Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так что-таки нападёт? Названа по-сути дата нападения Рашки в Украину.

Лучшая помощь врагу - это тиражирование панических настроений! 
   
Так, це більш ймовірний варіант, європа почне героїчно боротися коли каци будуть в Парижі. Це вже було з фашиками. Все одно придурку буде кінець, питання якою ціною.
так, тому уйобку песець, процес набув не зворотнього характеру
   
пилипишин взагалі мажор був, яким він боком до ригів ? В тебе аналогії все більш поцоваті.

Ригом я був, не відмовляюсь, до того моменту як Овоч евроінтеграцію похерив, але при цьому завжди був русофобом

за 7 років війни кожен стане патріотом, а ти от не зміг, не те шоб ти підкацапник, але українофоб знаний. Чому так ?


мабуть я не такий талановитий як ти
ти яскравий і риг, і патріот, а у мене не виходить. як ото гімно в ополонці під ногами у таких як ти
   
зажали финансирование. Возможно даже рас3,14здили.

А партизанить на голом энтузиазме как то не очень
Цікаво хто ж тоді УПА фінансував, чи партизанські рухи в Європі? Завжди знайдеться відмазка для того, що переважній більшості наслення какаяразніца
   
ты приедешь в Украину воевать с хуйлом плич-о-плич с нами в составе диверсионной группы "Вольфганг" ?

 :take_exam: оф корс!!!
   
Лучшая помощь врагу - это тиражирование панических настроений! 
Никто уже давно не паникует, за 8 лет привыкли. Так что и тут путлер просчитался.
   
я просто питаю, хто буде відбудовувати

напр. грозний відбудовував хуйло
в тебе талант дратувати людей своїми постами
   
мабуть я не такий талановитий як ти
ти яскравий і риг, і патріот, а у мене не виходить. як ото гімно в ополонці під ногами у таких як ти
чомусь в поняття патріот ви вкладаєте якийсь негативний зміст. Це так погано, бути або стати патріотом своєї країни?
   
:take_exam: оф корс!!!

 (tu)  :-)o
   
как будет называться эта диверсионная ячейка ?
Пердлогаю - "Тигры освобождения Запорожья им. Виктора Ющенко"

 :lol:  :facepalm1:

хлеб - соль оккупантам, в вышиванке и с израильским паспортом в нагрудно кармане. ну так, на всякий случай.
   
Кацапов надо пропускать в глубь территории. Избегать больших сражений за города. Мы проиграем при вторжении, но, потом, победим в партизанской войне.

Ага.

Навчитеся обманювати тепловізори позамістом і нейромережі з вуличних камер у місті.

   
оооо  контр план уже выложили в ветке
   
оооо  контр план уже выложили в ветке

Так всю ночь составляли  :gigi:
   
Кацапізм головного мозку.

Вот видишь. Нет у тебя аргументов возразить этому.

То, что немчура с кацапами в дёсна лупится ни для кого не секрет.
Просто остался вопрос, что именно вселяет в немчуру уверенность в том, что можно построить своё благополучие на горе другого и война их не затронет?
   
Если правильно, то казус Белли. Просто я тогда только проснулся. Мне еще тут людям с мозгами ЗЕленского что-то доказывать.

casus belli -  это просто перевод с латыни как "повод для войны".

Белли - не имя собственное, не надо его с прописной.
   
 8-) якщо полізе кацапська навала то є пропозиція....к фуйям собачим підірвати запорізьку та південно-українську АЕС....А можна підірвати і до того як полізуть...попереди вши - якщо наблизитесь ще хоч на один км до нашого кордону то ми йопнєм...бо нам нема чого втрачати....
   
8-) якщо полізе кацапська навала то є пропозиція....к фуйям собачим підірвати запорізьку та південно-українську АЕС....А можна підірвати і до того як полізуть...попереди вши - якщо наблизитесь ще хоч на один км до нашого кордону то ми йопнєм...бо нам нема чого втрачати....

як нема? а людей?
   
casus belli -  это просто перевод с латыни как "повод для войны".

Белли - не имя собственное, не надо его с прописной.
=====================================
 Я знаю. То так-для выразительнАсти... :D
   
8-) якщо полізе кацапська навала то є пропозиція....к фуйям собачим підірвати запорізьку та південно-українську АЕС....А можна підірвати і до того як полізуть...попереди вши - якщо наблизитесь ще хоч на один км до нашого кордону то ми йопнєм...бо нам нема чого втрачати....

є зустрічна пропозиція
давай ти стрибнеш з багатоповерхівки з криком "на зло кацапам"
   
як нема? а людей?
з 1954 року не було випадків окупації теріторій з АЕС.
   
чомусь в поняття патріот ви вкладаєте якийсь негативний зміст. Це так погано, бути або стати патріотом своєї країни?


а що у моєму дописі говорить про негативний зміст слів риг і патріот?

я просто цього дописувача пам'ятаю матьорим ригом. в стилі Януковіч всьо дєлаєт правільно, Украіна ідьот к процвєтанію, стабільность і развітіє. Потім він на пару років пропав. Тепер уже смерть москалям, закидаєм шапками, броня крєпка ітанкі наши бистри, ні шагу назад.

Дивуюсь такому радикальному переодженню але думаю, що насправді ніякого переродження не було. Суть та ж сама.

заздрю, у мене так не виходить.
   
Цікаво хто ж тоді УПА фінансував, чи партизанські рухи в Європі? Завжди знайдеться відмазка для того, що переважній більшості наслення какаяразніца

Я не в курсе
   
8-) якщо полізе кацапська навала то є пропозиція....к фуйям собачим підірвати запорізьку та південно-українську АЕС....А можна підірвати і до того як полізуть...попереди вши - якщо наблизитесь ще хоч на один км до нашого кордону то ми йопнєм...бо нам нема чого втрачати....
---------------------------------------------------
 В мене невеличке питаннічко: а де,взагалі, ти сам живеш? Ну регіон? Бо я живу по близу цих станцій. А ти?  B-)
   
є зустрічна пропозиція
давай ти стрибнеш з багатоповерхівки з криком "на зло кацапам"
:) це нажаль не завдасть великої непоправної шкоди кацапам... Тому-ні...

   
---------------------------------------------------
 В мене невеличке питаннічко: а де,взагалі, ти сам живеш? Ну регіон? Бо я живу по близу цих станцій. А ти?  B-)
Ти що  :( хочеш залишитися живим і жити при окупантах? А якже Воля або Смерть?
   
В Чорнобилі ще повно неутилізованого палива.

Цікаво, хто перший підірве - диверсійні групи хуйла і таргана, чи свої ж з відчаю  :shuffle:
   
В Чорнобилі ще повно неутилізованого палива.

Цікаво, хто перший підірве - диверсійні групи хуйла і таргана, чи свої ж з відчаю  :shuffle:
Это надо тогда не у себя подрывать, а врагу подогнать.
   
не надо его с прописной.
надо
не надо с заглавной
   
я просто цього дописувача пам'ятаю матьорим ригом.

просто тоді ти був матьорим юльком і затаїв образу на те що овоч посадив юльку в качанівку, я тоді дуже радів цьому факту. Та й зараз був би не проти щоб посадили ботоксну бабку на кічу. Там є за що.
   
Ну и ответ наших союзников кацапам  :)

США готовы обеспечить Украину всем необходимым для того, чтобы она имела возможность защищать свою территории.
Источник: министр обороны США Ллойд Остин на конференции в фонде Рональда Рейгана, которого цитирует Интерфакс-Украина
Детали: Остин в очередной раз заявил об обеспокоенности Вашингтона тем, что Россия стягивает войска к границе с Украиной. Он сказал, что США готовы "оказать помощь Украине в защите ее суверенной территории".
   
:) це нажаль не завдасть великої непоправної шкоди кацапам... Тому-ні...

зате допоможе українцям
   
зате допоможе українцям
Досить скиглити....:diablo: ...а нумо давай сюди свою черепушку-заміряємо хто з нас більший та якісніший українець...
   
Досить скиглити....:diablo: ...а нумо давай сюди свою черепушку-заміряємо хто з нас більший та якісніший українець...

де ти побачив скиглення?
це всього лиш обговорення альтернатив
   
Я вважаю що кацапи обдрищуться вже на Києві. Шо таке 175 000 на 5 мільйонне місто ? Це ніщо. Тут треба буде контролювати кожне перехрестя, їх будуть тут тупо спалювати і підривати. На контроль просто не мтане чисельності. Хіба шо тактичне ЯЗ  щоб просто знищити ціле місто
Вопрос ! Зачем бросать яо на колыбель как они считают р.ф ?
   
https://twitter.com/view/status/1466478111109922820
Надеюсь при вторжении некоторые не успеют свалить , сейчас их закон охраняет, при вторжении можно будет таких по тихому вырезать.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія