Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ДТП у Харкові

Re: ДТП у Харкові

ну шо вирок вже винесли?
   
Re: ДТП у Харкові

помилка в тому, що я ніде не казав, що зайка НЕ порушувала.
але й відверту брехню про 140 км/год я пропустити не можу.

ну і заборона для руху була для обох водіїв. тож якби хоча б один з них її дотримався, трагедії не сталося б.

Помилка в тому. що я ні де не звертався до Блакитного Апельсину.
Навіщо ти спалився?
   
Re: ДТП у Харкові

цією фразою ви продемонстрували все своє незнання правил, бо з точки зору ПДР що виїзд на жовте, що виїзд на червоне - це аналогічні порушення.

цією фразою ти довів, що жодного випадку не приймав участі у розробці справ дорожнього зіткнення.

Останнє редагування: 17 грудня 2017 19:20:24 від б_а_р_с
   
Re: ДТП у Харкові

Помилка в тому. що я ні де не звертався до Блакитного Апельсину.
Навіщо ти спалився?

ти мене процитував, я відповів.
вибач, не знав, що ти розмовляєш сам з собою.

цією фразою ти довів, що жодного випадку не приймав учсті у розробці справ дорожнього зіикнення

зараз мабуть будуть ахуітєльні історії про різницю між забороняючими сигналами світлофора   :facepalm1:
   
Re: ДТП у Харкові

Мене цікавлять потуги пельфора...
Альо, тs пам*ятаєш що в нас хунта?

   
Re: ДТП у Харкові

:facepalm1:  ясненько - пішли фантазії  :dopovid:

Яка доповідь ? За що ? За правду ?Це тебе треба банити за замовну працю на форумі по відмазуванні серійної вбивці.


   
Re: ДТП у Харкові

.

Останнє редагування: 17 грудня 2017 21:56:25 від Людас
   
Re: ДТП у Харкові

ну, те, що ти довбишся в очі, я написав вже раніше, все і так було ясно.
насправді, я тут пощу відео і пишу розрахунки для людей, які читають і вміють думати, аналізувати і рахувати, а не для стада, якому достатньо вкласти в голову штампи типу "летіла 140", "обдовбана наркоманка", "туарег на зільоний" і т.д.

доречі, щодо "обдовбана наркоманка": залишки кодеіну і фенобарбіталу знайшли не в крові, а в сечі.
це означає, що з моменту прийому пройшло не менше 2-3 днів. я не знаю наркотиків, які б тримали у сп'янінні через 2 дні після прийому.
це вже не кажучи про те, що кодеін широко застосовується в протикашлевих засобах, а фенобарбітал - у заспокійливих або снодійних (хоча він і відноситься до легких наркотичних засобів).

Як вона права отримала ? Хто ї  бачив на водійських курсах ? В неї травма голови була  , яка вимагає постійного прийому седативних препаратів ?
Як вона пройшла медкомісію ? Ти розумієш що людина яка сидить на таких препаратах це потенційна вбивця і не має права взагалі сідати за нуль.
Вкотре повторюю. За всі ці речі в цивілізованій країні вона б сіла всерьоз і надовго. А в Штатах можливо навіть на електричний стілець.
І тільки в нас можливе таке зазеркалля.
В менш цивілізованих країнах її б розірвали прямо на вулиці. Правосуддям прямої дії.

   
Re: ДТП у Харкові

порушення Зайцевої є беззаперечними. як і порушення Дронова.
просто усі інсинуації і вигадки про 140, наркотики, фото з розкішного життя і таке інше слугують одній меті: демонізувати одного порушника (Зайцеву), направивши на нього гнів натовпу, і відбілити іншого (Дронова).
а не навпаки, як тут увесь час стверджують дроноботи.
дронов ничего не нарушал
   
Re: ДТП у Харкові

и если вам вдруг не все равно, то на видео прекрасно видно что скорость выше дозволенной, а на 5-10 или 45 км - без разницы
різна ступінь вини.
саме тому зайцеботи так відмазують зайцеву та замазують дронова. замість їй десятку, а дронову 425 грн намагаються дронову 5 тай їй 5. типу такого.
   
Re: ДТП у Харкові

знайшли не залишки, а наявність кодеїну.
я чую слово "залишки" тільки від зайцеботів. проте ніхто не говорив про них.
   
Re: ДТП у Харкові

різна ступінь вини.
саме тому зайцеботи так відмазують зайцеву та замазують дронова. замість їй десятку, а дронову 425 грн намагаються дронову 5 тай їй 5. типу такого.
я про дронова вообще не говорю
зайка превысила и убила
какая разная степень вины?
дронова выпустят

а даже если не выпустят, он уж точно скорость не превышал
пофигу в нашем случае скорость вообще
не понимаю почему ее обсуждают
   
Re: ДТП у Харкові

ну, те, що ти довбишся в очі, я написав вже раніше, все і так було ясно.
насправді, я тут пощу відео і пишу розрахунки для людей, які читають і вміють думати, аналізувати і рахувати, а не для стада, якому достатньо вкласти в голову штампи типу "летіла 140", "обдовбана наркоманка", "туарег на зільоний" і т.д.

доречі, щодо "обдовбана наркоманка": залишки кодеіну і фенобарбіталу знайшли не в крові, а в сечі.
це означає, що з моменту прийому пройшло не менше 2-3 днів. я не знаю наркотиків, які б тримали у сп'янінні через 2 дні після прийому.
це вже не кажучи про те, що кодеін широко застосовується в протикашлевих засобах, а фенобарбітал - у заспокійливих або снодійних (хоча він і відноситься до легких наркотичних засобів).

 :facepalm1:

Ты хоть вдумываешься в то что пишешь? Ты ж закапываешь девку как и её недолугая адвокатша.

Девка без этих лекарств жить не может - постоянно головка бо-бо. После приёма позавчера она за руль два дня не садилась? Кто знает в каких дозах и когда она глотает колёса, после которых категорически нельзя за руль? Может она на ходу два года жрёт эти таблетки, потому что жить без них не может. Кстати за два дня до аварии она ещё и винцо попивала, сама признавалась. Может таблетки от головной боли запивала? Хорошо бы проверить по перемещениям её мобильника - садилась ли она в тот день за руль, после таблэток и винца.

А ты тут про кашель и плохой сон чешешь  :laugh:

В цивилизованной стране тут на пожизненное наскирдовать можно с такими адвокатами. Это по минимуму.
   
Re: ДТП у Харкові

дронов ничего не нарушал

Нарушают все. Просто есть просто нарушения, а есть нарушения повлекшие гибель людей.
   
Re: ДТП у Харкові

знайшли не залишки, а наявність кодеїну.
я чую слово "залишки" тільки від зайцеботів. проте ніхто не говорив про них.

Суттєве зауваження. А ще вони хилять в сторону " ета билі нє наркотикі, а лєкарста ст старай травми голови".

Добре. Нехай це правда , хоча дуже сумнівна.
А вони розуміють що з хворою головою під постійними препаратами нічого робити за кермом ? Це не наркотики ?

Яка різниця як вона обдовбалася ?  Чи екстазі в клубі чи кодеіном як ліками ?

Кодеїн
You are here:HomeФакти про наркотикиКодеїн


Десятки тисяч людей, які шукають порятунку від болю і нездужання, потрапили в пастку цих медичних наркотиків. Кодеїн – вуличні назви: Катюха, пендаля, пончик, коду, пурун, помідор, пульман. Торгові назви: Кодеїну фосфат полугидрат, кодеїну підстава, кодеїн.

kodein.jpeg

Лікарські форми: таблетки, порошки, сиропи. Кодеїн — протикашльовий лікарський засіб центральної дії, що володіє наркотичним ефектом. Кодеїн міститься в опии, також виходить напівсинтетичним шляхом. Опій (опіум — сильнодіючий наркотик, видобувається із недостиглих коробочки опійного маку шляхом висушування на сонці молочного соку. Виглядає кодеїн як безбарвні кристали або білий кристалічний порошок без запаху, гіркого смаку. Вивітрюється на повітрі. Розчинний у воді, легко розчинний у спирті.

dsc01299_enl.jpg

 

Де застосовується Кодеїн
Кодеїн близький до морфіну за характером дії, але виражені слабше болезаспокійливі властивості. Морфін (стара назва — морфій) — один з головних алкалоїдів опію, міститься в маці снодійне. Кодеїн зменшує збудливість кашльового центру. В основному кодеїн застосовується для заспокоєння кашлю.

У поєднанні з іншими аналгетиками застосовують при головних болях, невралгіях тощо. У складі мікстури Бехтерева приймають як заспокійливий засіб. Кодеїн входить до складу таких таблеток: Терпинкод, Кодтерпін (Codterpinum), Кодесан, Кодетерп, таблетки від кашлю (Tabulettae contra tussim), Коделак, Седальгін, Пенталгін, Солпадеїн, Каффетин, Нурофен плюс, а також сиропу від кашлю «Кофекс».

Кодеїн. Звикання
При застосуванні високих доз викликає ейфорію. Явище пристрасті виникає при повторному застосуванні. А регулярне вживання призводить до звикання. Як звикання до героїну і інших препаратів групи опіатів. Кодеїн відноситься до числа найбільш поширених наркотичних засобів.

Його можна легко придбати в аптеках і на нелегальних ринках у всьому світі. Як вже говорилося раніше, кодеїн є складовою частиною багатьох лікарських препаратів. Людина може навіть і не здогадуватися, що підсів на кодеїн. Він може вважати, що для нормального самопочуття йому необхідно «улюблене» ліки – кодеїн. Хоча насправді у нього наркотична залежність до цього препарату.

Кодеїн. Наслідки
kodein-dejstvie-na-organizm.jpg

При вживанні великої кількості кодеїн викликає серйозне отруєння. Кодеїн гальмує діяльність шлунково-кишкового тракту. Викликає нудоту, сухість у роті, блювання, запор. Призводить до спазмів у шлунку, жовчних шляхів і сечоводів. Призводить до запаморочення, головного болю, до почуття «важкої голови», нервозності і втоми.

Також приводить до пригнічення дихального центру, до збільшення або зниження маси тіла. Кодеїн викликає галюцинації, нечіткість зорового сприйняття, уявне відчуття гарного самопочуття, відчуття дискомфорту. Кодеїн змінює емоційне сприйняття болю. При тривалому вживання призводить до наркотичної залежності.

У дітей викликає занепокоєння, неспокійний сон, кошмарні сновидіння, депресія, судоми, тремтіння кінцівок або тулуба, дзвін у вухах. Кодеїн призводить до алергічних реакцій. Шкірний висип, шкірний свербіж, кропив’янка, набряк обличчя та горла. Також викликає бронхоспазм і ларингоспазм (судорожне скорочення м’язів голосової щілини).
Передозування призводить до холодного липкій поту, різкої слабкості, повільного утрудненого дихання, тривожності, до втрати свідомості, зупинки дихання. Кодеїн може призвести до коми.

Кодеїн – це наркотик, в результаті вживання якого людині необхідна реабілітація, як організму, так і особистості. Програма реабілітації Нарконон побудована таким чином, що на першому етапі усувається все негативний вплив на організм, тим самим відбувається відділення людини від наркотика і далі йде робота з внутрішнім світом залежного. Нарконон допомагає людині знайти й усунути причини, за якими він почав вживати, тим самим, роблячи його впевненим, сильним і непохитним у своїх рішеннях.

Facebook1TwitterGoo gle+LiveJournalLinkedInE-mail



http://narconon.kiev.ua/uk/kodeїn/
   
Re: ДТП у Харкові

   
Re: ДТП у Харкові

Суттєве зауваження. А ще вони хилять в сторону " ета билі нє наркотикі, а лєкарста ст старай травми голови".

Добре. Нехай це правда , хоча дуже сумнівна.
А вони розуміють що з хворою головою під постійними препаратами нічого робити за кермом ? Це не наркотики ?

Яка різниця як вона обдовбалася ?  Чи екстазі в клубі чи кодеіном як ліками ?

Кашель, успокоительное и снотворное (с) Блакитний Апельсин, cьогодні в 17:28
   
Re: ДТП у Харкові

какая разная степень вины?
дронова выпустят

а даже если не выпустят, он уж точно скорость не превышал
пофигу в нашем случае скорость вообще
не понимаю почему ее обсуждают
то ви просто не розумієте.
сенс ступені провини в зменшені строку для Зайцевої.
невже не зрозуміло?
тому зайцеботи і твердять: так, зайцева винна. але якби не дронов, то всі були б живі.
а там апеляція, 3 роки. а далі вона хвора на голову - через рік по УДО.
тому і такі баталії навколо цього.
чи ви думаєте, що Дронову просто так оголосили провину після статусу потерпілого?
суд - цирк, який приймає одну сторону - обвинувачення. тупо ігнорує судові норми.
всіма силами намагаються перекласти провину на Дронова.
   
Re: ДТП у Харкові

Кашель, успокоительное и снотворное (с) Блакитний Апельсин, cьогодні в 17:28


Ну як власне і морфін. Кодеїн це один з синтетичних наркотиків опіатного ряду.

Метилморфин. Алкалоид, содержащийся в опии; получается также полусинтетическим путем.
Бесцветные кристаллы или белый кристаллический порошок без запаха, горького вкуса. На воздухе выветривается. Медленно и мало растворим в холодной воде (1:50), растворим (1:17) в горячей воде, легко растворим в спирте. Водный и спиртовой растворы имеют щелочную реакцию.


Фармакологическое действие
Аналогичен морфину, но действует слабее; активно тормозит кашлевой центр.

https://www.piluli.kharkov.ua/drugs/drug/616/
   
Re: ДТП у Харкові

Кашель, успокоительное и снотворное (с) Блакитний Апельсин, cьогодні в 17:28
на початку минулого століття морфій був у фаворі.
   
Re: ДТП у Харкові

Нарушают все. Просто есть просто нарушения, а есть нарушения повлекшие гибель людей.

Що порушив Дронов?
А   Зайцева ?

Що знайшли в крові у Дронова ? А у Зайцеаої?

Дронов також мав права невідомо звідки ,і яким чином отримані ?

Чи була у Дронова застаріла травма голови , яка вимагала постійного прийому наркотичних препаратів ? Наприклад кодеіну ?
   
Re: ДТП у Харкові

одинаковий попередній арешт - це вже спроба розділити провину навпіл.
   
Re: ДТП у Харкові

https://youtu.be/zEeEKT4DMx4

Вот результаты обезболивающих



Удивительно, что она ещё видела тот Туарег.
   
Re: ДТП у Харкові

на початку минулого століття морфій був у фаворі.

І навіть героїн був в аптеках. Але і зараз там маса наркотичних препаратів . Не таких потужних але всеодно наркотичних.
І кодеїн один з них .Так що дурні адвокати Зайки , які хилять в цю сторону. Це не виправдення , а звинувачення.
Під кодеїном не можна за руль. І прааа тим більше мати при постійному прийомі. Але це не в нашій країні, де бабло вирішує все.
Тільки людей до життя не повертає.


   
Re: ДТП у Харкові

І навіть героїн був в аптеках. Але і зараз там маса наркотичних препаратів . Не таких потужних але всеодно наркотичних.
І кодеїн один з них .Так що дурні адвокати Зайки , які хилять в цю сторону. Це не виправдення , а звинувачення.
Під кодеїном не можна за руль. І прааа тим більше мати при постійному прийомі. Але це не в нашій країні, де бабло вирішує все.
Тільки людей до життя не повертає.

Щас прискакают Зайкины отмазыватели и начнётся: "А покажите статьи в законах!" :)
   
Re: ДТП у Харкові

Вибачаюсь я трохи помилився. Кодеїн не синтетичний опіат. Природний.

Характеристика вещества Кодеин
Является природным наркотическим анальгетиком из группы агонистов опиатных рецепторов. Бесцветные кристаллы или белый кристаллический порошок без запаха, горького вкуса. На воздухе выветривается. Медленно и мало растворим в холодной воде, хорошо растворим в горячей воде и спирте. Растворы имеют щелочную реакцию.

https://www.rlsnet.ru/mnn_index_id_762.htm

   
Re: ДТП у Харкові

Щас прискакают Зайкины отмазыватели и начнётся: "А покажите статьи в законах!" :)

Запросто. Отримання водійських прав вимагає проходження медкомісії та попереднє обстеження в психо та наркодиспасері з довідками
в результаті.

З серьозною травмою голови ще зі школи вона мала бути на обліку в психдиспансері. Тим більше з постійними курсами наркотичних речовин
типу кодеїну.

В наркодиспансеру зараз беруть кров на аналіз перед тим як видати сертифікат для медкомісії.
Як вона пройшла тест крові з постінйими препаратами від голови ?
   
Re: ДТП у Харкові

то ви просто не розумієте.


я не понимаюзачем поддерживать такой диалог на фупе?
нехай в суде базарят, а тут же вроде разумные люди )
   
Re: ДТП у Харкові

Як вона пройшла тест крові з постінйими препаратами від голови ?
НМД як і права. на "блюдечке с голубой каемкой".
до речі, пока нема інфи щодо її навчання та складання іспита.
справу по суті затягують навмисно.
пройшло 60 діб. попросили ще 60. тобто нічого не зробили за попередній термін?
   
Re: ДТП у Харкові

я не понимаюзачем поддерживать такой диалог на фупе?
нехай в суде базарят, а тут же вроде разумные люди )
на форумах, не одному, а багатьох - типу формування думки спільноти, щоб було на що "орієнтуватись" суду. типу, народ так вважає.

наприклад, на харківфорум вже близько 3000 сторінок. і там є свої перфоли та апельсини

Останнє редагування: 17 грудня 2017 23:01:56 від Гоша
   
Re: ДТП у Харкові

нехер рассуждать про скорость дронова с пелфорами и апельсинами
нужно делать как дронов - отрицать вину и не сотрудничать со следствием
   
Re: ДТП у Харкові

я не понимаюзачем поддерживать такой диалог на фупе?
нехай в суде базарят, а тут же вроде разумные люди )

Угу. Тільки деякі з них мають задачу відмазувати зайку якими завгодно засобами. І тут на форумі теж.

Там вище барс на пальцях мені пояснив , що втопити тему одна з їх задач. Схема відома. Затихає суспільний резонанс. І тільки
ми зайку і бачили.

Далеко ходити не треба . За останні дні тільки. Мельник вільний, з Лексика Довгого звинувачення зняті. Каськів може валити закордон.
Офіційно..
   
Re: ДТП у Харкові

Угу. Тільки деякі з них мають задачу відмазувати зайку якими завгодно засобами. І тут на форумі теж.

Там вище барс на пальцях мені пояснив , що втопити тему одна з їх задач. Схема відома. Затихає суспільний резонанс. І тільки
ми зайку і бачили.

Далеко ходити не треба . За останні дні тільки. Мельник вільний, з Лексика Довгого звинувачення зняті. Каськів може валити закордон.
Офіційно..
почему я не пишу про степень его вины никогда?
я пишу что суд нужно сжечь и судью на мыло
   
Re: ДТП у Харкові

нехер рассуждать про скорость дронова с пелфорами и апельсинами
нужно делать как дронов - отрицать вину и не сотрудничать со следствием

Та хто з проти. Але валити тему теж одна з їх задач. До речі вони сьогодні затихли. Змінили тактику.
А то пелфор і ночами тут сидів..
   
Re: ДТП у Харкові

когда уже у нас суд присяжных будет?
а шо
я плачу налоги
психически здорова
машину вожу
могу голосовать
морально устойчива, с женатыми мужчинами фупа не знакомлюсь

хочу судить судью_))
   
Re: ДТП у Харкові

когда уже у нас суд присяжных будет?
а шо
я плачу налоги
психически здорова
машину вожу
могу голосовать
морально устойчива, с женатыми мужчинами фупа не знакомлюсь

хочу судить судью_))

Схоже поки не пройдемо європейський шлях нічого не вийде. Весь. Починаючи з цього.

«Суд Камбиса» или «Сдирание кожи с продажного судьи» — картина-диптих нидерландского художника Герарда Давида, закончена в 1498 году[1]. Картина была написана для зала судебных заседаний в ратуше Брюгге и была призвана напоминать о необходимости судить справедливо. В настоящее время выставлена в Муниципальной художественной галерее в Брюгге.

https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Суд_Камбиса
   
Re: ДТП у Харкові

цією фразою ти довів, що жодного випадку не приймав участі у розробці справ дорожнього зіткнення.

 :facepalm1: ну хто ж винен що вас притягали
   
Re: ДТП у Харкові

Мене цікавлять потуги пельфора...
Альо, тs пам*ятаєш що в нас хунта?

Отже тому можна порушувати ПДР на Туарегу  ? :facepalm1:
   
Re: ДТП у Харкові

ти мене процитував, я відповів.
вибач, не знав, що ти розмовляєш сам з собою.

зараз мабуть будуть ахуітєльні історії про різницю між забороняючими сигналами світлофора   :facepalm1:

Уже пішли відмазки що Дронов не винен бо в нас хунта
   
Re: ДТП у Харкові

Яка доповідь ? За що ? За правду ?Це тебе треба банити за замовну працю на форумі по відмазуванні серійної вбивці.

Пиши ми уже зрозуміли ти по двох кадрах визначаєш
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія