Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

asmodey с нами больше нет

Re: asmodey с нами больше нет

Ой вей. Не знаю, і знати не хочу, що за людина стоїть за ніком SB, а персонаж, образ, створений на фупі - смердюче антиукраїнське лайно, єдиний сенс якого - смердіти і петросянити, в кожному пості знущаючись над українською мовою, як символом ненависних "хахлов-раґулєй".
Дуже показовим є перелік хвупчиків, кому те лайно смакує.
Якщо хтось дійсно загинув - співчуття, бо все ж людина. Але стартпост написано по дурнуватому, причому це зроблено свідомо.

Лайно це як раз ти., підхуйлятнику..  :bueee:
   
Re: asmodey с нами больше нет

ФУП такой ФУП  :facepalm1:

R.I.P.
   
Re: asmodey с нами больше нет

Лайно це як раз ти., підхуйлятнику..  :bueee:
Я не ображав нікого з людей. Тому - доповідь.
   
Re: asmodey с нами больше нет

Я не ображав нікого з людей. Тому - доповідь.
ти просто жалюгідний
   
Re: asmodey с нами больше нет

ти просто жалюгідний
Ні - ти.
   
Re: asmodey с нами больше нет

Ой вей. Не знаю, і знати не хочу, що за людина стоїть за ніком SB, а персонаж, образ, створений на фупі - смердюче антиукраїнське лайно, єдиний сенс якого - смердіти і петросянити, в кожному пості знущаючись над українською мовою, як символом ненависних "хахлов-раґулєй".
Дуже показовим є перелік хвупчиків, кому те лайно смакує.
Якщо хтось дійсно загинув - співчуття, бо все ж людина. Але стартпост написано по дурнуватому, причому це зроблено свідомо.

Мог бы просто пройти мимо и ничего не писать,но тебе было обязательно высраться.Фу таким быть
   
Re: asmodey с нами больше нет

Навіть в такій темі лайнометники не можуть зупинитись.  :(
   
Re: asmodey с нами больше нет

ФУП такой ФУП  :facepalm1:

R.I.P.
ну думаю асмодею було б приємно від салюта палаючих пердаків тому залишився Зе :laugh:  просто людина чесно переказала те що він наказав на останок для ФУП :(
   
Re: asmodey с нами больше нет

R.I.P. глибоко  проукраїнська  людина була
Знущаєшся?
   
Re: asmodey с нами больше нет

Лайно це як раз ти., підхуйлятнику..  :bueee:
Причому рідкісне. Гарно Аsmodey міг ставити на місце таких уйопків. В них досі закипає від одного згадування його.
   
Re: asmodey с нами больше нет

НІКОЛИ , взагалі НІКОЛИ південна лять не писала українською. А тут диви - прорвало)))
тим чи іншим способом, але мені вдавалось розкрутити його на пару українських слів
   
Re: asmodey с нами больше нет

Знущаєшся?
Вам упоротим, всі хто проти зрадника-бариги був, всі антиукраїнські.
   
Re: asmodey с нами больше нет

Вам упоротим, всі хто проти зрадника-бариги був, всі антиукраїнські.
південний блуд жовчю заливався від всього українського. можливо, він і був патріотом україни. україни без українців
   
Re: asmodey с нами больше нет

Під час ранкового ракетного удару о центру Києва загинув 41-річний полковник поліції, начальник відділу Департаменту Кіберполіції Юрій Заскока.
Про це повідомив у Facebook голова Нацполіції Ігор Клименко.
«Російські ракети забрали життя 11 осіб. Серед них 41-річний полковник поліції, начальник відділу департаменту кіберполіції Юрій Заскока. Поліцейський у момент удару їхав бульваром Шевченка на роботу... Вічна пам'ять усім загиблим»,
RIP :(
   
Re: asmodey с нами больше нет

південний блуд жовчю заливався від всього українського. можливо, він і був патріотом україни. україни без українців

Да заткнитесь уже,секта  :facepalm1:
   
Re: asmodey с нами больше нет

RIP
 :cray:
   
Re: asmodey с нами больше нет

Сегодня узнал, что asmodey погиб на посту, но остался Зе
зачем это уточнение?

Странный пост, конечно. Асмодею RIP
   
Re: asmodey с нами больше нет

ЕСЛИ это правда, то очень жаль.

но сообщение КРАЙНЕ странное
   
Re: asmodey с нами больше нет

Я не ображав нікого з людей. Тому - доповідь.

Ти образив людину, якої напевно вже зараз немає з нами.

Тому ти лайно!  :bueee:

Добре тобі Асмодей під шкіру залив.
   
Re: asmodey с нами больше нет

ЕСЛИ это правда, то очень жаль.

но сообщение КРАЙНЕ странное

Если это не правда,то пусть это будет на совести того кто это сделал.Но мне кажется это слишком бессмысленный развод,поэтому склонен верить.
   
Re: asmodey с нами больше нет

Да заткнитесь уже,секта  :facepalm1:
його плющило від армовіру, який зараз експлуатує зе на всі 300 процентів
   
Re: asmodey с нами больше нет

Ні - ти.
:facepalm:
   
Re: asmodey с нами больше нет

зачем это уточнение?

Прикрити політсрач (можливою) загибеллю людини.

Честно говоря посраться иногда хочется аж до немогу.
   
Re: asmodey с нами больше нет

Шо прямо так і казав, як умру то знайте, що я до останнього подиху за Зе? ;o
   
Re: asmodey с нами больше нет

південний блуд жовчю заливався від всього українського. можливо, він і був патріотом україни. україни без українців

Пруфи будуть?

Чи ти тільки сернути?  :bueee:

   
Re: asmodey с нами больше нет

Шо прямо так і казав, як умру то знайте, що я до останнього подиху за Зе? ;o
так останнім часом він виказував особливу лояльність до Зе що для мене було трохи дивно ,такої лояльності не було коли він був юльком  сауз був впевнений що Зе це те що треба для України
   
Re: asmodey с нами больше нет

Полковнику було 41, це молода людина була, не натягуйте сову на глобус, проводячи паралелі з совковим пердуном.

так
асмодей почав за макаку строчити , коли ще в німеччині жив
це 2006-2007 роки
тут вся юлькашня на обліку , навіть та що у коньячній відставці B-)
   
Re: asmodey с нами больше нет

його плющило від армовіру, який зараз експлуатує зе на всі 300 процентів
Таки секта  :facepalm1:
   
Re: asmodey с нами больше нет


Полковника, звичайно, шкода, а от асмодей та  SB залишили після себе лише неприємний, смердючий слід,  правди ніде не дінеш...
   
Re: asmodey с нами больше нет

Re: asmodey с нами больше нет

по-моєму, сектанти - це шобла, яка надрочує на непідтверджену смерть анонімуса, захоплюючись фупівським персонажем, від якого нормальній людині блювати хочеться
   
Re: asmodey с нами больше нет

Таки секта  :facepalm1:
угу скавчать і скачуть навіть на могилі  :laugh: а він останнє слово вже сказав:"залишається ЗЕ" [ua]
   
Re: asmodey с нами больше нет

Шо прямо так і казав, як умру то знайте, що я до останнього подиху за Зе? ;o

Так і сказав. На посту. А півд лядь з перегриневиччм   - душепріказчікі  :facepalm1:

Останнє редагування: 11 жовтня 2022 09:34:50 від Бяка
   
Re: asmodey с нами больше нет

його плющило від армовіру, який зараз експлуатує зе на всі 300 процентів
И дальше что?Человек погиб и уже не может тебе ответить.А эту тему открыли не для того чтобы вы гадили на его могилу.Неужели это так трудно понять?Каким бы не был человек и как бы я у нему не относился,если он умер,то я не буду писать про него гадости,а лучше просто промолчу или вообще не буду заходить в такую тему.Вы же как мухи слетелись чтобы сообщить свое всратое мнение,которое никому не интересно
   
Re: asmodey с нами больше нет

:lol:
"клова-а-а-ан!!!" :weep: сцуко уйобкі :laugh:
   
Re: asmodey с нами больше нет

Нічого не зрозуміло, але дуже цікаво. Будь-яка людина гідна пошани, якщо загинула, і тим більше не з власної необачності, а за Україну. Але тут сформульовано надзвичайно туманно.
Це я пишу на правах людини, яку Туй колись на Цугундері чисто по приколу назвав загиблою під Іловайськом… (тому мені було фізично важко співчувати, коли його розбив інсульт)
   
Re: asmodey с нами больше нет

"клова-а-а-ан!!!" :weep: сцуко уйобкі :laugh:

Це точно: баригаааа, алкаааш ))))
P.s. асмодей і півд  ледь одне і те ж тіло. Чи зовсім із зором і мізками у деяких проблема?
   
Re: asmodey с нами больше нет

И дальше что?Человек погиб и уже не может тебе ответить.А эту тему открыли не для того чтобы вы гадили на его могилу.Неужели это так трудно понять?Каким бы не был человек и как бы я у нему не относился,я не буду писать про него гадости,а лучше просто промолчу или вообще не буду заходить в такую тему.Вы же как мухи слетелись чтобы сообщить свое всратое мнение,которое никому не интересно

ну так і твоя всрата думка нафуй нікому тут не встала, ти ким себе уявив - таким собі поважним джмеликом серед мух?   :lol:
ні про яку людину тут не йдеться
анонімус повідомив про "смерть" іншого анонімуса "на посту"
   
Re: asmodey с нами больше нет

Це точно: баригаааа, алкаааш ))))
P.s. асмодей і півд  ледь одне і те ж тіло. Чи зовсім із зором і мізками у деяких проблема?
Ну він наче перейшов на SB, а старий нік давно не світився, тому цілком імовірний варіант, що заповідав написати в повідомленні про смерть свій старий нік, а може навіть сам написав про це пост… Якщо припустити, що все це не тролінг, само собою.
   
Re: asmodey с нами больше нет

Вы же как мухи слетелись чтобы сообщить свое всратое мнение,которое никому не интересно
Ну і чого ти слєтєлся, как муха, штоби сообщіть свойо всратоє мнєніє, котороє нікому нє інтєрєсно?
Ти ж був правий вище, найкраще було пройти мимо цієї теми, абсолютно згоден.
І ніхто тут не обговорює людину, жива вона чи загинула, хіба що співчуття висловили практично всі, і я теж.
Звучить оцінка "творчому доробку", створеному образу, а не людині.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія