Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 08:08
Всіх перекулили або соросята або кацапи.
Бо саме поняття "патріотизм" у сучасному світі набуло іншого забарвлення. Ти або совок або демократ. Кордони між країнами майже стерлися, вже немає сенсу воювати за кращі пасовиська для своєї худоби або за надра, всерівно все буде належати декільком родинам або не зможеш цим користуватись. До того ж світ став мультикультурним. Всі сучасні війни це війни світоглядів, тобто війни соросят і хуйловців. Хіба шо Китай то взагалі окрема гілка еволюції людини.
2
cьогодні в 07:59
Кожне минуле століття було відзначено відкриттями та винаходами, які змінили світ. Наприклад у дев'ятнадцятому винайшли парову та електричні машини, винайшли радіо. У двадцятому атомна енергетика, комп'ютер та інтернет, почали використовувати космос. А що буде у двадцять першому столітті. Яке відкриття чи винахід змінить світ? Ваші прогнози?
Не спиться чогось, от і прийшло в голову.
Спрогнозувати можна дивлячись на сучасну творчість і слухаючи сучасну музику. Нічого нового, суцільні ремікси. Тож 21століття, це століття застою. Хоча повинні бути прориви в медицині і енергетиці.
3
cьогодні в 00:19
Мда. Поліцаї круті чуваки, брутально мамке нажалуються.  (tu) 
4
26 жовтня 2021 23:24:15
Вы просто не знаете, что самые первые антиваксы у нас именно медики.
Медики не особо доверяют РНК вакцинам а не вообще.
то хай вакцинуються АЗ.
а які в них підстави не довіряти мРНК??
Не доведена безпечність цих вакцин. То вони і вакцинуються КВ. Серед лікарів антиваксів не бачив.
5
26 жовтня 2021 23:02:19
оце все, що треба знати про ставлення Вії до вакцин! вона НЕ ВИЗНАЄ жодної, а не тільки проти корони!  :gigi:
як людина з таким дрімучим світоглядом могла вчитися на медичному?? чи тебе за цю дрімучість вигнали?  :lol:
який там медичний ннах?
каша в голові, по жизні.
пари прогулювала, а бігала по мітингах.
Вы просто не знаете, что самые первые антиваксы у нас именно медики.
Медики не особо доверяют РНК вакцинам а не вообще.
6
26 жовтня 2021 22:56:19
і все? а від кору, поліомієліту, дифтерії, правцю, кашлюку? гепатиту?
І все.
коли я читаю оцей весь єбанатизм від антиваксерів
я задаюся питанням де тусувався цей гадюшник пи3дюків і довбойобів в часи без інтернету.

звідки взялася ця дічь, в час АЕС, космодромів і моб.звязку?

чи просто людішкі занадто доьре зажили,
і злегка підохуїли?
Ця вся дічь і взялась з усякіх там інтернетів, начитавшись всякої хєрні дічь пойняла, шо вона самая вумная. Раніше назначили б на заводі день, приїхала б бригада і перевакцинувала б усіх одним шприцом, голки може б міняли а може і ні. Хтоб шось вякнув, залишили б без 13 ЗП. Ото і все.
7
26 жовтня 2021 18:49:49
У меня на кухне висит вот такое "чудо вражеской техники"
Показати зображення...
с таким пультом на веревочке и только по японски

Показати зображення...
Его повесили когда заехали в эту кватиру 20 лет назад. А до этого он 15 лет валялся в гараже. А в гараж он попал с японской помойки в те времена когда советский моряк мог себе позволить что-то толь с их помойки.
В итоге этот кондиционер молотит шо дурной без поломок уже 20 лет а в остальных 4  комнатах где новые кондиционеры были установлены одновременно с этим старичком менялись. В одной комнате даже дважды.
Это когда советский моряк мог позволить себе только с мусорки? Шото я не помню такого.
8
26 жовтня 2021 18:41:30
Подождем обзор BadComedian.  :beach:
А пока https://youtu.be/0OmC1HcTGBc
9
26 жовтня 2021 11:24:26
Болеют и вакцинированные, аж гай шумить.
10
25 жовтня 2021 17:53:53
В Афгані перемогла демократія. (tu) Зараз хлопці перекурять і візьмуться за влаштування демократії в решті світу.  :friends:
11
24 жовтня 2021 20:59:22
Що ж ви скажите, коли вакцинований захворіє?
хворіють.
і не один.
особливо після АЗ
слабенька АЗ вакцина

але! всі легко переносять вдома.

про хворих після Модерни чи Пфайзера ще не знаю фактів
Знайомий, 35 років. Весною перехворів підтвердженим ковідом, в легкій формі.
Літом отримав дві дози Пфайзера.
На початку жовтня перехворів підтвердженим ковідом, важко. Але правда, до лікарні не потрапив.

П. С. Якщо що, я не антиваксер. Вакцинувалася вже однією дозою.)
Знайомий, 47 років. Лікар, жінка у нього лікар у стаціонарі, донька теж лікар. Перехворіли усі його колеги, родичі, домашні, а йому пох, не хворів, навіть по аналізах безсимптомного хворіння не було. Нещодавно таки вакцинувався. З Ковідом по різному буває. Тільки по Києву можу видавати тритомник ауітєних історій Ковіду.
12
24 жовтня 2021 18:46:33
рзтк це китай ввезений у вигляді запчастин
Яких запчастин, береш гроші, їдеш у Китай, замовляєш партію мотлоху і в залежності від хотєлок при виробництві зроблять пластмасу потрібного кольору, тіпа фірменного, ну і бренд який хош наклепають. Таких "брендів" повна Розетка.
13
24 жовтня 2021 18:40:19
"По ходу п'єси"  - книжка така є.

Детективний роман.

Бойовий заряд у револьвер підсунув друг і колега актора, який вважав що той перехоплює у нього найкращі ролі. І намагався звалити провину на першого помічника режисера, з дружиною якого загиблий актор крутив романчик.

Може кіно по цій книжці було.

пс: а, ні, не заряд підсунув, а підмінив револьвери. Замість зарядженого холостими патронами підсунув пістолет з бойовими.
Да
Наверное книга

Долго сомневался - читал или смотрел. Решил, что смотрел)
Такий сюжет я зустрічав неодноразово і з пістолетами і з ножами.
Це досить популярний мюжет в детектианих романах та фільмах.
Брендон Ли который сын Брюса Ли, так же погиб на съемках фильма Ворон.
14
23 жовтня 2021 13:27:28
... А такі умови вигідні українським компаніям, які вже працюють на ринку, але не вигідні іноземним компаніям, які хочуть сюди зайти. "Врешті-решт міжнародні компанії програють у конкурентній боротьбі тим, хто цим не переймається", - зазначив Милованов.

Всі країни роблять преференції своїм виробникам шоб іноземні конкуренти програли. Чи вже в світі все перевернулося? :S  Це просто якийсь відвертий ідіотизм.
15
23 жовтня 2021 11:22:00
До ринкових.

Трохи поїздив цього літа по Україні. І по селах і по містах купа будинків неутеплених. Це катастрофа. Купа газу та вугілля спалюються просто так.

Наприклад якщо взяти старий цегляний будинок невиликої площі, десь 60-80 кв.м., то навіть 5 см утеплювача (пінопласт або мінвата) зменьшують теплові втрати від стіни в три рази, з 75 Вт/г на кв. м до 25 Вт/г, а якщо ж взяти 10см утеплювача, то в 5 разів, до 15 Вт/г. Якщо взяти будинок 80 кв.м житлової площі, то це десь 100-120 кв. метрів стіни. Навіть з 5 см утеплювача економія складатиме 5-6 Квт/ч на годину. Або 120-144 Кв/ч в день.

Якщо перерахувати в електрику по 1.68, то це 200-240 грн в день. Якщо газом по 8, то десь 120-150 грн. день. І таких будинків ще дуже і дуже багато.   
Пан будівельний експерт? Впевнений шо бачив старий цегляний будинок а не обкладений цеглою. Селяни завжди утеплювали свої будинки. Тод можете не паритись з приводу селян.  Неутеплюваними можуть бути хіба шо приватні будинки у містах, в яких встановлене ЦО. Ті хто має приватний будинок знає, шо якщо він достатньо не утеплений хрін його натопиш.
16
22 жовтня 2021 18:33:38
у нас есть проблемы, наши типа автобаны строили торопясь и в принципе таковыми она не называются. Нет ни обходов населенных пунктов, ни каких то переходов над трассой или под ней.  Имеет то,что имеем. Исходя из этого и нужно передвигаться по этим дорогам.  Ну и  не гоните.  у нас тоже парятся и думают, не было ни времени ни денег на все это. Сейчас строят  ( ремонтируют) дорогу от киева в сторону беларуси, так там представляешь... подземные переходы в населенных пунктах делают. Парятся, вкладывают бабло и делают. Сейчас на это есть просто время. Перед евро не было, потом политика, потом война. Когда то вас сделают счастливым и достроят решения, чтобы вы не снижая скорости ехали  ( но возможно это будет уже платное решение)
Пока не построили, нужно ехать так, как установлено правилами и знаками. Или вы знаете какое то еще решение этого вопроса?
Трасса в сторону белоруси самая важная и загруженная бпд.  (tu) Сейчас трассу на Ваши Черкассы делают, много переходов накопали или построили? Там остривцив бэзпэкы наклепали. Я вообще если шо езжу через Ржищев, бо ваши черкасские ездуны такие ездуны..., им еще остривцив не хватало для полного счастья. :laugh:  :superman2:
ну, нормальная трасса от черного моря до балтийского.  кстати самый короткий путь видимо. Но то такое дело, вы предлагаете ее не ремонтировать? а если ремонтировать то не делать возможность чтобы машины не снижали скорость в населенных пунктах?  Ну так вы несколько постов выше раздражались из за того что такой возможности нет. Где вы искренне говорите, а где нет?

Насчет черкасс,  пока автобаны не наше. причем тут переходы?  В мире одни автобаны? честно не совсем понимаю чего вы хочете. Есть правила- выполняйте. не будете- оштрафуют. 
Я не раздражался а усомнился в том , что вы полностью соблюдаете ПДД и привел пример трассы с со знаками 50 каждые 200 метров, где соблюдать ПДД нереально.  Я не говорил, что на ПДД нужно ложить и не говорил что я их повально не соблюдаю.
17
22 жовтня 2021 18:10:19
ну, бог миловал, вы говорите про трассы от киева на львов видимо.  Давненько ими не катался. Одна когда ездил, приходилось снижать скорость.  Ничего особо сложного, по правилам чтобы снизить скорость до 50, сначала стоит знак 70.

кстати с каких 130 вы снижаете скорость?   Как то призадумался над вашим текстом. Ну вот скорость на трассе 90, ну пусть ты едешь 110 ( 130 уже грубое нарушение), дальше будет знак ограничения 70, потом 50.  почему тормоз в пол со 130?

в общем видимо мы с вами на разных языках общаемся, не совсем вас понимаю.  Много в последние годы ездил по заграничным дорогам. может быть там приучился, если знак 50, значит едь 50.  а может быть и раньше был приучен?
Так и есть, дорога на Львов, ехал в Вену. И нет в заграницах никаких 50 значит 50. Ну может в Италии и то... Особенно расскажите Грекам про хотя бы 90 где то в Салониках или Афинах. :laugh: В заграницах занимаются ПДД, где можно  (типа нашего проспекта Победы ) будет 90+, а типа нашего Подола там 30-50, так там и сам не поедешь более. У нас не паряться, нахрена на трассе копать или строить переход, дешевле ткнуть знак и зебру нарисовать, а если камеру прилепить, так еще и баблецо станет капать, зачем разделить полосы если можно воткнуть знак 50, или подсмотреть островки безпеки и забыть подсмотреть шо у Эуропе они без бордюра, ну может 2-3 см возвышаются, у нас же они будут приспособы для отрывания левого колеса и вылета на встречку.
у нас есть проблемы, наши типа автобаны строили торопясь и в принципе таковыми она не называются. Нет ни обходов населенных пунктов, ни каких то переходов над трассой или под ней.  Имеет то,что имеем. Исходя из этого и нужно передвигаться по этим дорогам.  Ну и  не гоните.  у нас тоже парятся и думают, не было ни времени ни денег на все это. Сейчас строят  ( ремонтируют) дорогу от киева в сторону беларуси, так там представляешь... подземные переходы в населенных пунктах делают. Парятся, вкладывают бабло и делают. Сейчас на это есть просто время. Перед евро не было, потом политика, потом война. Когда то вас сделают счастливым и достроят решения, чтобы вы не снижая скорости ехали  ( но возможно это будет уже платное решение)
Пока не построили, нужно ехать так, как установлено правилами и знаками. Или вы знаете какое то еще решение этого вопроса?
Трасса в сторону белоруси самая важная и загруженная бпд.  (tu) Сейчас трассу на Ваши Черкассы делают, много переходов накопали или построили? Там остривцив бэзпэкы наклепали. Я вообще если шо езжу через Ржищев, бо ваши черкасские ездуны такие ездуны..., им еще остривцив не хватало для полного счастья. :laugh:  :superman2:
18
22 жовтня 2021 17:05:49
принципиально не ищу и не запоминаю места камер или там радаров. Не считаю правильным ехать в одном месте по правилам, а в другом нет. Психику нужно беречь, нифига эти раздовоения?  Кстати места их официальные и должны быть где нибудь или на инфроструктуре или в полиции дорожной.

разок придут штрафы, это как платная учеба. потом человек будет ехать уже норм.
Интересно как уважаемый едет по трассе где перед каждым съездом стоит знак 50? Не как в разных там заграницах, где 50 для той полосы шо выезжает с трассы, а по нашему, для все полос сразу! Тоже со 130 тормоз в пол и так каждые 500м? Охотно верю. :read:
ну, бог миловал, вы говорите про трассы от киева на львов видимо.  Давненько ими не катался. Одна когда ездил, приходилось снижать скорость.  Ничего особо сложного, по правилам чтобы снизить скорость до 50, сначала стоит знак 70.

кстати с каких 130 вы снижаете скорость?   Как то призадумался над вашим текстом. Ну вот скорость на трассе 90, ну пусть ты едешь 110 ( 130 уже грубое нарушение), дальше будет знак ограничения 70, потом 50.  почему тормоз в пол со 130?

в общем видимо мы с вами на разных языках общаемся, не совсем вас понимаю.  Много в последние годы ездил по заграничным дорогам. может быть там приучился, если знак 50, значит едь 50.  а может быть и раньше был приучен?
Так и есть, дорога на Львов, ехал в Вену. И нет в заграницах никаких 50 значит 50. Ну может в Италии и то... Особенно расскажите Грекам про хотя бы 90 где то в Салониках или Афинах. :laugh: В заграницах занимаются ПДД, где можно  (типа нашего проспекта Победы ) будет 90+, а типа нашего Подола там 30-50, так там и сам не поедешь более. У нас не паряться, нахрена на трассе копать или строить переход, дешевле ткнуть знак и зебру нарисовать, а если камеру прилепить, так еще и баблецо станет капать, зачем разделить полосы если можно воткнуть знак 50, или подсмотреть островки безпеки и забыть подсмотреть шо у Эуропе они без бордюра, ну может 2-3 см возвышаются, у нас же они будут приспособы для отрывания левого колеса и вылета на встречку.
19
22 жовтня 2021 15:31:01
Первый раз получил штрафы за превышение. Поездка Киев-Пилипец-Пилипец-Киев. Всего 3 штуки по 170 грн каждый. Прилетали сразу в Дию. Не нравится то, что указана просто трасса где зафиксировано нарушение, без фото. Также на трассе много патрулей с радарами. Заметно, что народ стал аккуратней ездить.

Может кто знает приложение с актуальными уведомлениями по камерам, так как в Waze таких уведомлений не было.
принципиально не ищу и не запоминаю места камер или там радаров. Не считаю правильным ехать в одном месте по правилам, а в другом нет. Психику нужно беречь, нифига эти раздовоения?  Кстати места их официальные и должны быть где нибудь или на инфроструктуре или в полиции дорожной.

разок придут штрафы, это как платная учеба. потом человек будет ехать уже норм.
Интересно как уважаемый едет по трассе где перед каждым съездом стоит знак 50? Не как в разных там заграницах, где 50 для той полосы шо выезжает с трассы, а по нашему, для все полос сразу! Тоже со 130 тормоз в пол и так каждые 500м? Охотно верю. :read:
20
22 жовтня 2021 08:41:35
21 жовтня, 2021, 15:40Роздрукувати
  
Дослідження проводилося на території Швеції.
Вчені Швеції назвали найефективнішу схему COVID-вакцинації
Вчені Швеції провели дослідження ефективності комбінування дози AstraZeneca з дозою мРНК-вакцин Moderna або Pfizer.

Ефект виявився сильнішим, ніж щеплення двома дозами AstraZeneca, повідомляє The Lancet.

Дослідження торкнулося громадян, вакцинованих на території Швеції. До 5 липня поточного року таких виявилося майже 3,5 млн осіб.

Так серед вакцинованих двома дозами зібрали групи:

94 569 осіб, щеплених за схемою AstraZeneca і Pfizer (ефективність вакцинації склала 67%),
16 402 - AstraZeneca і Moderna (ефективність вакцинації склала 79%),
430 100 - AstraZeneca і AstraZeneca (ефективність вакцинації склала 50%).
При аналізі двох змішаних схем була виведена сумарна ефективність 68%, що значно вище 50% гомологічної схеми виключно AstraZeneca.

Читайте також: МОЗ посилить контроль за вакцинацією від небезпечних хвороб
"Використання схеми AstraZeneca-мРНК - ефективна альтернатива для підвищення колективного імунітету проти COVID-19, в тому числі проти "дельта"-штаму, який домінував в підтверджених випадках протягом періоду дослідження", - резюмують вчені.
Чому Короновак пишуть ефективність 51% захист від зараження, 100% від тяжкого перебігу. Інші вакцини пишуть тіки один показник 94-96%. Це відсоток захисту від зараження чи від ускладнень?
21
22 жовтня 2021 08:20:19
Как это: "розрядилась рушниця"
мабуть як із Брендоном Лі було, якийсь ідіот серед холостих патронів для сцени домішав пару бойових, а стріляти Алеку треба було "в камеру"  :(
Тобто з тих пір вони так і використовують бойову зброю для зйомок? Шось не чисто.
22
22 жовтня 2021 07:30:55
четвер, 21 жовтня, в Україні ввели нові правила для проїзду в міжобласному транспорті
Нушовжезробиш - ввели так ввели - змусять таки , лісапєда користати , ув тому міжміському сполученні .  Ашоробить . ))
примус купляти автівки в кредит
Автівка породить ще більше проблем. Краще піти вакцинуватись.
23
21 жовтня 2021 20:22:08
Крута подорож, заздрю. (tu) 
24
21 жовтня 2021 19:56:28

Європейці відкрито говорять про відмову поставок з Росії в найближчі роки
Та да, йухло просто дасть знижку і все пробачать.
25
21 жовтня 2021 17:00:47
А если бы оппонент помер? Вот была бы веселуха.
26
21 жовтня 2021 11:30:51
22500/550
Ну че уж там, vii, sergii and co молодцы. Добились своего своим антиваксерским писдежом
Вакцинированные тоже заражаются на ура и распространяют заразу. Все эти ковид ограничения в транспорте до жОпы.
27
21 жовтня 2021 11:20:41
Показати зображення...
Ці ціфєркі більше показують який писець нас чекає, ніж ба бах у ОП. ОП трохи курку поскубли і поїдуть собі відпочівати на острови.
28
21 жовтня 2021 11:16:06
Теми не треба, включіть пліз можливість голосування і редагування. Дякую.
29
21 жовтня 2021 03:46:50
И кто это будет контролировать?
Ну бред полнейший.
По держномерам... пробили ху із ху...виписали штраф і все...
А так як навкруги суцільна діджейталізація то далі штраф в базу...і поки не сплатиш ВСЕ...то хєр куди тебе впустять чи випустять...нехай у тебе буде хоч купив кьюар кодів про щеплення... А будеш вийобуватися то воду газ та світло відріжуть..)))
Тобто 1 раз на рік приїхав на Печерськ і попав на 10к? Чи інспектор буде збирати доказову базу шо ти паркуєшся кожен день?
30
21 жовтня 2021 03:33:50
Блд вони квартплату не можуть зібрати, яке нах паркування?! :laugh: Лохи куплять абонімєнти і все залишиться як і було.
31
21 жовтня 2021 03:27:59
В приватній клініці, Киів

+350-600 огляд терапевта.
32
20 жовтня 2021 20:22:00
Піх, будуть жовті або фіолетові, нічого не зміниться.
33
19 жовтня 2021 12:09:34
15579........538(((
Запис до лікаря на тиждень вперед забито. Так що кількість захворівших треба множити на 3, мінімум.
34
17 жовтня 2021 10:19:42
Всупереч запевненням наших шановних МЗС і МОЗ, Євросоюз так і не визнав китайський препарат, тож чимало європейських країн в результаті не стали доступними для всіх вакцинованих українців. Пощастило тільки тим, кому вдалося "відхопити" чотири вакцини – BioNTech/Pfizer, Moderna, AstraZeneca і Johnson & Johnson. Така ось сегрегація в 21 столітті.

Ну а вакциновані CoronaVac... залишилися з гірким почуттям усвідомлення того, що їх прирівняли до "антиваксів". Тепер їм і виїхати в частину країн не можна, хоч вони і вакциновані, і вколотися повторно іншими вакцинами українські лікарі їм не дозволяють.
Та да, тіко з Австрії повернувся, і усім якось пох чим ти вколотий. Дивляться нашу Дію і все гут. Угорцяи, Словакам, Румунам, Грекам також піх, аби вколотий хоч чимось. Може якщо летіти аєропланом тоді будуть проблеми.
35
16 жовтня 2021 08:39:28
Лидл это самые отстойные магазины. В Германии во всяком случае. 
Нормальные.
36
16 жовтня 2021 08:26:45
А в чому різниця концепцій супермаркетів?  :S  Так само я можу сказати, шо сусід Петро копіює мою концепцію носіння черевиків.  :laugh:
37
15 жовтня 2021 17:54:48
А ты майданщиком стал от тухлой кефали?
Что значит стал майданщиком?Ты же помнишь меня по фор-уа,я прорссийским никогда не был.А вот ты как ватой стал я так и не понял
Вот и странно для одессита быть "пробендеровским".
А я всегда был ватой - то есть русскоязычным леваком.
То что в 90-х я был радикальным украинским сепаратистом/самостийником этому отнюдь не мешало. Своя держава с русским языком и социализмом - это даже не идея там какая-то, это прагматичная цель
Кто будет оплачивать банкет социализма?
38
15 жовтня 2021 13:19:28
Як препарат останньої надії то піде. Хоча я не дохтор і можу помилятись.
39
15 жовтня 2021 11:55:04
Тре мати декілька карт  в одному банку, ще декілька в інших. Знімати відразу, конвертувати у валюту. Використовувати кріпту... Коли вже буде ну зовсім багато грошенят, тре відкривати рахунок,або рахунки в іноземних банках. То що...
:laugh: А якщо злодії вкрадуть конвертоване і заскірдоване?
40
15 жовтня 2021 11:48:53
Доктор Дубровський пише, шо аналізи можуть не показувати наявність антитіл, допоки людина не зконтактує з вірусом, бо антитіла то імунна відповідь. 

Повна версія