Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Опішня. Свято борщу [ua]

Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

большинство допысувачив этой ветки при обстреле градами их города будет больше всего возмущаться, что осколки упавшие в их борщь сильно испортили вкус их любимого блюда...
Бяка полезет в подвал и будет волать отттуда что она ни в чем не повынна .
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

ну ти тупой....(с)
Да потому что село даже с примитивной сохой себя прокормит! А город твой станок сосать будет !

Не прокормит.
Без города не будет высоких урожаев. Будут недороды и голод. Ручной труд с сохой потребует множества рук (и ртов). Смертность возрастет в разы - отваром лопуха даже пневмонию не вылечить.
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Про Желізний борщ я взагалі не зрозуміла....
Він на молоці та з вироваткою .....
Привезли його карпатці. Тіточка пояснює, що воно таке  - але все рівно не дуже зрозуміла.
Може хто знає щось про цей борщ ??



це галушки на молоці, гуцули чи бойки варять, воно як в пічі постоє то сіре робицця- тому залізний
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

большинство допысувачив этой ветки при обстреле градами их города будет больше всего возмущаться, что осколки упавшие в их борщь сильно испортили вкус их любимого блюда...

Луганчане не возмущались же  :laugh:
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

могу представить какая там антисанитария была .. о, Боги ..  :facepalm:
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

...Тре завтра і собі борщу наварити. З квасолькою. :rotate:
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Не прокормит.
Без города не будет высоких урожаев. Будут недороды и голод. Ручной труд с сохой потребует множества рук (и ртов). Смертность возрастет в разы - отваром лопуха даже пневмонию не вылечить.

Да, но город в это же самое время тупо сперва сожрет сам себя, а затем поползет в село, прося еду.
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

це галушки на молоці, гуцули чи бойки варять, воно як в пічі постоє то сіре робицця- тому залізний

 (tu)
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

У Скадовську їла борщ з бичками та сушеними рачками - мілкими креветками. Дуже смачний був.
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

могу представить какая там антисанитария была .. о, Боги ..  :facepalm:

Какая ? дикарь: водоповод и мыло завно уже изобрели :-)
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

У Скадовську їла борщ з бичками та сушеними рачками - мілкими креветками. Дуже смачний був.

А шо з панцирем робити ? просто випльовували ? :)
Бо я чула варіанти супів (заморських, звичайно), коли краби варяться у відрі зі спеціями, а потім їх спеціальним блендером збивають РАЗОМ з ПАНЦИРЕМ !!!  ;o
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Самый вкусный борщ - с белыми грибами
 (P)
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]
KLV

У когось просто пре бажання плюнути в борщ.  Противно читати. Моралізатори... Здивував "Вовчик"
Під час війни мабуть від страху сусідку не зміг збавити. Весь ФУП довго потішався над невдахою
Похвалявся як у нього все добре. Захисничок Вітчизни...
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Подивившись на всю цю красу гастрономії та етнокультури, послала чоловіка в російський магазин. Тепер поїдаю чотири види сальця з часничком.

Вовчик, на  таких заходах якраз і будуються спільноти. Люди разом працюють, знайомляться, організовуються і т.п. Це якраз дуже потрібно і для мирного часу, і у час викликів.
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

могу представить какая там антисанитария была .. о, Боги ..  :facepalm:
Це так.
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

почему Вы меня оскорбляеете? я сам люблю готовить и эксперементировать с продуктами.... но делать Свято во время войны..... как то на душе тяжело каждый день... в мирной стране я не против даже Свята интимных причесок домашних животных.... не согласен с Вами... бог наз рассудит....
Узбагойся. Нет у нас ВОЙНЫ. И даже Войны нет.
Есть обычная война. На которой за год реально гибнет меньше людей чем на дорогах в авариях. Или там по пьяни топится в водоемах.
Израиль, например, в состоянии войны уже не первое десятилетие, и это не мешает ему регулярно что-то праздновать.

Куча людей, в том числе фупчегов, на этой войне лично воевали. Фупчегов воевавших, кстати, с фупа выжили почти всех,  кроме придурошного Феникса.
Куча людей волонтерили. Некоторые до сих пор.
Но 73% устали от войны сидя на дивание и проголововали за идею "чтобы прекратить войну нужно просто перестать стрелять".

Так что я с большим удовольствием посетил это лубочное мероприятие, поел вкусного борща,
и получил приятных эмоций и запас воспоминаний.

А по поводу Украины в целом.... если 73% проголосовали за то, чтобы перестать стрелять  это печально.
Якщо куля в лоб здаватися окупанту, то вже здаватися. Я уеду, мне есть куда.

Если вдруг и  будет новый майдан против зеро - я на него не пойду. Сами выбрали, сами и разгребайте.

А пока радуйтесь что гривна к доралу  укрепилась до 25, и вообще лето и хорошая погода, спасибо Зеленскому. Особенно за погоду.

   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

А шо з панцирем робити ? просто випльовували ? :)
Бо я чула варіанти супів (заморських, звичайно), коли краби варяться у відрі зі спеціями, а потім їх спеціальним блендером збивають РАЗОМ з ПАНЦИРЕМ !!!  ;o

Це ж чорноморські креветки, вони, коли сухі, дуже маленькі, десь півтора-два сантиметри, їх трохи обережно перетирають між собою  та провіювають, той панцир злітає, а коли вони  варяться, то й рештки того панцира  вже й не чутно.
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Це так.

До твоєї появи, ледібой, тут було чисто і не вуняло  :bueee:
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

2 штопані кацапи зійшли жовччю на цій темі - розкрилися, виродки, по повній.
А це ще про Бандеру не було  :lol:
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Мабуть, я чогось не знаю, але чому тигрик паласатий стала (став) писати про себе, як чоловік?  ;o

То ж хто це тепер? Він чи вона?  :S
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Мабуть, я чогось не знаю, але чому тигрик паласатий стала (став) писати про себе, як чоловік?  ;o

То ж хто це тепер? Він чи вона?  :S
шуша, ти все прекрасно розумієш і тобі не личить підпрягатися до дурників. Ось ти якраз не настільки дурна, щоб так невинно-награно задавати завідомо дурнуваті запитання.
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

2 штопані кацапи зійшли жовччю на цій темі - розкрилися, виродки, по повній.
А це ще про Бандеру не було  :lol:

Дійсно. Ця тема - просто як лакмусовий папірець. І вони ще ображаються, що я їх називаю манкуртами  :X
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Мабуть, я чогось не знаю, але чому тигрик паласатий стала (став) писати про себе, як чоловік?  ;o

То ж хто це тепер? Він чи вона?  :S

Вона, тігрік-Вєршина, з"їздила у Фінляндію, де її на свій бік перетягнули кляті єврогеї, і вона стала ВОНОМ.

Тому і шипить - шшшшлюха, шшшшльондра, шшшшкотиняка!

А потім брик і раз - я такого ОСОБИСТО не писала (тобто писав її єврогейський ВІН)

Треба панять, пажалєць і прасціть  :weep:
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Сегодня что, полнолуние? Йолки, такую позитивную ветку опошлили :weep:
да, корёжет кацапамордое быдло, везде где возможно нагадить это ж национальная черта. не знали?
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Борщ з раками? І як?
Взагалі, колись були дуже поширені борщі з усілякими рибами — цікаво б таке розпробувати, в наших краях такого нема.
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

интересно если бы сепары влупили градами по этому святу.... они бы возмущались?
.    :dopovid:
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

...Тре завтра і собі борщу наварити. З квасолькою. :rotate:

І копченими реберцями.
Це мій любимий червоний борщ в прикуску з пампушками.
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Свято борщу з денустацією набагато краше, ніж свято служби перевезень зеків з гонками автозаків.  (tu)
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Стильно, атмосферно і смачно (tu) 
Борщику захотілось :)
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

+++
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Бяка полезет в подвал и будет волать отттуда что она ни в чем не повынна .
В отличие от тебя, мальчик, Бяка сделает все, что сможет. А что она может - тебе лучше не знать. А ты не можешь ни ху я. Потому что ты пи 3 да бол.
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

У когось просто пре бажання плюнути в борщ.  Противно читати. Моралізатори... Здивував "Вовчик"
Під час війни мабуть від страху сусідку не зміг збавити. Весь ФУП довго потішався над невдахою
Похвалявся як у нього все добре. Захисничок Вітчизни...
Та це писали ті ніки, які дозволяють собі глумитися на мовою, вишиванкою, патріотизмом.
Тому нічого дивного, то хохли або вата.
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Борщ з раками? І як?
Взагалі, колись були дуже поширені борщі з усілякими рибами — цікаво б таке розпробувати, в наших краях такого нема.
ага, для мене це прямо культурні новини - рибний борщ, чи з морськими гадами.
крім м"ясного, овочевого боршу, робила ще з м"ясом птиці (курка, качка) і з грибами.
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

два нікчемні дегенерати-лузери   (td)   як же багато сміття проживає серед людей
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Подивившись на всю цю красу гастрономії та етнокультури, послала чоловіка в російський магазин. Тепер поїдаю чотири види сальця з часничком.

Вовчик, на  таких заходах якраз і будуються спільноти. Люди разом працюють, знайомляться, організовуються і т.п. Це якраз дуже потрібно і для мирного часу, і у час викликів.

Саме на це і хочу звернути увагу - КАЦАПИ ДАВНО ЗАКРІПИЛИ В УСЬОМУ СВІТІ СВОЇ ПРАВА НА БОРЩ.

Робилось це цілком свідомо, активно і дуже довго усі часи совка

Їхали на Захід євреї, здебільшого з України, недарма ж у нас була друга за чисельністю єврейська діаспора, і відкривали кафешки - РУССКІЄ, з борщем, звичайно ж РУССКІМ БАРЩЬОМ.
Так само запустили і бренди ковбаски домашньої, вареників, сала з часником і пр. чисто українськими смаколиками, називаючи їх РУССКІМІ

Про ЩІ світ не знає, а про РУССКІЙ БОРЩ відомо багатьом.

На Заході і козаків вважають русскімі, бо такк їм майже століття вдовблювали в голови

Все що було привабливе і хороше в Україні, було проклеймлено як РУССКОЄ. Давно.

Нам тепер треба прикладати значні зусилля, щоб світ дізнався про УКРАЇНСЬКИЙ БОРЩ, ЩЕДРИК, КОЗАКІВ і т.д., список досить довгий

Забравши у кацапів все наше, все що було і є на НАШІЙ території - від трипільської культури до Києва і княжої доби, від Нестора Літописця до Гоголя - ми залишим їх голими і босими, з одним Пєтькой, що лише і прикупив заморських спеців та витяг за бороди з ординського болота на задвірки Європи, де каци і імітували "розвиток" та "культуру".

   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Саме на це і хочу звернути увагу - КАЦАПИ ДАВНО ЗАКРІПИЛИ В УСЬОМУ СВІТІ СВОЇ ПРАВА НА БОРЩ.

Робилось це цілком свідомо, активно і дуже довго усі часи совка

Їхали на Захід євреї, здебільшого з України, недарма ж у нас була друга за чисельністю єврейська діаспора, і відкривали кафешки - РУССКІЄ, з борщем, звичайно ж РУССКІМ БАРЩЬОМ.
Так само запустили і бренди ковбаски домашньої, вареників, сала з часником і пр. чисто українськими смаколиками, називаючи їх РУССКІМІ

Про ЩІ світ не знає, а про РУССКІЙ БОРЩ відомо багатьом.

На Заході і козаків вважають русскімі, бо такк їм майже століття вдовблювали в голови

Все що було привабливе і хороше в Україні, було проклеймлено як РУССКОЄ. Давно.

Нам тепер треба прикладати значні зусилля, щоб світ дізнався про УКРАЇНСЬКИЙ БОРЩ, ЩЕДРИК, КОЗАКІВ і т.д., список досить довгий

Забравши у кацапів все наше, все що було і є на НАШІЙ території - від трипільської культури до Києва і княжої доби, від Нестора Літописця до Гоголя - ми залишим їх голими і босими, з одним Пєтькой, що лише і прикупив заморських спеців та витяг за бороди з ординського болота на задвірки Європи, де каци і імітували "розвиток" та "культуру".

Фігня. В Канаді всі знають, що борщ, вареники (тут їх називають пирОги), голубці (кебидж роллз), ковбаса - це українські.

А магазин я називаю російським, тому що там дійсно його відкривали єврейського походження виходці із країн колишнього СРСР, хоча в останній час і українці, і росіяни. Товар усюди одинаковий, купа українських товарів.
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

В Канаді всі знають, що борщ, вареники (тут їх називають пирОги), голубці (кебидж роллз), ковбаса - це українські.
а не польські: пірОгі, сернікі, налЕснікі, барщек?
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Фігня. В Канаді всі знають, що борщ, вареники (тут їх називають пирОги), голубці (кебидж роллз), ковбаса - це українські.

А магазин я називаю російським, тому що там дійсно його відкривали єврейського походження виходці із країн колишнього СРСР, хоча в останній час і українці, і росіяни. Товар усюди одинаковий, купа українських товарів.

Так, купа товарів з України, бо у нас харчі смачніші ніж з кацапії

Але магаз РУССКІЙ і ви його так називаєте і всі навколо знають, що купують в РУССКАМ магазінє РУССКІЄ товари.

Це як продовжувати вперто називати гривню рубльом, а Київ "матєрью гарадов русскіх".

На все що наше, що походить з території, де віками жили наші українські предки, кацапський пес підняв лапу і насцяв, помітив як своє.

Відмитись від того смердючого тавра буде не просто, але це можливо. Якщи ми цього захочемо
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Так, купа товарів з України, бо у нас харчі смачніші ніж з кацапії

Але магаз РУССКІЙ і ви його так називаєте і всі навколо знають, що купують в РУССКАМ магазінє РУССКІЄ товари.

Це як продовжувати вперто називати гривню рубльом, а Київ "матєрью гарадов русскіх".

На все що наше, що походить з території, де віками жили наші українські предки, кацапський пес підняв лапу і насцяв, помітив як своє.

Відмитись від того смердючого тавра буде не просто, але це можливо. Якщи ми цього захочемо

Мені українські товари не смакують. Польські огірки з польського магазину набагато кращі. До речі, ми купили українські огірки під українською маркою, на смак виявилися гидотними. Роздивилися - а вони з Індії  :X

В "російському" магазині (у нас є їх декілька) я купую сало місцевого виробництва, копчену рибу різних видів (виробляється в Канаді, до України чи Росії відношення не має), іноді копчену ковбасу (теж місцевого виробництва, московська і варіанти), іноді оселедці, салат з морської капусти, іноді  білоруські сирні батончики, свіжий хліб із польської пекарні).

Ковбаси копчені та інші товари (український квас, наприклад), купуємо у польських магазинах. Роблять ці ковбаси без штучних домішок тут.
   
Re: Опішня. Свято борщу  [ua]

Борщ з раками? І як?
Взагалі, колись були дуже поширені борщі з усілякими рибами — цікаво б таке розпробувати, в наших краях такого нема.

Дуже смачно. Раніше, особливо до революції 1917 року,  з раками взагалі було багато страв, навіть у ресторанах. Робили з ними крем-супи, додавали їх у олів'є - тоді був ще той, справжній, забутий рецепт з ікрою.

Потім раків стало менше, адже живуть вони у чистій воді та не люблять солоної води. А наші дідусі ще пам'ятають часи, коли у  розливайках на Подолі можна було задешево купити до кухля пива дюжину раків.

Ще, пам'ятаю, у дитинстві була така карамелька - "Раковиє шейкі", і я завжди дивувалася такій назві. А пізніше з дивуванням прочитала, що начинка там була з перетертого смаженого мигдалю,  та к а к а о  , перемішаних з самою карамельною масою. Ніколи не думала, що там є мигдаль.  :)

Пи. Си. Дивно, чим же слово" к а к а о" не вгодило, що воно зникає з повідомлення?  :weep:

Останнє редагування: 11 серпня 2019 11:32:45 від шуша
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія