Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

испытываете ли вы благодарность к Степану Бандере?

конечно..  Благодарность, уважение и вера что еще норм мужики в этой стране
   
ось ще одна "гiгамегапатрiотка" :bueee:
https://www.youtube.com/watch?v=7knL4lI4YnI
ну зачєм же так грубо...  :D хотя і справєдліво..
Мирося ж недарма чесала аж у Мюнхен на могилу Бандери!
Гігамега чістой води, патріотка найвищого рангу! :good:
   
конечно..  Благодарность, уважение и вера что еще норм мужики в этой стране

согласен
   
Україна, українці - це вишиванка, борщ, Кобзар, Бандера. То є символи нації, які не зможуть привласнити інші народи, бо не є спільними.
Як ми не можемо привласнити національні символи італійців: піцу, кориду, Колізей, Мусоліні. Або лапті, самовар, Леніна, пельмені.
Маємо своє і за це мусимо бути вдячними.
   
Україна, українці - це вишиванка, борщ, Кобзар, Бандера. То є символи нації, які не зможуть привласнити інші народи, бо не є спільними.
Як ми не можемо привласнити національні символи італійців: піцу, кориду, Колізей, Мусоліні. Або лапті, самовар, Леніна, пельмені.
Маємо своє і за це мусимо бути вдячними.

логiка шкутильгає) Дуже навiть можуть бути спiльними
i дуже навiть можуть привласнити.  Наприклад:
Пiца бува не тiльки iталiйська, а родом вона, кажуть, з др.Єгипту та др.Грецiї.
Корида теж не тiльки в Iспанiї, Колiзей бiльше символ Риму, анiж Iталiї,
Мусолiнi, соцiалiст в минулому та один з фундаторiв iталiйського фашизму,
але шанувальники цього вчення по всьому свiту, он в РФ, наприклад.
З "лаптi-самовар-Лєнiн-пєльмєнi" хiба що Лєнiн рашенський...
Та й то.. Претендують на нього ще й як)))
   
доречi забув про борщ написати, котрий каци в нас якраз намагаються зкомунiздити)
   
Вкотре вже задаю адептам Бандери питання: яку користь для України мав розкол ОУН 1940-го року?Може хоч цього разу побачу якусь відповідь.
   
Вкотре вже задаю адептам Бандери питання: яку користь для України мав розкол ОУН 1940-го року?Може хоч цього разу побачу якусь відповідь.

думаю принес вред. я благодарен Бандере совсем за другое.
   
думаю принес вред. я благодарен Бандере совсем за другое.

Ти не адепт Бандери.
   
логiка шкутильгає) Дуже навiть можуть бути спiльними
i дуже навiть можуть привласнити.  Наприклад:
Пiца бува не тiльки iталiйська, а родом вона, кажуть, з др.Єгипту та др.Грецiї.
Корида теж не тiльки в Iспанiї, Колiзей бiльше символ Риму, анiж Iталiї,
Мусолiнi, соцiалiст в минулому та один з фундаторiв iталiйського фашизму,
але шанувальники цього вчення по всьому свiту, он в РФ, наприклад.
З "лаптi-самовар-Лєнiн-пєльмєнi" хiба що Лєнiн рашенський...
Та й то.. Претендують на нього ще й як)))
Показати зображення...
З такою логікою годі комусь на щось претендувати. Тема закрито)
   
лаптi-самовар-Лєнiн-пєльмєнi
...вєньці лапті москалі не видали,тому він тут і вислужується...Банд ера йому, бачте, не подобається...кому тут потрібне  твоє "мнєніє":)))


   
Re: испытываете ли вы благодарность к Степану Бандере?

извини, Ирокез, если получится пройти, то только вот так  :laugh:

https://www.youtube.com/watch?v=4DTbvQOAq8w

Ти, я бачу, відео до кінця не додивився. З 1949 року подібні паради заборонено проводити Женевською конвенцією. Хоча яке РФії діло до якогось там міжнародного права?
   
Ти, я бачу, відео до кінця не додивився. З 1949 року подібні паради заборонено проводити Женевською конвенцією. Хоча яке РФії діло до якогось там міжнародного права?

А что говорит международное право по поводу тюрем ЦРУ за пределами США? Как насчет военного присутствия США в Сирии и воровства сирийской нефти?
   
...вєньці лапті москалі не видали,тому він тут і вислужується...Банд ера йому, бачте, не подобається...кому тут потрібне  твоє "мнєніє":)))
Показати зображення...

тебе тато з мамою не вчили, що брати чуже не гарно?
Тим-більш фотошопити)))
І брехати не гарно.
Де я писав, що мені "Бандера не подобається"?
Я писав "ПОФІГ".
А не подобається мені істерія навколо цієї теми.
   
извини, Ирокез, если получится пройти, то только вот так  :laugh:

https://www.youtube.com/watch?v=4DTbvQOAq8w
а еще победители вражеский власовский  триколор к кремлю бросали...
   
а еще победители вражеский власовский  триколор к кремлю бросали...

Не надо так откровенно брехать.
   
Не надо так откровенно брехать.
;o хронику, которую показівали в смоем совковом детстве, нарисовали на мосфильме?
   
;o хронику, которую показівали в смоем совковом детстве, нарисовали на мосфильме?

Покажь хронику, ага.
   
Покажь хронику, ага.
З розрахунком, що кінохроніка чорно-біла, що надає можливість бузглуздої суперечки)

   
З розрахунком, що кінохроніка чорно-біла, що надає можливість бузглуздої суперечки)

Ничё, триколор даже на ч/б хронике должон сильно отличаться от остальных стягов и штандартов. 
   
Ничё, триколор даже на ч/б хронике должон сильно отличаться от остальных стягов и штандартов.
Дык, атличается. Я дав посилання)
   
Дык, атличается. Я дав посилання)

Смотреть всякую муть неинтересно, посему, пожалуйста, тайм-код или скрин.

Останнє редагування: 26 липня 2021 19:35:46 від Донбасянин в экзиле
   
НЕНАВИДЕЛ Я СОВДЕПИЮ С РАННИХ ЛЕТ.
Чем докажещь?
   
а за що? :umnik2:
Тільки за те, що на заході країни після війни, голоду не було. 
   
мы разве на ты? а вообще вы правы- надо переходить окончательно на украинский ))). но у меня есть надежда еде пройтись по Невскому в футболке с портретом Степана Бандеры и   плакатом- русский народ- преступники в в силу одного этого )))
  :facepalm1:
конкретной хуйнёй страдаешь
   
Смотреть всякую муть неинтересно, посему, пожалуйста, тайм-код или скрин.
Там навіть вмикати не потрібно. Заставка.
   
Там навіть вмикати не потрібно. Заставка.

Ну, дык, тем более, для тебя не составит труда сделать скрин? Пожалуйста.
   
тато з мамою
... венька, ти жертва аборта, я співчуваю твоїй мамі, що їй не вдалося тебе позбутися і з таким підерасом, як ти, їй довелося мучтитися все життя...: )))
   
... венька, ти жертва аборта, я співчуваю твоїй мамі, що їй не вдалося тебе позбутися і з таким підерасом, як ти, їй довелося мучтитися все життя...: )))
ти дебiл, мурiк.
Я хз чому такi люди бувають.
Таки якiсь прорахунки в вихованнi мабуть.
Щось твої тато з мамою проґавили
   
венька, ти жертва аборта
Я хз чому такi люди бувають.
... я ж тобі пояснив...ти жертва...аборта... викидиш...:)))
   
... я ж тобі пояснив...ти жертва...аборта... викидиш...:)))

ти замiсть состєга?  Проходь плiз.
Роз'яснювати свинi що таке свинство не маю бажання
   
Ну, дык, тем более, для тебя не составит труда сделать скрин? Пожалуйста.
Скрін у посиланні на ютюб.
   
Re: испытываете ли вы благодарность к Степану Бандере?

Не нужно буквоедствовать. Благодарность может быть не только личной. Благодарен богу, благодарен предкам, благодарен писателю…
Цитата: « В античности благодарность трактовалась как добродетель и связывалась с справедливостью. Сенека отмечал добровольность благодарности, как ответного дара по своей воле и указывал, что ценность благодарности не только практическая, в создании круговорота даров и поддержки, но в первую очередь нравственная, поскольку «В добродетелях упражняются не ради награды: прибыль от правильного поступка в том, что он совершен». С точки зрения Сенеки, сознание благодарности ценнее, чем полученный дар, поскольку благодарность, будучи добродетелью, возвышает душу.»
Сто процентов мы благодарны за поступки Степану, которые ему стоили годов в тюрьмах и концлагерях, но возвысили нацию духовно, подняли на борьбу, объединили запад и центр, а сейчас и восток. Странно, что он никогда не был в центральной и других частях Украины но был проводником и предвидцем Украины для всех украинцев. Бандера боролся за справедливость для украинцев. Было бы странно и плохо если бы мы не испытывали за это благодарность к нему, другим борцам, героям, писателям и академикам, всем кто вложил силы, труд, талант и жизнь для нас, для нашего сегодняшнего дня.
   
Цитата: « В античности благодарность трактовалась как добродетель и связывалась с справедливостью. Сенека отмечал добровольность благодарности, как ответного дара по своей воле и указывал, что ценность благодарности не только практическая, в создании круговорота даров и поддержки, но в первую очередь нравственная, поскольку «В добродетелях упражняются не ради награды: прибыль от правильного поступка в том, что он совершен». С точки зрения Сенеки, сознание благодарности ценнее, чем полученный дар, поскольку благодарность, будучи добродетелью, возвышает душу.»
Сто процентов мы благодарны за поступки Степану, которые ему стоили годов в тюрьмах и концлагерях, но возвысили нацию духовно, подняли на борьбу, объединили запад и центр, а сейчас и восток. Странно, что он никогда не был в центральной и других частях Украины но был проводником и предвидцем Украины для всех украинцев. Бандера боролся за справедливость для украинцев. Было бы странно и плохо если бы мы не испытывали за это благодарность к нему, другим борцам, героям, писателям и академикам, всем кто вложил силы, труд, талант и жизнь для нас, для нашего сегодняшнего дня.
Добре написав, й фуй доїпешся.
   
Добре написав, й фуй доїпешся.

можна при бажаннi, але нафiг не треба)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія