Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Моряки у "Феофании" поблагодарили Зе и обхаяли Петра :facepalm:

Власне, а чому не забанений автор гілки?
Може УП ЗЕ!брехунів в модери набрала?
   
Re: Моряки у "Феофании" поблагодарили Зе и обхаяли Петра :facepalm:

Власне, а чому не забанений автор гілки?
Може УП ЗЕ!брехунів в модери набрала?

Ви припускаєте, що серед 24-х звільнених моряків можуть бути й ті, що хаяли?
Наприклад, на фото з Порошенком 18 моряків.
Ви думку, чи позицію інших шести знаєте?
Якщо не знаєте, то звідки ваша впевненість, що ТС збрехав?
Вибачте, але в такому випадку ваша впевненість діагностує у вас іншу клінічну більність
   
Ви припускаєте, що серед 24-х звільнених моряків можуть бути й ті, що хаяли?
Наприклад, на фото з Порошенком 18 моряків.
Ви думку, чи позицію інших шести знаєте?
Якщо не знаєте, то звідки ваша впевненість, що ТС збрехав?
Вибачте, але в такому випадку ваша впевненість діагностує у вас іншу клінічну більність

Можна я буду вважати тебе ЗЕ!більним модератором?
А тепер поясни, і покажи мені інформацію про "Моряки у "Феофании" поблагодарили ЗЕ и обхаяли Петра". Ну хоча б ОДНОГО з недостаючих на фото, математик херов. А повинна бути множина, бо "моряки", подвійний херов математик.
   
Re: Моряки у "Феофании" поблагодарили Зе и обхаяли Петра :facepalm:

Можна я буду вважати тебе ЗЕ!більним модератором?
А тепер поясни, і покажи мені інформацію про "Моряки у "Феофании" поблагодарили ЗЕ и обхаяли Петра". Ну хоча б ОДНОГО з недостаючих на фото, математик херов. А повинна бути множина, бо "моряки", подвійний херов математик.

Я не підтверджував і не заперечував факт хаяння Петра моряками.
Особисто я схильний довіряти ТС, але й без цього не можу бути тим довбойобом, який заперечує, що у 24 людей можливі різні думки про пєтрушкіне божество.
І це: ти чого хером розмахався, певно якийсь математик такого в рота запхав, що тобі здалося ніби їх два?
   
Я не підтверджував і не заперечував факт хаяння Петра моряками.
Особисто я схильний довіряти ТС, але й без цього не можу бути тим довбойобом, який заперечує, що у 24 людей можливі різні думки про пєтрушкіне божество.
І це: ти чого хером розмахався, певно якийсь математик такого в рота запхав, що тобі здалося ніби їх два?

В таком случае можно открыть тему Моряки послали Зеленского нахер.
Ведь могут же быть среди моряков такие, которые послали клована нахер? Могут быть. И пока ты не опросишь каждого из моряков на предмет, не посылал ли он Зеленского нахер, и не докажешь, что ни одного такого не было, такая тема считается абсолютно правдивой
   
Я не підтверджував і не заперечував факт хаяння Петра моряками.
Особисто я схильний довіряти ТС, але й без цього не можу бути тим довбойобом, який заперечує, що у 24 людей можливі різні думки про пєтрушкіне божество.
І це: ти чого хером розмахався, певно якийсь математик такого в рота запхав, що тобі здалося ніби їх два?
ну не придурюйтеся. "моряки обхаялі", як стверджувальна інфа, і та, що відбулася, і "серед моряків можуть бути такі, що хають Петра", це дві великі різниці.
   
Re: Моряки у "Феофании" поблагодарили Зе и обхаяли Петра :facepalm:

ну не придурюйтеся. "моряки обхаялі", як стверджувальна інфа, і та, що відбулася, і "серед моряків можуть бути такі, що хають Петра", це дві великі різниці.

Стверджувальна, бо як пише ТС, бачив і чув це на ТВ в прямому ефірі.
Але як продемонструвати такий аргумент, якщо запису нема?
Я повторюсь, що схильний довіряти ТС, тим більш, не забороняю кожній людині,- в даному випадку я про моряків, мати власну думку.
Наприклад, мене ніяк не бентежить те групове фото з лайками, бо я й до цього розумів, що серед моряків можуть бути прихильники Петра.
То навіщо заперечувати серед моряків і його антипатиків?
Що, тв картинки нема, то й моряківиз такими думками не може бутти?
   
   
Власне, а чому не забанений автор гілки?
Може УП ЗЕ!брехунів в модери набрала?

+
   
Звільнений з Росії моряк Ейдер запросив Порошенка на весілля  (tu)

https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/moryak-andriy-eyder-zaprosiv-poroshenka-na-vesillya-novini-ukrajini-50042308.html
   
Доказательств что, "Моряки у "Феофании"  обхаяли Петра" нет. Вопрос = почему ветка с фэйком остаётся много дней на на ФУПе?
   
Доказательств что, "Моряки у "Феофании"  обхаяли Петра" нет. Вопрос = почему ветка с фэйком остаётся много дней на на ФУПе?
нічо, хай буде - даби дирь хулієботів була видна. навпаки, постити тут нoвини, що і зустрічаються з Петром, і навіть на родинні свята запрошують.
   
Ботва репетує ))))

   
Ботва ну дуже не задоволена )))

   
Петрушки в ветке агрессивно доказывают, что больше уделили внимания морякам, чем зе-команда.
Сфоткались вместе, но это ни о чем не говорит.
Да и части моряков нет на фото. Реальные их настроения мы не знаем, и говорить они особо не хотят.
Петрушки радуются, что с Педрой и Иркой сфоткались, и даже ни разу нах не послали ?

   
Доказательств что, "Моряки у "Феофании"  обхаяли Петра" нет. Вопрос = почему ветка с фэйком остаётся много дней на на ФУПе?

Пусть будет - именно с таким названием

Хай зелейопики позаходят в надеждах!

А то им бедным одни невзгоды: и война идет, и Свинарчуки не сидят, И Беня остатки экономики поджимает!
   
Петрушки в ветке агрессивно доказывают, что больше уделили внимания морякам, чем зе-команда.
Сфоткались вместе, но это ни о чем не говорит.
Да и части моряков нет на фото. Реальные их настроения мы не знаем, и говорить они особо не хотят.
Петрушки радуются, что с Педрой и Иркой сфоткались, и даже ни разу нах не послали ?
та все нормально. незрозуміло, чому зеботва репетує, що неналежним чином президентові подякувли, і ще й з другими політиками зустрічаються (ач які зрадники, сталіна на них нема!).
   
та все нормально. незрозуміло, чому зеботва репетує, що неналежним чином президентові подякувли, і ще й з другими політиками зустрічаються (ач які зрадники, сталіна на них нема!).

Ну не зустрітися вони не мали можливості -- Петро з Іркою самі приперлися. Чи були їм раді -- велике питання, але ж демонструвати невдоволення хлопці звісно не стали.
Що думають та реально відчувають -- то їх справа, може пізніше висловлять.
Зеленському дякували, принаймні привидів бути нещирими щодо нього у них немає.

   
Петрушки в ветке агрессивно доказывают, что больше уделили внимания морякам, чем зе-команда.
Сфоткались вместе, но это ни о чем не говорит.
Да и части моряков нет на фото. Реальные их настроения мы не знаем, и говорить они особо не хотят.
Петрушки радуются, что с Педрой и Иркой сфоткались, и даже ни разу нах не послали ?

Не было шестерых
И потом, кто или что мешает вашему зе точно так же приехать, проведать, пообщаться и сфотаться?
Ничто не мешает, было бы желание.

А настроение в моряков то,что надо.
   
Власне, а чому не забанений автор гілки?
Може УП ЗЕ!брехунів в модери набрала?

забанили..
юзера ХАБАРОВСЬК.
Все что нужно знать о модерации
   
 :weep:

   
Наймолодший зі звільнених моряків Андрій Ейдер запросив Пороха на весілля.

Ми думаємо, що тепер у Петра головний біль, що подарувати ))
antibazz_ua

   
зебанашки показують свої справжні рила

   
Цитувати
Північнокорейські моряки напали на прикордонників РФ, є поранені – РосЗМІ
5961 ПЕРЕГЛЯД 0
Вівторок, 17 вересня 2019, 17:59


Вот у кого мамчурятам учиться надо.  (tu)
   
назва гілки маніпулятивна.
не підтверджується фактами.

і служить виключно для розпалювання срачу
   
Re: Моряки у "Феофании" поблагодарили Зе и обхаяли Петра :facepalm:

А це було?
   
Re: Моряки у "Феофании" поблагодарили Зе и обхаяли Петра :facepalm:

Більш повне відео:
   
Цитувати
Звільненим з російського полону військовослужбовцям Військово-Морських Сил ЗС України надано статус учасника бойових дій.

Джерело: пресслужба Міністерства оборони

Деталі: Статус учасника бойових дій морякам надали одноголосним рішенням комісії.

24 квітня під керівництвом Державного секретаря Міністерства оборони України Олександра Дубляна відбулося засідання комісії з питань розгляду матеріалів, пов’язаних із визначенням учасників бойових дій та спірних питань щодо зарахування до вислуги років окремих періодів військової служби.

Одним із багатьох питань, які виносилися до розгляду комісією, було надання статусу учасника бойових дій 22 військовослужбовцям ВМС ЗСУ, які потрапили до полону після зіткнення та вогневого контакту з військовими формуваннями Російської Федерації в Керченській протоці.

А за шо цим сцикунам, які навіть жодного пострілу у повітря не зробили, надали статус УБД?  :-o
Ондо в Лугандоні, сєпари місцевих ментів шикували  й також брали у полон, тоді то також майбутні убдшники  :gigi:


Останнє редагування: 24 квітня 2020 21:36:12 від птах Сорока
   
Телеканал НАШ, только что брали интервью у ворот больнички с парой моряков.

Дитиви, на яких помийках зебуїни харчуються  :pooh_lol:
   
зебанашки показують свої справжні рила

Показати зображення...

Ну это просто очередное доказательство, что зєбил = кацап.
   
Для чого доказувати факти?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія