Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

головний iтог виборiв, iмхо

Re: головний  iтог виборiв, iмхо

:lol:
цуко, к4ласика жанру! як тіко шо, то відразу "де там наші хлопці?" Як голосувати - "зніміть свою кандидатуру!"
я нікого н закликав знімат кнадидатурти.
чо істериш?

я питаю - ВО "свобода" бажає зайнтяи нішу укр-нац-дем вектора?
чи лише Тягнибок буде з Пупсом перетирати в "Едемі" про якісь свої теми? (світ малнеький і люди все помічають ;) )
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

я нікого н закликав знімат кнадидатурти.
чо істериш?

я питаю - ВО "свобода" бажає зайнтяи нішу укр-нац-дем вектора?
чи лише Тягнибок буде з Пупсом перетирати в "Едемі" про якісь свої теми? (світ малнеький і люди все помічають ;) )

країна перетворилась в цирк, а тобі болять якісь там тьоркі?  :lol:

імхо пєтя попижиться ше кілька днів і звалить "на мальдіви" здоров*я підліковувати. Нія кого "бепепе" до виборів не стане...
ферма пєдротів поділиться на кілька шматків і почне відпрацьовувати пайку нового хазяїна.
Натомість появиться купа "нових" проектів з тими самими старими харями, у котрих Свобода й надалі буде основний ворог
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

Задача, викинути Петра і зайняти праву нишу політики. Попит буде.


- Сер! Ми оточені з усіх боків!
- Заєб#сь! Тепер ми можем наступати на всіх напрямках!
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

перший президент молодший за мене
Радіти треба. Він не знає що таке "камсамол", бо у нас тільки звідти "лідери" повилазили :facepalm1:
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

та ні, мордор отримав тактичну перемогу - руськомірного Президента...

Але, надіюсь, він не зможе нас повернути в той руській мір....
Порохоботи ви про "руськомірного президента" ще не заїбалися розповсюджувати хуцпу?
Петя - оце рузкомірний справді, бо навіть команд українською не знає коли до війська приїздить - у нього все "направо-налєво". :facepalm1:
А вже родина кацапська! Жінка-кацапка, взагалі не говорить українською, та навіть не намагалася вчити ща 5 років президента "Пеппи", сьогодні вилізла кацапка-невістка Аліханова з важливими "5 копійками", вона теж не збиралася нічого вчити, хоч й заміж вийшла за "прінца Олексія".
Тобто, критичне мислення, чи є воно у порохошобли? :S  :(
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

дурниця.
за ЗЕ голсувала збірна солянка з:
вата
наївні фантазери (за Україну)
циніки
"абиНеПетро"
"поПриколу"
зубАжілики за дешевші тарифи

це зовсім не те саме що громадянське суспiльство

Угу, за Зеленського проголосували 75% негромадянського суспільства. Ви кого дибілами взагалі називаєте?
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

головний результат виборів ще раз підтвердив давню українську приказку - " брехнею весь світ обійдеш та назад не вернешся".
По факту стара система отримала торпеду в борт і зараз йде на дно. Наше завдання - не потонути разом з нею...
Може так статися, що  ми не встигнемо схеменутися, як перетворимося на Білорусь
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо
MAG

сначаа подождем когда зе посадит крадиив

а то окажется что он сам крадий

Щаз!  B-)
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо
IgS

це супер.
але нагадую,шо Польша не гумова.
IMHO

Ото ж то! Але фупчікам можу допомогти порадами щодо легалізації: куди, що, як саме.
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

громадянське суспільство здатне ВИСУНУТИ потужних кандидатів. кількох.
і ворога з медіа-простору та держпосад вичавити.

а не вирішити, хто найменше зло.  з підсунутих.

"ой, какіє ми крутиє!" 
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

стара система отримала торпеду в борт і зараз йде на дно
:-B
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

це все проходили в 2010 з Ющем
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

стара система отримала торпеду в борт і зараз йде на дно
да, зараз головне щоб у вир країну не затягнуло, попутно.
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

Головний підсумок виборів - безмозклі ховрашки вчинили акт масового самогубства.
Залишилась одна надія - на держдеп. Боже, благослови Америку!
Амінь!

Ну хто б міг подумати...

Що на форумі були адекватні дописувачі.
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

Я достойно приму победу Зеленского.
-Я буду смотреть как все летит по п#зде и саркастически улыбаться, как может улыбаться человек в падающем самолёте.
-Я буду смотреть как те, кому хотелось новых лиц в политике - увидят старые "регионаловские" рожи, которые дерибанили их еще при Яныке.
-Я спокойно приму падение гривны, заморозку депозитов, очереди в банках.
-Я буду спокоен, когда страны одна за другой начнут отменять безвиз.
-Я пожму руку каждому, кто сейчас работает в Польше, но вынужден будет вернуться в Украину. Привет, мы скучали.
-Я одобрительно похлопаю по плечу любого, кого не устраивает цена на капусту по 28 грн, когда цена на нее станет 60 грн. Ну вы же знали...что будет ещё труднее.
-Я обречённо улыбнусь каждому, кому отменят субсидию, потому что на нее не станет денег в бюджете Украины.
-НО Я, СЦУКА, буду упиваться вашими воплями в стиле "Кто ж знал, что так все повернется!". Я БУДУ ИХ ЗАПИСЫВАТЬ НА ТЕЛЕФОН И ВЫГЛАДЫВАТЬ ВО ВСЕ Х@РОВЫ СОЦСЕТИ, ЧТОБЫ ВСЕ, СЛЫШИТЕ ВСЕ...ВАГИ РОДНЫЕ,СОСЕДИ,ДРУЗЬЯ... ВИДЕЛИ ИЗ ЗА КАКОГО ДОЛБО@БА МЫ ВСЕ ОКАЗАЛИСЬ ГЛУБЖЕ, Ж@ПА МИРА
-Потому что настанет мое время вам сказать!
Я ЗНАЛ!!!
Я ВАМ ГОВОРИЛ!!!
МЫ ВАМ ПОЛОВИНОЙ СТРАНЫ ОРАЛИ:
ЩО ВИ ТВОРИТЕ, КИНОМАНИ Х@РОВЫ!!!!
МЫ ВАМ 100, НЕТ 1000 РАЗ ОРАЛИ
-Про отток инвестиционного капитала, про сворачивание производства, про стремительный рост цен,про безработицу.
-Про дефолт, про падение гривны, про сухопутный коридор в Крым, который нужен хуйло, шокапец.
-Про реальное возобновление активных военных действий,
-Про потерю международной поддержки.
-Про отмену санкций России.
-Про все то, о чем вы не хотели слушать и писали мне в комментах:
ВСЕ БУДЕТ ХА-РА-ШО!(Бл@д@ Вы глухие)
-Ни хрена хорошо не будет, говорю я вам сейчас. Ни вам стыдно, ни нам хорошо!
Отака КАРТИНА МАСЛОМ!!!!
А САМОЕ УЖАСНОЕ ЧТО ВЫ РАЗУЧИТЕСЬ СТОЯТЬ НА КОЛЕНЯХ НА ПОХОРОНАХ ПОГИБШЕГО ЗЕМЛЯКА-КИБОРГА, БО ПОРОХОН БУДЕТ ТАК МНОГО, ЩО У ВАС НА КОЛЕНЯХ БУДУТ ПРОЛЕЖНИ!!!!!
И Я ТОЧНО ЗНАЮ, ЩО ПРИДУ НА ПОХОРОНЫ МОЕГО ДРУГА и ВАШЕГО СЫНА или ДОЧЕРИ, НО В ДОМ НЕ ВОЙДУ, ПОТОМУ, ЧТО ЗНАЮ В ЛИЦО КТО ЕЩЁ УБИЛ ИХ,......КРОМЕ ВРАГА!!!!!
(Янина Сосновская и Doktorof Gulag) ©

   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

Ща тебе, в слід за Мухою, в бан за "Кацапське іпсо з метою дискредитації вищого військового командування"
На рік!
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

Down він і є даун...
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

Колись народ майя теж самоубився
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

Down він і є даун...
Згоден. Єдина проблема що ви, імбецили, цього дауна президентом обрали.  :gigi:
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо


Я достойно приму победу Зеленского.
-Я буду смотреть как все летит по п#зде и саркастически улыбаться, как может улыбаться человек в падающем самолёте.
-Я буду смотреть как те, кому хотелось новых лиц в политике - увидят старые "регионаловские" рожи, которые дерибанили их еще при Яныке.
-Я спокойно приму падение гривны, заморозку депозитов, очереди в банках.
-Я буду спокоен, когда страны одна за другой начнут отменять безвиз.
-Я пожму руку каждому, кто сейчас работает в Польше, но вынужден будет вернуться в Украину. Привет, мы скучали.
-Я одобрительно похлопаю по плечу любого, кого не устраивает цена на капусту по 28 грн, когда цена на нее станет 60 грн. Ну вы же знали...что будет ещё труднее.
-Я обречённо улыбнусь каждому, кому отменят субсидию, потому что на нее не станет денег в бюджете Украины.
-НО Я, СЦУКА, буду упиваться вашими воплями в стиле "Кто ж знал, что так все повернется!". Я БУДУ ИХ ЗАПИСЫВАТЬ НА ТЕЛЕФОН И ВЫГЛАДЫВАТЬ ВО ВСЕ Х@РОВЫ СОЦСЕТИ, ЧТОБЫ ВСЕ, СЛЫШИТЕ ВСЕ...ВАГИ РОДНЫЕ,СОСЕДИ,ДРУЗЬЯ... ВИДЕЛИ ИЗ ЗА КАКОГО ДОЛБО@БА МЫ ВСЕ ОКАЗАЛИСЬ ГЛУБЖЕ, Ж@ПА МИРА
-Потому что настанет мое время вам сказать!
Я ЗНАЛ!!!
Я ВАМ ГОВОРИЛ!!!
МЫ ВАМ ПОЛОВИНОЙ СТРАНЫ ОРАЛИ:
ЩО ВИ ТВОРИТЕ, КИНОМАНИ Х@РОВЫ!!!!
МЫ ВАМ 100, НЕТ 1000 РАЗ ОРАЛИ
-Про отток инвестиционного капитала, про сворачивание производства, про стремительный рост цен,про безработицу.
-Про дефолт, про падение гривны, про сухопутный коридор в Крым, который нужен хуйло, шокапец.
-Про реальное возобновление активных военных действий,
-Про потерю международной поддержки.
-Про отмену санкций России.
-Про все то, о чем вы не хотели слушать и писали мне в комментах:
ВСЕ БУДЕТ ХА-РА-ШО!(Бл@д@ Вы глухие)
-Ни хрена хорошо не будет, говорю я вам сейчас. Ни вам стыдно, ни нам хорошо!
Отака КАРТИНА МАСЛОМ!!!!
А САМОЕ УЖАСНОЕ ЧТО ВЫ РАЗУЧИТЕСЬ СТОЯТЬ НА КОЛЕНЯХ НА ПОХОРОНАХ ПОГИБШЕГО ЗЕМЛЯКА-КИБОРГА, БО ПОРОХОН БУДЕТ ТАК МНОГО, ЩО У ВАС НА КОЛЕНЯХ БУДУТ ПРОЛЕЖНИ!!!!!
И Я ТОЧНО ЗНАЮ, ЩО ПРИДУ НА ПОХОРОНЫ МОЕГО ДРУГА и ВАШЕГО СЫНА или ДОЧЕРИ, НО В ДОМ НЕ ВОЙДУ, ПОТОМУ, ЧТО ЗНАЮ В ЛИЦО КТО ЕЩЁ УБИЛ ИХ,......КРОМЕ ВРАГА!!!!!
(Янина Сосновская и Doktorof Gulag) ©

ПРОРОЦТВО
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

знову паскудні педдроти звинувачують українську владу у війні. Тільки вийде скотина з бану і починає. Через то і істерять за модерацію, бо ФУП потрібен лише для нагнітання істерії і паніки під час воєнного стану.
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

ПРОРОЦТВО
розкажи ТП пророцтво, як би було, шоб обрали гидотного Кнура?
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

ПРОРОЦТВО

Про дефолт   - Є ДЕФОЛТ?  :punish: ,
- про падение гривны - Є падение гривны?  :punish:
-Про потерю международной поддержки - Є потеря международной поддержки?  :punish: .
-Про отмену санкций России - отмена санкций России ?  :punish:

йухове  ПРОРОЦТВО!  :fool: 
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

Згоден. Єдина проблема що ви, імбецили, цього дауна президентом обрали.  :gigi:
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

А САМОЕ УЖАСНОЕ ЧТО ВЫ РАЗУЧИТЕСЬ СТОЯТЬ НА КОЛЕНЯХ НА ПОХОРОНАХ ПОГИБШЕГО ЗЕМЛЯКА-КИБОРГА, БО ПОРОХОН БУДЕТ ТАК МНОГО, ЩО У ВАС НА КОЛЕНЯХ БУДУТ ПРОЛЕЖНИ!!!!!
ніколи б не писав цього, бо це неправильно, але педдротівська сволота змушує: є похорони і у ворога, ви гниди тільки здатні сіяти зневіру і паніку.
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

ТС іноземець ?  Адміни, достатньо бавитись з червоними відтінками, додайте прапорець звідки пише дописувач. Час переходити на міжнародний рівень.
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

  Нічого не можливо було зробити...

Кількість даунів в країні така, що це ВСЕ було невідворотньо.  Па пріколу, шашлики, дагаваріца пасірідінє...

Мені по сьогодні соромно за 2019 рік

Тепер масовий даун втік за кордон і ТАМ вимагає новий паспорт.

Буде великим благом для нації, коли цей СКОТ НІКОЛИ НЕ ПОВЕРНЕТЬСЯ

АМІНЬ
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

даун втік за кордон
   
Re: головний  iтог виборiв, iмхо

  автор гілки виявився дауном в квадраті
але це вже не має значення
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія