Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чотирижди судимий генерал :bueee:

Re: Чотирижди судимий генерал  :bueee:

судимий за що?? за крадіжки чи вбивства

https://www.epravda.com.ua/publications/2021/11/23/680016/

Ваша цитата: "Свій капітал я сколотив сам, сам заробив ці гроші. Хоча, я вам скажу чесно, ці руки дуже багато крали. Але я ніколи не крав у людей, я крав у держави". Наведіть, будь ласка, приклади крадіжок.

— Крали солярку з кар’єру. Тоді тільки лінивий її не крав.

— Це були промислові масштаби? Тонни ?

— Крали каністрами, а за ніч були тонни.

— Чи крали ви підприємства або їх активи? Наприклад, землю.

— Це "брєд". Ну як можна підприємство украсти? Це рейдери забирають, а не крадуть.

— Чи правда, що у вас є судимість?

— У мене їх чотири.

— Усі "економічні"?

— Три за "драки", а четверта виходить "економічна", по статті 86, яка потім була перейменована на статтю 81 ("Розкрадання державного або колективного майна шляхом крадіжки. Таємне викрадення державного або колективного майна" – ЕП). Це було за "соляру".

— Чи підтримуєте зв’язки з кимось з тих часів?

— Зв’язки які? Із судом?

— Маються на увазі засуджені, з якими ви тоді могли познайомитися. Серед них багато людей, які нині є бізнесменами.

— Розумієш, ти маєш цим жити. Якщо ти цим не хочеш жити, то ти від цього "уходиш". Я від цього відійшов і все.
   
Re: Чотирижди судимий генерал  :bueee:

Та ну, це банальний драчун по малолєткі.
   
Re: Чотирижди судимий генерал  :bueee:
ATF

Та ну, це банальний драчун по малолєткі.

В 90-х таких "драчунів" звали рекетирами. І вони людям ноги ламали...
   
Re: Чотирижди судимий генерал  :bueee:

А хто це такий?
лузер. коли люди торгували какао оптом, він рекетував по базарам
   
Re: Чотирижди судимий генерал  :bueee:

Культове бидло , хулє.
Уособлення електорату циркової влади  :beach:
   
Re: Чотирижди судимий генерал  :bueee:

А чого раптом до нього така увага?
Таких дядьків - повно.
Він крав, і це погано, звісно.
Та дехто просто хитромудро привласнив у 90-ті цілі підприємства - і тепер - політик.
Що Поворознюк матюччя гне - то й сам  8-) Петро того не стіснявся ( " паєхалі, .....твою мать" і так далі)
   
Re: Чотирижди судимий генерал  :bueee:

лузер. коли люди торгували какао оптом, він рекетував по базарам
:gigi: тонко...
   
Re: Чотирижди судимий генерал  :bueee:

Просто я не понимаю когда на обсеры одного закрывают глаза,а до второго докапываются.Этот то просто деревенский дядька и ему простительно и скорее выглядит комично,потому что соответсвует его образу.А вот Петя целый олигарх и президент и такое рагульство как то не клеится с образом современного политика,которого он из себя изображает.Просто вы всех критикуете,а Петра вспоминать почему- то нелья,ни то что он бывший рыг,ни все остальное как сейчас с каплычкой
а твого ,за кого голосував і працюєш на нього не можна? адже він теж має скелети в шафі і не один? чи це своєж "рідне " і не смердить? знову партробота у тебе тут? "Поіздєржался і деньгі нада"? Хоч чітко сказано-розгон політсрачі-бан. чи тобі покривають "винужденний простой"? :)
   
Re: Чотирижди судимий генерал  :bueee:

Просто я не понимаю когда на обсеры одного закрывают глаза,а до второго докапываются.Этот то просто деревенский дядька и ему простительно и скорее выглядит комично,потому что соответсвует его образу.А вот Петя целый олигарх и президент и такое рагульство как то не клеится с образом современного политика,которого он из себя изображает.Просто вы всех критикуете,а Петра вспоминать почему- то нелья,ни то что он бывший рыг,ни все остальное как сейчас с каплычкой

А нахуя ви згадуєте петра всюди?
Що б що?
Забудьте
Петро - депутат
Він не при владі 3.5 роки
Невже це так складно усвідомити?
   
Re: Чотирижди судимий генерал  :bueee:

А нахуя ви згадуєте петра всюди?
Що б що?
Забудьте
Петро - депутат
Він не при владі 3.5 роки
Невже це так складно усвідомити?
четверте повідомлення в темі

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1129216.msg26899678#msg26899678
   
Re: Чотирижди судимий генерал  :bueee:

Смак, запах та колір ...не накидуйте на петра....
Поворознюк
:)))
чому?
матюкається на тому ж рівні
щоправда портрет не генеральський, а сам господь бог
   
Re: Чотирижди судимий генерал  :bueee:

А нахуя ви згадуєте петра всюди?
а Мосейчук тут до чого?
   
Re: Чотирижди судимий генерал  :bueee:

а твого ,за кого голосував і працюєш на нього не можна? адже він теж має скелети в шафі і не один? чи це своєж "рідне " і не смердить? знову партробота у тебе тут? "Поіздєржался і деньгі нада"? Хоч чітко сказано-розгон політсрачі-бан. чи тобі покривають "винужденний простой"? :)

Так это я первый начал приплетать сюда зелёных?Перечитай тему с начала если тебе повылазило.И хватит нести чушь про партработу .Я и не голосовал за Зе,но от его поддержки не отказываюсь по крайней мере до конца войны,а там видно будет,потому что до начала косяков у него тоже было достаточно
   
Re: Чотирижди судимий генерал  :bueee:

Новий Пшонка.  :bueee:
Але прибічники Зеленського - обожнють ОЦЕ...

Это кто написал?Неужели юлек?А потом начинается:зачем вы вспоминаете Порошенко?
   
Re: Чотирижди судимий генерал  :bueee:

Не час зараз сратись з приводу таких персон
   
Re: Чотирижди судимий генерал  :bueee:
LSD

самі попросили :laugh:
https://youtu.be/tvPMIsjIjDs
Два дебіла ето сіла...
   
Re: Чотирижди судимий генерал  :bueee:

воно ще й співає :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія