Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Оскільки з паливом біда, напишіть щось про електросамокати

Знань по сабжу в мене коло нуля. Чув про хлаомі, що ніби непоганий девайс. Хто що юзає? Що є достойного уваги? Мені 25 км/год цілком достатньо
   
А прокатні нє? Сів,  поїхав, лишив і не паришся нічим.
   
А прокатні нє? Сів,  поїхав, лишив і не паришся нічим.

Нема.
Жодного
   
А прокатні нє? Сів,  поїхав, лишив і не паришся нічим.

Та нє, там то батерая сіла, то під хатою ніхєра нема.
Єдиний плюс - можна кинути де завгодно. Ти ліпше напиши, що є з цікавого по  темі.
   
Сяомі 2 роки вже . 25-30 км по місту вистачає
   
Сяомі 2 роки вже . 25-30 км по місту вистачає

Сяомі який? Там десь три моделі є
   
Сяомі який? Там десь три моделі є
М365 . Є ще прошка , але він значно дорожчий і мені був без потреби . Цього вистачає .
   
Круіз , фонарик , можна прошити збільшивши макс швидкість ..
   
Круіз , фонарик , можна прошити збільшивши макс швидкість ..
а про чим відрізняється? Більша батарейка?
   
Знань по сабжу в мене коло нуля. Чув про хлаомі, що ніби непоганий девайс. Хто що юзає? Що є достойного уваги? Мені 25 км/год цілком достатньо

моторколесо, трішки повчитися треба.

   
Витягнув ручку й хоч в магазин хоч в транспорт.

   
Витягнув ручку й хоч в магазин хоч в транспорт.

Показати зображення...

 Та нє, то не то
   
Сусід купив неділю назад.Попав в ямку -осколочний перелом правої руки, лиця нема.
   
Сусід купив неділю назад.Попав в ямку -осколочний перелом правої руки, лиця нема.

Йопт. Швидко їхав?
   
Йопт. Швидко їхав?
Та ні, повертав праворуч ,виставив руку, попав в ямку очнувся гіпс .
   
Лише велосипед. Максимум - електровелосипед.
   
Та нє, то не то

краще ніж самокат - колесо 18". Не подобається таке бери електровелосипед, є моделі що складуються.
   
Если есть запасной позвоночник, то самокат.
Если нет, то велик или скутер.
   
Сусід купив неділю назад.Попав в ямку -осколочний перелом правої руки, лиця нема.
Так любий транспорт небезпечний, навіть ноги...
   
Треба читати відзови, вроді треба щоб колеса накачувались і треба знати який заряд...

Реально наскільки вистачає заряду а не по паспорту. 12-16 к коштує самокат з бюджетного сигменту.
   
Сусід купив неділю назад.Попав в ямку -осколочний перелом правої руки, лиця нема.
Мій сусід також був отримав травми - на модному потужному самокаті вирішив носа почухати. Зняв одну руку з руля, а якраз ямка попалась, звернуло руль і моментально полетів по асфальту.

Я також розглядав різні варіанти економічного транспорту (самокат, електровелосипед, моноколесо) - зупинився на малокубатурному мотоциклі (2л бензину на 100 км).
   
Если есть запасной позвоночник, то самокат.
є дорогі самокати з амортизаторами
   
І, до речі, є шоломи, перчатки, налокотники і наколінники.
Це стосується усіх дво та одноколесних засобів пересування
   
Електросамокат - для мегаполісів як спосіб доїхати до метро.
25 км/г  - це забагато для тротуара і водночас недостатньо для шоссе, бо ви все одно не зможете їхати зі швидкістю потоку.
Але все залежить від переважного маршруту пересування. Я колись полюбляв прокатні самокаті як засіб доїхати 3 км до електрички.
Потім купив електровелосипед. А тепер думаю, що краще б звичайний, не електро.

А щодо моноколеса... не пробував, але здається 25 км/г це теж забагато. Наскільки швидко можна загальмувати на такій швидкості, який буде тормозний шлях?...

   
С самоката можно быстро спрыгнуть в опасной ситуации, с велосипеда так быстро соскочить не получится.
Насколько я понимаю, можно покупать любую модель Ксиаоми, или Найнбот серий Max G30 и F. Если есть время и желание крутить гайки, можете взять что-то типа Кугу, будет дешевле, но это будет конструктор.
Выбирайте по цене и по пробегу на одном заряде.
Пробег больше всего зависит от веса наездника, и от рельефа - подъёмов и спусков.
Максимальная скорость роли не играет, лично я почти никогда не езжу быстрее 15 км/ч, и никому не советую.
   
Ездить на моноколесе я не пробовал, но слышал, что очень трудно научиться, это почти цирковой трюк.
   
Ездить на прокатном самокате удовольствие не очень дешёвое. До войны было сравнимо с такси, даже чуть дороже.
   
Ездить на прокатном самокате удовольствие не очень дешёвое. До войны было сравнимо с такси, даже чуть дороже.

Благодаря дикому мудрому нариду который их крал, вандалил, складывал в пирамиды.

   
Витягнув ручку й хоч в магазин хоч в транспорт.

Показати зображення...
Так собі девайс.
Не кожному дано яйцями тримати рівновагу.

А по сабжу, бери який по кишені, акумулятори рідні у всіх
однакові і не дуже якісні. На рік - півтора вистачить.
   
для товстих людей (120+) окремі моделі, значно дорожчі
   
Треба читати відзови, вроді треба щоб колеса накачувались і треба знати який заряд...

Реально наскільки вистачає заряду а не по паспорту. 12-16 к коштує самокат з бюджетного сигменту.

Хлаомі 365 в цьому бюджеті
   
С самоката можно быстро спрыгнуть в опасной ситуации, с велосипеда так быстро соскочить не получится.
Насколько я понимаю, можно покупать любую модель Ксиаоми, или Найнбот серий Max G30 и F. Если есть время и желание крутить гайки, можете взять что-то типа Кугу, будет дешевле, но это будет конструктор.
Выбирайте по цене и по пробегу на одном заряде.
Пробег больше всего зависит от веса наездника, и от рельефа - подъёмов и спусков.
Максимальная скорость роли не играет, лично я почти никогда не езжу быстрее 15 км/ч, и никому не советую.

Мені швидкість не критична. Більше, щоби складався легко і сам відносно легкий був. Є купа клонів хлаомі 365, напевно вжк штук 5 різних брендів попалось. Відкриваєш оголошення з продажу xiaomi, а всередині аналог.
Але то таке.
   
Я взяв proove x-city. Задоволений. Якщо вага більше 100кг то вибір моделей обмежений.
   
Електросамокат - для мегаполісів як спосіб доїхати до метро.
25 км/г  - це забагато для тротуара і водночас недостатньо для шоссе, бо ви все одно не зможете їхати зі швидкістю потоку.
Але все залежить від переважного маршруту пересування. Я колись полюбляв прокатні самокаті як засіб доїхати 3 км до електрички.
Потім купив електровелосипед. А тепер думаю, що краще б звичайний, не електро.

А щодо моноколеса... не пробував, але здається 25 км/г це теж забагато. Наскільки швидко можна загальмувати на такій швидкості, який буде тормозний шлях?...

25 нормально, головне головою думати й зменшувати швидкість при наближенні до точки з обмеженим оглядом.
   
Ездить на моноколесе я не пробовал, но слышал, что очень трудно научиться, это почти цирковой трюк.

я навчився за тиждень нерегулярних навчань, приблизно 10 годин. Знайомий за півгодини вже ганяв, тут більше питання у вчителі.
   
Ездить на моноколесе я не пробовал, но слышал, что очень трудно научиться, это почти цирковой трюк.

Та ладно 5 хвилин і їдеш
   
Користуюсь МІ365 крайніх два роки. Зараз поміняв на про 2 версію. І трохи жалкую бо вона важча.
Якщо користуватись з головою. То зручно і безпечно.
   
Так собі девайс.
Не кожному дано яйцями тримати рівновагу.

А по сабжу, бери який по кишені, акумулятори рідні у всіх
однакові і не дуже якісні. На рік - півтора вистачить.

девайс немає заміни. Якщо вмієш на ровері то нема проблем. Єдина незручність - заміна камери проблематична, частково компенсується заливкою антипрокольних засобів типу смайлу.
   
Диаметр колес самоката очень сильно ограничивает его возможности на наших дорогах.
   
https://electroavtosam.com.ua/forums/search.php?search_id=active_topics
На цьому форумі розробляють саморобки під індивідуальні потреби. Від самокатів до вантажівок.
Але зараз проблема з логістикою, в тому числі запчастин. Часто вони з Китаю або іншого закордону.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія