Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись
Ale

:umnik2: Думаю, що та бегемотяча голова існує тільки для того, щоб в неї їсти, а не ще й думати нею.
Ну ця голова якось захомутала дровосєка будучи тупою коровою з Волині) думаю щось таки головою вона робити вміє)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Про "глупий".

Ці недолугі укроски не володіють українською вільно і не розуміють стилістичних нюансів :facepalm: .

https://sum.in.ua/s/ghlupstvo

ГЛУ́ПСТВО, а, сер., рідко.
1. Властивість за значенням глупий. — Ви велика людина і добре розпізнасте глупства і доброчинність у суспільстві (Натан Рибак, Помилка.., 1956, 274).
2. Нерозумний вчинок, задум, вислів. [Ярош:] Ні, поки ти молодий, ти не забезпечений від глупства (Іван Микитенко, I, 1957, 510); — Не кажи, вуйку, глупства, — зашипіла озираючись Вінцусиха (Ігор Муратов, Буковинська повість, 1959, 152).
Словник української мови: в 11 томах. — Том 2, 1971. — Стор. 88.

https://sum.in.ua/s/ghlupyj
ГЛУ́ПИЙ, а, е, рідко. Нерозсудливий, нерозумний. Його жінка, глупе.. сотворіння.. півдня сиділа на ґанку спеціально для того, аби відбирати шану, бачити поклони і принижене згинання (Гнат Хоткевич, II, 1966, 117); — Лишім ту глупу суперечку, Доро… — обізвалася [мати] (Ольга Кобилянська, III, 1956, 235);
//  Непродуманий. Я, здається, трохи глупий режим їди тримала під час першої половини нашої зими в Києві (Леся Українка, V, 1956, 154);
//  у знач. ім. глупий, його, чол. Нерозсудлива, нерозумна людина. Кажуть, ніби в ступі Їздить [яга] без коня... Мало чого глупі Плещуть навмання (Павло Грабовський, I, 1959, 371); Прокажи, як мовлять українці, глупому молитву, то він рідного батька вилає нею (Іван Ле, Україна, 1940, 132).
♦ Глупа ніч (північ, осінь) — пізній час ночі, пізня осінь. Кажуть, що в глупу ніч буває така година, коли засипає все на світі (Нечуй-Левицький, I, 1956, 53); Стужа осінньої глупої півночі Просто ступить не дає (Павло Грабовський, I, 1959, 606); Одного разу, коли в селі стояла глупа осінь, по вулицях роз'їздили козаки і не можна було світити світла, він затривожився зовсім (Іван Микитенко, II, 1957, 77).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 2, 1971. — Стор. 88.

Слово "глупий" в значенні "дурний, нерозумний" застаріле і рідко вживається в сучасній українській мові  :facepalm:.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну ця голова якось захомутала дровосєка будучи тупою коровою з Волині) думаю щось таки головою вона робити вміє)
навряд... інше місце хомутало дровасєка...
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

хто такі пундіти?
в укр.мові такого слова немає.
пиши українською.
а то висока комісія забанить.
 :gigi:
За двома зайцями - дивився?)
Це те що буває коли вивозиш тупу кобилу з села в канадійське село)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Слово "глупий" в значенні "дурний, нерозумний" застаріле і рідко вживається в сучасній українській мові
напевно через те, що ті, щодо кого воно може бути вжите, виїхали до Канади?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ну, імпліцитно я це і намагалася донести.

Їм треба виживання та перемога чи імітація боротьби?

Розплющення нарешті очей і acknowledgement їх жорсткої реальності чи заколихування брехнею уряду та маячнею місцевих ботів? Армія Венка Макрон уведе війська, Ф-16 не потрібні, скільки не дай, нема різниці, але наші котики ЗСУ все одно переможуть?

Облити лайном емігрантів і на 30 хвилин відчути себе хєрроєм чи записатися в ТРО?

Вірити дописам місцевих юродивих  про "ми вже перемогли" чи вийти рити окопи з плакатиком перед посольством?

Я думаю, ви побачили їх позиції і преференції, але це теж - вибір  :(.
Імпліцитно? Ти таки геть ібонута)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ну, це ж нормально - нащо стояти перед посольством США і вимагати в Байдена "подачок"?

Хай бомблять і пофіг, що ракет для Патріотів не дали (tu).
Ти вже і ракети порахувала? Скільки яєць в твого дровосєка - порахуєш?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Інанно, то була на вашому бложику чесна і справедлива оцінка ганьби Кадри з донатом на ЗСУ?
(Сподіваюся, ви чудово знаєте, у чому та ганьба полягала, а ні, то можу й нагадати)

По донатах Кадри.

Всі бажаючі можуть зайти в тему про флуд на нашому форумі і знайти мій допис, де я сказала, що якщо Кадра дійсно пообіцяла зробити донат на ті дрони, лінк на які дав Мастіфо, то звісно, що вона повинна виконати свою обіцянку.

Кадра не дописує на нашому ресурсі і я не спілкуюсь з нею поза ним. В мене нема ніякої інформації по тому, зробила вона цей донат чи ні.

Запитайте у неї напряму, адже вона член цієї онлайн-спільноти.

На її місці я або б не робила таких обіцянок, а якщо зробила, то б виконала її та публічно дала б скрін переказу, щоб зняти всі питання, як я це завжди роблю із своїми донатами.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Про "глупий".

Ці недолугі укроски не володіють українською вільно і не розуміють стилістичних нюансів :facepalm: .

https://sum.in.ua/s/ghlupstvo

ГЛУ́ПСТВО, а, сер., рідко.
1. Властивість за значенням глупий. — Ви велика людина і добре розпізнасте глупства і доброчинність у суспільстві (Натан Рибак, Помилка.., 1956, 274).
2. Нерозумний вчинок, задум, вислів. [Ярош:] Ні, поки ти молодий, ти не забезпечений від глупства (Іван Микитенко, I, 1957, 510); — Не кажи, вуйку, глупства, — зашипіла озираючись Вінцусиха (Ігор Муратов, Буковинська повість, 1959, 152).
Словник української мови: в 11 томах. — Том 2, 1971. — Стор. 88.

https://sum.in.ua/s/ghlupyj
ГЛУ́ПИЙ, а, е, рідко. Нерозсудливий, нерозумний. Його жінка, глупе.. сотворіння.. півдня сиділа на ґанку спеціально для того, аби відбирати шану, бачити поклони і принижене згинання (Гнат Хоткевич, II, 1966, 117); — Лишім ту глупу суперечку, Доро… — обізвалася [мати] (Ольга Кобилянська, III, 1956, 235);
//  Непродуманий. Я, здається, трохи глупий режим їди тримала під час першої половини нашої зими в Києві (Леся Українка, V, 1956, 154);
//  у знач. ім. глупий, його, чол. Нерозсудлива, нерозумна людина. Кажуть, ніби в ступі Їздить [яга] без коня... Мало чого глупі Плещуть навмання (Павло Грабовський, I, 1959, 371); Прокажи, як мовлять українці, глупому молитву, то він рідного батька вилає нею (Іван Ле, Україна, 1940, 132).
♦ Глупа ніч (північ, осінь) — пізній час ночі, пізня осінь. Кажуть, що в глупу ніч буває така година, коли засипає все на світі (Нечуй-Левицький, I, 1956, 53); Стужа осінньої глупої півночі Просто ступить не дає (Павло Грабовський, I, 1959, 606); Одного разу, коли в селі стояла глупа осінь, по вулицях роз'їздили козаки і не можна було світити світла, він затривожився зовсім (Іван Микитенко, II, 1957, 77).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 2, 1971. — Стор. 88.

Слово "глупий" в значенні "дурний, нерозумний" застаріле і рідко вживається в сучасній українській мові  :facepalm:.
та ти ж таки тупа пездіщя!!!  :facepalm:

В приватному спілкуванні не заборонено вживати архаїзми, на відміну від ділового мовлення. Навпаки, якщо знаєш хоч деякі з них і знаєш, в яких випадках доцільно їх вживати, це вказує на те, що ти досить досконало володієш рідною мовою.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ось ще один фейковий, абсолютно заколисуючий і дуже шкідливий наратив.

"Україна захищає світ".

Та коли ви вже нарешті увіб"єте у свої thick skulls, що поки товстий схудне, тонкий здохне?

Вже третій рік війни, і чомусь ця теза не працює ... Не здогадуєтесь, чому?

Коли на наші країни хтось нападе, ми будемо вирішувати цю проблему. А ось вам треба вижити ще вчора.

І є ще одна, досить страшна причина. Але я навіть не хочу її тут писати - розумні люди і так знають, про що я, а тупим воно і не треба.
Нам насрать) буде ще і пʼятий рік війни - тож ти не схуднеш а можливо і не здохнеш) тож пий пігулки - може доживеш до нашої перемоги)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

та шоб ти здохла, б***ь!  :bueee:
Мумука, тримай себе в копитцах)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

не знаю як кому, а мені бракує цензурних слів  :bueee:
Я вас прошу - звичайна украіночка - як повалій, і таких десятки тисяч)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мумука, тримай себе в копитцах)
:gigi: та зайобистий бегемот сьогодні попався.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Про повчати українців.

Ну це ж було вже тут, тисячу раз  :facepalm:.

Ми не повчаємо, а критикуємо конструктивно.

В цьому не тільки нема нічого поганого, а адекватні люди ще й дякують за це. Тому що конструктивна критика допомагає вдосконалитися і покращити статус кво. В країнах Заходу просунуті керівники навіть просять підлеглих конструктивно критикувати їх (називається 360-degree review).

Це раз.

А по друге, якщо брати до уваги реалії сьогодення, читайте мій пост, де я написала про лайк для трололо. Нас не було поряд з вами, коли ви 30 років розвалювали Україну. Ми не брали в цьому участі, це робили ви. І ви несете за це відповідальність на всіх рівнях.

І коли ми про це вам кажемо, це не повчання, а констатація факта. Ми просто фіксуємо це.

Це два.

І нарешті, я вже повторюю себе, але якщо не дійшло, то я скажу ще раз. Ви не є незалежною державою, бо не здатні вести війну самостійно і залежите від збройної, фінансової та політичної допомоги інших країн.

Ми - неформальні представники цих країн на цьому ресурсі з усіма витікаючими, подобається вам це чи ні. І якщо ми висловлюємо свої думки з цього приводу в рамках правил цього ресурсу, ви хоч лусніть, але ви нічого не зможете з цим зробити.

І це - ТРИ  :K .

сьогодні мені повезло - причитав змістовний пост X(
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Про повчати українців.

Ну це ж було вже тут, тисячу раз  :facepalm:.

Ми не повчаємо, а критикуємо конструктивно.

В цьому не тільки нема нічого поганого, а адекватні люди ще й дякують за це. Тому що конструктивна критика допомагає вдосконалитися і покращити статус кво. В країнах Заходу просунуті керівники навіть просять підлеглих конструктивно критикувати їх (називається 360-degree review).

Це раз.

А по друге, якщо брати до уваги реалії сьогодення, читайте мій пост, де я написала про лайк для трололо. Нас не було поряд з вами, коли ви 30 років розвалювали Україну. Ми не брали в цьому участі, це робили ви. І ви несете за це відповідальність на всіх рівнях.

І коли ми про це вам кажемо, це не повчання, а констатація факта. Ми просто фіксуємо це.

Це два.

І нарешті, я вже повторюю себе, але якщо не дійшло, то я скажу ще раз. Ви не є незалежною державою, бо не здатні вести війну самостійно і залежите від збройної, фінансової та політичної допомоги інших країн.

Ми - неформальні представники цих країн на цьому ресурсі з усіма витікаючими, подобається вам це чи ні. І якщо ми висловлюємо свої думки з цього приводу в рамках правил цього ресурсу, ви хоч лусніть, але ви нічого не зможете з цим зробити.

І це - ТРИ  :K .
Ви - звичайний непотріб, хуєсоски і хуєсоси яким не знайшлося роботи в рідній країні, не перебільшуйте)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

зараз тобі вкотре будуть розповідати біографію за всі 30 років. З "лєдєнящімі душу" підробицями.
Я таких біографій чув сотні - багато мав справ з нашими жінками)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Україна 1991 року була в повній сраці, тому тільки ви по ній ностальгуєте, тупі ні на що не здатні діти робочих і партноменклатури що виїхали за кордон по програмі - в нас такі психічні захворювання не лікують)
Не допомогайте, дрочить на паспорт СРСР і далі і ібіться з дровосєками і філіппінками) ви - генетичне сміття - інакше б не сиділи на форумі країни в якій не змогли жити)

А сейчас Украина где? :) и таки да, жить рядом с такими как ты - увольте… :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

На жаль, наразі не успішно, а зовсім навпаки. І ви всі це чудово знаєте.

Перемога визначається кількістю звільнених територій. Подивіться на карту.

Якщо кацапи безперешкодно залітають і скидають важкі бомби на міста далеко від кордону, це "успішно"?

Якщо  ракети на Львів нічим збивати і шахеди летять безкарно в критичну інфраструктуру, це "успішно"?

Цей бот спалився, несіть нового.

ПС.

Я все-таки сподіваюсь на новий закон від респів, який надасть "лендліз-2", але якщо деми завалять його, ви ж розумієте, що відбудеться.
Так звана велика вітчизняна йшла 4.5 роки, Україна воює вже більше двох не втративши на відміну від СРСР жодного обласного центру - це не успішно?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я тобі не дружочек, бомж)
Ти б не сидів на українському форумі якби зміг інтегруватися в іншомовне суспільство)
Ти як олдвуд - такий же ібонько, - років 70 тому тебе б просто викинули б при пологах у тазік - але ти застав епоху гуманізму)

Да-да-да, тебе за 70, ибо чувствуется школа старой советской контрпропаганды. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Так звана велика вітчизняна йшла 4.5 роки, Україна воює вже більше двох не втративши на відміну від СРСР жодного обласного центру - це не успішно?)

Донецк, Луганск и Симферополь, дружочек.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Звідти куди ти обісцявся прийти, муділа. Щось я дивлюсь на упячці ухилянти вже взагалі берега втратили.
Може з кимось сплутав - вибач - ти ж бачиш ідуть політичні баталії з емігрантською навалою)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Звідти куди ти обісцявся прийти, муділа. Щось я дивлюсь на упячці ухилянти вже взагалі берега втратили.

Не мешай, они героически обороняют собственные проперженные диваны. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Про "глупий".

Ці недолугі укроски не володіють українською вільно і не розуміють стилістичних нюансів :facepalm: .

https://sum.in.ua/s/ghlupstvo

ГЛУ́ПСТВО, а, сер., рідко.
1. Властивість за значенням глупий. — Ви велика людина і добре розпізнасте глупства і доброчинність у суспільстві (Натан Рибак, Помилка.., 1956, 274).
2. Нерозумний вчинок, задум, вислів. [Ярош:] Ні, поки ти молодий, ти не забезпечений від глупства (Іван Микитенко, I, 1957, 510); — Не кажи, вуйку, глупства, — зашипіла озираючись Вінцусиха (Ігор Муратов, Буковинська повість, 1959, 152).
Словник української мови: в 11 томах. — Том 2, 1971. — Стор. 88.

https://sum.in.ua/s/ghlupyj
ГЛУ́ПИЙ, а, е, рідко. Нерозсудливий, нерозумний. Його жінка, глупе.. сотворіння.. півдня сиділа на ґанку спеціально для того, аби відбирати шану, бачити поклони і принижене згинання (Гнат Хоткевич, II, 1966, 117); — Лишім ту глупу суперечку, Доро… — обізвалася [мати] (Ольга Кобилянська, III, 1956, 235);
//  Непродуманий. Я, здається, трохи глупий режим їди тримала під час першої половини нашої зими в Києві (Леся Українка, V, 1956, 154);
//  у знач. ім. глупий, його, чол. Нерозсудлива, нерозумна людина. Кажуть, ніби в ступі Їздить [яга] без коня... Мало чого глупі Плещуть навмання (Павло Грабовський, I, 1959, 371); Прокажи, як мовлять українці, глупому молитву, то він рідного батька вилає нею (Іван Ле, Україна, 1940, 132).
♦ Глупа ніч (північ, осінь) — пізній час ночі, пізня осінь. Кажуть, що в глупу ніч буває така година, коли засипає все на світі (Нечуй-Левицький, I, 1956, 53); Стужа осінньої глупої півночі Просто ступить не дає (Павло Грабовський, I, 1959, 606); Одного разу, коли в селі стояла глупа осінь, по вулицях роз'їздили козаки і не можна було світити світла, він затривожився зовсім (Іван Микитенко, II, 1957, 77).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 2, 1971. — Стор. 88.

Слово "глупий" в значенні "дурний, нерозумний" застаріле і рідко вживається в сучасній українській мові  :facepalm:.
Ти вже говориш мовою анатоля - а він доречі лежав в психлікарні) може пора?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

хто такі пундіти?
в укр.мові такого слова немає.
пиши українською.
а то висока комісія забанить.
 :gigi:

Ви маєте рацію, що відомі словники української мови не мають цього слова. Я використовую його як кальку, тому що вважаю, що українські відповідники неточно передають його суть.

Ось визначення у вікіпедії:

https://en.wikipedia.org/wiki/Pundit

A pundit is a learned person who offers opinion in an authoritative manner on a particular subject area (typically politics, the social sciences, technology or sport), usually through the mass media.

Це визначення говорить про професіоналів, яким платять за їх опінії. Але з розвитком соціальних медіа це контекст пундітства значно розширився.

A pundit now combines the roles of a public intellectual and has a certain expertise as a media practitioner.

Українська вікіпедія перекладає це як "коментатор":

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80
Коментатор — у газеті, журналі, на радіо й телебаченні автор коментарів з певного кола подій (суспільно-політичних, спортивних тощо). В редакторському апараті посаду коментатора зазвичай обіймає професійний журналіст, який спеціалізується у певній галузі; функції коментатора виконує також оглядач. Як коментаторів часто залучають позаштатних спеціалістів у певній сфері (сільське господарство, мистецтво тощо).

Тобто це значення не відображає пундітство у соцмедіа і тому є дефакто застарілим.

   
Re: Все менше охочих повертатись

Донецк, Луганск и Симферополь, дружочек.
Донецк, Луганск и Симферополь - це була Перша війна 2014-15рр.
не щитається.
зараз йде Друга війна, от про неї і мова
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

навряд... інше місце хомутало дровасєка...
Ніт
Як я казав всім своїм дружинам - ваш рот може бути вам як ворогом так і другом, більшість українських жіночок добились статусу саме через нього - бо мало говорили а багато і гарно смоктали)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ви маєте рацію, що відомі словники української мови не мають цього слова. Я використовую його як кальку, тому що вважаю, що українські відповідники неточно передають його суть.

Ось визначення у вікіпедії:

https://en.wikipedia.org/wiki/Pundit

A pundit is a learned person who offers opinion in an authoritative manner on a particular subject area (typically politics, the social sciences, technology or sport), usually through the mass media.

Це визначення говорить про професіоналів, яким платять за їх опінії. Але з розвитком соціальних медіа це контекст пундітства значно розширився.

A pundit now combines the roles of a public intellectual and has a certain expertise as a media practitioner.
Українська вікіпедія перекладає це як "коментатор":

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80
Коментатор — у газеті, журналі, на радіо й телебаченні автор коментарів з певного кола подій (суспільно-політичних, спортивних тощо). В редакторському апараті посаду коментатора зазвичай обіймає професійний журналіст, який спеціалізується у певній галузі; функції коментатора виконує також оглядач. Як коментаторів часто залучають позаштатних спеціалістів у певній сфері (сільське господарство, мистецтво тощо).

Тобто це значення не відображає пундітство у соцмедіа і тому є дефакто застарілим.
пи3добол-всезнайка
гуру-коментатор.
говоряща голова
 :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

По донатах Кадри.

Всі бажаючі можуть зайти в тему про флуд на нашому форумі і знайти мій допис, де я сказала, що якщо Кадра дійсно пообіцяла зробити донат на ті дрони, лінк на які дав Мастіфо, то звісно, що вона повинна виконати свою обіцянку.

Кадра не дописує на нашому ресурсі і я не спілкуюсь з нею поза ним. В мене нема ніякої інформації по тому, зробила вона цей донат чи ні.

Запитайте у неї напряму, адже вона член цієї онлайн-спільноти.

На її місці я або б не робила таких обіцянок, а якщо зробила, то б виконала її та публічно дала б скрін переказу, щоб зняти всі питання, як я це завжди роблю із своїми донатами.
Вона цього не зробила. Але це не завадило вам - вже маючи інфу, яку ви виклали у цьому вашому пості - минулого разу зайти на ФУП і з порогу проголосити, що Кадра - це зразок чесності і порядності, і взагалі вона є "совістю ФУПа".
Якого ставлення до ваших слів і тверджень ви очікуєте після такої вашої граничної ВИБІРКОВОЇ невибагливості?
Зрозуміло, що після своїх стрибків, до речі, зовсім необов"язкових, у гілці Нумерного, Кадра - якби справді мала якусь честь - повинна була би викласти квитанцію. І не варто примітивно маніпулювати "В мене нема ніякої інформації по тому, зробила вона цей донат чи ні." - у вас є можливість дізнатися, чи виконано донат, але нема і БУТИ НЕ МОЖЕ доказу, що його не виконано.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ніт
Як я казав всім своїм дружинам - ваш рот може бути вам як ворогом так і другом, більшість українських жіночок добились статусу саме через нього - бо мало говорили а багато і гарно смоктали)
ну, це не про цю, бо вона дохуя песдить.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

напевно через те, що ті, щодо кого воно може бути вжите, виїхали до Канади?
Моя однокласниця виїхала маючи вищу освіту з біології - але більшість - тупе сільське бидло)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Донецк, Луганск и Симферополь - це була Перша війна 2014-15рр.
не щитається.
зараз йде Друга війна, от про неї і мова

Мощьно… только вы делаете банальную логическую ошибку, приписав кацапские проебы собственным талантам.

Херсон потеряли, потом отбили и на этом все и остановилось.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

По донатах Кадри.

Всі бажаючі можуть зайти в тему про флуд на нашому форумі і знайти мій допис, де я сказала, що якщо Кадра дійсно пообіцяла зробити донат на ті дрони, лінк на які дав Мастіфо, то звісно, що вона повинна виконати свою обіцянку.

Кадра не дописує на нашому ресурсі і я не спілкуюсь з нею поза ним. В мене нема ніякої інформації по тому, зробила вона цей донат чи ні.

Запитайте у неї напряму, адже вона член цієї онлайн-спільноти.

На її місці я або б не робила таких обіцянок, а якщо зробила, то б виконала її та публічно дала б скрін переказу, щоб зняти всі питання, як я це завжди роблю із своїми донатами.
Задонать кадрі на протези - вона вже розвалюється по частинах) або тачку купи - з такими колесиками на підшипниках як у ветеранів)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

:gigi: та зайобистий бегемот сьогодні попався.
Крокодил би таким не погидував - незважаючи на хвіст який розбризкує лайно)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

сьогодні мені повезло - причитав змістовний пост X(
Подрочив хоть?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Звідти куди ти обісцявся прийти, муділа. Щось я дивлюсь на упячці ухилянти вже взагалі берега втратили.

Та то місцевий спитий вигнаний з роботи лузер. У практикуючого юриста просто нема часу на сидіння онлайн.

Я ось тут порахувала заради приколу, за менш ніж 24 години воно нагенерувало 120 дописів :facepalm:.

До того ж бвшний, з надлишковою вагою і величезними комплексами, які компенсує чорним ротом і грубими образами інших. Нажерся і вивалив:



Чувак 1976 року народженння  ;o Жжерсть!

Уявляєте, приходить 120-кілограмовий 43-річний пузотьор напівлисий на дискотеку в пошуках pussy - де 17-18- річні тусуються ... Можу уявити, як ті дівчата насміхалися і хіхікали у нього за спиною ... Sad! (C)



За моїми спостереженнями, ті, що пишуть про нібито мої "пігулки", самі на них і сидять.

Тут, безперечно, клінічний випадок :facepalm1:.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

А сейчас Украина где? :) и таки да, жить рядом с такими как ты - увольте… :)
А гдє?) явно не в Африці)
Ти коли останній раз тут був?)
І да - таких дебілів як ти тут не треба
Повір в Україні все буде добре)
Але ти втішайся що в нас все погано і ти правильно зробив що поїхав і прохєрачив 30 років щоб купити халупу в 80 км від міста) коли сусід буде викликати соцслужбу з приводу твого розмовлянея з єнотами - згадаєш мої слова)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Да-да-да, тебе за 70, ибо чувствуется школа старой советской контрпропаганды. :)
Мені 47 і хуй у мене майже 18 сантиметрів)
Такщо не заздрь а йди стукни свою дружину-мігрантку щоб плов тобі приготувала)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Донецк, Луганск и Симферополь, дружочек.
А це точно втрата?)
Ти хоч був в цих містах?) ще севастополь згадай)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ви маєте рацію, що відомі словники української мови не мають цього слова. Я використовую його як кальку, тому що вважаю, що українські відповідники неточно передають його суть.

Ось визначення у вікіпедії:

https://en.wikipedia.org/wiki/Pundit

A pundit is a learned person who offers opinion in an authoritative manner on a particular subject area (typically politics, the social sciences, technology or sport), usually through the mass media.

Це визначення говорить про професіоналів, яким платять за їх опінії. Але з розвитком соціальних медіа це контекст пундітства значно розширився.

A pundit now combines the roles of a public intellectual and has a certain expertise as a media practitioner.
Українська вікіпедія перекладає це як "коментатор":

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80
Коментатор — у газеті, журналі, на радіо й телебаченні автор коментарів з певного кола подій (суспільно-політичних, спортивних тощо). В редакторському апараті посаду коментатора зазвичай обіймає професійний журналіст, який спеціалізується у певній галузі; функції коментатора виконує також оглядач. Як коментаторів часто залучають позаштатних спеціалістів у певній сфері (сільське господарство, мистецтво тощо).

Тобто це значення не відображає пундітство у соцмедіа і тому є дефакто застарілим.
Стадія манії мод он)
Що- білки зʼїли всі пігулки?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та то місцевий спитий вигнаний з роботи лузер. У практикуючого юриста просто нема часу на сидіння онлайн.

Я ось тут порахувала заради приколу, за менш ніж 24 години воно нагенерувало 120 дописів :facepalm:.

До того ж бвшний, з надлишковою вагою і величезними комплексами, які компенсує чорним ротом і грубими образами інших. Нажерся і вивалив:

Показати зображення...
Чувак 1976 року народженння  ;o Жжерсть!

Уявляєте, приходить 120-кілограмовий 43-річний пузотьор напівлисий на дискотеку в пошуках pussy - де 17-18- річні тусуються ... Можу уявити, як ті дівчата насміхалися і хіхікали у нього за спиною ... Sad! (C)

Показати зображення...
За моїми спостереженнями, ті, що пишуть про нібито мої "пігулки", самі на них і сидять.

Тут, безперечно, клінічний випадок :facepalm1:.
:facepalm: сама придумала - сама злякалась. Бегемоти - вони такі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія