Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бориспіль

Бориспіль



2 вікна працює
Чому завжди одразу знаєш шо ти попав додому?
   
Re: Бориспіль

Хм...дивно....навіт ь вночі працює 3-4 вікна.
   
Re: Бориспіль

наверно несколько рейсов сразу село.
В кеннеди бывает по часу ждёшь выхода
   
Re: Бориспіль

наверно несколько рейсов сразу село.
В кеннеди бывает по часу ждёшь выхода

Чартеры из Сент Тропе :))))
   
Re: Бориспіль

Позавчора вертався в Борисполі вночі - ніких проблем  :)
   
Re: Бориспіль

Глянул табло в Борисполе. с 12 до 14 посадка каждые 5!!! минут.
"Зубожилі" с отпусков возвращаются.
   
Re: Бориспіль

Чартеры из Сент Тропе :))))

злой ты :)
   
Re: Бориспіль

от з вересня туди ще Жуляни переїдуть, весело буде  :)
   
Re: Бориспіль

Глянул табло в Борисполе. с 12 до 14 посадка каждые 5!!! минут.
"Зубожилі" с отпусков возвращаются.
Це вже заслуга наступників чи ще попередників ? ) Забудьте про Петра, нема його (с)  :lol:
   
Re: Бориспіль

Нужно внедрить "Green line" на паспортном контроле
   
Re: Бориспіль

То шахтьори з Тайланду вертаюця (один з крутих менеджерів внєзапно ставший ще крутішим патріотом)
   
Re: Бориспіль

В Борисполе скорость прохождения контроля самая быстрая из десятков посещенных мной аэропортов по всему миру
А если ещё быстрее хотите- закажите себе чёрную карту Master Card и сразу в первое окно справа без всякой очереди
Карта стоит 1000 грн единоразово и 500 грн в месяц
   
Re: Бориспіль

FastLine наше всьо, трохи дорогувато, але без нього ніяк. По MasterCard black нашару, чим і користуюсь.
   
Re: Бориспіль

В Борисполе скорость прохождения контроля самая быстрая из десятков посещенных мной аэропортов по всему миру
А если ещё быстрее хотите- закажите себе чёрную карту Master Card и сразу в первое окно справа без всякой очереди
Карта стоит 1000 грн единоразово и 500 грн в месяц
В різних банках різні ціни  :)
   
Re: Бориспіль

В Ататюрке года два назад часа 2 выстоял ото трэш был
   
Re: Бориспіль

Не може ТС, щоб не висратись на Україну - і на пусти аеропорт лайна кине і на повний теж.

В УКРАЇНІ НЕ МОЖЕ БУТИ АПРІОРІ НІЧОГО ХОРОШОГО - це ж не просто так всі ЗМІ завалені такими матеріалами і темами. То війна в інфопросторі і там кацапи та їх пропагандистські спецоперації  таки перемагають нас

"Найнещасніша нація", яку отакі дописувачі, спеціально обробляють в ЗМІ, щоб не дай Бог, українці не почали реально дивитись на свої здобутки, рівень життя і проблеми, які треба вирішувати, щоб жити ще краще

https://www.istpravda.com.ua/articles/2019/08/22/156102/
   
Re: Бориспіль

Не може ТС, щоб не висратись на Україну - і на пусти аеропорт лайна кине і на повний теж.

В УКРАЇНІ НЕ МОЖЕ БУТИ АПРІОРІ НІЧОГО ХОРОШОГО - це ж не просто так всі ЗМІ завалені такими матеріалами і темами. То війна в інфопросторі і там кацапи та їх пропагандистські спецоперації  таки перемагають нас

"Найнещасніша нація", яку отакі дописувачі, спеціально обробляють в ЗМІ, щоб не дай Бог, українці не почали реально дивитись на свої здобутки, рівень життя і проблеми, які треба вирішувати, щоб жити ще краще

https://www.istpravda.com.ua/articles/2019/08/22/156102/
А от вибрали б Петра, було б гараздо луччє, а не так, як при зеленій соплі...
   
Re: Бориспіль

А от вибрали б Петра, було б гараздо луччє, а не так, як при зеленій соплі...

Їздили при Порошенку і то було все погано, зубожіли до краю. Поки і зєльках їздять, запас міцності є.

Побачим той аеропорт через рік, коли вже дії нових ліц матимуть  результат і вплив на реальне життя українців.

До речі, я хочу щоб там наступного року було ще більше людей, щоб розвивали те що зроблено після Майдану, щоб не було великої шкоди економіці від дій зєлі і Ко.
Бо вони прийшли і підуть, а нам тут жити і зовсім не хочеться провалитись в яму і потім героїчними зусиллями звідти виповзати.
   
Re: Бориспіль

Їздили при Порошенку і то було все погано, зубожіли до краю. Поки і зєльках їздять, запас міцності є.

Побачим той аеропорт через рік, коли вже дії нових ліц матимуть  результат і вплив на реальне життя українців.

До речі, я хочу щоб там наступного року було ще більше людей, щоб розвивали те що зроблено після Майдану, щоб не було великої шкоди економіці від дій зєлі і Ко.
Бо вони прийшли і підуть, а нам тут жити і зовсім не хочеться провалитись в яму і потім героїчними зусиллями звідти виповзати.
А чому Ви вважаєте, що буде гірше? От я так не вважаю, і виїзджати за кордон викорчовуючи кущі не збираюсь. Це моя Батьківщина і я буду з нею завжди- і врадості і в горі, і бідною і багатою... Переживали ми й покручє врємєна... Мабудь Вас лякає якась зміна в нашій Державі? От я нинішнього Президента сприймаю як камінюку кинуту в болото.. Гірше того, що було вже не буде. Краще? Не знаю- подивимся...
   
Re: Бориспіль

В Ататюрке года два назад часа 2 выстоял ото трэш был

А чемодан все эти 2 часа на транспортере катался ?

 :gigi:
   
Re: Бориспіль

Глянул табло в Борисполе. с 12 до 14 посадка каждые 5!!! минут.
"Зубожилі" с отпусков возвращаются.
То не "зубожилі",то "уставшия ат вайни  :gigi: "
   
Re: Бориспіль

Глянул табло в Борисполе. с 12 до 14 посадка каждые 5!!! минут.
"Зубожилі" с отпусков возвращаются.
120/5=24*200=4800. Даже на Гаити наберётся столько незубожилых
   
Re: Бориспіль

от з вересня туди ще Жуляни переїдуть, весело буде  :)

Yanair був у Жулянах, в тепер у Борисполі.
А шо за тенденція така з Жулянами?
   
Re: Бориспіль

Yanair був у Жулянах, в тепер у Борисполі.
А шо за тенденція така з Жулянами?
з2 по 12 ремонт впс
   
Re: Бориспіль

В Борисполе скорость прохождения контроля самая быстрая из десятков посещенных мной аэропортов по всему миру
А если ещё быстрее хотите- закажите себе чёрную карту Master Card и сразу в первое окно справа без всякой очереди
Карта стоит 1000 грн единоразово и 500 грн в месяц
шо це за х-ня?
   
Re: Бориспіль

з2 по 12 ремонт впс

Наче ж не так давно була рекострукція всього аеропорту, в тому числі і ВПС, її ще тоді подовжили для прийому більш сучасних літаків.
 
   
Re: Бориспіль
b2

В Берлине в Тигеле через рас часа по полтора стоишь.
   
Re: Бориспіль

Наче ж не так давно була рекострукція всього аеропорту, в тому числі і ВПС, її ще тоді подовжили для прийому більш сучасних літаків.
 
а321 з неповним завантаженням може , але все одно хотіли б подовжити
хоча зараз просто підшаманити хочуть за 32млн.грн
   
Re: Бориспіль

В Берлине в Тигеле через рас часа по полтора стоишь.

та в багатьох аеропортах таке
особливо,коли а380 прилітає  - одразу купа народу
   
Re: Бориспіль

Не хочу займатись вихованням, але викладати фото в інтернет де видно обличчя незнайомих людей, і відповідно немає є їх згоди на публікацію, це не гарно.

По друге, черги в аеропортах, принаймі в США, це лотерея. Так, зараз кращий аеропорт по чергам на приліт став LAX, я звичайно прохожу іміграцію, отримую багаж та проходжу митницю за 30 хвилин, і тільки один раз застряг на годину. Але ще три роки тому, це було в середньому годину. В SFO в мене середній час десь година, в SAN десь 40 хвилин. В LHR я проходив і за 20 хвилин і за 1:30. Там якась сурова лотерея в залежності від термінала та часу що я навіть не знаю, чи варто рахувати середній час. В ZRH десь в середньому пів години, в CPH десь хвилин 45. Але в будь якому аеропорту можна застрягти і на 2 години якщо попасти в поганий час та ще зі збоями в їх ІТ системах.
   
Re: Бориспіль

FastLine наше всьо, трохи дорогувато, але без нього ніяк. По MasterCard black нашару, чим і користуюсь.

Можно и просто MasterCard Platinum. Но она только на отлет
   
Re: Бориспіль

Можно и просто MasterCard Platinum. Но она только на отлет

Отож. І без реєстрації(доводиться докуповувати). Хоча коли з дитиною на візочку ніяких грошей не жаль.
У  жінки платіна, в мене блек, але я літаю частіше. Все вирішується. Але преміальні картки дають ще змогу в лаунж потрапити(бухло, хавка нашару).
Хоча є послуга за 50$ пройти файстлайн, де тебе будуть за руцю водити і окремий транспорт до літака, користався цього року, прикольно:)
   
Re: Бориспіль

Показати зображення...
2 вікна працює
Чому завжди одразу знаєш шо ти попав додому?

Один з найшвидших аеропортів світу за часом від посадки до виходу з терміналу. Звісно, залежить від часу доби.
   
Re: Бориспіль

Громадяни ЄС в ЄС в чергах не стоять. Там майже скрізь вже автоматичні пункти.
А між шенгенськими країнами і того немає. Вийшов з літака і через кілька хвилин ти вже виходиш з аеропорту.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія