Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)

Мля, ещё один умник вылез. Я прекрасно знаю что такое премиум и что такое дедактибл.
Только мы НЕ обсуждали дедактиблы.
Началось с того, что я сказал что моя страховка СТОИТ 15 штук (т.е. премиум).
На что мне ольгинская тролляка заявила что я вру потому что страховки с принятием Обамакэр стали СТОИТЬ from 30 штук
(т.е. ПРЕМИУМ самой дешевой страховки по её словам - 30 штук).
И ещё она заявила что я думаю что моя страховка СТОИТ 15 штук, потому "половину всегда платит работодатель".
Что является очередный враньём.
Когда я ответил что плачу 10% за страховку - она опять набросилась на меня с обвинениями во лжи.
Таким образом, в нашем споре ни разу не шла речь ни про какие дедактиблы.
Про дедактиблы она вспомнила только сейчас, когда окончательно села в лужу с требованиями посчитать ей стоимость страховки
в какой-то дыре в Техасе и поняла что концы с концами не сходятся.
Я вас уже призывал общаться без оскорблений.
Ежемесячные платежи, это только малая часть общей стоимости страховки. Общая стоимость страховки включает в себя также затраты на оплату deductible,  copays  за визиты к врачу и лекарства.

В некоторых случаях отдельно вам нужно платить страховые платежи за лечение зубов и  проблемы со зрением, так как это отдельные страховки. В солнечной Флориде, например есть дополнительная страховка от тяжелых болезней.

Поэтому тогда человек пишет о такой стоимости,  он подразумевает что вы имеете как минимум базовые знания о системе здравоохранения.  И вам не надо все разъяснять.  Но похоже что ваши знания основанные только на информации с Википедии и либеральных СМИ, что увы , не соответствует суровой реальности.

Останнє редагування: 13 жовтня 2018 17:31:36 від Valentyn
   
И шо? Вы ещё зарплату прибавьте. Или автостраховку.

Який стосунок зарплата та автостраховка має до мед обслуговування
   
А тим часом:

"Лаври" не дають спокою старому маразматику, Баб Вудворд привіз свою "фейк" книгу в Джоджтаун Юніверсіті і зібрав аж десь 30 студентів бажаючих його слухати.


p.s.  :lol:  :lol:  :lol:
https://www.amazon.com/gp/bestsellers/2018/books/ref=zg_bs_tab_t_bsar
Best Sellers of 2018 in Books
#1 Fire and Fury: Inside the Trump White House
#2 Fear: Trump in the White House


 :gigi:
   
Трампон знову відстрочив санкції Деририбки
вполне ожидаемо  :-)o
   

In his first week as one of only nine SCOTUS justices, some photographers found a ball cap-clad Kavanaugh serving out mac n’ cheese to the hungry in Washington, D.C., working alongside fellow volunteers with Catholic Charities
как бы не оказалось, что он еще и педофил   :gigi:
   
Який стосунок зарплата та автостраховка має до мед обслуговування
Read my lips: sarcasm :facepalm1:
   
Read my lips: sarcasm :facepalm1:

Read my lips: недотепний.....  :facepalm1: Субсидія має самий прямий стосунок
   
я ж казав що зараз хтось хто "завжди в курсі що де і як працює" прилізе і буде вчити
по перше вам ніколи не кажуть що чекаи треба 7 годин - почекайте годинку півтори, лікар от-от звільниться
2 - ге мля була п"ятниця і це була ЄС де в п"ятницю вже після 2ї дня народ, а особливо приватні лікарі валять з роботи і фіг ви їх знайдете, тому поїхали саме в найбільший новий сучасний госпіталь з відділенням для дітей
 виявляється що купа маленьких дітей отримує травми та хворіє зовсім не по КЗОТу і їм начхати що то вже після 2ї в п"ятницю
3 - якого вибачте лисого я маю сплачувати 44% податків включно на медицину щоб якийсь поц старий вирізав собі апендицит за 32 долара і потім ще платити з своїх коли потрібно отримати допомогу мені? ви тут не бачите якоїсь невідповідності?

44-46% податків (залежить від року) і типу безплатна медицина доступ до котрої має все населення включно з тим хто платить -40% (це соціальщики)

теоретики , мля  (td)

Не знаю где ты платишь эти податки но на медицину ты платишь намного меньше, скорее всего 7.5%
А теперь посчитай процент «податкив» на медицину медианной американской семьи, которая при годовом доходе  $60,000 должна покупать страховку за $30,000 (как утверждают троли валики и тпот).
И при этом тоже могут попасть в эмердженси и просидеть там 5-6 часов в очереди
   
Не знаю где ты платишь эти податки но на медицину ты платишь намного меньше, скорее всего 7.5%
А теперь посчитай процент «податкив» на медицину медианной американской семьи, которая при годовом доходе  $60,000 должна покупать страховку за $30,000 (как утверждают троли валики и тпот).
И при этом тоже могут попасть в эмердженси и просидеть там 5-6 часов в очереди

тобі про мене нічого знати і не потрібно
йди собі з Богом
і не забудь стуканути
   
тобі про мене нічого знати і не потрібно
йди собі з Богом
і не забудь стуканути

Йопт, малыш уже испугался ;o
Не бойся. И не бреши про 40% налогов на медицину :)
   
https://www.amazon.com/gp/bestsellers/2018/books/ref=zg_bs_tab_t_bsar
Best Sellers of 2018 in Books
#1 Fire and Fury: Inside the Trump White House
#2 Fear: Trump in the White House


 :gigi:

Та вже трампісти перемагають  :facepalm1:

   
Та вже трампісти перемагають  :facepalm1:
потому что вышла неделю назад
скоро уйдет из топа - электорат радикалов книг не читает  B-)
   
Не знаю где ты платишь эти податки но на медицину ты платишь намного меньше, скорее всего 7.5%
А теперь посчитай процент «податкив» на медицину медианной американской семьи, которая при годовом доходе  $60,000 должна покупать страховку за $30,000 (как утверждают троли валики и тпот).
И при этом тоже могут попасть в эмердженси и просидеть там 5-6 часов в очереди

То Ваня не розуміє, як держава витрачає податки. А різниця між граничною та середньою ставкою оподаткування - то для нього мабуть взагалі вища математика.

А тепер - про Трампона. Clown in Chief заявив, що все одно продаватиме Саудам зброю, навіть якщо ті вбили та розчленували того журналіста у Стамбулі. Між іншим, у журналіста була  Green Card
   
То Ваня не розуміє, як держава витрачає податки. А різниця між граничною та середньою ставкою оподаткування - то для нього мабуть взагалі вища математика.

А тепер - про Трампона. Clown in Chief заявив, що все одно продаватиме Саудам зброю, навіть якщо ті вбили та розчленували того журналіста у Стамбулі. Між іншим, у журналіста була  Green Card

110 млрд.... Який смисл штучно створювати собі нових ворогів?
   
Дійсно, що таке права людини проти такого баба? Ти справжній американець
   
Дійсно, що таке права людини проти такого баба? Ти справжній американець

Треба розслідувати та покарати винних. Треба натиснути на них щоб більше такого ніколи не трапилось. Створювати собі нового ворога я не бачу смислу.
   
Який смисл штучно створювати собі нових ворогів?
однобоко поддерживать саудов - это и значит искуственно наживать себе врагов
политика сша в этом регионе до трампа была куда более сбалансирована, а отношения с саудами строились с помощью кнута и пряника
теперь эти дикари  кнута не боятся т.к.  знают, что додик покроет все их выпады против их многочисленных врагов
потому что он с кушниром у них в кармане  B-)
   
однобоко поддерживать саудов - это и значит искуственно наживать себе врагов
политика сша в этом регионе до трампа была куда более сбалансирована, а отношения с саудами строились с помощью кнута и пряника
теперь эти дикари  кнута не боятся т.к.  знают, что додик покроет все их выпады против их многочисленных врагов
потому что он с кушниром у них в кармане  B-)

Час кнут доставати.... Бо хуїти починають
   
я понимаю, что у тебя есть официальный приказ с подписью трампа о том что можно расследовать, а что нельзя....
  У меня как раз нету. В любом случае такие поручения всегда конкретны со строго обозначенным кругом вопросов. Расследовать и проверять вообще "все" невозможно. Вот и интересно, а что именно было поручено спецслужбам на уровне официальных документов? Ты рекламировал свои возможности. Все понимают что такие вещи спецслужбы делают строго по протоколу и делают только то, что им проучено, что оформляется соответствующими документами.
 Если этого в доступе нет, то так и скажи. А чьи-то высказывания из Белого дома к делу отношения не имеют.
   
:D

А тим часом:

"Лаври" не дають спокою старому маразматику, Баб Вудворд привіз свою "фейк" книгу в Джоджтаун Юніверсіті і зібрав аж десь 30 студентів бажаючих його слухати.

Показати зображення...
p.s.  :lol:  :lol:  :lol:

  З твого боку це є банальна пропаганда. Трамп не тількі цю книгу назвав фейком, він ще Манофорта називав "дуже гарною людиною".
 1. Що у тій книзі фейк, конкретно? В тебе є якись заперечення, ти щось здатен довести?
 2. Зустрічі з автором завжди проходять у камерній атмосфері, бо масовки з транспорантами нікому не потрібні.

Останнє редагування: 14 жовтня 2018 13:27:36 від Igor_Kharkov
   
трятят и гопы. только демы кажись тратят в разы больше. хиллари раза в три потратила больше трампа. и что это ей помогло? а ведь могли бы денежки уйти на поддержку нелегальных иммигрантов, бесплатную медицину для неимущих... и т.д и т.п.   
Ну сравнил цены. У Трампона был доступ к технологическому и организационному ресурсу ФСБ на выборах. Сколько ему стоила помощь конторы, если он им денег не платил?
   
То Ваня не розуміє, як держава витрачає податки. А різниця між граничною та середньою ставкою оподаткування - то для нього мабуть взагалі вища математика.

А тепер - про Трампона. Clown in Chief заявив, що все одно продаватиме Саудам зброю, навіть якщо ті вбили та розчленували того журналіста у Стамбулі. Між іншим, у журналіста була  Green Card

в тебе теж комлекси, що перекручуєш нік?
чи ти просто бидло?

як що працює я знаю не гірше тебе якщо не краще
факт є фактом - місячні черги на прийом до лікаря при високих податках та неефективному менеджменті з боку держ органів

Останнє редагування: 14 жовтня 2018 13:50:08 від ivan ukrainets1
   
Йопт, малыш уже испугался ;o
Не бойся. И не бреши про 40% налогов на медицину :)

та ти не сци - скажи прямо, ти мені погрожуєш чи ні? ти ж серйозний дядько, просто так словами не кидаєшся

стосовоно малиша, то він в тебе в штанах, чи там вже може і зав"явший хвостик, недарма стіки жовчі
стосовно 40% - то ти ще й сліпий - покажи мій пост " про 40% налогов на медицину " - фуфлогон  (td)
   
та ти не сци - скажи прямо, ти мені погрожуєш чи ні? ти ж серйозний дядько, просто так словами не кидаєшся

стосовоно малиша, то він в тебе в штанах, чи там вже може і зав"явший хвостик, недарма стіки жовчі
стосовно 40% - то ти ще й сліпий - покажи мій пост " про 40% налогов на медицину " - фуфлогон  (td)

Малыш, у тебя уже галюники. Где и когда я тебе угрожал?
Как можно угрожать виртуальному набору букв? Зачем угрожать виртуальному набору букв?
И ты не писал о 40% налоге на медицину. Ты вообще не писал сколько ты платишь на медицину.
Так что фуфлогон это ты.
   
То Ваня не розуміє, як держава витрачає податки. А різниця між граничною та середньою ставкою оподаткування - то для нього мабуть взагалі вища математика.

А тепер - про Трампона. Clown in Chief заявив, що все одно продаватиме Саудам зброю, навіть якщо ті вбили та розчленували того журналіста у Стамбулі. Між іншим, у журналіста була  Green Card

Наш ванька хитро смешал общий налог с налогом на медицину и думал что проскочит.
А когда не прошло заистерил про «погрози та дововіді»
Троли они такие пугливые :)

А с журналистом Додик в очередной раз плюнул на принципы Штатов.
   
110 млрд.... Який смисл штучно створювати собі нових ворогів?

110 млрд за 10 лет - 11 млрд в год.
По такой логике если бы кацапы покупали чего то в Штатах на 11 млрд в год то могли бы травить Скрипалей по всему миру... :facepalm:
   
в тебе теж комлекси, що перекручуєш нік?
чи ти просто бидло?

як що працює я знаю не гірше тебе якщо не краще
факт є фактом - місячні черги на прийом до лікаря при високих податках та неефективному менеджменті з боку держ органів

Швидко ж ти, Ваня, на особистості переходиш
   
Наш ванька хитро смешал общий налог с налогом на медицину и думал что проскочит.
А когда не прошло заистерил про «погрози та дововіді»
Троли они такие пугливые :)

А с журналистом Додик в очередной раз плюнул на принципы Штатов.


Re: #ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)
SlavRedko [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
6 жовтня 2018 22:49:06
IP/Host: ---.mid.dyn.suddenlink.net
Uki_,  6 жовтня 2018 22:18:53
Розгорнути попередні цитати...
У радикалів фотосесія.... Завзято шукають чорні обличчя  :gigi:

Ну а как же - есть один мужик и две женщины.
Ванька правда ещё не опытный респ, стажёр...
Иначе бы ещё и фотографию бывшего главы республиканской партии привёл :)


Re: #ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)
SlavRedko [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
6 жовтня 2018 22:52:30
IP/Host: ---.mid.dyn.suddenlink.net
Ваньок разбушевался... :lol:
Интересно, а Ванька тоже в студенческие годы ничего кроме пива не пил?
И дрочил в носок :D


Re: #ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)
SlavRedko [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
6 жовтня 2018 22:53:42
IP/Host: ---.mid.dyn.suddenlink.net
ivan ukrainets1,  6 жовтня 2018 22:51:13
SlavRedko,  6 жовтня 2018 22:49:06
Uki_,  6 жовтня 2018 22:18:53
У радикалів фотосесія.... Завзято шукають чорні обличчя  :gigi:
Ну а как же - есть один мужик и две женщины.
Ванька правда ещё не опытный респ, стажёр...
Иначе бы ещё и фотографию бывшего главы республиканской партии привёл :)
та йди найух, старий пердун
не тужся, ти мені не цікавий
ти і собі вже не цікавий,
такий собі, буллі підстаркуватий  (td)
та ще й расист прихований

ти вже перестав бухати віскі вранці чи продовжуєш?

Ваньок, ты не по ранжиру тявкаешь.
Дрочи в носок дальше, пионэр :lol:


Re: #ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)
SlavRedko [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
6 жовтня 2018 23:00:14
IP/Host: ---.mobile.att.net
ivan ukrainets1,  6 жовтня 2018 22:54:57
Розгорнути попередні цитати...
і?
це погроза?
чи ти трохи того, 100 на грудь зрання?

Ты сатри как пионэр-дрочун перепугався :lol:

Re: #ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)
SlavRedko [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
6 жовтня 2018 23:02:01
IP/Host: ---.mobile.att.net
ivan ukrainets1,  6 жовтня 2018 22:54:28
Розгорнути попередні цитати...
значить бухаєш, підстаркуватий буллі
ти тіки не лопни від натуги  :lol:  дурбецало

В отличии от тебя суходрочки я могу себе позволить накатить с утра вискаря в хорошей компании.
А ты стирай носки :D

Re: #ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)
SlavRedko [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
6 жовтня 2018 23:07:20
IP/Host: ---.mobile.att.net
ivan ukrainets1,  6 жовтня 2018 23:04:55
Розгорнути попередні цитати...
а то ти просто фуфлогон?
ну то бухай далі

Фуфлогон это ты, прячущийся за ником.
Я пишу тут под своим именем.
А ты сцишся :lol:


Re: #ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)
SlavRedko [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
13 жовтня 2018 19:08:32
IP/Host: ---.hsd1.ar.comcast.net
ivan ukrainets1, 13 жовтня 2018 18:19:02
Розгорнути попередні цитати...
тобі про мене нічого знати і не потрібно
йди собі з Богом
і не забудь стуканути

Йопт, малыш уже испугался ;o
Не бойся. И не бреши про 40% налогов на медицину :)

In general, cyberbullying is a pattern of behavior by one person against another that is abusive or offensive and is intended to, and does, intimidate, threaten, or frighten the victim.

The following groups are listed under Arkansas anti-bullying laws and regulations:

Race
Color
Religion
Ancestry
National origin
Socioeconomic status
Academic status
Disability
Gender
Gender identity
Physical appearance
Health condition
Sexual orientation

от воно бидляче нутро совка і вилізло
за такі художества в "рідному" штаті його вже б взяли під білі ручки кому треба
то воно тут жовч випльовує  (td) , стукачок-фуфлогон, котрий бездарно прожив життя і казиться від того
   
110 млрд за 10 лет - 11 млрд в год.
По такой логике если бы кацапы покупали чего то в Штатах на 11 млрд в год то могли бы травить Скрипалей по всему миру... :facepalm:

Ну сауди поки що не є ворогами, а навпаки.
   
Ты смотри как наш ванька испуганный возбудился :)
Чувачок своё «а ти вже перестав бухати віски вранці» с которым он ко всем приставал за syber bulling не считает.
А как только ему ответку дали сразу жалобно захныкал :lol:

Ванёк, если ты так изучил законы моего штата, то подай на меня в суд.
Я же не прячусь за ником, меня найти легко.
Или сцыкотно? :)
   
Ну сауди поки що не є ворогами, а навпаки.

14 из 19 террористов в самолётах 9.11 были из Саудовской Аравии
Можешь представить что было бы с Ираном, если бы эти 14 террористов были от туда?

Останнє редагування: 14 жовтня 2018 20:29:29 від SlavRedko
   
Ванька изучил закон штата Арканзас

The following groups are listed under Arkansas anti-bullying laws and regulations:

Race
Color
Religion
Ancestry
National origin
Socioeconomic status
Academic status
Disability
Gender
Gender identity
Physical appearance
Health condition
Sexual orientation

Интересно, к какой группе он себя относит?
Неужто с Sexual orientation что то не так? Или он mentally disable? :D

Останнє редагування: 14 жовтня 2018 20:33:55 від SlavRedko
   
14 из 19 террористов в самолётах 9.11 были из Саудовской Аравии
Можешь представить что было бы с Ираном, сил бы эти 14 террористов были от туда?

На офіційному рівні вони засудили. Якщо їх щемити за підтримку тероризму, то тоді треба фінансові санкції на повну катушку вводити, а не просто відмовити в поставках зброї....
   
На офіційному рівні вони засудили. Якщо їх щемити за підтримку тероризму, то тоді треба фінансові санкції на повну катушку вводити, а не просто відмовити в поставках зброї....

Неужели ты думаешь, что если бы 14 террористов были из Ирана, а Иран «на офіційному рівні засудив» то это сошло бы им с рук???
   
Неужели ты думаешь, что если бы 14 террористов были из Ирана, а Иран «на офіційному рівні засудив» то это сошло бы им с рук???
 

Їм би не повірив ніхто  :gigi:
   
финансовые связи семейки трампа с саудами - предмет будущего расследования конгресса
если демократы возьмут его под контроль
так что, это американцам 6 ноября решать, нужна им правда или им хватит фокс ньюз и твитера  :gigi:
   
 

Їм би не повірив ніхто  :gigi:

Вот и я так думаю.
А тут не только с ходу поверили, но ещё в то время когда все самолёты были приземлены, дали добро частному джету облететь несколько городов, собрать саудитов королевских кровей и вывезти из Штатов.
Нефть и бабло это сила!
   
Вот и я так думаю.
А тут не только с ходу поверили, но ещё в то время когда все самолёты были приземлены, дали добро частному джету облететь несколько городов, собрать саудитов королевских кровей и вывезти из Штатов.
Нефть и бабло это сила!

Так у ірана теж є нафта. Могли б приєднатись до цього клубу якби хотіли
   
кацапорадикалы, у вас новая цель для обсирания - "демократ" маттис 
свежие методички уже подвезли? :lol:
https://www.reuters.com/article/us-usa-trump-mattis/trump-calls-mattis-sort-of-a-democrat-and-says-he-may-leave-idUSKCN1MO0I4
Trump calls Mattis 'sort of a Democrat' and says he 'may leave'
   
кацапорадикалы, у вас новая цель для обсирания - "демократ" маттис 
свежие методички уже подвезли? :lol:
https://www.reuters.com/article/us-usa-trump-mattis/trump-calls-mattis-sort-of-a-democrat-and-says-he-may-leave-idUSKCN1MO0I4
Trump calls Mattis 'sort of a Democrat' and says he 'may leave'

Ну тут є два варіанта. Або на місце матісса поставлять того , що закатав в пісок  в сірії вагнерівців , або Трамп дійсно підхуйлятник.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія