Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єрмака "за поребрик"? **(Скандал з сенатором США, тіпа скандал)

Ого, це в неї вже п'ята чи шоста заява. І справа вже не в Єрмаку. Є ще хтось, хто вважає її адекватною?
sarkosyl  :)
   
не забываем с каким трудом убрали наши союзники тарана и зомчака

Хомчака планируют на голову Черниговской городской ВА.
Мер говорил в ютубе
   
Ого, це в неї вже п'ята чи шоста заява. І справа вже не в Єрмаку. Є ще хтось, хто вважає її адекватною?
Так справа с самого начала была не в Ермаку(для нее), это уже наша секта решила Зеленского подоставать через Ермака. Посмотри КТО тут 41 страницу усердствует, доказывая шо мы до сих пор кацапы не победили через Ермака. :gigi:
   
Так справа с самого начала была не в Ермаку(для нее), это уже наша секта решила Зеленского подоставать через Ермака. Посмотри КТО тут 41 страницу усердствует, доказывая шо мы до сих пор кацапы не победили через Ермака. :gigi:
читати всі 40 сторінок здоров'я не вистачить.
   
Бідолашний 41 сторінку називає неназиваємих  :D Позив до політсрачу потужніший за потребу в повітрі, куди там Спарц :D
   
читати всі 40 сторінок здоров'я не вистачить.
та все  и не надо. Достаточно пару, персонажи все те же. :laugh:
   
Ну шо тут?  Татаров няшка?  Ермак тоже?
Завтра самый справедливый суд в мире назначит нам руководителя САП?
   
Ну шо тут?  Татаров няшка?  Ермак тоже?
Завтра самый справедливый суд в мире назначит нам руководителя САП?

Цитирую виновницу торжества:  :D
-Проблема – не Єрмак

Якась вона пєрємєнчівая...

   
читати всі 40 сторінок здоров'я не вистачить.
сміх, як відомо, подовжує. а тут суцільна ржака "обанауголшоу+всьотєженаманєже", можна ще в плюс по здоров'ю вийти)
   
Цитирую виновницу торжества:  :D
-Проблема – не Єрмак

Якась вона пєрємєнчівая...

Вся система - проблема. Ермак на ее верхушке
   
Цитирую виновницу торжества:  :D
-Проблема – не Єрмак

Якась вона пєрємєнчівая...
Ви й процитувати адекватно неспроможні. Що ж, допоможу, ось її слова:

"Проблема – не Єрмак. У вашій країні є проблеми, які не вирішуються. І коли я питаю, чому вони не вирішуються, то наші люди мені кажуть, що через Єрмака. Тому це і піднялося."

А до чого це призводить? А ось вона пояснює і що ви, сподіваюсь, спроможні й сами побачити:
"Я можу нічого не казати, ми будемо і далі грати в ці ігри, давати вам 5-10 одиниць артилерії, які вам не допоможуть. Але вже досить грати в політику."

Вам все хі-хі? Нема проблем? Ви все робите й розумієте правильно? Ну, що ж -
. Я можу нічого не казати, ми будемо і далі грати в ці ігри, давати вам 5-10 одиниць артилерії, які вам не допоможуть.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Ні це конгресмен українського походження

berezoview/17733[/tg]]https://t.me/berezoview/17733[/url]

Ого... Унікальна леді, будучи українкою і досить дорослою, коли потрапила до США (22 роки) і маючи 39 років стати сенатором США. Нехиле досягнення, офігіти просто...
   
Ви й процитувати адекватно неспроможні. Що ж, допоможу, ось її слова:

"Проблема – не Єрмак. У вашій країні є проблеми, які не вирішуються. І коли я питаю, чому вони не вирішуються, то наші люди мені кажуть, що через Єрмака. Тому це і піднялося."

А до чого це призводить? А ось вона пояснює і що ви, сподіваюсь, спроможні й сами побачити:
"Я можу нічого не казати, ми будемо і далі грати в ці ігри, давати вам 5-10 одиниць артилерії, які вам не допоможуть. Але вже досить грати в політику."

Вам все хі-хі? Нема проблем? Ви все робите й розумієте правильно? Ну, що ж -
. Я можу нічого не казати, ми будемо і далі грати в ці ігри, давати вам 5-10 одиниць артилерії, які вам не допоможуть.

Слушай, может ты нахер сходишь? Помощник, мля.
   
Слушай, может ты нахер сходишь? Помощник, мля.

А от хаміть не треба, хлопчику. Тим більше, що ти туди, гадаю, підеш скоріше - чисто відповідно статистиці.
   
Мде... Навіть на цензорі багатьох обурив висер членкині. Не чекав такого...
   
Мде... Навіть на цензорі багатьох обурив висер членкині. Не чекав такого...

А що їх обурило? Начебто повинні радіти і підтримувати критику Єрмака
   
"Я можу нічого не казати, ми будемо і далі грати в ці ігри, давати вам 5-10 одиниць артилерії, які вам не допоможуть. Але вже досить грати в політику."

з цих слів .тим,хто топить за Єрмака...плювати на тисячи можливих смертей наших воїнів, через недопостачання зброї..пстць
   
А що їх обурило? Начебто повинні радіти і підтримувати критику Єрмака
ну вона ж там всіх українців почала вчити як вірно війну сприймати...
   
Я можу нічого не казати, ми будемо і далі грати в ці ігри, давати вам 5-10 одиниць артилерії, які вам не допоможуть.
Так значит это игры, как утверждает членкыня? И зачем же тогда в нее играют наши союзники? Из-за Ермака? Серьезно? 8-:
   
з цих слів .тим,хто топить за Єрмака...плювати на тисячи можливих смертей наших воїнів, через недопостачання зброї..пстць

я просто нагадаю, що не ця жінка займається постачанням зброї
   
Моя субєктивна думка - то рівень бабці під підїздом
Якщо це її слова, то згоден. якась каша.
   
Конгрес США  ( Congressional Ukraine Caucus ) засудив звернення Спартц до Байдена
https://www.eurointegration.com.ua/news/2022/07/10/7142919/
   
Це дуже і дуже приємна новина

Візьмуть єрмака зараз, чи ні - пофіг

Буде те, що казав швець - після Перемоги на банкову сяде гелікоптер США і всіх запроданців пов'яжуть американці
   
Конгрес США  ( Congressional Ukraine Caucus ) засудив звернення Спартц до Байдена
https://www.eurointegration.com.ua/news/2022/07/10/7142919/
А от так нахабно триндіти не потрібно - ні конгрес США, ні CUC нічого не засуджували поки що. Це лише особиста думка одного з чотирьох со-керівників CUC - не більше і не менше..
   
Це дуже і дуже приємна новина

Візьмуть єрмака зараз, чи ні - пофіг

Буде те, що казав швець - після Перемоги на банкову сяде гелікоптер США і всіх запроданців пов'яжуть американці
Тоись запроданци обеспечат Перемогу? А ты температуру мерил? :lol:
   
я просто нагадаю, що не ця жінка займається постачанням зброї
То вже зайві деталі, головне - щоб "осадочєк астался"
   
Якщо це її слова, то згоден. якась каша.
Так, це цитата з її інтерв'ю на головній сторінці УП. Там ще такого чимало, почитайте
   
ну і власне в"ю https://www.eurointegration.com.ua/interview/2022/07/11/7142967/
Інтерв’ю Вікторії Спартц: звинувачення до Єрмака, контроль за зброєю та закиди до України

Послушал немного это кудахтанье. Она русскоязычная в быту. Попытки это скрыть типа закосить под западно-украинский прононс просто тошнотворны. И вот это - "ваш президент", "мой президент"... тьфу...
   
Писали шо она чуть ли не напрямую с цру общается и знает все тайны

БУГАГА! (с) :)
   
Це дуже і дуже приємна новина

Візьмуть єрмака зараз, чи ні - пофіг

Буде те, що казав швець - після Перемоги на банкову сяде гелікоптер США і всіх запроданців пов'яжуть американці
Так, тільки запроданців будуть в'язати не США і не на Банковій. Було б не погано пов'язати не тільки потужних керманичей запроданців, а і всіх штабних шісток, які відмитились в цій гілці проти України та розмухували цю Трампістку.
   
Конгрес США  ( Congressional Ukraine Caucus ) засудив звернення Спартц до Байдена
https://www.eurointegration.com.ua/news/2022/07/10/7142919/

хехе :rotate:
теперь любое двидение ермака и татарова супротив сап и тому прочее, немедленнная их уничтожение

   
42 сторінки на ФУПі йде ІПСО ворогів України: трампістів та одніє потужної політсили України.
Реакції, нажаль, нуль.
   
Спартц вказує на Єрмака як на причину, чому в Україні не вирішуються важливі проблеми
11.07.2022

Питання на адресу глави Офісу президента України Андрія Єрмака пов'язані з вирішенням низки проблем в українсько-американських відносинах, в яких на нього посилаються інші особи, зазначає член Конгресу США Вікторія Спартц.

"Ми витрачаємо мільярди доларів. В Україні були створені антикорупційні інституції, і нас турбує, коли ми бачимо, що ці інституції не можуть працювати. Мені кажуть, що це через Єрмака і людей, яких він ставить на посади. Я не знаю, чи це так, але президент Байден, коли він витрачає кошти в Україні, повинен звітувати Конгресу за це", - сказала Спартц в інтерв'ю "Українській правді", опублікованому в понеділок.

За її словами, американська сторона не має можливості здійснювати аудит зброї після того, як вона перетнула український кордон, і це є серйозною проблемою.

"Якщо через це Конгрес зараз встановить наглядові механізми на рівні самого Конгресу – то це буде така бюрократія, що буде дуже поганою для перебігу війни. Тому ми запропонували вам ідею, як це робити, щоб не створювати зайвої бюрократії, а постачання йшло на фронт. Я не буду розкривати деталей цієї пропозиції, але ваш уряд її відхилив, і мені сказали, що це через пана Єрмака", - додала конгресвумен.

Щодо зв'язків Єрмака з РФ, вона сказала, що "це питання, яке у всіх є, але ніхто не бажає його вирішувати". "Не нам вирішувати, хто обіймає у вас ту чи іншу посаду. Ми спілкуватимемося з призначеними. Але це не означає, що буде велика довіра, якщо у цих людей проблеми з репутацією", - резюмувала Спартц.

Як повідомлялося, раніше Спартц звернулася до президента США з проханням "надати пояснення щодо процедур нагляду, пов'язаних із главою Офісу президента України Андрієм Єрмаком". Видання послалося на її листа, опублікувавши його. Частина листа прихована від публікації, закрита чорною плашкою, але в тексті є коротка згадка про нібито наявність "різноманітної розвідувальної інформації про дії пана Єрмака в Україні та його можливі зв'язки з Росією". У відкритій частині листа ці тези не відображено.

Конгресвумен Марсі Каптур розкритикувала заяви Спартц і закликала не зупиняти допомогу Україні. Крім того, позицію Спартц різко критикував Український конгресовий комітет.
   
42 сторінки на ФУПі йде ІПСО ворогів України: трампістів та одніє потужної політсили України.
Реакції, нажаль, нуль.

именно ипсо стало причиной неготовности Украины к войне

оно самое
   
именно ипсо стало причиной неготовности Украины к войне

оно самое
Чиєї не готовністі? Жалкуєш, що Київ не взяли і потужний лідер гауляйтером не став?
   
Чиєї не готовністі? Жалкуєш, що Київ не взяли і потужний лідер гауляйтером не став?

почему скатываешься на срач и перекручивание фактов?
я вниматкльно наблюлаю за твоим творчеством , как раньше ща творчнством некого Ишакова

методы одни и теже
   
Усіх не чітав. Ця congresswoman дама ще та, але головна її вимога справедліва - прозорість. Це і мої податкї. Це же просто люта ганьба що не затверджено резултатів конкурса керівніка САП і що така людина як Татаров працює заступником Єрмака. Це просто піздец других слів немає. Не уявляв усієї глибини піздеца. Пошук по архівам Української Правди дає прігничуюче уявлення. Щей Венедіктова. Усі вони повинні піти зі своїх посад або Україна так нічіму і не навчилася.

Так у цівілізований світ не рухаються. Не можна прогавити такий шанс.
   
почему скатываешься на срач и перекручивание фактов
Перкрутив, гад, факти, бо насправді київ взяли і лідер гауляйтером став :X
   
Чиєї не готовністі? Жалкуєш, що Київ не взяли і потужний лідер гауляйтером не став?
Для чого на форумі цей юзер, котрий вважає себе нєіпацца тролем, а по факту є патологічним флудером і провокатором?
 :dopovid:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія