Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Розмовляйте! Через жопу, з помилками, на суржику - РОЗМОВЛЯЙТЕ! [ua]

https://t.me/info_zp/21090
Бізнес у світі англійською мовить
А на французькій кохання говорить
В битві смертельній дізнались народи
Що українська - мова Свободи

Ну і нарешті явила свій лик 
Мова ненависті - русский язык
Горе й смерті несе "русский мир"
Там де народи балакають ним  ...  :scenic:
   
Господи я з осені почав спілкуватися тут Українською. З дружиною балакаєм ще російською а син перейшов на Українську. це 19річний громадянин США що вже російською з акцентом говор ть. але упертий і важко йому проте спілкується.
   
Бізнес у світі англійською мовить
А на французькій кохання говорить
В битві смертельній дізнались народи
Що українська - мова Свободи

Ну і нарешті явила свій лик 
Мова ненависті - русский язык
Горе й смерті несе "русский мир"
Там де народи балакають ним  ...  :scenic:
всі мови рівні, крім рідної.

Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
   
 :)

каратопля...

   
всі мови рівні, крім рідної.

Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
абсолютно з вами згоден  :-B
   
розмовляти українською через дупу?
Нє, не підтримую.

Ідіть самі туди.

пс. Розкажіть узбекам що вони мають розмовляти через eshak своєю мовою.

Останнє редагування: 12 листопада 2022 17:27:47 від kleynod
   
і не варто виправляти інших
і тут є ще один, можливо найважливіший момент

бажання

воно як вогник який ви запалюєте
спочатку слабеньке, боязке, його легко задути необережним рухом, грубим зауваженням
вже потім, коли є впевненість, яка спирається на практику, бажання стає сильне

людина, яка впевнено говорила російською, а тепер починає говорити українською дуже вразлива
її недосконала мова робить її можливим об'єктом агресії
і тут важливо підтримати саме бажання на ранній стадії, воно свідчить і про сміливість також

саме людина яка кострубато починає складати докупи українські слова, заслуговує на максимальну підтримку

хтось би може описав це яскравіше, але сподіваюсь думка зрозуміла
   
Взагалі, украінці, зокрема ФУПівці вже здійснили значний прогрес. Час від часу підіймаються старі гілки, аж очі починають боліти від кількості дописів російською, в тому числі від юзерів, які на даний час сприймаються як повністю україномовні. Це об’єктивний і незворотній процес
   
Взагалі, украінці, зокрема ФУПівці вже здійснили значний прогрес. Час від часу підіймаються старі гілки, аж очі починають боліти від кількості дописів російською, в тому числі від юзерів, які на даний час сприймаються як повністю україномовні. Це об’єктивний і незворотній процес

дратує єдине, для чого щоб перейти на українську треба було обовязково дочекатись щоб півень в дупу клюнув?
   
дратує єдине, для чого щоб перейти на українську треба було обовязково дочекатись щоб півень в дупу клюнув?
про це є спеціальний анекдот  :-)o
   
людина, яка впевнено говорила російською, а тепер починає говорити українською дуже вразлива
її недосконала мова робить її можливим об'єктом агресії

да, агресивних тупізденів і довбойобів всюди вистачає :) один навіть в цій гілці відмітився
грамар-наци фуєв :D
   
посібник з вивчення:
https://www.dailymotion.com/video/x4tobk9
   
Re: Розмовляйте! Через жопу, з помилками, на суржику - РОЗМОВЛЯЙТЕ! [ua]

Недавно згадував, що я перейшов на українську на ФУПі у вересні 2010, в пику віце-прем‘єру Табачнику, який твердив словами Велесова, що хто розмовляє російською, той за її державний статус.
Одночасно по роботі повернувся на проєкт, з якого мене кікнули в грудні 2010 (на який літав в Ізраїль тоді), роботи стало дуже багато, часу і натхнення на ФУП відповідно менше :) Деякі злі язики пов’язували це з тим, що мені важко писати, хоча я завжди на україномовні повідомлення відповідав українською :)
Можна пожартувати і сказати, що саме завдяки цьому я переїхав до Львова наступного травня, але насправді мене туди давно тягнуло, просто форумних досвід став до певної міри помічним :)

Там я в 2014 зрозумів, що погана українська єдиний шлях до хорошої і ще вона свідчить про те, що престиж мови нарешті виріс.
   
посібник з вивчення:
https://www.dailymotion.com/video/x4tobk9


О це так! Альф українською - неперевершена насолода! Дивились разом з сином, потім жартували Через рік потрапили на Альфа у батьків, на Кубані, на рос язике - нема кайфу! Кисло подивились один на одного та пішли гуляти.
.
   
розмовляти українською через дупу?
Нє, не підтримую.
така ж думка з"явилась після досить дивної пропозиції Йожі.
Українці всі у школі вивчали нашу державну мову,
навіть у руських школах, тому здатні нею висловлюватись,
але якщо комусь ще важко це робити грамотно то ми розуміємо і російську,
це не злочин, не варто цього соромитись.
   
погана українська єдиний шлях до хорошої
так, це тренінг, але займатися ним краще в побуті,
а на форумі є можливість подумати, або перекласти в Гуглі деякі слова
і написати їх грамотною українською. Так скоріше людина навчиться
висловлюватись пристойно державною мовою,
ще добре допомагає багато читати українською.
   
Я туйко позерав, пожив, сі поспілкував трохи,
в нас теж кажуть позирити, так шо бімбас та Закарпаття щось спільне мають, айно?)))
   
так, це тренінг, але займатися ним краще в побуті,
в побуті мало співрозмовників, тому тренінг малоефективний
і може розвинутись та сама фобія "я ще занадто погано розмовляю, щоб робити це публічно"

тому саме на публіці!
нехай і віртуальній

не бійтесь, коверкайте, через жопу, але розмовляйте!
   
в побуті мало співрозмовників, тому тренінг малоефективний
і може розвинутись та сама фобія "я ще занадто погано розмовляю, щоб робити це публічно"

тому саме на публіці!
нехай і віртуальній

не бійтесь, коверкайте, через жопу, але розмовляйте!
навіщо ж на форумі коверкати і через жопу?
це ж чудова можливість відточити грамотність!
Невпевнений - перевір і напиши по-людськи, через мозок.
   
по стилистике и лексике некоторьіх юзеров есть полное ощущение,
что у них реально жопа єто орган речи
   
навіщо ж на форумі коверкати і через жопу?
бо тому що краще неграмотно говорити, ніж грамотно не говорити
   
 [ua]
   
бо тому що краще неграмотно говорити, ніж грамотно не говорити
а найкраще - говорити грамотно,
для цього на форумі є чудові можливості,
і ними користуються дописувачі які поважають себе, Україну і її мову.
Плюс це прекрасна можливість відточити грамотність,
аби не коверкати мову роками одними і тими ж кракозябрами.
   
Бля ну все, в тему зайшла блаженна...

При чому яку тезу вона просуває?

Не вмієте без помилок балакати українською - не починайте, не балакайте нею, балакайте російською "ми" вас тут всі розуміємо.

Тобто абсолютно протилежну посилу йожи - спілкуйтесь як вмієте, з помилками чи без, аби тільки мовою, а не по узкі.

 :bueee:  Гидота, просто гидота..
   
Розмовляйте! Через жопу, з помилками, на суржику - РОЗМОВЛЯЙТЕ!

 :crazy_pil:
Армія, мова, віра - таки доходить потихеньку, не всім і не одразу, не через вуха, через жопу нажаль, але ДОХОДИТЬ!!!
не зрозуміло
Що саме ДОХОДИТЬ?
   
дратує єдине, для чого щоб перейти на українську треба було обовязково дочекатись щоб півень в дупу клюнув?

Казали ж, що через дупу :)

Так отож  :K
   
Ок. Віднині буду говорити і думати лише українською. Хоча... перепрошую, я це роблю з моменту народження, напевно))

Радий, що до вас нарешті доходить.
Шкода, що для цього потрібна була війна.
   
https://youtu.be/-hlaQP7sfmg

чудове відео, всім хто в дорозі до українськості дивитись обовязково  (tu)  [ua]  [A]
   
Казали ж, що через дупу :)

Так отож  :K
:D Славно.
   
і пишіть

у мене все.
Не йож. Подожду. Пробовал, словарный запас маленький. Выгляжу как малообразованное быдло - простые предложения, без оборотов и образных высказываний. Подожду пока вокруг перейдут, потом сам. Разговаривать в быту и на работе не с кем, все на кацапском шпрехают . Процесс пошёл, это про окружающих, но пока очень слабо. Запорожье.
   
Не йож. Подожду. Пробовал, словарный запас маленький. Выгляжу как малообразованное быдло - простые предложения, без оборотов и образных высказываний. Подожду пока вокруг перейдут, потом сам. Разговаривать в быту и на работе не с кем, все на кацапском шпрехают . Процесс пошёл, это про окружающих, но пока очень слабо. Запорожье.
Дієва порада. Берете добру українську книжку, краще класиків, і читаєте вголос півсторінки щодня. Обов’язково вголос виразно. Як півтаблетки ліків.
Це звісно, якщо хочете навчитися.
   
це ж чудова можливість відточити грамотність!
і хто на цьому форумі пише грамотно
хоч українською хоч кацапською
он ви сама речення почали не з великої літери
та й грамар-наці врода пише нерідко так що кров з очей тече
   
Приберіть цю дурнувату тему з дурнуватою назвою!
Я розмовляю ротом. Якщо хтось розмовляє сракою то хай це робить тихенько у відведених для того місцях.
   
І, так, я натиснув Доповідь!
 :dopovid:
   
І, так, я натиснув Доповідь!
 :dopovid:
от скажи, чому ти такий дурачок?
телепень сферічний.

тут "через жопу" - фразеологічний оборот, який не можна сприймати буквально, але належить сприймати як сталий смисловий вираз - погано, вкрай погано, незграбно.

що з вами, панове впороті?
невже ази потрібно пояснювати?
чому робиться стійка, чому питання мови геть зносить вам макитру?
ніколи агресією і тиском ви не досягнете бажаного.
   
Розмовляйте! Через жопу
Через жопу можна розмовляти тільки кацапською.
   
от скажи, чому ти такий дурачок?
телепень сферічний.

тут "через жопу" - фразеологічний оборот, який не можна сприймати буквально, але належить сприймати як сталий смисловий вираз - погано, вкрай погано, незграбно.

що з вами, панове впороті?
невже ази потрібно пояснювати?
чому робиться стійка, чому питання мови геть зносить вам макитру?
ніколи агресією і тиском ви не досягнете бажаного.
Теж мені тессеракт високоінелектуальни й знайшовся.
   
мабуть "через жопу" тут не зовсім вдало
цей вислів означає робити "неправильно в принципі", "неправильний підхід", "ненормально"

доречніше було б "незграбно, невміло, затинаючись"
помилятись це нормально, це навіть потрібно - без навчання нема помилок
   
Не йож. Подожду. Пробовал, словарный запас маленький.



нагадав мені сина, коли йому було років 5-6.
купив йому лижі, він поїхав - упав, приносить лижі дододу.
Питаю:
-чого не катаєшся?
-навчуся, тоді буду...)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія