Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

asmodey с нами больше нет

Re: asmodey с нами больше нет

Вкрай рідко це роблю, але зараз таки надіслала повідомлення модераторові з просьбою вгамувати біснувату.
Побачимо. Якщо на зміні не її вдячний опікун....
тобто ти поскаржилася на себе? ;o
адже біснувата тут лише ти :facepalm:
я впевнена що це не вкрай рідко а вперше
ти зізналася в цьому, і не тільки перед модераторами,
а і перед нами всіма, публічно... ну що ж... респект (tu)
є надія що ти поступово станеш пристойно поводитись на форумі.
   
Re: asmodey с нами больше нет

ну і чого ти бісишся? :shuffle:
не признається нівжисть :nea:
мабуть причина її біснування дуже ганебна. :facepalm:
   
Re: asmodey с нами больше нет

не признається нівжисть :nea:
мабуть причина її біснування дуже ганебна. :facepalm:

Як чому? Тому що ЕТА ДРУГОЄ:

Ще не було на ФУПі такої RIP- гілки, де б не згадали оцю брехливу сентенцію.
І взагалі - чому боятися про покійників казати нехороше?


Ну і щоб два рази не вставати.

На "смерть" Саусблада.

Саусблад дійсно був одним із найрозумніших дописувачів фупу. Він був часом також досить дотепним, і я не раз сміялася над його дописами.

Але він був також одним із найтоксичніших дописувачів фупу. Негарно випорожнився у моїй прощальній темі, хоча я з ним роками взагалі не спілкувалася.

Про смерть "на посту" смішно. Саусблад був пенсіонером (за моїми оцінками, в районі 70-75 років чи навіть більше) і якщо у нього був якийсь пост, то це штабного прихильники певної політсили на цьому форумі. До речі, у мене є дані, що певні пости Саусблуда і юзера A.W. (якого я раніше взагалі не помічала і який зараз завалив продуктами свого спитого існування увесь форум) були написані з одного і того ж ай-пі. Певно, юзали один і той же комп у штабі "на посту", хехе.

Ну і чи не найбільш підозрілим є те, як нам повідомили про смерть Саусблада. Таке скуковжене, непослідовне і заплутане послання - це просто неповага до померлого. Інтерлокутор сказав, щоб фупівці вважали, бо форум читають рідні. Якщо читають, то чому не довірили рідним запостити таке повідомлення і подати його у більш структурованій формі?

Якщо це правда, що Саусблад ставив собі лайки, то такий перформанс був би логічним. Але ми цього не знаємо.

Я також підозрювала нік Рабле у саусбладінні. Бо дуже вже був матюкливим агресивним прихильники певної політсили. Але там той самий провайдер, що у Денак, а більше у мене даних нема.

Якщо Саусблад дійсно помер, то RIP.
   
Re: asmodey с нами больше нет

Як чому? Тому що ЕТА ДРУГОЄ:

Ну і щоб два рази не вставати.

На "смерть" Саусблада.

Саусблад дійсно був одним із найрозумніших дописувачів фупу. Він був часом також досить дотепним, і я не раз сміялася над його дописами.

Але він був також одним із найтоксичніших дописувачів фупу. Негарно випорожнився у моїй прощальній темі, хоча я з ним роками взагалі не спілкувалася.

Про смерть "на посту" смішно. Саусблад був пенсіонером (за моїми оцінками, в районі 70-75 років чи навіть більше) і якщо у нього був якийсь пост, то це штабного прихильники певної політсили на цьому форумі. До речі, у мене є дані, що певні пости Саусблуда і юзера A.W. (якого я раніше взагалі не помічала і який зараз завалив продуктами свого спитого існування увесь форум) були написані з одного і того ж ай-пі. Певно, юзали один і той же комп у штабі "на посту", хехе.

Ну і чи не найбільш підозрілим є те, як нам повідомили про смерть Саусблада. Таке скуковжене, непослідовне і заплутане послання - це просто неповага до померлого. Інтерлокутор сказав, щоб фупівці вважали, бо форум читають рідні. Якщо читають, то чому не довірили рідним запостити таке повідомлення і подати його у більш структурованій формі?

Якщо це правда, що Саусблад ставив собі лайки, то такий перформанс був би логічним. Але ми цього не знаємо.

Я також підозрювала нік Рабле у саусбладінні. Бо дуже вже був матюкливим агресивним прихильники певної політсили. Але там той самий провайдер, що у Денак, а більше у мене даних нема.

Якщо Саусблад дійсно помер, то RIP.
не був він в когорті найрозумніших. десь на рівні сурка з інтрудером.
не слід плутати інтелект з харизмою. а вона в нього була, відповідно до погоняла-сатанинська.  іноді краще стіморол, повір.
   
Re: asmodey с нами больше нет

не був він в когорті найрозумніших. десь на рівні сурка з інтрудером.
не слід плутати інтелект з харизмою. а вона в нього була, відповідно до погоняла-сатанинська.  іноді краще стіморол, повір.
:good: респект за Істину і за сміливість та мужність її висловити. :friends:
Поважаю людей що мають гідність, шкода що їх тут дуже мало..

   
Re: asmodey с нами больше нет

Як чому? Тому що ЕТА ДРУГОЄ:

брехати то огидно, а правду казати можна і треба.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія