Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ми вже всі ці дебати проходили, і 10 років тому, і 20, і 30. Завжди були якісь кацапопідари, які писали всяку гидоту на Україну, українську мову і українців, а ми їм відповідали взаємністю. Зрештою ці кацапопідари прийшли в Україну з війною і тепер вони гниють в українських степах і лісах. На їх місце на форуми прийшли нові ущемльонниє і в них рівно така сама дорога в один кінець.
   
Якось сумно стає від таких слів, що батько про те ніколи не казав своїй дитині.
Я неверно выразился. В паспорте у него было написано русский. Тут все очевидно. Дело в другом. В 84 году в семье был разговор, отца приглашали что-то проектировать по шахтному строительству, где-то строили новые шахты, по-моему в Казахстане, но могу и ошибаться, не помню уже. Отец подумал и решил остаться на Донбассе, возраст уже под 50, мне надо было поступать в институт, а брату заканчивать школу. Я помню, что он говорил, что никогда до этого не видел такого количества грамотных специалистов, собранных со всего Союза. Так он сам выбрал гражданство Украины. Мы в детстве много ездили по бьвшему СССР, где отец ранее что-то строил, в Эстонии остались его родители, его рады были видеть и в Казахстане, и в России. 
   
Порічки - че червона смородина. (І біла).

Это у кацапов порічка вдруг стала смородиной. Это же разные ягоды, мягко говоря. Странно, что не крыжовником. От порічки нет никакого  смороду (!!!). Ее листья никто не кладет при консервации огурцов, как делала моя мама.

Не в том дело, как называть ее в быту. Но в меню Львовских круасанов - это залет. Что бы не сказать, "зрада" :) :) :)

Ладно, забудьте.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Это у кацапов порічка вдруг стала смородиной. Это же разные ягоды, мягко говоря. Странно, что не крыжовником. От порічки нет никакого  смороду (!!!). Ее листья никто не кладет при консервации огурцов, как делала моя мама.

Не в том дело, как называть ее в быту. Но в меню Львовских круасанов - это залет. Что бы не сказать, "зрада" :) :) :)

Ладно, забудьте.
цей манкурт, якщо манкурт, продовжує доводити, що в Україні немає бути українського форуму
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

мой друг до усрачки мне доказывал, что смородина - это черная поречка. Я ему пытался объяснить, что в Украине это смородина. Ну ладно, белорусы там, поляки действительно смородину называют черной поречкой. Но на ФУПе, как оказалось, никто этого не знает!!! В общем, кошмар какой!!!

Моя покутська баба ніколи не вживала слова смородина, не знаю чому. І аґрус, і смородина, і позички - усе це у неї були "порічки" різного кольору.
Напевно, дурна неосвідчена селянка, що з неї взяти...
   
цей манкурт, якщо манкурт, продовжує доводити, що в Україні немає бути українського форуму

Либо вам кто-то запрещает в Украине сделать украинский форум (а это не правда), либо у вас - руки и жопы растут, и вы не умете. 2-3 доллара в месяц стоит держать средненький форум в наше время.

А вот то, что я продолжаю успешно доказывать, то вам очень не понравится. Поэтому писать не будут, что бы не позорить вас. Доброй вам ночи.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Либо вам кто-то запрещает в Украине сделать украинский форум

Ми тут з вами на форумі Української Правди, якщо я не помиляюсь.
   
Моя покутська баба ніколи не вживала слова смородина, не знаю чому. І аґрус, і смородина, і позички - усе це у неї були "порічки" різного кольору.
Напевно, дурна неосвідчена селянка, що з неї взяти...

Ну так и я могу говорить и про красную смородину, и про черную порічку. Но это я, или вы, или ваша бабушка. А это Львовские круасаны (!!!) в меню (!!!) напечатано. Я раньше не обращал внимание, так-как сладких круасанов не ем.

Но это такое. Тут, месяца два назад, когда в городе был, такой себе, небольшой депресняк. Захожу в круасаны, и слышу.... - Дратуйте!.. Ой... Доброго дня!

Вот теперь я знаю, как выглядит депрессия в городе. :)
   
Ми тут з вами на форумі Української Правди, якщо я не помиляюсь.

Ну да. Это же не форум Украинского Языка :) Чи Української Мови. :)

Но по любому, это вопросы не ко мне. Я же там, в самом начале почти месяц назад написал - есть владелец форума, который знает, зачем ему форум, и что он хочет добиться. Тут же много разных вариантов. Например, получить награду за успешное продвижение государственного языка. Или например - надоел форум, как бы его аккуратно похоронить.

Вот исходя их этого, владелец и решает, какими методами достичь свои цели.

Останнє редагування: 9 квітня 2024 23:55:19 від Oleg Sm
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Ми тут з вами на форумі Української Правди, якщо я не помиляюсь.
Так Українська правда не цурається рос мови.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Українська правда не цурається рос мови.
так і ви "не цурайтесь". І "церкви" їхньої не цурайтесь, і "культури", і взагалі. Ваша справа якою мовою жити, якою ні...

Ми вже всі ці дебати проходили ...
Підпишусь під кожним словом.
   
шо там ? генетичні кацапи народжені в Україні рвуть глотку за ізик ?
москалота - вас хуйло навчить Родіну любіть (с)
розумововідсталі дегенерати курва. або корисні ідіоти.  :vinsent:
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Бачу, що Історію України-РусИ Михайла Грушевського ви не тільки не читали, але ніколи навіть на очі не бачили. :facepalm:
Інакше звернули би увагу на назву і не ганьбилися так примітивно.
То що ви тут комусь намагаєтеся втирати про своїх "укросів" чи як їх там?.. :facepalm1: 

А зачем мне читать писанину Грушевского? Я технарь и верю отцу мирового сопрмата Тимошенко, который считал Грушевского околонаучной посредственностью ..
   
шо там ? генетичні кацапи народжені в Україні рвуть глотку за ізик ?
москалота - вас хуйло навчить Родіну любіть (с)
розумововідсталі дегенерати курва. або корисні ідіоти.  :vinsent:
коли Україна отримала незалежність ви знали що в Берегово живуть генетичні угорці, в Криму і Донбасі генетичні росіяни, а у Львові лише завдяки т.Сталіну нема генетичних поляків. Якщо ви за чистоту нації, треба було в 1991 році визначатися з територією, або висилати як т.Сталін.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

шо там ? генетичні кацапи народжені в Україні рвуть глотку за ізик ?
москалота - вас хуйло навчить Родіну любіть (с)
розумововідсталі дегенерати курва. або корисні ідіоти.  :vinsent:
Нація формується ідеологією, а не визначається генетикою чи етнічним походженням.
   
шо там ? генетичні кацапи народжені в Україні рвуть глотку за ізик ?


Не, жертвы идеологической пропаганды, рвут глотку проив Конституции демократии и  свобод...
   
Не ведают, глупые, что творят...

 ;)
   
Ще два дні до завершення голосування після чого необхідно змінювати правила форуму і запроваджувати українізацію.
   
У меня цивилизационное потрясение. Как можно назвать смородину поречкой? Да и еще в такой канонической конторе? Хотя, заметить подмену может только украинец.
Єблан смородину називають смородиною а порічка це червона смородина - на Сумщині принаймі
А поречка це мабуть кацапське село звідки твої предки)
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Єблан смородину називають смородиною а порічка це червона смородина - на Сумщині принаймі

Меню Львовских круасанов - кушайте, не подавитесь:


А поречка це мабуть кацапське село звідки твої предки)

Тут еще вопрос, кто село безграмотное... :)
Поречка красная среднеранняя

   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Я неверно выразился. В паспорте у него было написано русский. Тут все очевидно. Дело в другом. В 84 году в семье был разговор, отца приглашали что-то проектировать по шахтному строительству, где-то строили новые шахты, по-моему в Казахстане, но могу и ошибаться, не помню уже. Отец подумал и решил остаться на Донбассе, возраст уже под 50, мне надо было поступать в институт, а брату заканчивать школу. Я помню, что он говорил, что никогда до этого не видел такого количества грамотных специалистов, собранных со всего Союза. Так он сам выбрал гражданство Украины. Мы в детстве много ездили по бьвшему СССР, где отец ранее что-то строил, в Эстонии остались его родители, его рады были видеть и в Казахстане, и в России.

Де лишатися - це окреме питання, і теми безпосередньо не стосується..
Я щодо іншого. Рід, рідність - батько вам так і не сказав, який його рід, навіть якщо там і кілька національностей. У вас нуль інфи. Вам лишається тільки встановити рідність мови за принципом першої опанованої.
А саме цього СРСР і прагнув - щоб люди інших орієнтирів не мали.
   
Меню Львовских круасанов - кушайте, не подавитесь:
Показати зображення...
Тут еще вопрос, кто село безграмотное... :)
Поречка красная среднеранняя
Порічки бувають різні але в нас росли лише червоні
Смородина росла чорна
І то і то з родини аргусів до якої відноситься наприклад крижовник
Поречка - це до кацапів та інших дикунів
   
Меню Львовских круасанов - кушайте, не подавитесь:
Показати зображення...
Тут еще вопрос, кто село безграмотное... :)
Поречка красная среднеранняя

Цікаво, що тебе так збудило. Якщо ти ніколи не чув, що чорну смородину також називають чорною порічкою, це привід блазнювати? Тільки дурком себе виставляєш.
   
Цікаво, що тебе так збудило. Якщо ти ніколи не чув, що чорну смородину також називають чорною порічкою, це привід блазнювати? Тільки дурком себе виставляєш.

Порічка є чорна і є чорна смородина - я правда не бачив)
   
Порічка є чорна і є чорна смородина - я правда не бачив)

По суті, він вирішив доїбатись до мишей, бо і червона, і чорна - це все рослини роду Порічки (Ribes). Враховуючи, що латинська назва чорної смородини Ribes nigrum, то цілком нормальним є називати її чорною порічкою.
В моїй місцевості червоні ягоди називають виключно "порічка", а чорні - "смородина" або "чорна порічка". А от ще з дитинства пам'ятаю, що стара сусідка-кацапка називала чорну "смародіна", а порічку - "красная смародіна".
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Цікаво, що тебе так збудило. Якщо ти ніколи не чув, що чорну смородину також називають чорною порічкою, це привід блазнювати? Тільки дурком себе виставляєш.

Дружочек, и я, и вы, и Дядя Том можем называть что угодно, и как угодно. Как нам захочется. Но каноническая харчевня не может себе позволить такого залета...

Цитувати
Всупереч поширеній лінгвістичній помилці, не існує чорної, червоної чи білої смородини. Смородина в Українській мові - це лише ягоди чорного кольору, тому немає потреби уточнювати - чорна смородина. Смородина тільки і завжди дає чорні плоди. Червоні та білі плоди в українській називаються позичками, або ж порічками.
   
По суті, він вирішив доїбатись до мишей, бо і червона, і чорна - це все рослини роду Порічки (Ribes). Враховуючи, що латинська назва чорної смородини Ribes nigrum, то цілком нормальним є називати її чорною порічкою.
В моїй місцевості червоні ягоди називають виключно "порічка", а чорні - "смородина" або "чорна порічка". А от ще з дитинства пам'ятаю, що стара сусідка-кацапка називала чорну "смародіна", а порічку - "красная смародіна".
На Сумщині теж
Чорна - смородина
Червона порічка
Зелена і велика - крижовник)
   
Дружочек, и я, и вы, и Дядя Том можем называть что угодно, и как угодно. Как нам захочется. Но каноническая харчевня не может себе позволить такого залета...

Міняй харчевню, Буратіно ти наш)
   
Міняй харчевню, Буратіно ти наш)

Та не. Завтра буду в Днепре в центре по делам бегать, зайду свой любимый селянський затоптать. :) Мы, Буратины, только круасанами и питаемся. :)
   
Та не. Завтра буду в Днепре в центре по делам бегать, зайду свой любимый селянський затоптать. :) Мы, Буратины, только круасанами и питаемся. :)
Спробуй ще французьку булку - хароші руські любили єю хрустіти)
   
Спробуй ще французьку булку - хароші руські любили єю хрустіти)

Вы перепутали. Я - не хороший русский. Я - плохой украинский. :)
   
Вы перепутали. Я - не хороший русский. Я - плохой украинский. :)
Тоді вареник без начинки)
   
Дружочек, и я, и вы, и Дядя Том можем называть что угодно, и как угодно. Как нам захочется. Но каноническая харчевня не может себе позволить такого залета...


Ну якщо для тебе вікіпєдія - істина в останній інстанції, то зрозуміло звідки ота вся каша в твоїй голові  :laugh:
З "харчевнєю" вже нехай, бог з нею, а от, наприклад, доктор с/г наук може собі таке дозволити, чи він мабуть менше знається на цьому питанні ні ж ти?

Цитувати
Види типової секції Ribes і плодову культуру, що виникла на їхній основі називають порічками, тоді як вид R. nigrum L. має традиційну українську назву смородина, котра не узгоджується з науковою назвою роду. Під впливом російської мови, де рід Ribes має назву смородина, ця родова назва неправомірно прив'язана до українських назв інтродукованих видів Ribes, зокрема секції Symplocalyx. Через це набула поширення назва культури як от "золотиста смородина", хоча її варто утворювати від видової назви – порічки золотисті і найменувати відповідно "золотисті порічки". Видовий епітет пов'язаний із золотисто-жовтим забарвленням квіток.

(МЕЖЕНСЬКИЙ Володимир Миколайович. Доктор сільськогосподарськ их наук, професор)
   
На Сумщині теж
Чорна - смородина
Червона порічка
Зелена і велика - крижовник)

В нас зелену переважно називають "агрус", іноді "крижовник". Хоча і йошту (гібрид крижовника і смородини) також називають то агрусом, то крижовником  :laugh:
   
В русском языке смородина "воняет", а в украинском от нее исходит "сморід". :)

Цитувати
Известный украинский учитель и языковед Александр Авраменко рассказал, что в украинском языке можно использовать и название "смородина", и название "порічки", но для разных ягод. Название "смородина" используют для черных ягод, а "порічки" — для красных и белых.

"Растения и с красными, и с белыми, и с черными кисло-сладкими ягодками принадлежат к одной семье крыжовниковых. В научной литературе есть разные взгляды на названия этих растений, однако в украинском бытовом языке сложились два названия — смородина и порічки", — рассказал. Авраменко.

"Слово "смородина" общекорневое со словом "сморід","вонь".

Ну и так далее... Но вы спать не ложитесь, пока меня не победили. :) Я держусь их последних сил. :)
   
В русском языке смородина "воняет", а в украинском от нее исходит "сморід". :)

Ну и так далее... Но вы спать не ложитесь, пока меня не победили. :) Я держусь их последних сил. :)

Знову в нього якісь баталії  :laugh:
Чому ти завжди коли обсираєшся в якійсь темі, то починаєш викручувати наче хтось тобі щось намагається довести? Тебе ткнули носом в твоє невігластво та і все.
Нормальна людина спокійно б прийняла факт, що чогось не знала, та і на тому все. А от сперечатись до останнього і городити повну ахінею, коли вже все доведено - це тільки у недорозвинених кацапів така поведінка.
   
Так все ж, яке у модераторів бачення втілення українізації форуму згідно результатів голосування?
Вже зовсім скоро потрібно буде приймати рішення.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

А зачем мне читать писанину Грушевского? Я технарь и верю отцу мирового сопрмата Тимошенко, который считал Грушевского околонаучной посредственностью ..
щодо вас - не знаю, варто подумати))) а от Анатолю - точно не завадить. Хоча би подивитися на обкладинку, щоб надалі так тупо не ганьбився. Зрештою, саме на його адресу і був закид)))
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

Так все ж, яке у модераторів бачення втілення українізації форуму згідно результатів голосування?
Вже зовсім скоро потрібно буде приймати рішення.
Метою адміністрації не є українізація форуму.
І це "голосування" ніяк не вплине на рішення.
Рішення буде таке, щоб ця проблема не вирішувалась, а викликала постійну "активність" навколо цієї теми.
Навіщо?
Можливо для "оживлення" форуму.
Можливо, щоб відволікати від інших тем.

Не даром же в багатьох забрали можливість відкривати теми.
Значить не зацікавлені, щоб були нові повідомлення чи вільні обговорення.

От кине модератор якусь тему як кістку собакам і гризіться собі на цю тему.
   
Re: Завершення ери лагідної українізації ФУПу :S

щодо вас - не знаю, варто подумати))) а от Анатолю - точно не завадить. Хоча би подивитися на обкладинку, щоб надалі так тупо не ганьбився. Зрештою, саме на його адресу і був закид)))
Ви, певне стаєте у стійку струнко і прикладаєте руку до грудей, коли чуєте:
"Союз нєрушімий республік свободних сплотіла навєкі валікая РУСЬ"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія