Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому Західна цивілізація обрала шлях самознищення?

Вольтер направді чудовий ретранслятор пропаганди.
   
Звичайно. Все тече і все минає.

Але питання в тому куди дивиться західна еліта. Чи їх все влаштовує? Чи її вже немає і ніхто нікуди й не дивиться?

Та ж Римська імперія якось намагалась весь час відтермінувати свою загибель.
+=============================================================+
Иліта дивиться в свої кишені. Як я працював у Франціїто питав у місцевих:
чому вони так легко пускають у Францію арапів? Відповідь мене здивувала:
"Французська культура зробить з них усіх нормальних білих французів"!
Як Дюма-батько був генералом та сином негритянки.
Хоча мусліми, що працювали в цьому Універі, прямо казали що їх мета -
це перетворення Франції у муслімську країну з ядерною зброєю...
Хоча негри та в"єтнамці дійсно стали вже частиною французської
нації та складають дуже велику частину армії та дрібних підприємців.
А ось мусліми принципово не бажають працювати, а живуть на
допомогу держави та крадіжками. У північно-східну частину Парижу
жандармерія заходить не менше взвода з бронетехнікою...
   
всі імперії занепадають) а от Західна цевілізація ні
Баланс тривався на расовій, гендерній сегрегації.
   
Вольтер направді чудовий ретранслятор пропаганди.
============================
Шо? Не правда? :D
   
як ми бачимо по прогнозах зменшення народжуваності це загальносвітова тенденція
і пов'язана вона з ростом добробуту і рівня освіти. також свого додає медицина
тож з ростом добробуту в усьому світі народжуваність буде падати
це якщо все буде так як а є. а історія (включно з розвитком науки) каже що не буде



   
непогана теорія
правда не працює поки що в Індії наприклад
+=====================================+
У різних популяцій людей цей критерій різний.
Плюс вплив релігій...
   
непогана теорія
правда не працює поки що в Індії наприклад

Зняли з язика. Не тільки в Індії а й в Африці теж.
   
============================
Шо? Не правда? :D

Правда ти забув що все базуєцця на 40%+ оподаткуванні і тому жінка вимушена ішачити щоби прокормити себе.
   
Людей і справді багато, але навіщо знишувати своє населення а не якесь інше?

Предлагаешь епнуть ядреной бомбе по Адис- Абебе и Кандагару просто так? Быстро, массово, эффективно!
   
Предлагаешь епнуть ядреной бомбе по Адис- Абебе и Кандагару просто так? Быстро, массово, эффективно!

Ніхріна не ефективно. Вже все 20 сторіччя пробували. Демоцидом і то більше знищили.
   
+=============================================================+
Иліта дивиться в свої кишені. Як я працював у Франціїто питав у місцевих:
чому вони так легко пускають у Францію арапів? Відповідь мене здивувала:
"Французська культура зробить з них усіх нормальних білих французів"!
Як Дюма-батько був генералом та сином негритянки.
Хоча мусліми, що працювали в цьому Універі, прямо казали що їх мета -
це перетворення Франції у муслімську країну з ядерною зброєю...
Хоча негри та в"єтнамці дійсно стали вже частиною французської
нації та складають дуже велику частину армії та дрібних підприємців.
А ось мусліми принципово не бажають працювати, а живуть на
допомогу держави та крадіжками. У північно-східну частину Парижу
жандармерія заходить не менше взвода з бронетехнікою...

Так, я саме про це. З падінням народжуванності ще можно було б якось владнати, але навіщо пускати людей які точно ніколи не інтегруються і плодяться в двічи швидше ніж корінне населення?
   
Саме тому найкращий шлях - примусова вакцинація переляканих алєнів.
   
Ніхріна не ефективно. Вже все 20 сторіччя пробували. Демоцидом і то більше знищили.

Сейчас ОМП достигло совершенства можно сказать… водородная ЦАРЬ бомба толковая вещь. И главное никуда ездить не надо. С двадцаток бомб и судьба беллой рассы решена навсегда!
   
Так, я саме про це. З падінням народжуванності ще можно було б якось владнати, але навіщо пускати людей які точно ніколи не інтегруються і плодяться в двічи швидше ніж корінне населення?

Для заміни індивідуалізму на колективізм. Це необхідно для встановлення більшої Держави.
   
Предлагаешь епнуть ядреной бомбе по Адис- Абебе и Кандагару просто так? Быстро, массово, эффективно!

Ну, є багато інших варіантів. Проблему доведеться якось вирішувати.
   
Ну, є багато інших варіантів. Проблему доведеться якось вирішувати.

Наприклад з іншіх варіантів?
   
Сейчас ОМП достигло совершенства можно сказать… водородная ЦАРЬ бомба толковая вещь. И главное никуда ездить не надо. С двадцаток бомб и судьба беллой рассы решена навсегда!

Тобі так здаєцця. Масовий ядерний конфлікт, при умові що Земля тупо не розвалицця, може вб'є половину людства найбільше.
   
Тобі так здаєцця. Масовий ядерний конфлікт, при умові що Земля тупо не розвалицця, може вб'є половину людства найбільше.

Де ти бачиш конфлікт? ЯО є тількі в Індіі і Пакістана тож їх не чиплять. Але Африцю, Афган, та остров Того знищити
   
Що повинна зробити західна еліта, аби біляві Гретхен на радість тобі почали єбстісь без контрацепції із блакитноокими Свенами? Чим ти переконаєш секулярну освічену Гретхен витратити все своє життя з 16-20 років на виховання дітей, а не на кар'єру та розваги?

Ось Оля Тейлор вважає, що всі одразу забудуть про контрацепцію, як тільки відмінити пенсіонерів. Тобто, працюй, доки не впадеш. Коли я чемно почав вказувати недоліки подібної логіки, у Оля трапився приступ шизи і вона стала мене називати пенсіонеркою, яка смокче гроші майбутнього покоління :gigi:

Це вирішується пропагандою і економічними заходами. Наприклад податкові льготи для тих хто має дітей і таке інше.
   
Так, я саме про це. З падінням народжуванності ще можно було б якось владнати, але навіщо пускати людей які точно ніколи не інтегруються і плодяться в двічи швидше ніж корінне населення?

міграція це природній процес. якщо б не міграція людство досі жило б виключно в Африці
   
Правда ти забув що все базуєцця на 40%+ оподаткуванні і тому жінка вимушена ішачити щоби прокормити себе.
============================
Про цих я навіть не згадую. Це я беру АБЕСПЕЧЕНУЮ БРУССЕЛЬСКУЮ РОДИНУ. І навіть вони... Багато розмножуються голанці. Але вони при багатій країні цим доводять себе до ніщобродсьтва. Іржаві лісапети з картоними,або хванерними ящиками,де вони везуть до школи трійню дітей погодків,накритих полієтіленом. Масова картинка. Набачився.
   
Це вирішується пропагандою і економічними заходами. Наприклад податкові льготи для тих хто має дітей і таке інше.


це не працює
в Україні тому що і так податки ніхто не платить
в ЄС тому що цих льгот недостатньо щоб примусити людину відмуситись від інших планів вибір яких дуже великий на будь який смак
   
Наприклад податкові льготи для тих хто має дітей і таке інше.

Цікаво, а чого ж такий простий вихід давно забули?

Як я вже писав, Иліта вирішила захiдну цивілізацію базовану на іднивідуалізму загнати в морг. А решта світу природні колективісти. З них лекго ліпити що завгодно.
   
znishennja zahidnoi czivilizaczii, ii czinnostey- se meta zhidiv na shljahu vstanovlennja svitovoi zhidivskoi diktaturi.
Ач, вже й не шифруються... :X
 Показати зображення...
   
============================
Про цих я навіть не згадую. Це я беру АБЕСПЕЧЕНУЮ БРУССЕЛЬСКУЮ РОДИНУ. І навіть вони... Багато розмножуються голанці. Але вони при багатій країні цим доводять себе до ніщобродсьтва. Іржаві лісапети з картоними,або хванерними ящиками,де вони везуть до школи трійню дітей погодків,накритих полієтіленом. Масова картинка. Набачився.

В них нема життьевого простору пане Вольфере. Я б їм Запоріжську область подарував, вони б зробили з неї цукерку і плодовито розмножались би, тим самим покращуючи генофонд української націі
   
Це вирішується пропагандою
Наведи мені приклад пропаганди "секулярну освічену Гретхен витратити все своє життя з 16-20 років на виховання дітей, а не на кар'єру та розваги"

Які "економічні заходи" компенсують Гретхен все життя з 16-20 років, а також витрати на виховання дитини до 22 років (це сотні тисяч євро в сучасній розвиненій Європі).

б***ь, якась піонерія махнути чарівним дрючком - "пропаганда і економічні заходи" і всі німці побіжуть рожати як в Афганістані.
   
Наприклад з іншіх варіантів?

Еконічні заходи, захист прав жінок та фемінізм, це з гуманних. З меньш гуманних можно ввести обмежувальні заходи стосовно ісламських країн. З ще більш жорстких спровоковані епідемії. Можна ще придумати. Було б бажання.
   
В принципі неварта розглядати ситуацію статично
Те що зараз населення Африки зростає зовсім не значить що воно буде зростати через 50 років.
А що буде через 1000
а через 10000 років. А як через 1 000 000 років буде виглядати представник верхівки дерева роду Homo
   
В них нема життьевого простору пане Вольфере. Я б їм Запоріжську область подарував, вони б зробили з неї цукерку і плодовито розмножались би, тим самим покращуючи генофонд української націі
-----------------------------------
Ага! Я  розповів дочці яка буде комуналка десь у литопаді-грудні. Моя 100 метровка тільки опалення потягне десь 200 еврів на місяць, електрика приблизно 1000 кв.\міс по 3,4 це 3400-3500  тобто мінімум ще 100 еврів, ну десь 100 еврів все інше. 400 еврів, під 500 доллярів. В Нідерландах де все достатньо недешеве, дорожче за Німеччину десь у 1,5 разів, платять за таке в половину меньше. Порозмножуються вони тут...Та вони повиздихають. :D
   
Зараз через коліно доламують залишки індивідуальних свобод в ім'я безпеки.
   
Є такий спосіб

заборонити освіту для жінок
заборонити виходити жінкам з дому без дозволу батьків і чоловіка 
жодних розваг
зробити життя жінки настільки сумним щоб народження дитини було єдиною розвагою

таким чином збережемо Європейську Цивілізацію
   
Еконічні заходи, захист прав жінок та фемінізм, це з гуманних. З меньш гуманних можно ввести обмежувальні заходи стосовно ісламських країн. З ще більш жорстких спровоковані епідемії. Можна ще придумати. Було б бажання.

Обмежувати проникненя, або знищувати чужі народи, як ви казали вищче?
   
Наведи мені приклад пропаганди "секулярну освічену Гретхен витратити все своє життя з 16-20 років на виховання дітей, а не на кар'єру та розваги"

Які "економічні заходи" компенсують Гретхен все життя з 16-20 років, а також витрати на виховання дитини до 22 років (це сотні тисяч євро в сучасній розвиненій Європі).

б***ь, якась піонерія махнути чарівним дрючком - "пропаганда і економічні заходи" і всі німці побіжуть рожати як в Афганістані.

Ой, я вас прошу. Тупо в кіно показувати як якась інша Гретхен живе в сімейній ідилії та нянчить діточок. А в іншому фільмі показувати як інша одинока Гретхен жалкує в старості що не народила свого часу. Жанр соціальна драма.

В тій же Німеччині та й багато де в Європі дуже високі податки, до 50% доходить. Якщо середній німець заробляє припустимо 50к євро на рік, то ще 50 він платить державі. Скажіть йому що у разі народження дитини 25 с них йому залишать, то це 250к за 10 років. На все вистачить.
   
Чому обрала ? а томушо украински патриоты зрадныкы и серут себе в штаны
   
Тупо в кіно показувати як якась інша Гретхен живе в сімейній ідилії та нянчить діточок.
Точно, освічені люди в 21 сторіччі діють так, як бачать у кіно. Най Гретхен та карєра та розваги, якщо їй у кіно покажуть радості материнства.

й-й лютий піздєц.
   
В тій же Німеччині та й багато де в Європі дуже високі податки, до 50% доходить. Якщо середній німець заробляє припустимо 50к євро на рік, то ще 50 він платить державі. Скажіть йому що у разі народження дитини 25 с них йому залишать, то це 250к за 10 років. На все вистачить.

40-50% це тільки з доходу. Решта грошей витрачаєцця на речі в яких є суттєва частина інших податків. В реальності манюпас десь платить відсотків 80-90 податків.

А колись підіймали панів на вила за те, що збирали більше 10%...
   
Он Вольтер привів добрий приклад оскотинення з ЄССР.
   
-----------------------------------
Ага! Я  розповів дочці яка буде комуналка десь у литопаді-грудні. Моя 100 метровка тільки опалення потягне десь 200 еврів на місяць, електрика приблизно 1000 кв.\міс по 3,4 це 3400-3500  тобто мінімум ще 100 еврів, ну десь 100 еврів все інше. 400 еврів, під 500 доллярів. В Нідерландах де все достатньо недешеве, дорожче за Німеччину десь у 1,5 разів, платять за таке в половину меньше. Порозмножуються вони тут...Та вони повиздихають. :D

Опалення 200 євро? Щось якось забагато. В Киеві майже в два рази меньше. А 1000 квт куди діваєш, майнери в квартирі поставив чи що?
   
До онуків мені ще далеко, дітей поки що двоє. Але у мене досі документи іноді запитують коли алкоголь купую.

А чому одразу перехід на особистості? Мені здавалось що люди науки вміють обговорювати ідеї, а не особистість співрозмовника. Розчарували.

Від деталей до узагальнення - це не перехід на особистості, а спроба прослідкувати і навести вас на роздуми чому і як.
   
Схоже, Сметана остаточно йобнувся через Аеліта :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія