Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дочку лётчика хероя Росии съели бездомные собаки

...А взагалі дуже цікаво, як Георгіу тихенесенько та дуже вправно перевів тему з Росії на Україну, помітили?  :gigi:

І вже всі забули, про що саме була гілка. :facepalm:
Тебе жалко отца той загрызенной девочки? Мне не жалко! Это его карма ударила по его ребёнку!
   
  Возникшая темка не о свойствах моей или твой личности,не о моей или твой эрудиции и знаниях! Широкая эрудиция- позорный недостаток только  для нищих интеллектом!
 А о том, что  делать с выросшими одичалыми, не знающими нормального общения с человеком, многочисленными щенками? Выросших на человеческом мясе и уже заложенной программой- пахнет едой при виде человека, чаще ребёнка? У тебя нет на него ответа- так и скажи. Это будет честно. А  то,что уже есть обгрызенные собаками трупы-к сожалению факт. Не случайно  трупы людей закапывают достаточно глубоко!
 У меня есть  ответна этот вопрос- ради безопасности людей. бродячих собак уничтожают. з-за прямой опасности, так и из-за возможного бешенства. Конечно это больно для собачников,но это необходимое мероприятие.

Знову черговий набір штампів: "небо - блакитне, а вогонь - пекучий", який сам Георіу чомусь вважає широкою ерудицією.

Але від теми про Росію ти, Георгіу, таки швидко перевів розмову на інше.

Навіщо ти це робиш? за Росію "абідна"?
   
Re: Дочку лётчика хероя Росии съели бездомные собаки

Хоть не на "сухую" кушали хотяб под бражку?
   
Re: Дочку лётчика хероя Росии съели бездомные собаки

а про кого ?
про крокодилів ?



Не про русский мир
   
в селі може собі вуняти скіки хоче, а в квартирі вуняти сцяками не дозволено
Немає запаху від нього взагалі. Квартирний кіт мало гуляє. А мій, в основному, йде на вулицю коли не спить.  Кліщів трохи приносить. Я їх беру пасатіжами за голову і видьоргую.
   
Немає запаху від нього взагалі. Квартирний кіт мало гуляє. А мій, в основному, йде на вулицю коли не спить.  Кліщів трохи приносить. Я їх беру пасатіжами за голову і видьоргую.
пальцями краще, тоді менший шанс роздушити кліща.
   
пальцями краще, тоді менший шанс роздушити кліща.

Можна ще простіше - залити голову кліща йодом, трохи похитати і він сам відвалюється. Вже не раз так робили.

   
Можна ще простіше - залити голову кліща йодом, трохи похитати і він сам відвалюється. Вже не раз так робили.

https://www.youtube.com/watch?v=hexqgzjX2l4
ніфіга той йод не помагає...
   
пальцями краще, тоді менший шанс роздушити кліща.
Пальці великі, а кліщ маленький. Ось такий інструмент

https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fimages.ua.prom.st%2F1313703172_w640_h640_ploskogubtsy-fatmax-160mm.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fprom.ua%2Fp500386496-ploskogubtsy-fatmax-160mm.html&docid=vaUt23DTTi2vgM&tbnid=-FmNGyqtEVlPtM&vet=1&w=800&h=566&source=sh%2Fx%2Fim

   
ніфіга той йод не помагає...
Від йоду кліщ може відригнути і  заразити кота хворобою Лайма.
   
ніфіга той йод не помагає...

Ми тільки з йодом витягуємо. Головне - не поспішати і не смикати черевце, щоб голова не залищилася в тілі.
   

После войны будет большой отстрел бездомных собак. Теробороне уже сейчас необходимо дать задание начать и планомерно вести отстрел бродячих собак в Украине.

зачем?
стерилизировать и кормить
зачем отстрел? можешь обьяснить?
   
зачем?
стерилизировать и кормить
зачем отстрел? можешь обьяснить?

Бо в нього "широкій кругозор".

А "всєх убіть" - то від кацапів. Ті під Києвом навіть домашніх собак їли, покидьки.
   
Пальці великі, а кліщ маленький. Ось такий інструмент Показати зображення...
https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fimages.ua.prom.st%2F1313703172_w640_h640_ploskogubtsy-fatmax-160mm.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fprom.ua%2Fp500386496-ploskogubtsy-fatmax-160mm.html&docid=vaUt23DTTi2vgM&tbnid=-FmNGyqtEVlPtM&vet=1&w=800&h=566&source=sh%2Fx%2Fim
я пальцями краще зроблю. а стиснувши плоскогубцями  те саме, шо зробити шприцом ін"єкцію
   
зачем?
стерилизировать и кормить
зачем отстрел? можешь обьяснить?
Чтобы всех кормить и стерилизовать купированием члена, сначала надо всех изловить и посадить в клетки. И кормить в послевоенных условиях, когда для людей достаточно пищи- проблема. Наверно это уже десятки тысяч дичающих собак.
 Это на 100 % возможно сделать??? Я вполне поддерживаю решение для породистых собак, которые могут найти себе новых владельцев.
 Вполне понимаю Шушу. с её особым отношением к собакам. И не порицаю за это. Кормить за чей счёт? Кто будет ловить, доставлять и содержать, следить и обслуживать? За чьи деньги? За спонсорские- тогда я за!
 А что делать с опасностью бешенства? Чем больше бездомных стай собак, тем выше эта опасность для людей!
 А сейчас бездомных собак кратно стало больше за счёт брошенных на произвол судьбы уехавшими по заграницам.
Любовь к собакам не должна перевешивать безопасность людей!
   
Від йоду кліщ може відригнути і  заразити кота хворобою Лайма.
може тоді безпечніше не дусити його черевце, викручуючи чи висмикуючи, і не нервувати його, а ювелірно відокремити від голови(ниткою чи ножицями і хай там та лишається? бо я думала, що в них слина заразна, і голову по любе треба прибрати. хоч якщо подумати, який сенс, якщо вже щось там з голови по-любому виділилося в тіло тварини.

пару тижнів тому теж кліща пінцетом викрутила, але дійсно тіло пласким стало. і слідкую за станом собаки весь час, бо одну так профукала, вчасно симптоми не розгледіла.
   
Чтобы всех кормить и стерилизовать купированием члена, сначала надо всех изловить и посадить в клетки. И кормить в послевоенных условиях, когда для людей достаточно пищи- проблема. Наверно это уже десятки тысяч дичающих собак.
 Это на 100 % возможно сделать??? Я вполне поддерживаю решение для породистых собак, которые могут найти себе новых владельцев.
 Вполне понимаю Шушу. с её особым отношением к собакам. И не порицаю за это. Кормить за чей счёт? Кто будет ловить, доставлять и содержать, следить и обслуживать? За чьи деньги? За спонсорские- тогда я за!
 А что делать с опасностью бешенства? Чем больше бездомных стай собак, тем выше эта опасность для людей!
 А сейчас бездомных собак кратно стало больше за счёт брошенных на произвол судьбы уехавшими по заграницам.
Любовь к собакам не должна перевешивать безопасность людей!
Tu deviens responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.
   
Немає запаху від нього взагалі. Квартирний кіт мало гуляє. А мій, в основному, йде на вулицю коли не спить.  Кліщів трохи приносить. Я їх беру пасатіжами за голову і видьоргую.
мої коти кліщів не приносили, от бліх - так?
але що то за кіт без бліх? іграшка а не кіт (жарт)
   
Проблемы на эрефии- не наши проблемы!
Вся РФия - наша проблема, к сожалению
но хоть их собаки не наша проблема
   
мої коти кліщів не приносили, от бліх - так?
але що то за кіт без бліх? іграшка а не кіт (жарт)
блохи- то таке, а кліщі- справді  проблема
   
   
   
Там така штука, як гвоздодер, нею треба обережно підважити кліща і витягнути такими рухами, наче викручування
   
я пальцями краще зроблю. а стиснувши плоскогубцями  те саме, шо зробити шприцом ін"єкцію
Я тільки за голову стискаю. Потім дивився під збільшувальним склом - цілі кліщі після процедури.
   
Re: Дочку лётчика хероя Росии съели бездомные собаки

зачем?
стерилизировать и кормить
зачем отстрел? можешь обьяснит

Затим. Свійські тварини людину за небезпеку не вважають, на відміну від диких. І люди собак зазвичай за небезпеку не вважають.
А тут свійські тварини (люди продовжують іх за таких вважати - ця тема тому приклад), які не вважають людей за небезпеку і вважають за смачну їжу.
   
А давайте почнемо відстрілювати господарів, які не стерилізують тварин. Оці всі котики з ошийничками на вигулі, собачки….
+=======================+
Ти вже застерилізувалося?
   
  Когда поедят оставшиеся на земле трупы, когда стаи одичалых собак  начнут нападать на детей и взрослых и загрызать насмерть, когда начнут отмечать бешенство у одичалых собак ,вероятно, но не обязательно у тебя произойдёт полезный сдвиг в голове и ты перестанешь видеть во всех, кто думает не так, как ты, кацапов!
Коли ти припиниш вбогу маніпулювання, коли замість вбити, запропонуєш спасти, коли замість простих тупих рішень в голову почнуть приходити складні, але вірні - тоді в тобі не бачитимуть кацапа.
Ця війна наочно показала цивілізаційну прірву - чи не наочніше, у відношенні до тварин та природи.
   
Коли ти припиниш вбогу маніпулювання, коли замість вбити, запропонуєш спасти, коли замість простих тупих рішень в голову почнуть приходити складні, але вірні - тоді в тобі не бачитимуть кацапа.
Ця війна наочно показала цивілізаційну прірву - чи не наочніше, у відношенні до тварин та природи.

 (tu)  респект. У кацапів завжди просто: вбитинахуй.
   
Проблемы на эрефии- не наши проблемы!
 Проблемы  от одичалых собак и беды от них для украинцев- наша будущая проблема! И её следует увидеть и уже начать принимать адекватные меры. Я увидел.
+======================================+
Треба мати зброю та вміти її використовувати.
Можна орків відстрілювати, можна здичавілих
собак та свинособак..
   
+======================================+
Треба мати зброю та вміти її використовувати.
Можна орків відстрілювати, можна здичавілих
собак та свинособак..

і старих мудил  :pooh_lol:
   
Re: Дочку лётчика хероя Росии съели бездомные собаки

Коли ти припиниш вбогу маніпулювання, коли замість вбити, запропонуєш спасти, коли замість простих тупих рішень в голову почнуть приходити складні, але вірні

Ви гуманізуєте тварин. Ви думаєте, що нагодовані собаки не будуть подивлятися в бік смачненького, завдяки чому вони вижили? 
   
і старих мудил  :pooh_lol:
Так что? Жизнь любой собаки дороже жизни человека, пусть и старика? Стаю одичалых собак, напавших  на одного человека и порвавших его с возможностью заражения бешенством, необходимо всю сразу же  на месте всех переловить и посадить в клетки   и кормить?
 Меру надо знать! И не считать жизнь собаки выше жизни человека! Как не считаешь выше своей жизнь свиньи, коровы или курицы. когда ешь их мясо!
 Ещё раз-брошенных подлецами их породистых собак необходимо таки ловить.кормить,лечить и отдавать новым хозяевам.Это оптимальное решение. Возможно некоторое количество беспородных, но идущих на контакт с человеком.
 Стаи же одичалых молодых собак, не подпускающих к себе людей, следует ликвидировать из-за двух опасностей. исходящих от таких стай- опасность для жизни взрослых  и детей при нападении на людей, и опасности от бешенства собак. котов и других домашних и диких  животных. Это не жестокость, это необходимость!
   
вся ця політкоректна фуєта - ой, собачкі, їх треба пожаліти- іде нахій в умовах реального воєнного і післявоєнного часу.
пріоритетом є життя і здоровя і безпека людей.

кожна собака яка не на повідку, не з власником, не маркована чітким чином що вона "чиясь" і хтось за неї відповіадає, має бути знищена.
хто не згідний іде нахyй. не ті часи щоб бавитися в сю-сю.

Останнє редагування: 23 травня 2022 18:40:11 від T.Blair.
   
і старих мудил  :pooh_lol:
+=================================+
Змоложавіла мудилка вий*пується!
Бо зброя - умова виживання українців!
   
Re: Дочку лётчика хероя Росии съели бездомные собаки

вся ця політкоректна фуєта - ой, собачкі, їх треба пожаліти- іде нахій в умовах реального воєнного і післявоєнного часу.
пріоритетом є життя і здоровя людей.

кожна собака яка не на повідку, не з власником, не маркована чітким чином що вона "чиясь" і хтось за неї відповіадає, має бути знищена.
хто не згідний іде нахyй. не ті часи щоб бавитися в сю-сю.
ніт. ми як європейці маємо годувати та лікувати всіх собачок.
   
вся ця політкоректна фуєта - ой, собачкі, їх треба пожаліти- іде нахій в умовах реального воєнного і післявоєнного часу.
пріоритетом є життя і здоровя і безпека людей.

кожна собака яка не на повідку, не з власником, не маркована чітким чином що вона "чиясь" і хтось за неї відповіадає, має бути знищена.
хто не згідний іде нахyй. не ті часи щоб бавитися в сю-сю.
Tu deviens responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.
   
пріоритетом є життя і здоровя і безпека людей.
а потім ці люди потім почнуть волати путєнд ввєді нам  в зад
   
Re: Дочку лётчика хероя Росии съели бездомные собаки

Георгіу, почекайте трохи, вернеться комарік_номерний в неньку, підете разом собак стріляти, вона вже розвивала цю тему
Кацапи постріляли хазяйських собак. А ви доб'єте тих, яким вдалося втікти від кацапів.

ПС  Бачила фото застреленого кацапами здоровенного дога (чи щось таке), який стік кров'ю в хазяйській спальні, і пролежав там всю окупацію київщини. Хазяїв на час початку війни в країні не було.

   
Ви гуманізуєте тварин. Ви думаєте, що нагодовані собаки не будуть подивлятися в бік смачненького, завдяки чому вони вижили? 
гуманізую себе.
щоб не вигадувати фєєричної х'єти на підтвердження своїх феєричних поглядів.
   
хто не згідний іде нахyй.
нахуй йдеш ти
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія