Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вот и пришла моя очередь ;o

Re: вот и пришла моя очередь  ;o

щеплення все одно би вплинуло, і крива була б більш схожа на розподіл по гаусу, а не на лінійний спад. Так шо шо ширялися жиди, шо не ширялися - один фуй. Тіки гроші потратили.
Хай ще спутніком для собак ширнуться. Це буде кошерно

Шановний, я не намагаюся вас у чомусь переконати  :) Ґаус чи не Ґаус значення немає. Залiзна логiка чисел полягає в тому, що у жидiв 82 випадки, а в Українi 12711. У них померло за день 4, а в Українi 392!!! Ось вам i Ґаус  ;o
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Шановний, я не намагаюся вас у чомусь переконати  :) Ґаус чи не Ґаус значення немає. Залiзна логiка чисел полягає в тому, що у жидiв 82 випадки, а в Українi 12711. У них померло за день 4, а в Українi 392!!! Ось вам i Ґаус  ;o
у нас хвилі по-різному. І скоро настане день, коли і у нас буде 82, а може і менше. А в ізраїлі у цей день може і 12711 буде. Або навіть більше.
І до хєра та вакцина.


upd
і да, пік спаду, згідно графіка, можу спрогнозувати на середину літа.
Можете потім перевірити. А у ізраїлі якраз на половині літа буде пік захворюваності.

Останнє редагування: 25 квітня 2021 03:24:41 від Ельф
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Мы провакцинировались вакциной Pfizer прошлого понедельника - съездили в Yakima и назад. Мы выехали в 10 утра, в 4 вечера были уже дома (дорога туда, назад, вакцинация и lunch там). Никаких побочных эффектов, кроме очень легкого дискомфорта в мышце куда вкололи вакцину. Дискомфорт прошел через 3 дня. Во вторник и среду я делал легкие упражнения, в четверг вернулся к нормальной нагрузке.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Мы провакцинировались вакциной Pfizer прошлого понедельника - съездили в Yakima и назад. Мы выехали в 10 утра, в 4 вечера были уже дома (дорога туда, назад, вакцинация и lunch там). Никаких побочных эффектов, кроме очень легкого дискомфорта в мышце куда вкололи вакцину. Дискомфорт прошел через 3 дня. Во вторник и среду я делал легкие упражнения, в четверг вернулся к нормальной нагрузке.

 :facepalm: далековато. мы с супругой поедем в Эверетт , а доца в Рентон.
как после ухода из майкрософта работается?
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Я вакцинувався Файзером (обидві дози), дружина Модерною (також обидві  дози).

У мене лише рука боліла трохи після щеплення, але не більше ніж від звичайного щепленя від грипу.

У нас в народі навпаки ходить слух, що від Модерни важчі побічні ефекти ніж від Файзеру.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o


Дай то Боже аби в Українi сталося так, як ви кажете, спад до лiта, правда то буде бiльш результат т.з. "iмунитету натовпу", коли бiльшiсть населення перeхворiє. А за жидiв не хвилюйтеся, у них все схоплено, всiх провакциновано, як треба, то й по третiй вколять. Хвилюватися зараз треба за Iндiю, їх зараз довбе варiант Ковiду з подвiйною мутацiєю.  349165 !!!! випадкiв за добу, кисня немає, люди мруть просто неба i цю заразу звiдти розвезуть по всьому свiту... Що буде i як захищає нас вакцина - побачимо.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

:facepalm: далековато. мы с супругой поедем в Эверетт , а доца в Рентон.
как после ухода из майкрософта работается?

Да я никуда не уходил  :)
Мы выбрали Yakima, потому что слышали что там быстро и легко вакцинируют. Там было 2 очереди - сначала побольше на Moderna и меньше на Pfizer. Потом на Pfizer стала больше. Вакцинировали группами из 4-5 машин, прямо в машине. Потом 15 минут ждать с выключенным двигателем и опущенными стеклами. Мы спросили зачем - сказали что смотрят чтобы не было побочных эффектов минут 15. Я спросил были ли побочные эффекты, сказали что после Pfizer нет, а после Moderna пришлось одного человека откачивать на месте.
Вторую дозу может сделаем ближе. В Yakima вакцины administered Национальной Гвардией. В очереди на вакцинацию было несколько машин с орегоновскими номерами. Дорога туда-назад была легкая.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Да я никуда не уходил  :)
Мы выбрали Yakima, потому что слышали что там быстро и легко вакцинируют. Там было 2 очереди - сначала побольше на Moderna и меньше на Pfizer. Потом на Pfizer стала больше. Вакцинировали группами из 4-5 машин, прямо в машине. Потом 15 минут ждать с выключенным двигателем и опущенными стеклами. Мы спросили зачем - сказали что смотрят чтобы не было побочных эффектов минут 15. Я спросил были ли побочные эффекты, сказали что после Pfizer нет, а после Moderna пришлось одного человека откачивать на месте.
Вторую дозу может сделаем ближе. В Yakima вакцины administered Национальной Гвардией. В очереди на вакцинацию было несколько машин с орегоновскими номерами. Дорога туда-назад была легкая.

 :facepalm: ну нет так нет, я в линкедин смотрел, когда ты исчез с форума.  :weep:
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

:facepalm: ну нет так нет, я в линкедин смотрел, когда ты исчез с форума.  :weep:

Я тут посмотрел - вроде можно Pfizer получить в Wallgreens. Только для 2-й дозы они регистрируют не раньше 20 дней с момента 1-ой дозы   :(
Мои знакомые кто получил Moderna - у них были побочные эффекты. Кроме одной знакомой, которая усиленно занимается спортом. На Pfizer нареканий нет.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

:facepalm: ну нет так нет, я в линкедин смотрел, когда ты исчез с форума.  :weep:

А, если занимаешься спортом - дай передышку на день, два после вакцинации. На 3-ий день можно заниматься по полной снова, но немного будет тяжелее. Это тоже пройдет через 4 дня после вакцинации.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Я тут посмотрел - вроде можно Pfizer получить в Wallgreens. Только для 2-й дозы они регистрируют не раньше 20 дней с момента 1-ой дозы   :(
Мои знакомые кто получил Moderna - у них были побочные эффекты. Кроме одной знакомой, которая усиленно занимается спортом. На Pfizer нареканий нет.

 :facepalm: мы будем делать в CVS Pharmacy. у них запись на модерну существенно длиннее чем на пфайзер. и сразу два апоинтмента на первый и второй укольчик.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

:facepalm: мы будем делать в CVS Pharmacy. у них запись на модерну существенно длиннее чем на пфайзер. и сразу два апоинтмента на первый и второй укольчик.

 (tu)  (tu)  (tu)  (tu)  (tu)
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Сегодня получил свою втрую дозу. Пфайзер. В моём каунти доступно для всех с 16 лет, только запишись и иди колоться.

Как по инструкции, через три недели после первой дозы. У Модерны четыре недели между дозами.

У нас все предпочитают Пфайзер, Модерна не в почёте

Да, никаких побочек пока не почувствовал (уже прошло 8 часов), посмотрим что будет завтра.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Ну можу сказати, що після вакцинації десь на 12й день я кожного дня близько контактував з людиною у якої підтверджений ковід і не захворів. Або ніяких симптомів не було
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

остается позавидовать тому, что вы в живете в цивилизованной стране правительство которой заботится о своих гражданах
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

20 лютого ізраїльці почали штрикатися. Згідно графіка ніфуя це не вплинуло. Крива не змінилася
По-перше, інкубаційний період може тривати до кількох тижнів. Ті, хто потрапив у статистику підчепили вірус та прошли тестування набагато раніше.
По-друге, для повного імунітета потрібно десь два тижні після другої дози Pfizer. Завдяки цьому вірогідність стати/бути переносником віруса знижується до кількох відсотків. Отже, гальмується швидкість розповсюдження. У перші дні після першої дози імунітета ще немає. Потрібен час на його вироблення. Але навіть так, перебіг захворювання набагато легший і відсоток тих, хто потрапляє до лікарні набагато менший за тих в кого немає щеплення, а летальних випадків майже немає.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

А чому не спутнік?))))))

+1
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Друг без проблем привился пфайзером , его жена привилась модерной с температурой. Вот и решай. Кстати. Откуда возникло предпочтение для модерны?
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Друг без проблем привился пфайзером , его жена привилась модерной с температурой. Вот и решай. Кстати. Откуда возникло предпочтение для модерны?

може iньшу жiнку требо було обрати ?
нунесрослось ..

   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Аби вам стало легше почитайте в нетi, що таке компанiя Модерна, звiдки вона взялася, якi в них виробничi потужностi  :gigi: i  т.д, i т.п., i  вам стане зрозумiло, що Pfizer то є єдино правильний вибiр в наш час.
Ну i в Iзраїлi не дурнi, що всiй країнi щеплення зробили Pfizer'ом  ;)

Щось нічого не знайшла про це..
Можна лінк?
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Дай то Боже аби в Українi сталося так, як ви кажете, спад до лiта, правда то буде бiльш результат т.з. "iмунитету натовпу", коли бiльшiсть населення перeхворiє. А за жидiв не хвилюйтеся, у них все схоплено, всiх провакциновано, як треба, то й по третiй вколять. Хвилюватися зараз треба за Iндiю, їх зараз довбе варiант Ковiду з подвiйною мутацiєю.  349165 !!!! випадкiв за добу, кисня немає, люди мруть просто неба i цю заразу звiдти розвезуть по всьому свiту... Що буде i як захищає нас вакцина - побачимо.

Індія має бути ізольована від всього світу - зараз це найбільший біореактор у світі...
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

А чому не спутнік?))))))

 :facepalm: не завезли, но все посольство штатов в маскве без проблем прокололась спутником.  :weep:
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

:facepalm: не завезли, но все посольство штатов в маскве без проблем прокололась спутником.  :weep:

Похоже на утку. Была статья в WP что они запросили Спутник, но от анонимного источника
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

це не щеплення, а хуєплення.
Он на графік подивись.
20 лютого ізраїльці почали штрикатися. Згідно графіка ніфуя це не вплинуло. Крива не змінилася

Мы на один и тот же график смотрим или на разные? :facepalm:

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/israel/
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Не було ні в кого  побочки серед тих  наших  родичів і знайомих, хто пфайзеріською вакциною щеплювався ( тут на неї баєнтех кажуть), від слова зовсім...
І  в старих, і в молоді все пройшло майже безсимптомно...       з модерною є побочка, і досить виражена ..   вірніше не побочка,  а виражена поствакцинальна реакція пару днів ( температура, блювота), але потім все ок..
(tu) 
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Не имеет значения какую вакцину колоть - Файзер, Модерну, Джонсон или Астрозенику.
Главное привиться. Израиль и Британия наглядные примеры подтверждающий это
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

  у нас ті,що коляться в державних місцях(а це -драйв-фру)-парках і великих парковочних місцях,типу стадіонів-там тільки пфайзер.а модена іде по малих місцях-типу в мережі пабліксу чи аптеках(волгрінз ). І поки на державні була записувальна черга то  черги на моденув аптеках зашкалювали (пропускна здатність набагато менша). тепер запису нема і просто приїзжай і колись,коли вигідно. Час від приїзду до випуску після обсервації на алергію-максимум 40-50 хвилин. І весь час ти в машині-комфортно .
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Не имеет значения какую вакцину колоть - Файзер, Модерну, Джонсон или Астрозенику.
Главное привиться. Израиль и Британия наглядные примеры подтверждающий это
ну процент отримавших імунізацію всетаки відрізняється.навіт ь по даних самих виробників. та і сайдефекти теж різні.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

ну процент отримавших імунізацію всетаки відрізняється.навіт ь по даних самих виробників. та і сайдефекти теж різні.

Все вакцины не гарантируют от короны на 100%, но даже если заболели после вакцины то болезнь проходит намного легче.
Про сайдэфекты можно будет говорить через несколько лет.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Пртрібно 3-4 тижні, щоб організм набув початковий імунітет від корони.
Британські вчені (я їм вірю) рекомендують друге щеплення робити чере 8-12 тижнів після першого.
Можливо, через півроку потрібно буде зробити ще одне бустерне щеплення.
Але результат незаперечний - серед найбільш вразливих категорій смертність впала на 95%.
У британців немає особливих коливань робити чи не робити. Роблять практично всі. І мало хто зважає на ці повідомлення про пару десятків несприятливих явищ, коли в кожного є знайомі чи родичі, які померли від корони.
У Британії пандемію майже подолали. В лікарнях менше 2000 хворих на ковід, захворюваність і смертність падають попри поступове відкриття економіки.

   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

остается позавидовать тому, что вы в живете в цивилизованной стране правительство которой заботится о своих гражданах
Нет таких, есть только страны, где правительство опасается уменьшения количества вверенных ему рабов.
И не тешьте себя лишними иллюзиями. Планетой Земля правят евреи и им всё равно сколько лет вы проживёте.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Не имеет значения какую вакцину колоть - Файзер, Модерну, Джонсон или Астрозенику.
Главное привиться. Израиль и Британия наглядные примеры подтверждающий это
Главное быть оленем... или им не быть.
Если нет разницы чем прививаться, то зачем много разных вакцин?
Я бы сгласился еще может быть, если бы для каждой были четкие противопоказания,
типа эта мощнее, но ее нельзя старикам, а эту нельзя диабетикам, а эту лучше нерожавшим.
Но этого нет, а поэтому вся эта шняга не более чем борьба за бабло, сопровождаемая
первой тромбозной войной.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Пртрібно 3-4 тижні, щоб організм набув початковий імунітет від корони.
Британські вчені (я їм вірю) рекомендують друге щеплення робити чере 8-12 тижнів після першого.
Можливо, через півроку потрібно буде зробити ще одне бустерне щеплення.
Але результат незаперечний - серед найбільш вразливих категорій смертність впала на 95%.
У британців немає особливих коливань робити чи не робити. Роблять практично всі. І мало хто зважає на ці повідомлення про пару десятків несприятливих явищ, коли в кожного є знайомі чи родичі, які померли від корони.
У Британії пандемію майже подолали. В лікарнях менше 2000 хворих на ковід, захворюваність і смертність падають попри поступове відкриття економіки.

Мысль, что за полтора года вымерли все, у кого в силу разных
причин не было никаких шансов, тебе в голову не приходила?
Ну чисто теоретически может так быть?
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Мысль, что за полтора года вымерли все, у кого в силу разных
причин не было никаких шансов, тебе в голову не приходила?
Ну чисто теоретически может так быть?

Чисто теоретично по 50 тисяч хворих на добу, більше тисячі померлих на добу і 40-50 тисяч одномоментно хворих в лікарнях.
І теоретично 30-40 випадків серйозних негативних явищ на 20 мільйонів щеплень.
Не кажучи вже про вторинні смерті від причин, яких можна було б уникнути, якби не було пандемії.
В індусів зараз крематорії працюють в режимі нон-стоп. Людей залишають вмирати на порогах лікарень, бо класти нема куди. Звісно, це все вигадки.
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

 :facepalm: укололся. ваще ничего не почувствовал. высиживаю 15 минут. если вдруг ...  :weep:
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

мені прийшов смс що чекають мене 14 травня шоб двінути астразенекою
думаю чи щепитись чи нє
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

 :facepalm: и хотя это было бесплатно, чувство лоха и развода меня не покидали  :lol: . укол совсем не почувствовал, и вот уже после часа тоже ничего. долго расспрашивали в какую руку колоть, что делать если будут сайд эффекты. кароче. проникновение чипа вовнутрь организьма не почувствовал  :weep: 
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

Тю, я думав на фронт...
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

А мне сегодня прислали сертификат на русском и англиском с QR кодом.
Ну и куда я с ним могу поехать, если его нигде не признают? Может в Абхазию?
   
Re: вот и пришла моя очередь  ;o

 :( ...ковбасники вихваляються... "А мене вкололи файзером. А я вколю модерну. А я почекаю поки мене гарніше запросять. "
 :X  А тут плять курво зубки часнику кожну годину пхаєш у всв отвори... І не тільки у себе...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія