Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 06:36
Молодець твоя дружина, Burlington.
2
22 червня 2021 06:54:10
сколько стоит и что скажешь по существу как машина?
во многих странах вроде топ по цене\качество народ расхватывает на ура
на днях тоже присматривался, правда не для себя

В США Jetta від 17 тисяч. На дорогах біля мене їх немає.  В цьому ціновому сегменті у нас японські та корейські машини домінують.
3
21 червня 2021 20:39:33
Це не гра а якась сумна пісня. В їх ногах «застила вся тоска» нашого народу.
4
19 червня 2021 07:28:56
Обговорення на 5 сторінок того що трапляється в дуже обмежених районах, де мешкає дуже специфічне населенн, де передозування це щоденна подія.

Проте висновки робляться на весь штат та всю краіну. Ви дійсно в США живете а якщо живете, то хоч раз бачили те про що пишете там де ви живете?
Если вы живете в gated community с охраной где-то в Belair или Beverly Hills и видите окружающий мир из окна своего ветолета. Тогда да, это немного exaggeration.

Не має значення в gated чим не gated community я живу і я точно не користуюсь гелікоптером. Головне є те що в будь якому напрямку від мене на десятки миль нічого подібного немає, ні БЛМ, ні особливого криміналу і більшість викликів поліції це на домашнє насильство коли жінка біє чоловіка або дві собаки яких вигулювали подерлись.

Я знаю де я можу знайти те що описано напочатку. Але це приблизно 30 миль на південь від мене або 80 миль на північ. Знаю на який з’їзд з фрівею я маю повернути. Але навіщо? Щоб побачити як швидка заберає когось хто передозувався чи хворих що йдуть посеред вулиці розмовляючи самі з собою та розмахують руками та інший подібний контингент?
5
19 червня 2021 04:04:55
Теж згодний з Маковієм по всім пунктам, крім висновку що виновата корупція.

Корупція це похідна від неосвідченості де легко маніпулювати думкою суспільства (операція Свинарчуки/Ліпецкая Фабріка згадуються як приклад) та сучасних ціностей суспільства де ініціатива, енергія, успіх, досягнення через важку справу це не в пошані. В пошані це вкрасти, збрехати а якщо не вдалось когось обікрасти чи підманути, то звинувати олігархів та корупцію, НАТО, лігу секс реформ, тощо.
6
19 червня 2021 03:44:09
Обговорення на 5 сторінок того що трапляється в дуже обмежених районах, де мешкає дуже специфічне населенн, де передозування це щоденна подія.

Проте висновки робляться на весь штат та всю краіну. Ви дійсно в США живете а якщо живете, то хоч раз бачили те про що пишете там де ви живете?
7
18 червня 2021 21:47:34
Добре - це колишній Укі?

Вітаю!

Ні
8
18 червня 2021 21:25:12
Як людина що живе в тій самій Каліфорнії, спробую внести ясність.

По переше, такого поняття як охорона чи охоронець в магазинах тут немає. Якщо вони і є десь, то сидять в кімнаті і дивляться камери. Це я можу допустити. Costco це єдине виключення яке я знаю - на виході показуєш чек що ти оплатив.

В сабурбіі (пригороди де живе більшість людей) змін на гірше за остані роки немає.

В центрі міста як Сан Франціско, Лос Анжелес чи Сан Дієго, то інше питання. Під час ковіду в нас була навала бомжів, яких ніхто не трогав (бо ковід), іх тут кормили 5 разів на день, дозволяли спати де хочуть, до того в видавали нові намети, новий одяг. Вони з’їхались сюди зі всієї країни.

Сабурбію це не зачепило, але бомжі значно розширили зону свого природнього розташування обмежену декілька ми кварталами. Їх можна було бачити в парках чи туристичних місцях де їх раніше не було. Зараз схоже беруть це під контроль.
9
18 червня 2021 03:58:52
Гілка як приклад провокації та спроба маніпуляції думкою в суспільстві, на зразок «свинарчуки».

В одних США було повністю вакциновано більше 150 мілліонів, без всіляких особливо негативних наслідків крім боліло плече та на наступний день почував себе не дуже.

А тут що не дописувач, то має знайомих що майже померли від вакцини.
10
17 червня 2021 01:07:12
вообще-то не очень понятны дома
с деревянным сковеречником на горбу и еще покрытые чем-то сверху
при современных технологиях
в зонах ураганов

например,
раньше селяне сушили на крыше цыбулю и сено ...
и держали всякий хлам ...
и из говна и соломы только такое и получалось

а теперь нафига это все ?
кроме дани традиции и чтобы как все

наоборот, проще дождевую воду с крыши плоской собирать
и направлять на технические нужды
и/или защищать и обслуживать солнечные панели

Воду так само можна збирати з покатих дахів, сонячні батареі та килими для нагріву води в басейні чи для гарячої води так само.

В горищі є зміст - в мене там встановлені два внутрішні блоки кондиціонерів та два блоки обігріву. Крім того, такий дах краще відводить жарень від сонця що накопичується весь день.

Крім того для більшості середеморськоі архітектури це просто естетичніше ніж пласкі дахи.
11
17 червня 2021 00:57:47
А вы не ЛА смотрите а например Bay Area.
Все що було побудовано за остані щонайменьше 30 років є з черепицею в Сан Франціско Бей Арія. Будинки 40-60 років, переважно шинглс.
Возможно, лень проверять. Наверное одна из причин народ оттуда бежит.

Залишають в більшості ті хто вийшов на пенсію, і їм немає змісту залишатись в дорогому штаті як Каліфорнія, або ті хто недостатньо заробляє і відчуває що в іншому місці він на такі самі гроші може жити краще.
12
17 червня 2021 00:19:18
Показати зображення...

В нас інший будівельний код - сайдінг (вагонка) не використовується, замість неї цементна шуба та каміння, цегла. Дах теж тільки черепиця.
13
17 червня 2021 00:16:11
А вы не ЛА смотрите а например Bay Area.

Все що було побудовано за остані щонайменьше 30 років є з черепицею в Сан Франціско Бей Арія. Будинки 40-60 років, переважно шинглс.
14
17 червня 2021 00:00:04
Рубероид рассчитан на 40 лет. Зачем нормальным людям калифорнийская дурь на 500? Это только для пустыни.

Recently the state of California enacted Energy Upgrade California, an ambitious plan to double energy efficiency by 2030. ... Tile roofs are one of the most energy-efficient materials available. Clay and concrete tiles act as an insulator to help contain warm or cool air inside your home.

Перекладаю, черепиця краще з точки енергозберігання і тому тут це закріплено як код.

Я також думаю що цементна чи глиняна краще з точки зору пожежної безпеки.

Та і виглядає черепиця на мій смак значно краще ніж шінглс.
15
16 червня 2021 23:46:19
от чого не люблю в американських будинках то їхніх гонтів з рубероїду :laugh:
йобані шінгли

Не всі штати - у нас в Каліфорнії, Арізона, Невада та інші, тут використовується черепиця, або цементна в масовому будівництві, звичайно всіх пастельних відтінків червоної кольору, або з натуральної глини в більш вишуканих маєтках. В нас переважає архітектура середеземноморськог о типу, тому шінглс ніяк не підходять з точки зору естетики. Мабудь що є і інші причини чому черепиця.
16
16 червня 2021 20:15:19
За всіх суперечностей будинків в Києві чи під Києвом за 1-3 міліони долларів, мушу визнати деякі елементи, як художнє викладання підлоги, фактично не можливо повторити на заході, бо це вимагатиме не тільки несусвітну кількість годин праці за яку потрібно платити далеко не 40 долларів на годину, але і відсутність майстрів яким цим займаються, бо немає попиту. Їх потрібно імпортувати з Ель Сальвадору чи України.
17
15 червня 2021 20:54:42
В Каліфорнії по 1.5 міліона на 10 виграшів. Правда пул вакцинованих тут 23 міліона вже. До того була купа малих виграшів по 50 тисяч. Якась дівка 19 річна з сусіднього села виграла

ПС розиграш 10 призів по 1.5 міліони сьогодні. В мене є шанс виграти :)
18
15 червня 2021 19:39:27
Злидням, які раптово стали «государственикамі», що контролюють як витрачаються кошти поки вони оформлюють субсидію проїхавши скориставшись безкоштовним проїздом, нагадаю, що культура та мистецтво в світі на 99% збиткові, фінансуються або державами або меценатами. Для приклада, відома дитяча програма Sesami Street з Elmo, Cookie Monster, фінансується з федерального бюджету США, а майже весь Італійський ренесанс фінансувався церквою, Медечі та іншими заможними сім’ями того часу.
де культура а де пекельна хоругва))))
кінематограф це або прибутковий бізнес або казнокрадство - як на росії і на україні  :laugh:
адін нарот

Хто ти такий щоб судити?
19
15 червня 2021 19:35:31
Злидням, які раптово стали «государственикамі», що контролюють як витрачаються кошти поки вони оформлюють субсидію проїхавши скориставшись безкоштовним проїздом, нагадаю, що культура та мистецтво в світі на 99% збиткові, фінансуються або державами або меценатами. Для приклада, відома дитяча програма Sesami Street з Elmo, Cookie Monster, фінансується з федерального бюджету США, а майже весь Італійський ренесанс фінансувався церквою, Медечі та іншими заможними сім’ями того часу.
20
14 червня 2021 23:10:31
Кто там на наших гнал, что они очень глубоко вчера садились в оборону.
Посмотрите сегодня на шведов.  :gigi:

Навіщо? Своїх проблем з головою після вчорашньої гри.
21
14 червня 2021 19:05:05
Можна очікувати, що ціни на житло в Україні будуть зростати так само як в усьому світі. В США в багатьох пригородах за останій рік ціни зросли на 40%. Ціни на будівельні матеріали теж значно зросли. Немає ніяких підстав думати що Україна залишиться в стороні, хіба що зебіли почнуть заглядуватись «в глаза», та відкинуть Україну ще на років 10 назад.
----
Для того,щоб так було треба щоб було багато іноземних інвесторів,а також багато бажаючих купляти житло в Україні серед місцевих.
Як думаєте,хоч одна умова з двох є? :-)o
Та тут у більшості вже по дві квартири, або квартира і будинок, куди ж далі?  ;o

Я знаю багато сімей що з 2 дітьми живуть в 2-х кімнатній квартирі. Знаю сім’ї  що живуть разом з батьками в маленьких квартирах.
22
14 червня 2021 18:51:21
Можна очікувати, що ціни на житло в Україні будуть зростати так само як в усьому світі. В США в багатьох пригородах за останій рік ціни зросли на 40%. Ціни на будівельні матеріали теж значно зросли. Немає ніяких підстав думати що Україна залишиться в стороні, хіба що зебіли почнуть заглядуватись «в глаза», та відкинуть Україну ще на років 10 назад.
23
14 червня 2021 04:06:19
перт?
хулі там?
Ну так... Що робити в Перті  8-)

Регіональний центр території більше Західної Європи. Купа мінеральних ресурсів Західної Австраліі і майже всі гроші течуть в Перт. Плюс непоганий університет.
24
14 червня 2021 00:32:48
Та як вже не буде, вони вже показали, що можуть грати на найвищому рівні!  :)
Коментатор на ESPN відкритим текстом сказав, що іноді здається що українська команда не по грі на цьому чемпіонаті.
шо он хотел этим сказать?

недолжны были быть на чемпионате..

Власне це він і сказав. Душе велике домінування голанців як команди, яким українці дозволяли робити все що вони хочуть.

Від себе добавлю - українські гравці кожен індивідуально можуть грати на рівні голанців чи краще, але або фізично не готові, або тренерська установка на гру помилково. Не може команда не програти, якщо в кожному епізоді грають 1-2 гравця, інші ходять по полю не допомагаючи і не створюючи варіанти розвитку гри.
25
14 червня 2021 00:19:01
Індивідуально гравці збірної України грали на рівні голанців сьогодні. Проблема, на мій погляд в організації гри, граці не працюють доки безпосередньо гра не зав’язана на них, а коли черга доходить до кожного в захисті чи нападі, вони не мають підтримки від команди.

Щоб забивати та вигравати, в кожному епізоді в гравця з мячем повинно бути 3-4 варіанти продовжувати атаку, але всі стоять, і опції зводяться до 1-2 варіантів, а цього недостатньо.
26
14 червня 2021 00:00:23
Шкода. Не втримали рахунок... А шанси ж були.

Які шанси - два напівшанси за всю гру, два голи?

Гра жахлива на мій погляд. Гравці в статиці, захист провалюється кожні 5 хвилин тому що в захисті активний 1 гравець, інші спостерігають, в нападі в динамиці 2 гравця, інші стоять.
27
13 червня 2021 23:55:12
Подивимося, як буде в наступних матчах
Та як вже не буде, вони вже показали, що можуть грати на найвищому рівні!  :)

Коментатор на ESPN відкритим текстом сказав, що іноді здається що українська команда не по грі на цьому чемпіонаті.
28
13 червня 2021 23:49:21
Щоб програти, нужно просто перестать стрелять (працювати на полі).
29
13 червня 2021 23:47:13
Повністю провалили лівий фланг

Вони всі почали знову ходити і пасивно захищатись стоячи. 1-2 максимум гравця в динамиці, інші споглядають.
30
13 червня 2021 23:24:43
6 поразка поспіль на матчах основного турніру Євро.  в цих іграх 0 забитих :(
А кому забивати? Немає кому.

Як можна забивати якщо одночасно в динаміці знаходиться   максимум 3 гравці, а інші 7 в статиці споглядають? Вони дійсно зберігать сили до фіналу чемпіонату.
31
13 червня 2021 23:20:33
Наші основні матчі з наступними командами.

Навіщо? Ти думаєш хтось в світі хоче дивитись ці конвульсії переляканих хлопчиків яким відрізали яйці?
32
13 червня 2021 23:15:56
то Микола привіз? :facepalm:
Миколенко привез

Яка різниця хто привіз. Вони всі разом 50 хвилин пішки ходили як зачаровані. То була тільки функція від часу коли пропустять. Команда безяйцевих євнухів що навіть з достоїнством програти не можуть.
33
13 червня 2021 23:11:35
Скільки довго не ховайся в сіні, тебе знайдуть.
34
13 червня 2021 22:50:33
Вони зберігають сили для гри у фіналі чемпіонату?
35
13 червня 2021 22:01:33
а військових рішень в українців - на відміну від євреїв - не було ніколи

Україна почнинається тоді, коли таких як ти та за такі дописи почнуть бити в щелепу без порередження, не один раз і навіть ногами. Без вагань, пустих розмов та дискусій бо життя це не дискусійний клуб де заглядають одне одному в очі чи жопу.
36
13 червня 2021 21:37:23
А дойди ситуація до таких меж,  то я, - стеол буду  українських жінок і дітей захищати.

Коли почнеш захищати, тоді і відміться тут. А поки що ти здавався без бою та ховаєшся в сіні за жіночими плечима.
37
13 червня 2021 21:31:49
Ці ізраїльські дівчата теж знають що потрібно робити без зайвих розмов:

Показати зображення...
Ви пропонуєте шуші бути потрібною українкою ізраїльського зразку?  :S

Або стати українкою ізраїльського ґатунку, або стати жертвою холокост/голодомору поки їх кастровані чоловіки від переляку вистрибують з 5-го поверху воєнкомату.
38
13 червня 2021 21:17:05
Ці ізраїльські дівчата теж знають що потрібно робити без зайвих розмов:


40
13 червня 2021 20:28:09
Сиеттл - а шо там делать???
Скука смертная, кроме музея стеклодувов.
Чем он топ 100?

Один з трьох-чотирьох  світових центрів хай-тек. Я так розумію список складений не за туристичними атракціонами, а за світовим чи регіональним культурно-економічним впливом.

Повна версія