Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Італія розпродує будинки по 1 євро ;)

Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)


Унітази потрібно 2 місяці чекати.   З ламінатом та ж фігня була.
з України тобі б за тиждень привезли
чи там прям так все контролюють що без чека з магазину не можна якийсь ламінат постелити?
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Ця реконструкції не із дешевих. Там зовні десь тис. 80-100 владено, це по Португальських цінах. В Італії мабуть дороще.

пишут шо там много руских с дурными деньгами .на сицилии у лукойла гигантский завод
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)


з України тобі б за тиждень привезли
чи там прям так все контролюють що без чека з магазину не можна якийсь ламінат постелити?
Тут люди з Португалії в Україну матеріал возять, тому що там все дешеве лайно по завищеним цінам.
Нема в наявності, на фабриці черга. Магазин замовив, поставка буде до кінця листопада. З ламінатом та ж фігня була. Багато будов, всім не вистачає.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Тут люди з Португалії в Україну матеріал возять, тому що там все дешеве лайно по завищеним цінам.
та ну, давно пройшли вже ті часи
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

А потім вхуячать податок на будівлю, хазяїн є , плати в комуну, італійці доволі хитрожопий нарід
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

А потім вхуячать податок на будівлю, хазяїн є , плати в комуну, італійці доволі хитрожопий нарід
чому потім? відразу )
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

та ну, давно пройшли вже ті часи
Колега по роботі придбав у Львові квартиру. Купляв ламінат тут. Буквально от вересні з ним розмовляв, не знаю чи вже переправив. Це з його слів, що весь матеріал там лайно, по завищеним цінам. Дешевше в Португалії купити і переправити. Він купляв тут по 33 євро за квадрат..
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

то його проблеми, тут паркетна дошка, а не якийсь ламінат, дешевше ніж по 33є
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

то його проблеми, тут паркетна дошка, а не якийсь ламінат, дешевше ніж по 33є
Питання не тільки в ціні, а і якості. Він якийсь "окріл" купував, якщо не помиляюсь. А дошка на підлогу, то до сраки. Якщо не затопиш, то шашлі згризуть.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

https://www.leroymerlin.pt/Produtos/Pavimentos-revestimentos/Pavimento-laminado/Pavimento-laminado?block=bloco_lista_navegacao_produtos&facets%5B0%5D=ATTI_99999&facets%5B1%5D=ATTI_00949&facets%5B2%5D=ATTI_00118&facets%5B3%5D=ATT_00596&facets%5B4%5D=ATT_07287&facets%5B5%5D=ATTI_11005&facets%5B6%5D=ATTI_0121&facets%5B7%5D=ATTI_00940&facets%5B8%5D=ATT_00260&facets%5B9%5D=ATTI_11008&facets%5B10%5D=ATTI_00939&facets%5B11%5D=ATT_06575&facets%5B12%5D=ATTI_99999&facets%5B13%5D=ATTI_00949&facets%5B14%5D=ATTI_00118&facets%5B15%5D=ATT_00596&facets%5B16%5D=ATT_07287&facets%5B17%5D=ATTI_11005&facets%5B18%5D=ATTI_0121&facets%5B19%5D=ATTI_00940&facets%5B20%5D=ATT_00260&facets%5B21%5D=ATTI_11008&facets%5B22%5D=ATTI_00939&facets%5B23%5D=ATT_06575&facets%5B24%5D=ATTI_99999&facets%5B25%5D=ATTI_00949&facets%5B26%5D=ATTI_00118&facets%5B27%5D=ATT_00596&facets%5B28%5D=ATT_07287&facets%5B29%5D=ATTI_11005&facets%5B30%5D=ATTI_0121&facets%5B31%5D=ATTI_00940&facets%5B32%5D=ATT_00260&facets%5B33%5D=ATTI_11008&facets%5B34%5D=ATTI_00939&facets%5B35%5D=ATT_06575&facets%5B36%5D=ATTI_99999&facets%5B37%5D=ATTI_00949&facets%5B38%5D=ATTI_00118&facets%5B39%5D=ATT_00596&facets%5B40%5D=ATT_07287&facets%5B41%5D=ATTI_11005&facets%5B42%5D=ATTI_0121&facets%5B43%5D=ATTI_00940&facets%5B44%5D=ATT_00260&facets%5B45%5D=ATTI_11008&facets%5B46%5D=ATTI_00939&facets%5B47%5D=ATT_06575&orderby=relevance&pag=1&pageskin=null&price-filter=&price-filter-high=&price-filter-low=&selectorderby=relevance&skin=ajax&storecode=14
От приблизні ціни на ламінад в Португалії. Якщо в темі, можете порівняти.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Я ось цей стелив.
https://www.leroymerlin.pt/Produtos/Pavimentos-revestimentos/Pavimento-laminado/Pavimento-laminado/WPR_REF_83224740
Маю вже фотки підлоги, міг би показати. Але зараз прибіжать всякі Турчинови з лупою, почнуть недоліки шукати. Ну, нах.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

суть в тому, що це якась одинична забаганка, статистично не значима, повно якісних матеріалів в Україні і тільки одиниці щось там ще возять з Європи
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

суть в тому, що це якась одинична забаганка, статистично не значима, повно якісних матеріалів в Україні і тільки одиниці щось там ще возять з Європи
Добре, інший приклад. Знаю одного португальця, купує хороше житло в Україні. Доробляє з ціллю здавати чи перепродавати. Він такої ж думки. Теж багато матеріалів возить з відси. Ті ж унітази, наприклад.
Він сам будівельник, має будівельну фірму. В некомпетентності важко запідозрити.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Та хай возять, хто їм заборонить )
Але якщо б тобі наприклад були важливі терміни, то замість того, щоб чекати поставки на місці, розумніше було б привезти звідкись ще, не обов'язково з України.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Та хай возять, хто їм заборонить )
Але якщо б тобі наприклад були важливі терміни, то замість того, щоб чекати поставки на місці, розумніше було б привезти звідкись ще, не обов'язково з України.
Якщо я зупинив свій вибір на чомусь, я хочу саме те. Щось, що не потрібно чекати, воно або дуже погане, або дуже дороге. Та і я будинок будую не на рік. Краще місяць чи два зачекати і мати, те що подобається. Ніж потім бідкатися все життя. Ні?
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

розумніше було б привезти звідкись ще, не обов'язково з України.
Є фабрика, в моєму випадку з ламінатом, це в Іспанії. Є черга на постачання, скоріше ніяк не вийде.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Я ось цей стелив.
https://www.leroymerlin.pt/Produtos/Pavimentos-revestimentos/Pavimento-laminado/Pavimento-laminado/WPR_REF_83224740
Маю вже фотки підлоги, міг би показати. Але зараз прибіжать всякі Турчинови з лупою, почнуть недоліки шукати. Ну, нах.

бггг
подобный и дешевле
и еще бесплатная доставка
https://www.leroymerlin.ua/p/Laminat_Artens_Dub_Leon_33_12_1332_mkv.12061371
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Чудес не буває. Більш-меньш нормальне житло в Італії, що наближається до американських стандартів житла, а не туалет один на всіх по сходам вниз в підвал через кухню, коштуватиме від 400 тисяч до декількох міліонів долларів в залежності де, чи Джорж Клуні твій сусід на озері Комо.

Все що по одному євро, то це або вимагатиме 300+тисяч на реставрацію, або ти там жити не хочеш.

Те саме стосується Португалії коли ми дивились на ціни там.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

бггг
подобный и дешевле
и еще бесплатная доставка
https://www.leroymerlin.ua/p/Laminat_Artens_Dub_Leon_33_12_1332_mkv.12061371
Безплатна доставка всюди.
То подібне, але не те.
Знайдіть ARTENS TELDE INTENSO EXTREM 12MM AC5, цього ж виробника. Порівняємо.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Чудес не буває. Більш-меньш нормальне житло в Італії, що наближається до американських стандартів житла, а не туалет один на всіх по сходам вниз в підвал через кухню, коштуватиме від 400 тисяч до декількох міліонів долларів в залежності де, чи Джорж Клуні твій сусід на озері Комо.

Все що по одному євро, то це або вимагатиме 300+тисяч на реставрацію, або ти там жити не хочеш.
Ну, власне.  (tu)
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Те саме стосується Португалії коли ми дивились на ціни там.
І що ви придбали в Португалії?
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Безплатна доставка всюди.
То подібне, але не те.
Знайдіть ARTENS TELDE INTENSO EXTREM 12MM AC5, цього ж виробника. Порівняємо.

вообще-то
это не производитель, а торговая марка леруа марлен
насколько я понял
https://vse-pro-laminat.ru/laminat-artens-artens-32-33-klass-kakoj-kupit-otzyv/

Продукция Артенс в Леруа Мерлен на данный момент представлена 4-5 заводами. Все это многообразие окончательно запутывается отсутствием названий коллекций на сайте, городов — выпускающих полы и неточно указанной характеристикой в описании.
ога, один завод в Германии и остальные в Кацапии
   
З умовою реконструкції занедбаної будівлі та метою

1.  для постійного проживання молодих пар або малозабезпечених сімей;
2.  для придбання приватними особами та подальшої здачі в оренду;
3.  як літній будинок;
4. в туристичних цілях (хостели, готелі);
5. як приміщення для майстерень;
6. як штаб-квартири культурних, музичних, спортивних асоціацій і інших некомерційних організацій.

це на Сицілії.
я вже цікавився.
все ніби просто і непросто.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

І що ви придбали в Португалії?

Поки що нічого. Ближче до пенсії Португалія чи Італія мають для мене зміст. Обидві країни мають свій шарм і обидві країни пропонують відносно недорогу нерухомість та вартість життя.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Поки що нічого. Ближче до пенсії Португалія чи Італія мають для мене зміст. Обидві країни мають свій шарм і обидві країни пропонують відносно недорогу нерухомість та вартість життя.
В якому регіоні Португалії шукаєте? Якщо південь. То як на мене, південь гарний для відпочинку, а не для проживання. Я би радив центр, побережжя.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Хороша ідея. Молодим і здоровим без грошей саме те.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Обидві країни мають свій шарм і обидві країни пропонують відносно недорогу нерухомість та вартість життя.
Ціни на нерухомість значно підстрибнули. Якщо ви дивилися на ціни років п'ять тому, то будете неприємно здивовані
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

вообще-то
это не производитель, а торговая марка леруа марлен
насколько я понял
https://vse-pro-laminat.ru/laminat-artens-artens-32-33-klass-kakoj-kupit-otzyv/

Продукция Артенс в Леруа Мерлен на данный момент представлена 4-5 заводами. Все это многообразие окончательно запутывается отсутствием названий коллекций на сайте, городов — выпускающих полы и неточно указанной характеристикой в описании.
ога, один завод в Германии и остальные в Кацапии
Ну так про що ми сперечаємся? Я дав посилання на ціни в Леруа Мерлен, Португалії. Ціни на ламінад в амплітуді від 5 до 50 євро. А з виду ніби все подібне. Ні?
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Хороша ідея. Молодим і здоровим без грошей саме те.

Там нет роботы
   
кістаті - я вже все прорахував.
раз у півроку на три місяці привозите бусом бригаду будівельників зі Львова.
будматеріали закуповуються у Польщі.
4 поїздки за 2 роки - будиночок відновлений.
   
Там нет роботы

для айтішників є . :)
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

кістаті - я вже все прорахував.
раз у півроку на три місяці привозите бусом бригаду будівельників зі Львова.
будматеріали закуповуються у Польщі.
4 поїздки за 2 роки - будиночок відновлений.
Це не Україна, друже. Сам ти робити нічого не можеш. Ну всередині тільки, щоб ніхто не бачив.  :D
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Там такі пастки розставлено біля того 1 Євро, що дай Боже потім встигнути втекти від зобов'язань. Це вже обговорювали.
Не маючи 80-100 тис. навіть і не пробувати.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

кістаті - я вже все прорахував.
раз у півроку на три місяці привозите бусом бригаду будівельників зі Львова.
будматеріали закуповуються у Польщі.
4 поїздки за 2 роки - будиночок відновлений.
А дозволи-проекти звідки привезете? А прийомка об'єкту до експлуатації?
   
Це не Україна, друже. Сам ти робити нічого не можеш. Ну всередині тільки, щоб ніхто не бачив.  :D

це Італія друже.
3 місяці хлопці норм працюватимуть.
заборонити ніхто не зможе. ніяких порушень.
гроші платиш їм в Україні.
тому все законно буде.
потім додому. потім знову.

 :D
   
А дозволи-проекти звідки привезете? А прийомка об'єкту до експлуатації?

нема проблем. через польську фірму все оформити можна буде.
схема накатана вже давно.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

це Італія друже.
3 місяці хлопці норм працюватимуть.
заборонити ніхто не зможе. ніяких порушень.
гроші платиш їм в Україні.
тому все законно буде.
потім додому. потім знову.

 :D
Ні не законно. Ти не місцевий мафіозі якому зійде це з рук, влетиш по повній.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Добре, інший приклад. Знаю одного португальця, купує хороше житло в Україні. Доробляє з ціллю здавати чи перепродавати. Він такої ж думки. Теж багато матеріалів возить з відси. Ті ж унітази, наприклад.
Він сам будівельник, має будівельну фірму. В некомпетентності важко запідозрити.

хєрня це все хіба для задоволення власного его, тому що твоїй дупі цілком пофіг чи унітаз з середнього цінового діапазону чи з дорогого, дешеві проігноруємо, для чистоти екперименту, так як вибір там є досить стандартним і обмеженим

те ж саме із ламінатом, якщо відкинути сегмент дешевого трешу по 5-7 євро за квадрат, то починаючи десь із 20 євро різниця хіба у власному самозадоволенні що дозволив собі відвалити аж цілих 50
   
Ні не законно. Ти не місцевий мафіозі якому зійде це з рук, влетиш по повній.

5 людей робитиме ремонт. шо тут незаконного ?
в Італії заборонено робити ремонт ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія