Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:bomb: Гриценко і ЮВ. Гра під назвою "завалити кабана - а там розберемося"

штаби Гриценка і Тимошенко перейшли до плотної/щільної взаємодії

у другому турі Гриценко зобов'язався підтримати ЮВ

п.с. з цього зовсім не значить, що за Гриценка голосувати не треба бо він обов'язково зіллється під Тимошенко. Тут вони грають - разом з багатьма іншими, у гру "завалити кабана - а там розберемося"

Останнє редагування: 13 березня 2019 13:10:57 від капітан Басаргін
   
Re:  :bomb:
Ali

у другому турі Гриценко зобов'язався підтримати ЮВ


а як вона туди попаде, не спитали ?  :D
   
Re:  :bomb:

а як вона туди попаде, не спитали ?
(tu)

плотної
щільної

Останнє редагування: 11 березня 2019 15:40:11 від dacko2
   
Re:  :bomb:

а як вона туди попаде, не спитали ?  :D

Мабуть знають ціну вашій думці, тому і не спитали...
   
Re:  :bomb:

а як вона туди попаде, не спитали ?  :D

коломойський. ---
туди питання, там відповіді
   
Re:  :bomb:

а як вона туди попаде, не спитали ?  :D
Завдяки тому, що з Пєтіних рукавів посипляться козирні тузи!  X(
   
Re:  :bomb:
Ali

Мабуть знають ціну вашій думці, тому і не спитали...

та мабуть  :D

П.С. краще б вона знялась на користь Гриценка,  проти Зе у неї все одно ніяких шансів
   
Re:  :bomb:

Підніміть мої каменти ..з самого початку казав ще півроку тому.Тімошенга і Мостовой - одна і та сама тема. Всі їх сварки - постанова..Як з нівідкіля виник полковник ..З небуття херак- 7-8%?? Вже замахали ..чесслово..Так шо фтопку обох..Як і Пороха і ЗЕ ,до речі..
   
Re:  :bomb:

Мабуть знають ціну вашій думці, тому і не спитали...


Хочешь опять поспорить на ящик Закарпатского коньяка?
   
Re:  :bomb:
smx

ну и гуд, свергать пороха единым фронтом  (tu)
   
Re:  :bomb:

з цієї гілки дізнався, що у Гриценка є штаби
 :gigi:

бо насправді їх роботи на місцях не видно - палатки стоять, білборди висять, але людей в комісії неіхто не шукає
   
Re:  :bomb:

штаби Гриценка і Тимошенко перейшли до плотної взаємодії

у другому турі Гриценко зобов'язався підтримати ЮВ
:weep:  :lol:
Хіба що чаєм та бацилою
   
Re:  :bomb:

Думаю во 2 тур пройдет Порошенко и Зеленский\Гриценко.
   
Re:  :bomb:

Думаю во 2 тур пройдет Порошенко и Зеленский\Гриценко.

Гриценко зайвий
як завжди
 B-)
   
Re:  :bomb:

Бачили як вчора на 1+1 катеринчук, чумак і  фірсов в якості експертів у "секретних матеріалах" видавати ?
Якось занадто разом і заодно з коломойського каналом
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

Если б Юлька снялась на пользу Грица сейчас,то 2й тур был бы гриц с клоуном. Побеждает Гриц, а Юлька премьер. И газ на шару,даже доплачивали бы манюпасу за то что юзают газ. Чем больше спалил - тем больше доплачивают всем и порошенка посадят сразу. И прямо % жиров в масле растет, эх,зажи ли б.
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

штаби Гриценка і Тимошенко перейшли до плотної взаємодії

у другому турі Гриценко зобов'язався підтримати ЮВ

Ну і звідки інфа? Гриць категорично заявляв шо ніякого спільного виступу у нього з ЮВ не буде.
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

Ну і звідки інфа? Гриць категорично заявляв шо ніякого спільного виступу у нього з ЮВ не буде.

всі мої  :bomb: мали підтвердження - спитайте у ФУПчан...

просто повірте  B-)
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ
den

катеринчук, чумак і  фірсов


топили за Грица?
це зашквар...
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

топили за Грица?
це зашквар...

вони давно у Гриценка, чи не новина...

вони вчора топили в передачі Коломойського "секретні матеріали", яка була справедлива, але зроблена в "кисельов-стайл" -  проти порошенка
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

2010

Голоса кандидат не отдаст Кандидат на пост Президента Анатолий ГРИЦЕНКО заявляет, что не поддержит ни Юлию ТИМОШЕНКО, ни Виктора ЯНУКОВИЧА. Как сообщили УНИАН в пресс-службе А.ГРИЦЕНКО, об этом он сообщил в прямом эфире программы «Шустер Live». По его словам, “мораль и ответственность” отсутствуют как у Ю.ТИМОШЕНКО, так и у В.ЯНУКОВИЧА. «Я не пойду в правительство ни одного из них, я не поддерживаю ни одного из них”, - сказал он.

Подробности читайте на УНИАН: https://www.УНIАН/politics/313250-gritsenko-obratilsya-k-svoim-izbiratelyam-s-prizyivom.html
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

2010

Голоса кандидат не отдаст Кандидат на пост Президента Анатолий ГРИЦЕНКО заявляет, что не поддержит ни Юлию ТИМОШЕНКО, ни Виктора ЯНУКОВИЧА. Как сообщили УНИАН в пресс-службе А.ГРИЦЕНКО, об этом он сообщил в прямом эфире программы «Шустер Live». По его словам, “мораль и ответственность” отсутствуют как у Ю.ТИМОШЕНКО, так и у В.ЯНУКОВИЧА. «Я не пойду в правительство ни одного из них, я не поддерживаю ни одного из них”, - сказал он.

Подробности читайте на УНИАН: https://www.УНIАН/politics/313250-gritsenko-obratilsya-k-svoim-izbiratelyam-s-prizyivom.html

мабуть, просто стало дуже треба
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

мдя... і тут ше знаходились агресивно-наївні особи, котрі пропонували Кошулинському зніматися на користь гриця???
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

штаби Гриценка і Тимошенко перейшли до плотної взаємодії

у другому турі Гриценко зобов'язався підтримати ЮВ
тогда я лучше за зеленского проголосую.. :D
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

мдя... і тут ше знаходились агресивно-наївні особи, котрі пропонували Кошулинському зніматися на користь гриця???
думаю п***а или просто вброс.
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

всі мої  :bomb: мали підтвердження - спитайте у ФУПчан...

просто повірте  B-)

Дуже хочеться щоб так було. Саме тому і не вірю.
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

Тобто, голосувати за Гриценка в першому турі нема сенсу,
все одно він програє?
Може, його прихильникам зразу за Юлю голосувать, а, ТС?
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

Вже поділили і посади,і повірили в перемогу Юлі.грищ при будь якій посаді-катастрофа.Те,що Ю.пообіцяла грищу міністра оборони-факт.А авакову-міністра внутрішніх.Вона  не була Юлею якби це не зробила.На наслідки їй плювати,що ці грищі повністю непригідні ні до нічого.
Якщо не буде Петра-я піду на виори і просто заберу бюлетень
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

Все что выдает тут Басаргин всегда подтверждается
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

Мне самопомич немного жалко
в отличии от Гриценко у них на местах есть реальные независимые ячейки
теперь получается что Садик их всех тупо подставил
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

ТС вкинул говна без пруфов. Ну так и я вкину: на самом деле это у Пети все договорено с Юлькой. Еще с зимы 2017-2018, когда рейтинги Юльки были самые высокие и она казалась президентом на 99%. Пете были даны гарантии, что все его делишки будут спущены на тормозах, если не будет кочевряжиться и фальсифицировать.  :-)o
   
Re:  :bomb:

Думаю во 2 тур пройдет Порошенко и Зеленский\Гриценко.
так і буде,  а зважаючи на те , що під час війни нам потрібен порох а не везелін,  то хто наступний президент , це вже зрозуміло .
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

ТС вкинул говна без пруфов. Ну так и я вкину: на самом деле это у Пети все договорено с Юлькой. Еще с зимы 2017-2018, когда рейтинги Юльки были самые высокие и она казалась президентом на 99%. Пете были даны гарантии, что все его делишки будут спущены на тормозах, если не будет кочевряжиться и фальсифицировать.  :-)o

Угу. Юру для того і висунули.
   
Re:  :bomb:

так і буде,  а зважаючи на те , що під час війни нам потрібен порох а не везелін,  то хто наступний президент , це вже зрозуміло .

Ну якщо порох має бути презом поки іде війна то війна не закінчиться ніколи.
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

До цирку Карабаса Валєр'євіча приєднався Самий чесний ТМ ?

Почекаємо факти?
   
Re:  :bomb:

Ну якщо порох має бути презом поки іде війна то війна не закінчиться ніколи.

Війну треба не "закінчувати на колінках" а "душити ворога".   

Сподіваюсь різниця зрозуміла?
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

педроди уже объяснили что это все хуйня? гриценко лох заднепроходний? навозный жук стиви тут должен быть полюбе
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

у другому турі Гриценко зобов'язався підтримати ЮВ



 :facepalm1:
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

Вже поділили і посади,і повірили в перемогу Юлі.грищ при будь якій посаді-катастрофа.Те,що Ю.пообіцяла грищу міністра оборони-факт.А авакову-міністра внутрішніх.Вона  не була Юлею якби це не зробила.На наслідки їй плювати,що ці грищі повністю непригідні ні до нічого.
Якщо не буде Петра-я піду на виори і просто заберу бюлетень
(tu)
якась Вона занадто впевнена майже не верещить , чи то пігулки (P) класні чи з обкому госдепу  B-) вже рознарядка прийшла.
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

у другому турі Гриценко зобов'язався підтримати ЮВ
ТС вкинул говна без пруфов

А якби були пруфи, зобов'язання ці вже не були б гівном?



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія