Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини на цей вечір

Гарні новини на цей вечір

К вечеру в Крыму прогнозируют ливни с градом – МЧС

Тут усе прекрасно, в цій новині: і вода неукропська, і камінці з неба.

Але треба скоріше деокуповувати всі території, нам навіть природа стала допомагати, але вибрали клована, який зазирає в очі хуйлу....
   
Re: Гарні новини на цей вечір

та да
при петро деокупація рухалася нестримним потоком
   
Re: Гарні новини на цей вечір

та да
при петро деокупація рухалася нестримним потоком
Так, йшла.

І Петро навчив ненавидіти ворога.

Ще в 2013 році я взагалі вважав, що українців не існує, зневажав мову, бо мав думку, що це - мова селян та рагулів, принципово її не використовував, росіяни для мене були одним народом, і Київ - руським містом.
Зараз я взагалі не вважаю росіян за людей, а в Києві розмовляю виключно українською мовою. І це все завдяки Петру.

   
Re: Гарні новини на цей вечір

І Петро навчив ненавидіти ворога.
Як?  ;o
Ще в 2013 році я взагалі вважав, що українців не існує, зневажав мову, бо мав думку, що це - мова селян та рагулів, принципово її не використовував, росіяни для мене були одним народом, і Київ - руським містом.
Зараз я взагалі не вважаю росіян за людей, а в Києві розмовляю виключно українською мовою. І це все завдяки Петру.
Павліку, визнай, що це було виключно твоєю проблемою, і подолання її не має до цього хуйлового колаборанта жодного стосунку. Бо тоді це реально страшно.
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Так, йшла.

І Петро навчив ненавидіти ворога.

Ще в 2013 році я взагалі вважав, що українців не існує, зневажав мову, бо мав думку, що це - мова селян та рагулів, принципово її не використовував, росіяни для мене були одним народом, і Київ - руським містом.
Зараз я взагалі не вважаю росіян за людей, а в Києві розмовляю виключно українською мовою. І це все завдяки Петру.
Паша , ти як був дебілом, так і лишився. Царя собі шукаєш.
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Нє, я би ще зрозуміла, якби ти написав : послухав скабєєвих-соловйових, і нарешті відчув себе українцем
хоча..А може ти і петро мав на увазі в такому ж сенсі? Типу послухав, як цей вилупок патякає на весь світ про якісь злочини наших українських пращурів проти інших народів, і...
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Ще в 2013 році я взагалі вважав, що українців не існує, зневажав мову, бо мав думку, що це - мова селян та рагулів, принципово її не використовував, росіяни для мене були одним народом, і Київ - руським містом.
Вот из-за таких уродов как ты, зэк стал в 2010 презом, Крым и дамбас окупировали и идет война. Иди на фронт, смывай кровью свои преступления.
   
Re: Гарні новини на цей вечір

ох уже ці шизіки, не поймуть ніяк чи Крим має стати пустелею, чи дощами залити, наш він той Крим взагалі чи не наш
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Якби Павлушу пускали у санаторі у Кримнаш, то він би зараз топив за хуйла аж гуло.  У церкву МП ходить он залюбки і свічечки там купує.
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Я хоть и не говорю на украинском, но 3 раза голосовал за Чорновола, и ни разу за зэка, и за Свина тоже ни разу. Так что моя совесть чиста. А эти все переобушиеся на ходу региАналы людьми никогда не были и не станут.
   
Re: Гарні новини на цей вечір

ох уже ці шизіки, не поймуть ніяк чи Крим має стати пустелею, чи дощами залити, наш він той Крим взагалі чи не наш
Украинец думают по принципу, пусть я лишусь глаза, но чтобы сосед лишился 2-х.
   
Re: Гарні новини на цей вечір

После обильных осадков в Ялте, где произошло подтопление, местное водохранилище, питающее город, наполнилось 24,5 млн кубических метров воды, что превышает годовой запас.

Об этом в воскресенье, на своей странице в Facebook сообщила "глава администрации" Ялты Янина Павленко.

"Благодаря сложным погодным условиям нам удалось накопить 24,5 млн кубических метров воды при потребности годовой всей Большой Ялты [в] 21 млн", - сказала Павленко.

По ее словам, сейчас в городе продолжаются работы по возобновлению водоснабжения. Водоканал работает над увеличением давления в городской водопроводной системе. Ожидается, что к утру эта работа будет завершена.
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Ще в 2013 році я взагалі вважав, що українців не існує, зневажав мову, бо мав думку, що це - мова селян та рагулів, принципово її не використовував, росіяни для мене були одним народом, і Київ - руським містом.
Знай, що війна через тебе.
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Знай, що війна через тебе.
Павлуша ще і по анатимайданам шаройобився, голосував за Овоча і навіть вкрав бюлетень у батьків.  А зараз содоміт в паганому сенсі цього слова у крим захотів.
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Благодаря сложным погодным условиям нам удалось накопить 24,5 млн кубических метров воды при потребности годовой всей Большой Ялты [в] 21 млн"


Тільки от яка її якість...
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Я хоть и не говорю на украинском, но 3 раза голосовал за Чорновола, и ни разу за зэка, и за Свина тоже ни разу. Так что моя совесть чиста. А эти все переобушиеся на ходу региАналы людьми никогда не были и не станут.
:weep:
   
Re: Гарні новини на цей вечір

   
Re: Гарні новини на цей вечір

А у нас до конца недели +35.
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Але треба скоріше деокуповувати всі території
скорише это как?

не доживем мы до деокупации ни крыма ни донбасса ИМХО
   
Re: Гарні новини на цей вечір

А у нас до конца недели +35.
ну и чудесно) погреемся хоть после холодного начала лета
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Показати зображення...
;o
Основою селю було саме будівельне сміття, яке змивалося піднятою водою у русло Дерекойки, зазначив Бабін

Колишній представник президента України в АР Крим Борис Бабін розповів, як окупанти спричинили катастрофу в Ялті. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Ялтинці виклали фото наслідків селевого потоку в Василівці. З них очевидно що основою селю було саме будівельне сміття, яке змивалося піднятою водою у русло Дерекойки. У листопаді 2020 року «АРК» писала саме про це. Експерти Асоціації вказували, що окупанти звели масив заповідного лісу над Дерекойкою для незаконного звалища відходів масових і так саме незаконних будівництв у Ялті. Будівництва «елітних» домівок для російських колонізаторів», - повідомив Бабін.

Він зазначив, що восени експерти «АРК» прямо попереджали про сумні наслідки цього.
Як повідомлялося, в Ялті через затоплення вулиць у результаті рясних опадів оголошено режим надзвичайної ситуації, в'їзд у місто закритий.

Кримські ЗМІ повідомляють про затоплення «до самої стелі» ялтинського крокодиляріуму, який розташований на цокольному поверсі будівлі в центрі Ялти. У соцмережах пишуть про загибель крокодилів і змій.

Як повідомлялося раніше, у тимчасово окупованій Росією Ялті та довкола неї близько 2700 осіб залишилися без електрики, окупаційна «влада» ухвалила рішення призупинити водопостачання. Повний текст читайте тут: https://главком/news/babin-rozpoviv-yak-okupanti-sprichinili-katastrofu-v-yalti-foto-764083.html



   
Re: Гарні новини на цей вечір

ну и чудесно) погреемся хоть после холодного начала лета

Нічого доброго немає. В таку спеку всі, як щурі, по норах сидять.
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Нічого доброго немає. В таку спеку всі, як щурі, по норах сидять.
машин на вулицях повно, в трц і біля водойм, в парках людей теж повно.
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Так, йшла.

І Петро навчив ненавидіти ворога.

Ще в 2013 році я взагалі вважав, що українців не існує, зневажав мову, бо мав думку, що це - мова селян та рагулів, принципово її не використовував, росіяни для мене були одним народом, і Київ - руським містом.
Зараз я взагалі не вважаю росіян за людей, а в Києві розмовляю виключно українською мовою. І це все завдяки Петру.

Бо ти звичайний синьо-білий регіональний піздюк, яким був таким й залишився.
Власне ви з Аліскою - "два сапоги - пара".
Просто Аліска через свою природню маланську хитрожопість не може те визнати, як він нахвалював "Віктара Пьодоровича".
У тебе хоч є силя волі визнати очевидне.
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Так, йшла.

І Петро навчив ненавидіти ворога.

Ще в 2013 році я взагалі вважав, що українців не існує, зневажав мову, бо мав думку, що це - мова селян та рагулів, принципово її не використовував, росіяни для мене були одним народом, і Київ - руським містом.
Зараз я взагалі не вважаю росіян за людей, а в Києві розмовляю виключно українською мовою. І це все завдяки Петру.

и петя великий нам путь озарил!
на правое дели он поднял всех ботов
на труд и на подвиги их вдохновил :laugh:
   
Re: Гарні новини на цей вечір

У нас Измаил вчера тоже плавал.Не так как в Крыму,но очень близко.
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Я голосував за Петра, бо він Святий, єдиний справжній український святий.
   
Re: Гарні новини на цей вечір

або тонкий тролінг або реально "дах поїхав".
   
Re: Гарні новини на цей вечір

машин на вулицях повно, в трц і біля водойм, в парках людей теж повно.
і біля мийок. :X
возив рози  троянди на дачу всрав багажника, думав заїду, скористаюсь пилосмоком, ага. :X

черги 5-9 авто. :X  :shout:
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Паша , ти як був дебілом, так і лишився. Царя собі шукаєш.

 (tu)
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Паша , ти як був дебілом, так і лишився. Царя собі шукаєш.
:laugh:  (tu)
   
Re: Гарні новини на цей вечір

І Петро навчив ненавидіти ворога.
Підр занепастив націнально-визвольний підйом.
 І крадіжки, і брехню - все можна простить.
 Тільки не це.
 З посмішкою здав пів донбасу - горіти Жмуруку у пеклі.
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Підр занепастив націнально-визвольний підйом.
 І крадіжки, і брехню - все можна простить.
 Тільки не це.
 З посмішкою здав пів донбасу - горіти Жмуруку у пеклі.
+1
   
Re: Гарні новини на цей вечір

чекаємо на 10-ти бальний землетрус в Криму
   
Re: Гарні новини на цей вечір

та да
при петро деокупація рухалася нестримним потоком

Нічого зараз Бубочка буде всіх бомбить і швидко звільнить Крим. Хіба ви не за це голосували?
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Вижу у крысян таки камни с неба.
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Нічого зараз Бубочка буде всіх бомбить і швидко звільнить Крим. Хіба ви не за це голосували?
я голосувала проти
варіанту голосувати ЗА у мене не було
зараз повернути час назад - напевно о 8-й ранку стояла би під виборчою дільницею аби якнайвірніше проголосувати проти осоружного Хуйлового Жмурука
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Вижу у крысян таки камни с неба.

Дочекались...
   
Re: Гарні новини на цей вечір

Дочекались...
шотам?
   
Re: Гарні новини на цей вечір

шотам?

Вода, камні, все як бажали...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія