Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Релігійне свято -три святих короля (дослівний переклад), а  по суті "три волхви", це ті що Каспар, Мельхіор і Бальтазар.
 В нас таке раніше також святкували?
Як це називалось? Ніколи такого  ніби не чула. Хоч я і не дуже  релігійна людина, просто цікаво.

   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

У нас війна, до пздц шо там святкують
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Водохреща завтра
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Православна церква України 7 січня за новим стилем відзначає Собор Іоанна Предтечі. Це свято настає наступного дня після Водохрещі. У це народне свято згадують Іоанна Хрестителя - саме він був тією людиною, яка хрестила Ісуса.

В українців у цей період добігли кінця Святки і почався період гулянь і весіль, який називався М'ясоїд. Якщо у Святки було прийнято відпочивати, то на М'ясоїд селяни поверталися до роботи. Молодь починала грати весілля.

За традицією, у свято 7 січня потрібно випити зранку склянку освяченої води, яку набрали у церкві на Водохрещу. Тоді протягом року людина буде здоровою та щасливою. Чоловіки цього дня випивали кілька ковтків пива, щоб у новому році не було приводу для сліз.

Останнє редагування: 5 січня 2024 23:18:39 від Potato
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

У нас війна, до пздц шо там святкують
Ну це велике свято в християнській релігії, навіть вихідний день в багатьох землях. Так як Україна цього року перейшла на європейський релігійний календар, то мало б бути цікаво.
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Релігійне свято -три святих короля (дослівний переклад), а  по суті "три волхви", це ті що Каспар, Мельхіор і Бальтазар.
 В нас таке раніше також святкували?
Як це називалось? Ніколи такого  ніби не чула. Хоч я і не дуже  релігійна людина, просто цікаво.

Це " напівофіційна назва " Богоявлення в латинській традиції . В візантийський традиції Богоявлення " матеріалізоване" в йорданському хрещенні Ісуса Христа . Що перша назва " трьох королів " , що друга- " водохреща" ,це все на хлопський розум .
В Україні " трьох королів " святкували завжди , те що Ви про це не знаєте , то це просто свідчення того що український народ був озалуплений московською поповщиною століттями .
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

У Кельнському соборі зберігаються мощі королів з XIII століття, можливо, тому «Поклоніння королів» було надзвичайно популярно в живописі Північної Європи[1].

В Добу великих географічних відкриттів мудреці стають втіленням білої, жовтої та чорної рас або трьох частин світу – Європи, Азії, Африки[1].

Відзначається християнами. У католицизмі поклоніння волхвам відзначається 6 січня, у свято Богоявлення. У деяких країнах це свято називають святом Трьох Королів.
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Це " напівофіційна назва " Богоявлення в латинській традиції . В візантийський традиції Богоявлення " матеріалізоване" в йорданському хрещенні Ісуса Христа . Що перша назва " трьох королів " , що друга- " водохреща" ,це все на хлопський розум .
В Україні " трьох королів " святкували завжди , те що Ви про це не знаєте , то це просто свідчення того що український народ був озалуплений московською поповщиною століттями .

Ясно.  Дякую.
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Іспанія святкує. Завтра нічого не працює
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

В Литві - ТРІС КАРАЛЬЯЙ (Три Короля)
Святкували навіть за радянщину.
Зазвичайти, в нас до того дня, стояла ялинка 23.12 - 06.01
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

У Кельнському соборі зберігаються мощі королів з XIII століття, можливо, тому «Поклоніння королів» було надзвичайно популярно в живописі Північної Європи[1].

В Добу великих географічних відкриттів мудреці стають втіленням білої, жовтої та чорної рас або трьох частин світу – Європи, Азії, Африки[1].

Відзначається християнами. У католицизмі поклоніння волхвам відзначається 6 січня, у свято Богоявлення. У деяких країнах це свято називають святом Трьох Королів.

Це маячня . Поклонялися власне волхви -королі . Про це можна прочитати в Євангелії , а не у дурнуватій вікіпедії.
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige
Ale

Релігійне свято -три святих короля (дослівний переклад), а  по суті "три волхви", це ті що Каспар, Мельхіор і Бальтазар.
 В нас таке раніше також святкували?
Як це називалось? Ніколи такого  ніби не чула. Хоч я і не дуже  релігійна людина, просто цікаво.
Лікуйтеся)
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

В Литві - ТРІС КАРАЛЬЯЙ (Три Короля)
Святкували навіть за радянщину.
Зазвичайти, в нас до того дня, стояла ялинка 23.12 - 06.01

К +М +В
На дверях крейдою писали , чи побоювалися ?
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Лікуйтеся)

Без грубощів ніяк?  Я не чула в Україні про свято " трьох волхвів".
Може катололики в ЗУ і святкували.  В Умані такого не святкували.
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Без грубощів ніяк?  Я не чула в Україні про свято " трьох волхвів".
Може катололики в ЗУ і святкували.  В Умані такого не святкували.

Умань була в володіннях князя Потоцького , так що святкували аж бігом , аж до 1834 року.
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige
Ale

Без грубощів ніяк?  Я не чула в Україні про свято " трьох волхвів".
Може катололики в ЗУ і святкували.  В Умані такого не святкували.
Я перший раз чую про що ви говорите хоч в Україні живу 47 років- спробуйте вібратор - попустить)
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Я перший раз чую про що ви говорите хоч в Україні живу 47 років- спробуйте вібратор - попустить)

А не пішов би ти в ж...   ,бидло зелене.
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige
Ale

А не пішов би ти в ж...  бидло зелене.
Хуй з рота вийми, тупа істота - я голосував за Порошенка)
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Хуй з рота вийми, тупа істота - я голосував за Порошенка)
Ти бидло в незалежності від того, коли і за кого голосував!
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige
Ale

Ти бидло в незалежності від того, коли і за кого голосував!
Нахєр іди стара дурепа)
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Це " напівофіційна назва " Богоявлення в латинській традиції . В візантийський традиції Богоявлення " матеріалізоване" в йорданському хрещенні Ісуса Христа . Що перша назва " трьох королів " , що друга- " водохреща" ,це все на хлопський розум .
В Україні " трьох королів " святкували завжди , те що Ви про це не знаєте , то це просто свідчення того що український народ був озалуплений московською поповщиною століттями .

в українців це скоріше вважалось польським святом, бабця завжди казала, що поляки святкують тшех крулєй, в українських родинах святкується йордань, іспаномовні святкують Los Reyes Magos
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

в українців це скоріше вважалось польським святом, бабця завжди казала, що поляки святкують тшех крулєй, в українських родинах святкується йордань, іспаномовні святкують Los Reyes Magos

Ну так і Різдво 25 числа було " польским ". Така сама дурість як і решта народних премудростів . Те що подавляюча більшість римо-католиків в Україні були поляками  так то і так зрозуміло . Росинка каже , що вона такого не знала , але я і не дивуюсь . Якщо за пляшку води 19 січня могли " пожуріть " , то за К+М+ В   на дверях могли і " затягать " особливо на початку 80-х . Так було .
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Ну так і Різдво 25 числа було " польским ". Така сама дурість як і решта народних премудростів . Те що подавляюча більшість римо-католиків в Україні були поляками  так то і так зрозуміло . Росинка каже , що вона такого не знала , але я і не дивуюсь . Якщо за пляшку води 19 січня могли " пожуріть " , то за К+М+ В   на дверях могли і " затягать " особливо на початку 80-х . Так було .

там де українці не перетинались з римо-католиками, то цілком припустимо, що про трьох королів, особливо ті що за збручем, могли і не чути…
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

там де українці не перетинались з римо-католиками, то цілком припустимо, що про трьох королів, особливо ті що за збручем, могли і не чути…

Так я не заперечую , що могли і не чути . Вона про Умань говорила . А в Умані була вулиця костельна де були помешкання ксьондзів ., а останній костел по вулиці Коломенській розібрали в 1936 році.
Чесно кажучи мене не це трохи дивує . Чого раптом Богоявлення пані  Росинка взялася святкувати в латинській традиції ? Чи це вже тяжкі наслідки 90 -х -святкуємо що попало від Хеловіна до Валентіна ?
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Релігійне свято -три святих короля (дослівний переклад), а  по суті "три волхви", це ті що Каспар, Мельхіор і Бальтазар.
 В нас таке раніше також святкували?
Як це називалось? Ніколи такого  ніби не чула. Хоч я і не дуже  релігійна людина, просто цікаво.

пішла нахуй драна коза-целюлітніца
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige
Ale

пішла нахуй драна коза-целюлітніца
Крім асті на форумі є люди жіночої статі що не виглядають як старі бомжички?)
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Релігійне свято -три святих короля (дослівний переклад), а  по суті "три волхви", це ті що Каспар, Мельхіор і Бальтазар.
 В нас таке раніше також святкували?
Як це називалось? Ніколи такого  ніби не чула. Хоч я і не дуже  релігійна людина, просто цікаво.

Доречі на тій же вікі є картина  «Поклоніння волхвів» де чітко видно що один з тих волхо-королів то жінка  :)
   
Мощі "трьох королів" зберігаються в Кьольнському соборі.
Це наряду з терновим вінком——одна з найбільших християнських святинь.

пс. В Кьольні багато де прослідковується цей культ.
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige
Ale

Мощі "трьох королів" зберігаються в Кьольнському соборі.
Це наряду з терновим вінком——одна з найбільших християнських святинь.

пс. В Кьольні багато де прослідковується цей культ.
Так - окремий культ кьольна)
Був там дуже давно в 2006 на чемпіонаті світу - запамʼятав лінійку з кьольніш - випив три лінійки якраз під собором )
   
Ну в Чехии отмечают. Это рабочий день - но  шествия костюмированные и все такое. Я несколько раз видел.
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Це дуже невчасно всі магазини закритів Австрії та Баварії
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Без грубощів ніяк?  Я не чула в Україні про свято " трьох волхвів".
Може катололики в ЗУ і святкували.  В Умані такого не святкували.
Святкували і католики і православні завжди і тепер святкують, тільки правослаані і греко-католики святкували Щедрий вечір
18 січня, а 19 січня був Йордан або Водохреща.
Кажуть Христос хрещається. І відповвдають: У ріці Йордан.
На Щедрий вечір така сама пісна вечеря як на Святий вечір перед Різдвом.
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Ти бидло в незалежності від того, коли і за кого голосував!
Та не чіпайте його - воно не адекватне.
   
Що там святкуватимуть євангелісти мене не зовсім обходить.
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

там де українці не перетинались з римо-католиками, то цілком припустимо, що про трьох королів, особливо ті що за збручем, могли і не чути…
Я і в Галичині про назву свята 3 королі не чула. Водохреща, Йордан і все. Звісно, що в колядках співалося:
"Ідуть тріє царі,
Несуть Христу дари..."
В Жовкві є чудова церква, розписана Юліаном Буцманюком - там ці царі зображені в козацьких жупанах з шаблями.

   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Чи в Німеччині  великі супермаркети сьогодні теж закриті?
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

К +М +В
На дверях крейдою писали , чи побоювалися ?
ну так, святять крейду, пишуть нею 3 букви.В нас також 3 букви писали але не такі
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Чи в Німеччині  великі супермаркети сьогодні теж закриті?
В Баварії так
   
Re: Завтра в Європі святкують Heilige Drei Könige

Я сьогодні в Зольден заїжжаю блін... нещастить
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія