Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тимошенко приїхала боротися з олігархами в Варшаву

чому так покірно - "не без цього"?  "на жаль" ?

до чого тут покірність? це проста констатація факту,
що Порох - менше зло, але ніяк не ідеал
   
Myroslava,  так за чий рахунок новий бенкет з бігмордами? Чи вам у штабі не пояснюють?

Тільки не переводи розмову на інших, як ви полюбляюте, штабні.
   
але мене бісить оця от космічного масштабу тимошенківська хуцпа: "людоньки добрі! вас зубожіли алєгархі! я буду з ними боротися в поті чола свого! всіх розкуркулю, посажу, олігархів відсічу від впливу на державу, потоків, схем і доступу до бюджетних справ".
це добре, що вас зовсім не переймають численні хуцпи від Педра, тривожні сни якщо й бувають, то тільки через капосну юльку  :gigi:
і навіть вибачитися перед його народом годні за злочини своїх пращурів перед ними, чом ні, чи не так?
а от олігархів від впливу на державу, потоків, схем і доступу до бюджетних справ вона таки справді свого часу спробувала відсікти - і це факт


Ну про лабутени Ви вже пояснили - у магазинчику навпроти Юля скупляється. І в Новусі післа 19.00 купляє їжу по зниженим цінам, що вже підходить срок реалізації.
а ви зможете довести (ваші особисті переконання тут ні до чого), що все є з точністю до навпаки?
не здогадалися, чому я згадувала Кушнарьова і його конкретний облом?
але ж якби не той кушнарьовський облом, то напевно ви й сьогодні впевнено стверджували би, що намисто коштує сотні мільйонів, бо так вам підказує ваш внутрішній голос  :gigi:
спустимось на рівень Ложкина-Клімкіна, що конкретно вони здали хуйло?
інтереси України
   
Myroslava,  так за чий рахунок новий бенкет з бігмордами? Чи вам у штабі не пояснюють?

Тільки не переводи розмову на інших, як ви полюбляюте, штабні.
Підіть до свого штабу - може там знають?
Бо у моєму "штабі" всі в нєвєдєнії  :weep:
До речі, а чому ви вирішили, що реклама "агресивна"?
А Тарутина вам як? А численні біллборди, що прославляють богоПедра, подобаються?
   
інтереси України

в чому саме?
   
шуша, cьогодні в 11:23
Ну про лабутени Ви вже пояснили - у магазинчику навпроти Юля скупляється. І в Новусі післа 19.00 купляє їжу по зниженим цінам, що вже підходить срок реалізації.
а ви зможете довести (ваші особисті переконання тут ні до чого), що все є з точністю до навпаки?
не здогадалися, чому я згадувала Кушнарьова і його конкретний облом?
але ж якби не той кушнарьовський облом, то напевно ви й сьогодні впевнено стверджували би, що намисто коштує сотні мільйонів, бо так вам підказує ваш внутрішній голос


Тобто відповіді не буде? Знов знайшли відмазку десятирічної давнини?

І ви знову хочете "на голубом глазу" розповідати народу України, що так тривала та агресивна реклама Юліних чеснот по всіх каналах та бігморди по всій країні - нічого не коштують?

Тьху, які брехуни, бридко та гидко.

І потім юльки щось комусь розповідають, про честь і гідність, коли ваша канцлерша вже зарвалася у брехні про витрати на особисту рекламу та розкішне життя.
   
Коломойський, сам того не бажаючи, захищаючи свої економічні інтереси, у 2014 році дуже дуже багато зробив для припинення кацівської агресії в Україну.
Наш Гетьман у своєму класичному стилі мощно віддячив йому знявши з посади, розбомбивши Укроп і віджавши Приват, і ще декілька бізнесів. Віджати то віджав, але не для нас з вами. Коротше, робив все як положено Президенту України. Як традиційно робили всі президенти України.
Наслідок ми бачимо зараз. Ображені конкуренти кучкуються. Причина - наслідок. Бені треба повернення в бюджет, Юлі - підтримка на виборах. Все логічно.
Єдине що фігово - що для України нічого доброго у цій всій кухні немає.
   
Підіть до свого штабу - може там знають?
Бо у моєму "штабі" всі в нєвєдєнії  :weep:
До речі, а чому ви вирішили, що реклама "агресивна"?
А Тарутина вам як? А численні біллборди, що прославляють богоПедра, подобаються?

Та навчиться вже не кивати на інших, коли вас припирають до стінки з запитаннями, а мати гідність чесно відповідати.

Хоча про що це я?
Яка гідність може бути у людини, що вірить у Юліне "скромне життя" тільки на задекларовані гроші і у чужому домі, що "беруть в оренду" у власної рідні?

Останнє редагування: 15 липня 2018 11:44:41 від шуша
   
 Гетьман у своєму класичному стилі мощно віддячив йому знявши з посади, розбомбивши Укроп і віджавши Приват

Нє, треба було "патріоту" залишити вотчину для кормёжки, закрити очі на грабунок привату ітд.
   
Коломойський, сам того не бажаючи, захищаючи свої економічні інтереси, у 2014 році дуже дуже багато зробив для припинення кацівської агресії в Україну.
Наш Гетьман у своєму класичному стилі мощно віддячив йому знявши з посади, розбомбивши Укроп і віджавши Приват, і ще декілька бізнесів. Віджати то віджав, але не для нас з вами. Коротше, робив все як положено Президенту України. Як традиційно робили всі президенти України.
Наслідок ми бачимо зараз. Ображені конкуренти кучкуються. Причина - наслідок. Бені треба повернення в бюджет, Юлі - підтримка на виборах. Все логічно.
Єдине що фігово - що для України нічого доброго у цій всій кухні немає.

ніхто не принижує заслуги Коломойського перед Україною в 2014 році,
але це не давало йому індульгенцію на подальший розграбунок держави через Приват, Укрнафту та Укртранснафту,
якби він мав сили відійти від корита та почати нормально працювати, він би залишився героєм України,
а він побіг в Лондонський суд вимагати від України 5 ярдів доларів за те, що держава відсунула його від корита попри договір його з хвойдою в 2010-му році

Останнє редагування: 15 липня 2018 11:47:56 від Foxic
   
Foxic, шуша, myshka naruzhka vs Myroslava  (tu)
   
ніхто не принижує заслуги Коломойського перед Україною в 2014 році,
але це не давало йому індульгенцію на подальший розграбунок держави через Приват, Укрнафту та Укртранснафту,
якби він мав сили відійти від корита та почати нормально працювати, він би залишився героєм України,
а він побіг в Лондонський суд вимагати від України 5 ярдів доларів за те, що держава відсунула його від корита попри договір його з хвойдою в 2010-му році
Не давало. Але не давало і іншим панамським і мальдівським діячам, грабувати через Роттердам в Копенгаген, та інші всякі схеми.
Я просто веду до того, що по-перше, не треба дивуватись зустрічам до яких призвели дії Пороха, а по-друге в даному випадку яке їхало таке і здибало.
   
Коломойський, сам того не бажаючи, захищаючи свої економічні інтереси, у 2014 році дуже дуже багато зробив для припинення кацівської агресії в Україну.
Наш Гетьман у своєму класичному стилі мощно віддячив йому знявши з посади, розбомбивши Укроп і віджавши Приват, і ще декілька бізнесів. Віджати то віджав, але не для нас з вами. Коротше, робив все як положено Президенту України. Як традиційно робили всі президенти України.
Наслідок ми бачимо зараз. Ображені конкуренти кучкуються. Причина - наслідок. Бені треба повернення в бюджет, Юлі - підтримка на виборах. Все логічно.
Єдине що фігово - що для України нічого доброго у цій всій кухні немає.

єдине що справді віджали і віджимають у Бєні - УкрНафта (50% + 1 акція держави) та УкрТрансНафта (100% держави).
і саме за ці активи Бєня бореться і мститься.
Приват ніхто забирати не хотів. це був вижатий лимон. але ЄС дуже вимагала і якби не націоналізували дійсно могли бути великі проблеми у всієї банківської системи. так само ДніпроАзот ніхто забирати не хоче. хочуть щоб він газ за ринковими цінами купував. але цього вже не хоче Бєня, тому у нас "хлорна криза", тому "Дніпроазот" збирається закупити феросплавів на 5 мільярдів (а не тому що це треба для виробництва карбіду).

з Вашої логіки, якщо Бєня щось зробив для України то йому треба все пробачати і давати далі грабувати державу. це збоченська логіка. Порошенко зробив для України на порядки більше, жертвував власні гроші, але дебіли-зрадойопи його ненавидять. а Бєню люблять. бо і Бєні і зрадойопам срати на державу.
   
Re: Тимошенко и Коломойского заметили в отеле в Польше. ФОТО

Гетьман у своєму класичному стилі мощно віддячив йому знявши з посади, розбомбивши Укроп і віджавши Приват
Нє, треба було "патріоту" залишити вотчину для кормёжки, закрити очі на грабунок привату ітд.

Якось пох.
Бєню притиснули, а Ахметку нагодували.
Правила гри не змінилися ж абсолютно.
Але не хвупі пришелепкуваті холуї топлять за "свого хорошого" феодала.
   
Не давало. Але не давало і іншим панамським і мальдівським діячам, грабувати через Роттердам в Копенгаген, та інші всякі схеми.
Я просто веду до того, що по-перше, не треба дивуватись зустрічам до яких призвели дії Пороха, а по-друге в даному випадку яке їхало таке і здибало.

опишіть, будь-ласка, як Порох наживається на Роттердам+.
   
Баян

Свиноферма відпрацьовує свої методички...
   
Re: Тимошенко и Коломойского заметили в отеле в Польше. ФОТО

Свиноферма відпрацьовує свої методички...

У них свої методички, у вас - власні.
   
Якось пох.
Бєню притиснули, а Ахметку нагодували.
Правила гри не змінилися ж абсолютно.
Але не хвупі пришелепкуваті холуї топлять за "свого хорошого" феодала.

Ахметов теж від влади постраждав
   
єдине що справді віджали і віджимають у Бєні - УкрНафта (50% + 1 акція держави) та УкрТрансНафта (100% держави).
і саме за ці активи Бєня бореться і мститься.
Приват ніхто забирати не хотів. це був вижатий лимон. але ЄС дуже вимагала і якби не націоналізували дійсно могли бути великі проблеми у всієї банківської системи. так само ДніпроАзот ніхто забирати не хоче. хочуть щоб він газ за ринковими цінами купував. але цього вже не хоче Бєня, тому у нас "хлорна криза", тому "Дніпроазот" збирається закупити феросплавів на 5 мільярдів (а не тому що це треба для виробництва карбіду).

з Вашої логіки, якщо Бєня щось зробив для України то йому треба все пробачати і давати далі грабувати державу. це збоченська логіка. Порошенко зробив для України на порядки більше, жертвував власні гроші, але дебіли-зрадойопи його ненавидять. а Бєню люблять. бо і Бєні і зрадойопам срати на державу.
1. Нє. Пробачати не можна. Нікому не можна, не тільки Бені.
2. Як на мене то Беня у 2014 зробив більше ніж Порох. Беня спасав свій бізнес і вкладав особисті гроші, накрадені, брудні, але вже особисті. А Петя канхвети в Ліпецьку робив, бо хвабрика не продавалася.
П.С. За Юльку голосувать не буду. Бо брехуха.
   
Re: Тимошенко и Коломойского заметили в отеле в Польше. ФОТО

Ахметов теж від влади постраждав

Ви, мабуть, не усвідомлюєте, але всі ваші слова не варті уваги взагалі.
   
Ви, мабуть, не усвідомлюєте, але всі ваші слова не варті уваги взагалі.

бо заважаю бачити те, що хочеться бачити?  :)
без питань...
   
Re: Тимошенко и Коломойского заметили в отеле в Польше. ФОТО

бо заважаю бачити те, що хочеться бачити?  :)
без питань...

Ви - заангажоввана сектантка, що топить за свою команду при владі.
   
Тобто відповіді не буде? Знов знайшли відмазку десятирічної давнини?

І ви знову хочете "на голубом глазу" розповідати народу України, що так тривала та агресивна реклама Юліних чеснот по всіх каналах та бігморди по всій країні - нічого не коштують?

Тьху, які брехуни, бридко та гидко.
Якої - відповіді? Ви надали докази тому, що Тимошенко живе "нє по срєдствам"? Довели, що вона носить туфлі по 5 тис зелених за пару, а не купує їх наприклад у фірмовому магазині Тамаріс?
Ви надали кошториси і джерела походження грошей на численні бігборди Порошенка по всій країні?
Яка - агресивна реклама?
Чи агресія виникає у вас, коли ви бачите обличчя Тимошенко на тих біллбордах?
А припустити, що у когось виникає стійка відраза на обличчя Порошенка ви аж ніяк не можете?
І зовсім не через те, що він об"єктивно є несимпатичним, а через відразу до всього що має стосунок до ПР ?
може навчитеся нарешті не кивати на лабутени, коли вас приперли до стінки?

Ваш син чи донька одягнули би футболку RUSSIA, стали би позувати у тій футболці перед камерою? Моя донька - точно ні, гарантовано.
   
до чого тут покірність? це проста констатація факту,
що Порох - менше зло, але ніяк не ідеал
я не побачила у вас свідчень на користь того що цей пристосуванець до будь-якої поточної влади є "меншим злом".
Чи "менше зло" по-вашому якраз і полягає у вирощуванні власних младоолігархів при владі і догоджанні своїм "любим друзям", як зазначено у процитованому вами пості?
   
ніхто не принижує заслуги Коломойського перед Україною в 2014 році,
але це не давало йому індульгенцію на подальший розграбунок держави через Приват, Укрнафту та Укртранснафту
та ну? Коломойський то хоч мав ОСОБИСТІ заслуги у 2014, а за що отримали індульгенцію на розграбування України порошенки-гонтарєви-кононенки-коболєви-вітренки-косюки ?
Якими були їхні "заслуги"?
   
Де вони, до речі, деребанять регулярні державні гроші, які вони отримують як партія, що пройшла до парламенту.
прозвітуйте, якщо не важко, про подальшу долю державних грошей які отримує БПП
дякую
   
Ви - заангажоввана сектантка, що топить за свою команду при владі.

Ви праві в тому, що я є прихильником Порошенка на даному етапі розвитку держави,
Ви праві, що я заангажована, тому що майже всі люди апріорі заангажовані, а учасники політичних форумів тим паче,
але незважаючи на все перераховане вище, я бачу (по рівню свого розуміння, звісно) і помилки влади, і її недоліки, і засуджую деякі її вчинки, я зовсім не вважаю Пороха ідеалом, а найменшим злом серед тих, хто був у владі, та тих, хто туди рветься зараз,
саме тому припис, що я "топлю за Пороха" вважаю некоректним, бо я не схвалюю ВСІ його рішення і не відбілюю всі його пройоби

при всьому тому, якщо у другий тур вийдуть Тимошенко-Гриценко, я буду голосувати за Гриценка, як за теж менше зло, саме тому я не виступаю проти Гриценка

Останнє редагування: 15 липня 2018 12:40:27 від Foxic
   
Ну раз такая борьба с олигархами, то я только за. Петро Лексеич задавил олигарха Коломойского, А теперь просто бизнесмен Коломойский будет помогать задавить олигарха Порошенка. Хорошая новость. :D
   
бачу і помилки влади, і її недоліки, і засуджую деякі її вчинки
Голова, її би в правітєльство, ото би зажили
   
Майже впевнений, що поліграфічні компанії, власники бігбордів та монтажники по всій Україні надали послуги бескоштовно.  Нова еканоміканамана, курсамана.

Доречі, ті....ко - державний діяч. Що заважає зробити запит до контролюючих органів та отримати відповідь

1, Изготовим качественно. От 90 грн/м2 24/7. Доставка по Украине. Заказывай! https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwjB_9Tq5qDcAhWJ2bIKHU7zBVQYABAFGgJscg&ae=1&ohost=www.google.com.ua&cid=CAASE-RoIXuIYgPFrV6fI2MLoINrl6k&sig=AOD64_0p86WijKxq3J65Uvy2DnEAHCn4Gw&q&adurl=http://www.marker-adv.com.ua/?gclid%3DEAIaIQobChMIwf_U6uag3AIVidmyCh1O8wVUEAAYAiAAEgK4ivD_BwE&ved=2ahUKEwju7srq5qDcAhXBJ5oKHcMMBqoQ0Qx6BAgMEAE

2. "Бигборд (3 х 6) - акционные цены от 2800 грн.(при наличии свободных мест) Заказать бигборд: Если вы хотите заказать размещение наружной рекламы на билборде, вам необходимо: Ознакомиться с нашей адресной программой, запросив ее по электронной почте или же озвучить желаемый https://www.google.com.ua/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.maxmedia.com.ua/narugnaya-reklama/bilbordi-ili-bigbordi.html&ved=0ahUKEwjZ4b645aDcAhUGD5oKHUdzARAQFghcMAE&usg=AOvVaw2O29GQqGkGOSNkNCdZhSKB
3. Монтаж банерів http://prom-alp.biz/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=prom&utm_content=01&utm_term=%2B%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B6%20%2B%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BD%D1%8B%D1%85%20%2B%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B2&gclid=EAIaIQobChMI87_vi-ag3AIVElQYCh3EHwWCEAAYAiAAEgLHyvD_BwE


Взагалі нічого складного.
   
Ну раз такая борьба с олигархами, то я только за. Петро Лексеич задавил олигарха Коломойского, А теперь просто бизнесмен Коломойский будет помогать задавить олигарха Порошенка. Хорошая новость. :D

допомагаючи тій, що йде у владу на гаслі боротьби з олігархами!
оце послідовність з обох боків!  (tu)  :laugh:
   
Голова, її би в правітєльство, ото би зажили

як відомо, ми тому так погано живемо, що всі, хто знають, як треба керувати державою, давно працюють водіями таксі та перукарями
   
вже вклався,
нові білборди на нові гроші вже з'явилися

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
    Не, ну вы посмотрите, как Foxic технично бигборды с Тимошенко в тему ввернула. И вроде как Юлины лозунги продвинула, но вроде как осуждает. Не подкопаешься. Высший пилотаж. Придет Юля к власти-а Foxic её идеи в массы продвигала,действуя во враждебном окружении клятых прихильники певної політсили. Снимаю шляпу, мадам, примите моё искреннее восхищение. Старая школа, что и говорить, были,были мастера,поныне забытые...
   
Голова, її би в правітєльство, ото би зажили

хоча про безапеляційність моїх слів Ви, звісно, праві, я виправила, дякую
   
Ахметов теж від влади постраждав
какая прєлєсть!  (P)
   
допомагаючи тій, що йде у владу на гаслі боротьби з олігархами!
оце послідовність з обох боків!  (tu)  :laugh:
не нагадаєте гасла, під якими рвався, дерся до влади Прошенко у 2014?
дякую
   
    Не, ну вы посмотрите, как Foxic технично бигборды с Тимошенко в тему ввернула. И вроде как Юлины лозунги продвинула, но вроде как осуждает. Не подкопаешься. Высший пилотаж. Придет Юля к власти-а Foxic её идеи в массы продвигала,действуя во враждебном окружении клятых прихильники певної політсили. Снимаю шляпу, мадам, примите моё искреннее восхищение. Старая школа, что и говорить, были,были мастера,поныне забытые...

я НІКОЛИ не підтримаю Тимошенко, НІКОЛИ!
так само, як ніколи не підтримувала овоча, бо вони обидва вороги України,

   
так що саме педрошобла здала хуйло? бо з Вашого посту це не зрозуміло, давайте по пунктах
Газпром  B-)
   
Гиги.... Схоже Тимошенко дозріла щоб стати президентом... Фольцмана чекає неприємний сюрприз. Хіба шо туз у рукаві спасе. Свиноботи перестаралися. Огидно.
   
Майже впевнений, що поліграфічні компанії, власники бігбордів та монтажники по всій Україні надали послуги бескоштовно.  Нова еканоміканамана, курсамана.

Доречі, ті....ко - державний діяч. Що заважає зробити запит до контролюючих органів та отримати відповідь

1, Изготовим качественно. От 90 грн/м2 24/7. Доставка по Украине. Заказывай! https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwjB_9Tq5qDcAhWJ2bIKHU7zBVQYABAFGgJscg&ae=1&ohost=www.google.com.ua&cid=CAASE-RoIXuIYgPFrV6fI2MLoINrl6k&sig=AOD64_0p86WijKxq3J65Uvy2DnEAHCn4Gw&q&adurl=http://www.marker-adv.com.ua/?gclid%3DEAIaIQobChMIwf_U6uag3AIVidmyCh1O8wVUEAAYAiAAEgK4ivD_BwE&ved=2ahUKEwju7srq5qDcAhXBJ5oKHcMMBqoQ0Qx6BAgMEAE

2. "Бигборд (3 х 6) - акционные цены от 2800 грн.(при наличии свободных мест) Заказать бигборд: Если вы хотите заказать размещение наружной рекламы на билборде, вам необходимо: Ознакомиться с нашей адресной программой, запросив ее по электронной почте или же озвучить желаемый https://www.google.com.ua/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.maxmedia.com.ua/narugnaya-reklama/bilbordi-ili-bigbordi.html&ved=0ahUKEwjZ4b645aDcAhUGD5oKHUdzARAQFghcMAE&usg=AOvVaw2O29GQqGkGOSNkNCdZhSKB
3. Монтаж банерів http://prom-alp.biz/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=prom&utm_content=01&utm_term=%2B%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B6%20%2B%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BD%D1%8B%D1%85%20%2B%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B2&gclid=EAIaIQobChMI87_vi-ag3AIVElQYCh3EHwWCEAAYAiAAEgLHyvD_BwE


Взагалі нічого складного.
   Я ж уже объяснял сто раз. Просто мы всех владельцев крупных рекламных агентств приняли в "Батьківщину". По их собственному пламенному желанию. Поэтому бигборды с Тимошенко они размещают абсолютно бесплатно, ещё и членские взносы  доплачивают. А ты как думал? У нас так. Веришь, не?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія