Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вымогательство с наших стариков- мобильной связью :(

Конкретизуйте принципові відмінності.
ну, по-моему, тут все очевидно. Магазин тоже может пробовать ввести абонплату, если у него получится.
Сейчас достаточно оптимальные тарифы операторов мобильной связи. Вспомним  когда операторы только начинали развиваться - тарифы были поминутные, минуты были дорогие и платить надо было и за входящие звонки и поговорить по мабиле было дороговато. Сейчас, когда абонент платит абонплату он получает пакет с безлимитом внутри сети, несколькими десятками минут звонков на других операторов, смски, Интернет и т.п.

Тарифы поминутные сделать не проблема для оператора, но, скорее всего, спрос на них будет не большой - минуты в таком тарифе будут не дешевые.
   
ну, по-моему, тут все очевидно. Магазин тоже может пробовать ввести абонплату, если у него получится.
Сейчас достаточно оптимальные тарифы операторов мобильной связи. Вспомним  когда операторы только начинали развиваться - тарифы были поминутные, минуты были дорогие и платить надо было и за входящие звонки и поговорить по мабиле было дороговато. Сейчас, когда абонент платит абонплату он получает пакет с безлимитом внутри сети, несколькими десятками минут звонков на других операторов, смски, Интернет и т.п.

Тарифы поминутные сделать не проблема для оператора, но, скорее всего, спрос на них будет не большой - минуты в таком тарифе будут не дешевые.

Тарифний план "Жлобський Основний"
Абонплата відсутня.
Вартість вихідного дзвінка - 1у.о/хв. з 8.00 до 20.00
Вартість вхідного дзвінка  1у.о/хв. з 8.00 до 20.00
Вартість вихідного дзвінка - 0.5у.о/хв. з 20.00 до 8.00
Вартість вхідного дзвінка  0.5у.о/хв. з 20.00 до 8.00

*1у.о=1USD за курсом НБУ в момент здійснення дзвінка.
Вартість вказана без ПДВ та податку до ПФ


Тарифний план "Жлобський Козирний"
Абонплата відсутня.
Вартість вихідного дзвінка - 0.5у.о/хв. на дзвінки всередині мережі. 1у.о/хв. на дзвінки на інші мережі.
Вартість вхідного дзвінка  0.5у.о/хв.  всередині мережі, 1у.о/хв. на дзвінки з інших мереж.

*1у.о=1USD за курсом НБУ в момент здійснення дзвінка.
Вартість вказана без ПДВ та податку до ПФ.
   
Re: Вымогательство с наших стариков- мобильной связью  :(

3 гривні на місяць - це багато???
А скільки треба?
3 гривны на месяц? Как тариф называется?
Там просто 3 гривны в день. Нету такой функции. С какой целью выдумываете? Вы работник Киевстара?
Цитувати
3 місяців тому
Yulia888 написав:
Доброго дня! підкажіть будь ласка,в тарифному плані "Комфорт" є функція "Плачу,коли користуюсь",ця функція безкоштовна?
@Yulia888, это Вам для информации:
code:
С 15.01.19 по 15.02.19 этот тариф закрывается. Пользователи могут изменить свой тариф самостоятельно или будут переведены автоматически на тарифы, которые подобраны согласно потребностей абонента.

А функция, про которую Вы говорите - заблокирована.
https://community.kyivstar.ua/tarifi-ta-poslugi-15/tarif-kijivstar-komfort-27277
   
Re: Вымогательство с наших стариков- мобильной связью  :(

Конкретизуйте принципові відмінності.
ну, по-моему, тут все очевидно. Магазин тоже может пробовать ввести абонплату, если у него получится.
Сейчас достаточно оптимальные тарифы операторов мобильной связи. Вспомним  когда операторы только начинали развиваться - тарифы были поминутные, минуты были дорогие и платить надо было и за входящие звонки и поговорить по мабиле было дороговато..
[/quote]
Вы еще вспомните, когда мобилка была у одного Рейгана.
В начале 2000-х и то пенсионерам мобильная связь бла доступней чем сейчас, так как сейчас люди делают один звонок в месяц и он обходится в 75 гривен.
   
ну, по-моему, тут все очевидно. Магазин тоже может пробовать ввести абонплату, если у него получится.
Сейчас достаточно оптимальные тарифы операторов мобильной связи. Вспомним  когда операторы только начинали развиваться - тарифы были поминутные, минуты были дорогие и платить надо было и за входящие звонки и поговорить по мабиле было дороговато..
Цитувати
Вы еще вспомните, когда мобилка была у одного Рейгана.
В начале 2000-х и то пенсионерам мобильная связь бла доступней чем сейчас, так как сейчас люди делают один звонок в месяц и он обходится в 75 гривен.
Операторам нахєр не потрібні абоненти з яких виручка нижча за цю
   
Re: Вымогательство с наших стариков- мобильной связью  :(

А если все хлебные магазины скажут, что буханку хлеба нельзя купить, надо купить 5 тортов, иначе хлеб вам обойдется в 1000 гривен?
   
Re: Вымогательство с наших стариков- мобильной связью  :(

И то были нужны, а тут вдруг всем одновременно стали не нужны?
   
жліби - тримайте!
https://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs/devices/sensor

поповнюєте защоразу на 1 гривню!  :lol:
   
3 гривны на месяц? Как тариф называется?
Там просто 3 гривны в день. Нету такой функции. С какой целью выдумываете? Вы работник Киевстара?
https://community.kyivstar.ua/tarifi-ta-poslugi-15/tarif-kijivstar-komfort-27277
Я маю відношення до київстар як абонент
Вам не здається, що замість когось звинувачувати і шукати незрозумілі повідомлення незрозумілого року простіше піти на сайт київстар і подивитись там?
Чи зателефонувати оператору?
Наіздами на юзерів форуму ви грошики не зекономите точно :)
Вище все описала, ну ще раз, якщо вам важко перечитати
Тариф свіжий, називається комфорт 2018 бабусю перевели на нього примусово місяць чи півтора назад
Стало з'їдати по 3 гривні на день
Витратила трохи часу і знайшла в цьому тарифі опцію "плати, коли користуєшся"
Підключається 477*68
Підключила бабусі, працює.
За всією іншою інфою - чи можна цей тариф підключити з 0 чи перейти - дізнавайтесь у київстарі
Якщо він примусово підключений - опція "плати, коли користуєшся", підключається іпрацює
   
В мене 600 хв +12 Gb = £15. В 5 разів дорожче.
в мене анліміт 70зл в місяць то десь 18$
   
ну, по-моему, тут все очевидно. Магазин тоже может пробовать ввести абонплату, если у него получится.


Так от, це і є принципова відмінність. Якщо магазин це спробує - більшість покупців підуть в інші магазини. Їх багато, конкуренція і все таке. Тому вони обмежуються програмами лояльності, картками знижок і тд.

 А мобільні оператори домовилися і диктують умови - олігополія - їж те що дають або викинь телефон. І  бла-бла про утримання і електроенергію - просто відмазка. Фіксовані витрати є майже в будь-якому бізнесі.
   
Операторам нахєр не потрібні абоненти з яких виручка нижча за цю

Може йому взагалі нахер не потрібні абоненти?
   
Може йому взагалі нахер не потрібні абоненти?
зубожілі - не потрібні
Решта платить і говорить
   
У мене було 5 номерів КС. Три сімки я викинув. Два номери перевів на Датчик.
   
зубожілі - не потрібні
Решта платить і говорить

Ви не розумієте що ті що триндять без перестанку за в 3 рази більшу плату роблять це за рахунок тих, що говорять в 20 разів менше а платять менше всього в 3 рази?  І як всі ці "зубожілі" викинуть телефони, тарифи для "успішних" виростуть в рази? Це є крок до комунізму - "від кожного за здібностями - кожному за потребою" в лайт-версії.
   
в мене анліміт 70зл в місяць то десь 18$
В нас анлім удвічі дорожче, десь £35+. Але мені не треба, я не використовую і того що є.
   
А если все хлебные магазины скажут, что буханку хлеба нельзя купить, надо купить 5 тортов, иначе хлеб вам обойдется в 1000 гривен?

До них не дійде. Їх це влаштовує. Воду з жабою потихеньку нагрівають, поки що їй тепло і комфортно  :)

Якщо всі хлібні магазини об`єднають в корпорацію то приблизно так і буде. Якщо держоргани будуть на це дивитися крізь пальці як на моб. операторів.

 Прикол в тому що мобільний зв'язок вже перейшов зі зручності в необхідність - на нього зав'язані банківські операції наприклад, стаціонарні телефони мало в кого вже є.

Останнє редагування: 19 травня 2019 13:13:15 від WASQ
   
Re: Вымогательство с наших стариков- мобильной связью  :(

До них не дійде.

Якщо всі хлібні магазини об`єднають в корпорацію то приблизно так і буде. Якщо держоргани будуть на це дивитися крізь пальці як на моб. операторів.

 Прикол в тому що мобільний зв'язок вже перейшов зі зручності в необхідність - на нього зав'язані банківські операції наприклад, стаціонарні телефони мало в кого вже є.
Банковские операции, то такэ, но на них завязаны счетчики (например, поверить водяной счетчик или пустить работника Киевэнерго в коридор для сверки электрического без телефона будет проблема) и т.д., они в договорах о коммунальных услугах указываются везде, у пенсионеров картка киянина, субсидии и т.д. Так это реально превращается в вымогательство. АМКУ бездействует. Зачем он тогда сидит на нашей шее? Надо разогнать.
   
Справа не в грошах а в методах. Як на мене - хай буде і по 3 чи 5 грн за хвилину - менше будуть відволікати пустою балаканиною. Але має бути можливість вибрати те що реально потрібно, і оплачувати послуги які реально спожив. Мене ситуація 10 років тому цілком влаштовувала.


Устроили они кидалово и все молчат как стадо баранов  ;o
   
Може йому взагалі нахер не потрібні абоненти?

Безвідносно до особи автора цитованого , зауважу , що постановка запитання некоректна , бо будь-який мобільний оператор усвідомлює і фізичну і психологічну залежність потенційного користувача , тому і диктує умови - кріпацькі за сутністю .
   
Устроили они кидалово и все молчат как стадо баранов  ;o

Мовчать бо це кидалово наразі не обтяжливе.

Я ж кажу - воду з жабою потихеньку нагрівають, поки що їй тепло і комфортно.

Корову помацали за вим'я і зрозуміли що можна доїти. Далі апетити будуть тільки зростати  ;)   
   
Безвідносно до особи автора цитованого , зауважу , що постановка запитання некоректна , бо будь-який мобільний оператор усвідомлює і фізичну і психологічну залежність потенційного користувача , тому і диктує умови - кріпацькі за сутністю .

Тобто Ви визнаєте що це зло?

Я абонент київстара з 2004 року, але останнім часом все частіше виникає бажання позбутися його. Просто із-за того що він має мене за лоха. Справа зовсім не в грошах, ще раз підкреслюю.

Останнє редагування: 19 травня 2019 13:30:25 від WASQ
   
Банковские операции, то такэ, но на них завязаны счетчики (например, поверить водяной счетчик или пустить работника Киевэнерго в коридор для сверки электрического без телефона будет проблема) и т.д., они в договорах о коммунальных услугах указываются везде, у пенсионеров картка киянина, субсидии и т.д. Так это реально превращается в вымогательство. АМКУ бездействует. Зачем он тогда сидит на нашей шее? Надо разогнать.

Некоректний вислів , бо прив'язка до номеру мобільного тєлєфона впала не з неба , а зроблена свідомо , але фактично невідомими особами і виключно заради заощадження власних енерговитрат , скажімо , що-би поштою не листуватись .

І у той самий час і сім-картка і тєлєфон - моя власність , котру я маю право знищити , у будь який час коли схочу .

Кохвлікт . )))
   
Може йому взагалі нахер не потрібні абоненти?
зубожілі - не потрібні
Решта платить і говорить
   
Тобто Ви визнаєте що це зло?

Я абонент київстара з 2004 року, але останнім часом все частіше виникає бажання позбутися його. Просто із-за того що він має мене за лоха. Справа зовсім не в грошах, ще раз підкреслюю.

Б-г-г , якшо шось мені не подобаєцця , воно не обов'язково зло .

Принаймі сім картки можна купувати без пачпорта і у кількості - на скілько грошів вистачить .

І маючи , таку собі "мрію" - "А мо хто з них врешті решт вдавиця тими абонплатами ..." , платю собі помісячно , що-би спаси Господь , і справді не вдавились від одноразової річної абонплати . )))
   
Мовчать бо це кидалово наразі не обтяжливе.

Я ж кажу - воду з жабою потихеньку нагрівають, поки що їй тепло і комфортно.

Корову помацали за вим'я і зрозуміли що можна доїти. Далі апетити будуть тільки зростати  ;) 

Брешете, бо никто даже не задумывался как обычно в стаде баранов

А зачем мне каждый месяц строго в один день бежать и думать пополнить ?
   
Б-г-г , якшо шось мені не подобаєцця , воно не обов'язково зло .

Принаймі сім картки можна купувати без пачпорта і у кількості - на скілько грошів вистачить .

І маючи , таку собі "мрію" - "А мо хто з них врешті решт вдавиця тими абонплатами ..." , платю собі помісячно , що-би спаси Господь , і справді не вдавились від одноразової річної абонплати . )))

Багато сім карток? Яке щастя  :weep:

А що таке зло? Коли злодії влізуть до Вас в помешкання? Чи коли Вас обмежать в свободі і зроблять кріпаком? Посадять в тюрму наприклад без провини або в концтабір?
   
А то шо номер и симка блокируется если во время не заплатил ??

Это шо за рекит ?? Твоя собственность а они решают как и что

ПОЧЕМУ я не пользуюсь связью два месяца а платить обязан за 400 звонков ????
   
Тобто Ви визнаєте що це зло?

Я абонент київстара з 2004 року, але останнім часом все частіше виникає бажання позбутися його. Просто із-за того що він має мене за лоха. Справа зовсім не в грошах, ще раз підкреслюю.
кто тебя держит :S  С 1 мая заработало MNP - вали на все четыре стороны, а можно вообще отказаться от мобильной связи, раньше же жили без телефона
   

ПОЧЕМУ я не пользуюсь связью два месяца а платить обязан за 400 звонков ????

тебе не нужна связь, а оператору не нужен такой абонент - все просто
   
тебе не нужна связь, а оператору не нужен такой абонент - все просто

т.е продавец всегда прав, а покупатель бесправный  :S
   
кто тебя держит :S  С 1 мая заработало MNP - вали на все четыре стороны, а можно вообще отказаться от мобильной связи, раньше же жили без телефона

В інших сильно краще? В мене ще водафон є, перехід на 28 днів був практично одночасний з київстаром. І примусове введення абонплати теж. І це навіює певні думки.

 Додасться ще плутанина з номерами - раніше за кодом можна було визначити оператора.
   
т.е продавец всегда прав, а покупатель бесправный  :S

Тому що монополія - те саме з електрикою, газом, комуналкою...
   
Багато сім карток? Яке щастя  :weep:

А що таке зло? Коли злодії влізуть до Вас в помешкання? Чи коли Вас обмежать в свободі і зроблять кріпаком? Посадять в тюрму наприклад без провини або в концтабір?

 Цікаві запитання , цікаві , філософські т.б.м. і до необмеженого словоблудія надихаючі .

Відповім єдине , що на сьогодні здатен усвідомлювати - за намагання зрозуміти відмінність між добром і злом , прапрапра... Адам отримав підсрачника , як люде кажуть .

А умнічати стосовно - "свобода" відмовляюсь зовсім , бо спостерігав , спостерігаю і зара , як кріпацтво живе і квітне у сучасності міняючи зовнішні ознаки і зрозумів яким чином з'явилось і утвердилось у минулому , то і у майбутньому , йому , кріпацтву , анічогісінько не загрожує . ))

Особисто мені і сьогодні "свободи" вистачає , а до "завтра" можу і не дожити , б-г-г .  )))
   
Тому що монополія - те саме з електрикою, газом, комуналкою...

а антимонопольный комитет в Украине есть ? Кто его содержит ?
   
Тобто Ви визнаєте що це зло?

Я абонент київстара з 2004 року, але останнім часом все частіше виникає бажання позбутися його. Просто із-за того що він має мене за лоха. Справа зовсім не в грошах, ще раз підкреслюю.
:facepalm:
Це ти ще на UMC не був!
   
Мобільний з'язок в Україні належить кацапам
І є олігополією зі всіми витікаючими
Що хочуть, те і витворяють, і нема на те ради
І ніхто не забув, як вони смс-ки на Майдані слали, і вирубали з'язок і в 2004, і в 2013
І зливали інфу ментам, хто був на Майдані, було кілька випадків, що людей тримали під вартою лише за інфою від оператора
Але жалітись на високі тарифи?
Ви серйозно?
   
Мобільний з'язок в Україні належить кацапам
І є олігополією зі всіми витікаючими
Що хочуть, те і витворяють, і нема на те ради
І ніхто не забув, як вони смс-ки на Майдані слали, і вирубали з'язок і в 2004, і в 2013
І зливали інфу ментам, хто був на Майдані, було кілька випадків, що людей тримали під вартою лише за інфою від оператора
Але жалітись на високі тарифи?
Ви серйозно?

 :buba:
   
в мене анліміт 70зл в місяць то десь 18$
а є і по 25
хехе

але в польщі то легше організувати...наба гато легше
   
використовується повний функціонал IMS
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія