Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Каховська ГЕС підірвана

Re: Каховська ГЕС підірвана

У цьому "все одно" вже є сумнів. Проросійські OSINT-аналітики добре спрацювали  (tu)

Пишуть, Крістофер Міллер постійно поширює фейки та маніпуляції

тю, нехай поширює
вина кацапів беззаперечна
   
Re: Каховська ГЕС підірвана



Даша Астаф'єва  :love:
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

"якщо я вийду на Таймс-сквер та вб'ю людину підірву дамбу, то всі скажуть, може, вона сама чи погана була, і так і треба, або хтось інший зробив".

йшов другий рік інфо-перемог України...
дятлів, прихильних до парашки, не зробиш бандерівцями, вони будуть вперто закривати очі.
 
сподіваюсь, голос правди зазвучить міцно, твердо та всюди.
а тварюк-агентів та малахольних дегенератів нарешті повипалюють з усіх змі.
 

Останнє редагування: 6 червня 2023 15:54:55 від Max Min
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

В СССР (и не только) уже на стадии проектирования подобных стратегических сооружений производились расчеты его подрыва с разработкой соответствующей документации (куда и сколько ВВ заложить)...
Цитата


Так що там і не треба було великого вибуху і звук
Вибухова хвиля були мінімальними .
Дамба і так під тиском води
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

В СССР (и не только) уже на стадии проектирования подобных стратегических сооружений производились расчеты его подрыва с разработкой соответствующей документации (куда и сколько ВВ заложить)...
Цитата


Так що там і не треба було великого вибуху і звук
Вибухова хвиля були мінімальними .
Дамба і так під тиском води
Тільки вибухи в різних місцях треба синхронізувати.

Там хтось на самій дамбі постраждав?
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

ото антонівський міст дуже довго постійно обстрілювали а серйозно зруйнувати не дуже вдалося
а тут ціла укріплена дамба
ясно що то ніякий не обстріл
вибухівку - багато вибухівки заклали зсередини
а закласти зсередини могли лише ті хто там зараз хазяйнують - кацапи
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Часто-густо якщо лікують, то тільки тим, що буде безкоштовне - наприклад, вливатимуть горілку у пащу, бо вважають, що то - ліки геть від усього, особливо від проносу. А то й таке буває, собака захворів, то з нього нашийник та ланцюг здирають та відпускають на вільні хліба, вмовляючи себе, що собака у лісі "потрібні травки сам знайде". А не знайде - то хоч не біля будинку здохне.

А так навіть шеплень іноді не роблять.

Одна така розповідала, що, як не візьмуть цуцуня на ціпок, воно дохне. За літо та весну трьох закопали. Запитую, від чого - а хто його знає. Понос кривавий, блюють і дохнуть. Питаю - а щеплення чому не робили? А задорого, краще іншого візьму.

Я їй кажу - ви хоч буду перенесіть у інше місце та хлокою просипте там, де була стара, та почекайте хоч кілька місяців. Мабуть, цуценята від ентеріту чи від чумки дохнуть.

Нє, каже, буду перенесу, хлоркою оброблю, а чекати не буду, бо сторож потрібен. І щеплення не робитиму. Мене на сміх піднімуть, якщо я дворнягу на щеплення поведу.

А ще я бачила фото, де на ланцюгу сиділи мопси, маленькі французькі бульдожки і навіть йорки - діти з міста привезли, бо набридло, а хто ж собаку в хату пустить? так і сидять на ціпку - дзявкають, якщо не подохнуть.
волоси дибки
не розказуйте мені більш такого -в мене і так психіка ні к бісу  :(

я лише уявлю ЇХ ОЧИ... як вони можуть дивитися на тебе...танунах
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Походу всі що пишуть що це сама розвалилася це або кацапи , або корисні для кацапів довбойоби

Гишпанский Диспетчер пишет?
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Там хтось на самій дамбі постраждав
Йопт, яким чином?
Дамба з'єднує обидва береги.
Правий - ми, лівий - коцаби.
На дамбі нікого.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Ну це правда на селі до собак відносяться дуже жорстко.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

❗️Станом на 14:00, рівень води в акваторії Миколаєва піднявся на 23 см

А з 14:00 до 15:00 змін не відбулось. Стежимо за ситуацією далі.

Наразі загрози підтоплення немає.

Тим часом в Херсоні вода підіймається все більше, проходить евакуація.

За наслідками російського теракту стежити в режимі онлайн тут – t.me/herson

Надіслати новину @niko9_bot
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Я вам скажу одну розумну річ. Якщо вибух був в тілі греблі, то ви його не почуєте, навіть якщо там тона гахнула. А далі вода зробить свою справу.
Відсутність поверхневого великого вибуху якраз і длводить, що ніякої ракети не було, а були закладені заряди всередині греблі.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Показати зображення...
Даша Астаф'єва  :love:

Beerimor та Billi не заходили ше зі своїми висерами шо: "Сліпа ненависть воює за хуйло." ?
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Це був внутрішній цілеспрямований, направлений підрив. Вся енергія пішла в  дамбу. Це може бути не дуже гучно. В співпадіння що саме прорвало якраз в день наступу я не вірю!  Якщо б проривало  то в дні коли були найбільші зливи і рівень води на греблі.
Целеспрямованный направленный взрыв требует бурильной техники, ее так просто не скроешь в зоне военных действий, и не запитаешь от сети 220 от удлинителя. тут скорее всего другое. Мой отец как-то проектировал очистные сооружения, и я помню в детстве он пояснял расчеты кому-то из инженеров, что в дамбе на случай непредвиденного промыва или чего-то подобного, есть технологический слив, грубо большой кран или задвижка, который позволяет снизить уровень воды, отвести ее в наименее опасное место,  и отремонтировать промыв, пока вода нет размыла до конца. По логике что-то подобное должно было и там быть, в этом месте вероятно и подорвали или нарушили целостность.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Я вам скажу одну розумну річ. Якщо вибух був в тілі греблі, то ви його не почуєте, навіть якщо там тона гахнула. А далі вода зробить свою справу.
Відсутність поверхневого великого вибуху якраз і длводить, що ніякої ракети не було, а були закладені заряди всередині греблі.
(tu)
   
Re: Каховська ГЕС підірвана
PAL

Целеспрямованный направленный взрыв требует бурильной техники, ее так просто не скроешь в зоне военных действий,
далі можна не читать
не треба "бурільной тєхнікі"
у греблі є технологічні тунелі, їх достатньо
більш того, за часі совка ще при проектуванні передбачали можливість підриву, куди й які заряди закладувать, на випадок війни
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Beerimor та Billi не заходили ше зі своїми висерами шо: "Сліпа ненависть воює за хуйло." ?

тре" уважно придивитися до цих ніків. (що за консерви чи другі нікі?)

вони і мальчіка в трусіках* захищали хруддю з його кацапськими піснями, тьху
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Дивіться класику


   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Целеспрямованный направленный взрыв требует бурильной техники,
Зачем? В самой дамбе есть тоннели заложил в тоннель и взорвал .
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Целеспрямованный направленный взрыв требует бурильной техники, ее так просто не скроешь в зоне военных действий, и не запитаешь от сети 220 от удлинителя. тут скорее всего другое. Мой отец как-то проектировал очистные сооружения, и я помню в детстве он пояснял расчеты кому-то из инженеров, что в дамбе на случай непредвиденного промыва или чего-то подобного, есть технологический слив, грубо большой кран или задвижка, который позволяет снизить уровень воды, отвести ее в наименее опасное место,  и отремонтировать промыв, пока вода нет размыла до конца. По логике что-то подобное должно было и там быть, в этом месте вероятно и подорвали или нарушили целостность.

"нарушилі целостность"?  :facepalm1:

Тобто кацапи практично "неувіноватиє"?

Ну звісно, що поцінювач совка може ще написати.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана
N88

Всередині дамби може бути технологічний коридор.
Туди й напхали вибухівки.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Единственное не могу понять: пишут в Крыму началась настоящая паника из-за воды. Получается что всё-таки мы девять лет туда воду поставляли?
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Единственное не могу понять: пишут в Крыму началась настоящая паника из-за воды. Получается что всё-таки мы девять лет туда воду поставляли?
не думаю. По фотографіях, цей канал був дуже захаращений.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Единственное не могу понять:
пишут в Крыму началась настоящая паника из-за воды.
Получается что всё-таки мы девять лет туда воду поставляли?

 :facepalm1: :D

І це найкращий Політичний Форyм країни !

   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Единственное не могу понять: пишут в Крыму началась настоящая паника из-за воды. Получается что всё-таки мы девять лет туда воду поставляли?

З чого це получається?
   
Re: Каховська ГЕС підірвана
Ser

так в кацапів теж греблі є - думаю цікаво буде подивитися на їх реакцію.......
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

"хуй..ло єто нєвігадно, бо крим будєт без вади.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

"нарушилі целостность"?  :facepalm1:

Тобто кацапи практично "неувіноватиє"?

Ну звісно, що поцінювач совка може ще написати.
Оно дебильное даже не знает как єто називается. Водосброс ,а не "технологический слив" . И еще лепит бред ,потомучто разрушено в двух местах и водосброс и машинній зал.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Единственное не могу понять: пишут в Крыму началась настоящая паника из-за воды. Получается что всё-таки мы девять лет туда воду поставляли?

Боже, яке кончене! (с)
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

О , нарешті ГУР відреагувало.
Оперативно :beach:


Слава Буданову!
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

разрушено в двух местах и водосброс и машинній зал
Отож бо. Це рушить всі версії, що кацапи хотіли "на полшишкі, а вийшло от так", чи про руйнування внаслідок попередніх ушкоджень.
Гахнуло там, де вони і планували.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Дивіться класикуhttps://youtu.be/TaB_VccSBFU
випередив  (tu)
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Мене злить інше.
Оце працюю слухаю Радіо НВ

Бльо. Повилазило експертів з кожного кутку виють

ААААААУУУУУУИИИИ кліматична катастрофа ! кліматичні біженці ! Україну очікує голод ! АААА !!! УУУУУУ!!!

Де ви сучі діти беретеся ? Вбив би підарасів
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Оце працюю слухаю Радіо НВ

Це ж кондові кацапи.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

З чого це получається?
Получается что за девять лет такого кипиша не было а сейчас всё произошло по настоящему
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Це ж кондові кацапи.
Точно?
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Точно?

Точно.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

О , нарешті ГУР відреагувало.
Оперативно :beach:

https://t.me/meta_ukr/55818
Слава Буданову!

ц пздц  :facepalm1:
все что там происходит и есть гур
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія