Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В чому зміст життя ? Ціль життя ? Для чого це все ми живемо ?

заради того, щоб добре зробити свою роботу достойно прожити життя

і в кінці його не вагатись- чи добре я зробив свою роботу

і ще для того, щоб втомитись від життя до його кінця
Ну для того что бы знать какие мысли посетят в конце жизни, надо достичь этого конца.
 У меня жена умирала фактически на руках, больше года. Последние два месяца я практически провёл с ней один на один. Могу вас расстроить, у умирающего человека немного другие мысли, и совсем от жизни умирающий не устаёт.
 Так что не все так просто как кажется
   
А нахєра її добре робити ту роботу ? заради грошей ? добробуту ?

заради того, щоб в кінці життя заєбатись від доброго виконання роботи і з , сподіваюся, нормальним настроєм очікувати , що ТАМ
   
Слав, ти і в Терніку здався мені сумним....а зараз я про тебе дуже непокоюся....навіть не знаю - як тебе розрадити...
так война. Единственное что я хочу это лежать на диване и читать форум.
Сум
   
Якої деградації ? Ну от всі будуть як японці, або як французи. Всі на планеті французи. Чим погано ? Де там деградація ?

Кожна культура дає світу якісь свої особливі здобуття та досягнення....... Це збагачує весь світ..............
Також здорова конкуренція різних спільнот сприяє загальному розвитку....
   
Ну для того что бы знать какие мысли посетят в конце жизни, надо достичь этого конца.
 У меня жена умирала фактически на руках, больше года. Последние два месяца я практически провёл с ней один на один. Могу вас расстроить, у умирающего человека немного другие мысли, и совсем от жизни умирающий не устаёт.
 Так что не все так просто как кажется

я і не спрощую

але бути в душі спокійним про добре зроблену роботу достойно прожите життя- це завжди виграшна позиція

навіть в такій трагічній ситуації

хай Бог береже всіх від таких випробувань
   
У поживну юшку та випадкове зародження вірити смішно.
ще смішніше вірити у невипадкове зародження. Хтось придумав оці всі днк і амінокіслоти.
   
пенсіонери не бояться чого ?
не боятся есть там что то. Какое оно. Или нет ничего.
Короче ерундой голову не забивают
   
ще смішніше вірити у невипадкове зародження. Хтось придумав оці всі днк і амінокіслоти.
Мы просто имеем шаблоны. С капли спермы через девять месяцев появляется самое сложное существо на планете и нас это не удивляет. А собачка робот над которой работала куча людей. И потрачено уйму денег вызывает уйму восторга))).
   
не боятся есть там что то. Какое оно. Или нет ничего.
Короче ерундой голову не забивают

Справді ?

Цікаво. Я думав, такі думки і сподівання зростають з віком

Причому, у геометричній прогресії
   
НАВІЩО ?? чому не можуть бути всі однаковими ? в чому проблема ?
:lol:
як Ви собі уявляете цю однаковість?
всі повинні бути чоловіками чи жінками?
пятирічними  чи 70 річними ?
ростом 1,80 чи 1,20?
і т.д.
проблема не в тому що ми різні.
це якраз сила людської популяціїї
проблеми починаются коли люди намагаються цю різнобарвнсть життя побороть


   
Хто знає ?
Розкажіть
Для тебе судячи зі всього в тому, щоб забанити того, чиї думки не співпадають з твоїми.
   
Ну для того что бы знать какие мысли посетят в конце жизни, надо достичь этого конца.
 У меня жена умирала фактически на руках, больше года. Последние два месяца я практически провёл с ней один на один. Могу вас расстроить, у умирающего человека немного другие мысли, и совсем от жизни умирающий не устаёт.
 Так что не все так просто как кажется
я начала подробно писать что я спросила у отца прямо перед его смертью , но подумала а хули? Пиши ты, первый начал
   
Справді ?

Цікаво. Я думав, такі думки і сподівання зростають з віком

Причому, у геометричній прогресії
Спроси у родителей или у бабушки, они тебе скажут что в душе им двадцать)))
   
Кожна культура дає світу якісь свої особливі здобуття та досягнення....... Це збагачує весь світ..............
Також здорова конкуренція різних спільнот сприяє загальному розвитку....
и нездоровая конкуренция,как сейчас, тоже дает толчок!
   
я начала подробно писать что я спросила у отца прямо перед его смертью , но подумала а хули? Пиши ты, первый начал
Не хочу . Извини
   
Життя є лише однією зі складових загального всесвітнього існування.
Логічно припустити, що сенс(-и) та ціль(-і) життя - це складова сенсу та цілі існування взагалі.
Апріорно та з фізико-математичних рівнянь спостерігаємо єдину незмінну тенденцію протягом існування Всесвіту - взаємодія найпростіших складових елементів задля безперервного, рівень за рівнем, ускладнення й виникнення нових, не існуючих раніше, проявів та якостей.
В момент колапсу сингулярності з'являються якості "коли", "де", "як" - виміри часу й простору,  закони, сили та константи, що надалі взаємодіють відповідними чинами й породжують матерію та енергію,зумовлюють поступову еволюцію від суб-субатомних частинок до атомів, елементів, сполук, з'єднань, молекул, органел та організмів, груп організмів, свідомості та цивілізацій, етц.
Кожний виток породжує нові можливості, феномени та закономірності та безупинно ускладнює загальну картину буття.
Тобто, в основі усього, що відбувається у відомому Всесвіті за відомий час - перманентний рух від простого до складного.
Якщо взяти окремий атропний аспект, то у такому звуженому сенсі ціллю життя може бути рух від людини (простого) до над-людини (складнішого), як заповідали Хуан Матус з Заратуштрою. Тобто, рух від простого людського щастя до незтерпних тортурів безнадійного пошуку мети життя.
 :superman2:
   
Вобщем чем глупее тем счастливее
   
Вобщем чем глупее тем счастливее
Кстати да
   
Славу варто просто піти на "нуль". Там знайде всі відповіді.
   
Для тебе судячи зі всього в тому, щоб забанити того, чиї думки не співпадають з твоїми.

жоско. Але виглядає як пнути раскаявшегося.
   
жоско. Але виглядає як пнути раскаявшегося.
В адмінрозділі є відповідна тема і я там ніякого каяття поки не почув.
Однією зі складових сенсу життя повинна бути чесність та справедливість.
Тому мені байдуже, як це виглядає.
   
бачу без філосова питання не вирішиться
Wolter!!!!  Ау-у-у!!! Твій вихід
   
Біологічний сенс життя - органічні сполуки пручаються ентропії, розпаду і зникненню.
Суто homo sapiens - біомаса (фізичний прояв життя) цим видом намагається вийти за межі планети (на якій тій біомасі через півтори ярди років у всякому випадку кінець) і розповсюдитись далі.
   
Захотелось хорошую научную и космическую фантастику посмотреть, но я вроде уже все видела((
У меня самой сегодня где то с 10 утра настроение говно. Причем я знаю рецепт - нужно вспомнить причину и все пройдет. Но что то испортило настроение незаметно, потом что то отвлекло.
И вот. Я не могу уловить.... Что это было... Епт...
   
В адмінрозділі є відповідна тема і я там ніякого каяття поки не почув.
Однією зі складових сенсу життя повинна бути чесність та справедливість.
Тому мені байдуже, як це виглядає.

очикую, коли ви також нєліцєпріятно висловитесь у адерсу свєти!
котрій вже типу повернули кнопку і вона погрожує деяким юзерам  банами.
   
Re: В чому зміст життя ? Ціль життя ? Для чого це  все  ми живемо ?

Мы просто имеем шаблоны. С капли спермы через девять месяцев появляется самое сложное существо на планете и нас это не удивляет. А собачка робот над которой работала куча людей. И потрачено уйму денег вызывает уйму восторга))).

Удивляло всегда всех думающих людей.
Можно найти в сети "Витализм" эмбриолога Ханса Дриша, просто полистать и понять, точнее, наоборот, не понять, как и зачем биология откатилась ооочень назад с этих позиций.
А она таки откатилась хорошо так.
   
и нездоровая конкуренция,как сейчас, тоже дает толчок!

Те що зараз відбувається - то є навпаки насильницьким знищенням здорової конкуренції.....
   
Спроси у родителей или у бабушки, они тебе скажут что в душе им двадцать)))

Бачив у своєї бабці абсолютну віру і спокій

І багато праці

Запитати, на жаль, вже не зможу
   
очикую, коли ви також нєліцєпріятно висловитесь у адерсу свєти!
котрій вже типу повернули кнопку і вона погрожує деяким юзерам  банами.

До речі, крінжово це, Слав і Свєта , все по старому  :)
   
Кстати да
нет. это иллюзия.
ощущение счастья - это субъективное ощущение.
для тонкой настройки этих ошушений нужны большие затраты мозговой деятельности.
у глупого человека такого ресурса или нет или мозг старается себя оптимизировать
( Сапольский хорошо это формулирует)
поэтому глупые люди просто не умеют быть счастливыми
обычно все наоборот
   
Біологічний сенс життя - органічні сполуки пручаються ентропії, розпаду і зникненню.
Суто homo sapiens - біомаса (фізичний прояв життя) цим видом намагається вийти за межі планети (на якій тій біомасі через півтори ярди років у всякому випадку кінець) і розповсюдитись далі.
...і є ще сенс душі, яку має будь-яке створіння на Землі, а не тільки людина. Так от душа управляє біологічним організмом та вивчає навколишнє середовище, душа є частинкою загальної душі, яку зазвичай, називають Богом. Душа надається організму на час життя створіння і все, що це створіння бачить та спостерігає, зберігається у Бога. Після смерті людини, душа повертається власнику -- Богу, який зберігає інформацію, а душа обнуляється та передається у використання іншим живим організмам. До речі, в організмі людини мільйони душ різних живих істот, з яких складається людина. У мікроба, який сидить у вас в животі, теж є душа та тіло і ви уявляєте, як йому боляче, коли ви п'єте горілку, а він вмирає...Ви звірі, панове :)))
   
яку зазвичай, називають Богом
...щоб зупинити, атеїстів, нагадаю, що під назвою БОГ не мається на увазі будь-який божок із земних релігій, бо всі вони аж надто приземлені...:)))
   
Зміст життя - робити світ таким яким він вам більше подобається. Я якщо вам подобається більше світ з залитим бетоном на тернопільській окружній, то ви берете і заливаєте там бетон. Чи якщо вам більше подобається світ в якому ваш ніс без козлів всередині, то колупаєтесь в носі поки не виколупаєте козлів. Зміст життя у всіх різний, але він завжди є.
   
Мы просто имеем шаблоны. С капли спермы через девять месяцев появляется самое сложное существо на планете и нас это не удивляет. А собачка робот над которой работала куча людей. И потрачено уйму денег вызывает уйму восторга))).

Якраз саме тому й не дивує, бо таке не могло виникнути, тому що це хтось спеціально вигадав таким чином, як вигадують щось люди. Тут лиш якийсь елементарний принцип у корені, який незмінний і астрономічні кількості хаотичних спроб і помилок, поки хоч якось не пристосовується до середовища у поточному стані. Людина лиш недолуго займається емуляцією вже якось організованого хаосу і яке здатне спостерігати, виділити у власну модель і осмислити у рамках своїх обмежених когнітивних здатностей, користуючись своєю здатністю до сілогізму.
   
Якраз саме тому й не дивує, бо таке не могло виникнути, тому що це хтось спеціально вигадав таким чином, як вигадують щось люди. Тут лиш якийсь елементарний принцип у корені, який незмінний і астрономічні кількості хаотичних спроб і помилок, поки хоч якось не пристосовується до середовища у поточному стані. Людина лиш недолуго займається емуляцією вже якось організованого хаосу і яке здатне спостерігати, виділити у власну модель і осмислити у рамках своїх обмежених когнітивних здатностей, користуючись своєю здатністю до сілогізму.
Тобто, хаотичний процес в кінця кінців створив абсолютно збалансовану систему, починаючи від життя на планеті до всесвіту? Ок, хай буле так
   
ДНК во внимания брать не будем))). Капилляры
Суммарная длина капилляров среднестатистическо го взрослого человека составляет приблизительно 100 000 км.
 Кто нибудь может себе представить чертёж капилляров )))
   
на якій тій біомасі через півтори ярди років у всякому випадку кінець
...та біомаса звичайна матерія, і їй аж ніяк не кінець, бо вона через чорні діри повертається на початок існування нового всесвіту, який працює, як конвеєр, а БОГ та інформація нікуди не зникає, та знову створює життя...:)))
   
Тобто, хаотичний процес в кінця кінців створив абсолютно збалансовану систему, починаючи від життя на планеті до всесвіту? Ок, хай буле так

А чому обов'язково починаючи від життя на планеті? Навіть якщо це і не так, все одно десь же повинен бути початок
   
Кожна культура дає світу якісь свої особливі здобуття та досягнення....... Це збагачує весь світ..............
Також здорова конкуренція різних спільнот сприяє загальному розвитку....

Навіщо щось збагачувати якщо ми всі згниємо безслідно ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія