубе есть, котел гонит холодную воду. Если горячая, то проблема в кране, плохо смешивает.



Значить так:  з крану тече холодна вода, а труба гвп  в цей час гаряча...     значить змішувач солідний потрібно шукати, так?
   
Значить так:  з крану тече холодна вода, а труба гвп  в цей час гаряча...     значить змішувач солідний потрібно шукати, так?

да, баксов за сто.
   
да, баксов за сто.

Як то кажуть: геніальне  рішення завжди   дуже  просте!  :)
Дуже, дуже, дуже...  дякую  :)   як я можу Вам віддячити?  8-)

Останнє редагування: 16 травня 2018 17:57:23 від Росинка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія