Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Raspberry Pi

Re: Raspberry Pi

rasberry pi  2 из-за отсутствия лицензирования кодеков с жуткими тормозами проигрывал видео на любом линухе... Поэтому идея создать медицентр провалилась.
Штука интересная, например попробовать сделать систему типа "умный дом" потому как к ней всевозможных датчиков на алиэкспрес хоть жопом жуй за пару баксов, но для этого надо быть хоть немного программером, а я не из таких.
Поэтому выбрал другой девайс для простых смертных

Показати зображення...
Потребление 2 Вт, Windows 10, показывает фильмы Full HD
Я доволен
маячня, у мене фул ХД працює на першій а нова взагалі ще краше . XBMC просто як рідний на ньому
непогано якщо треба смартТВ а його нема
   
Re: Raspery Pi

Буде в якості музичного сервера. Накатив Pi Musicbox. Все працює з коробки. Чудово )

Ты звук с родного аналогового выхода снимаешь или внешний аудио адаптер используешь?
   
Re: Raspery Pi

Ты звук с родного аналогового выхода снимаешь или внешний аудио адаптер используешь?

Поки з рідного, а там видно буде. Бо ще тре колонки докупити. В простих навушниках за 300 грв. звук вроді нормуль. Проте там тре в налаштуваннях відключити пониження якості при відтворенні.
   
Re: Raspberry Pi

Минулого року один із моїх студентів для наукової ярмарки зробив робота на основі rasberry pi для пожежників, який може рухатися по пересічній поверхні і сам обминати перешкоди.

Привіт. Така сама задача стоїть зараз для армії. Можно познайомитися ближче?
   
Re: Raspberry Pi

Phoenix_999 там мабуть проц все ж заслабий для фулл хд... про кодеки хз...

Intel Atom 1.3 Ghz (1,8 турбо режим) - 4 ядра.
Є декотрі трабли з охолодженням. Тому поки що тягне full hd і на штатних 1.3 Ghz. Не розганяв.
   
Re: Raspberry Pi

Привіт. Така сама задача стоїть зараз для армії. Можно познайомитися ближче?

Я там ні до чого, я просто як вчитель повинен був підтвердити проекти моїх учнів. Плюс не забувай, що це був проект учня середньої школи для наукової ярмарки, не думаю, що то підійде для армії.
   
Re: Raspberry Pi

Phoenix_999 я про малину писав, що нмд там проблема не в кодеках  )
   
Re: Raspberry Pi

маячня, у мене фул ХД працює на першій а нова взагалі ще краше . XBMC просто як рідний на ньому
непогано якщо треба смартТВ а його нема

1. маячня чи ні... але фільми онлайн дивитися неможливо.
2. Фільми Full HD показує тільки в одному програвачу в якому підтримка кодеків  на софтовому рівні, та якість не та - на око помітна. Наприклад в відеочіпах intel ці кодеки вмонтовані на хардверному рівні.
3. XBMC ставив, та якось не дуже вийшло з нею попрацювати. Бо хотілось ще мати під рукою десктопну систему с термінал-клієнтом і т.і А там не знайшов.
   
Re: Raspberry Pi

Phoenix_999 я про малину писав, що нмд там проблема не в кодеках  )

Возможно... Я долго не разбирался. Неделю поигрался и понял что девайс как для меня не подходит. Для разработчиков самое то. Видимо моя ошибка была что хотел выжать с устройства то, для чего оно не предназначено. Но сама концепция мне очень понравилась. Третья версия вообще шикарна.
   
Re: Raspberry Pi

...
Минулого року один із моїх студентів для наукової ярмарки зробив робота на основі rasberry pi для пожежників, який може рухатися по пересічній поверхні і сам обминати перешкоди.
...

Та что в Мыстецьком Арсенале проходила?
   
Re: Raspberry Pi

1. маячня чи ні... але фільми онлайн дивитися неможливо.
2. Фільми Full HD показує тільки в одному програвачу в якому підтримка кодеків  на софтовому рівні, та якість не та - на око помітна. Наприклад в відеочіпах intel ці кодеки вмонтовані на хардверному рівні.
3. XBMC ставив, та якось не дуже вийшло з нею попрацювати. Бо хотілось ще мати під рукою десктопну систему с термінал-клієнтом і т.і А там не знайшов.

 ;o
Kodi (нова назва ХВМС) - це програма медіа центр, яка ставиться на звичайну операційну систему.
Ти можеш поставити простий лінукс, наприклад Убунту, а вже звідти запускати Kodi.
Ті, дистрибутиви, які заточені під медіацентри (OpenELEC, наприклад), просто автоматично запускають Kodi при старті, але і там при потребі можна перейти в термінал.
   
Re: Raspberry Pi

Та что в Мыстецьком Арсенале проходила?

Ні, в MIT в Бостоні.
   
Re: Raspberry Pi

Phoenix_999 там мабуть проц все ж заслабий для фулл хд... про кодеки хз...

В малине декодирование организовано аппаратно, но нужно докупить ключ для активации.
Стоит около $2.
   
Re: Raspberry Pi

Ні, в MIT в Бостоні.

Ясно.
Просто аналогичные проекты у нас тогда видел.
   
Re: Raspery Pi

Поки з рідного, а там видно буде. Бо ще тре колонки докупити. В простих навушниках за 300 грв. звук вроді нормуль. Проте там тре в налаштуваннях відключити пониження якості при відтворенні.

А с индикацией что-то думал, типа вывод названия трека/станции?
   
Re: Raspberry Pi

Ясно.
Просто аналогичные проекты у нас тогда видел.

Це досить популярна тема. Студенти люблять таке робити, особливо, ті хто має потяг до конструювання і програмування.
А ідеї вони беруть з інтернету, тому і схожі проекти всюди.
   
Re: Raspberry Pi

Це досить популярна тема. Студенти люблять таке робити, особливо, ті хто має потяг до конструювання і програмування.
А ідеї вони беруть з інтернету, тому і схожі проекти всюди.

За студентов не скажу, наши робототехнико в основном на Ардуино сидят.
Но я сам видимо в молодости не наигрался...
   
Re: Raspery Pi

А с индикацией что-то думал, типа вывод названия трека/станции?

нє... воно буде собі на шафі стояти тихенько, хоч дисплей присобачить можна
все і так буде видно в вебклієнті показути буде
   
Re: Raspery Pi

нє... воно буде собі на шафі стояти тихенько, хоч дисплей присобачить можна
все і так буде видно в вебклієнті показути буде

Я в свое время дисплей приделал и настроил, чтобы полноценное интернет-радио сделать.
Но до кнопок и/или ручек так и не добрался...
   
Re: Raspery Pi

нє... воно буде собі на шафі стояти тихенько, хоч дисплей присобачить можна
все і так буде видно в вебклієнті показути буде

Керувати ним ти будеш із комп'ютера, телефона, чи буде пульт дистанційного керування?
   
Re: Raspery Pi

Керувати ним ти будеш із комп'ютера, телефона, чи буде пульт дистанційного керування?

з телефону
   
Re: Raspery Pi

з телефону

Прикольно. А колонки будуть стаціонарні в кімнаті?
   
Re: Raspery Pi

Прикольно. А колонки будуть стаціонарні в кімнаті?

Ага. Стаціонарні колонки+можливість слухати з телефону закачану музику на навушники приміром
   
Re: Raspberry Pi

Для армії треба робити на FPGA, набагато надійніше. Є кілька відносно дешевих пристроїв на Спартанах: XuLA-200

Привіт. Така сама задача стоїть зараз для армії. Можно познайомитися ближче?
   
Re: Raspberry Pi

Да, я почитал уже. Компом назвать сложно, но штуковина неплохая.
 

то i е комп. зi своею ОС або моно Лiнукс поставить. звiсно вiн не замiнить повноцiйний комп, але як додатковий, за 30-70 бакiв, який завжди можна всунути в кишеню та пiдключiтись будь де де е монiтор то не так вже й погано. для интернету та кiно/фото/музика - за очi. звiсно якшо то потрiбно.   
   
Re: Raspberry Pi

Для музики купи зверху на rpi hifiberry. І матимеш true hifi за 90 баксів.
   
Re: Raspberry Pi

Для музики купи зверху на rpi hifiberry. І матимеш true hifi за 90 баксів.

дорого  :(
   
Re: Raspberry Pi

;o
Kodi (нова назва ХВМС) - це програма медіа центр, яка ставиться на звичайну операційну систему.
Ти можеш поставити простий лінукс, наприклад Убунту, а вже звідти запускати Kodi.
Ті, дистрибутиви, які заточені під медіацентри (OpenELEC, наприклад), просто автоматично запускають Kodi при старті, але і там при потребі можна перейти в термінал.

В мене Kodi на Pi2 працює везвідмовно, ганяє гігабайтні файли без запинки, і ще не було такого кодека щоб воно не розуміло. Єдине, треба ізернетівський кабель, бо вайфай на ньому кіно не потягне. Пишу виключно з свого досвіду.
   
Re: Raspberry Pi

В мене Kodi на Pi2 працює везвідмовно, ганяє гігабайтні файли без запинки, і ще не було такого кодека щоб воно не розуміло. Єдине, треба ізернетівський кабель, бо вайфай на ньому кіно не потягне. Пишу виключно з свого досвіду.

Кино не тянет ваша железка , а не kodi
Вообще странное это изделие Kodi:
Штатных средств поднятия сети нет, типа это проблемы системы или стороннего плагина
Официальную рекомендацию по секасу при поднятии Wi-FI с интеловской приблудой в консоли без слез умиления читать нельзя, но народ тащится ))
Таким образом, Коdi желательно загружать поверх полноценного линуха  во избежание нервных  расстройств, с бонусом запуска браузера или скайпа вместо Kodi ))
Ладно, двигаемся дальше.
Система плагинов в Kodi -  плагин  IPTV сервиса от стороннего разраба с российскими корнями.
Вы можете работать только с одним плейлистом, создать свой плейлист из нескольких источников и не прокручивать сотни ненужного - енто области фантастики пока.
Например, у нас щеголяют 800 каналами на приставках с Kodi, а бы тока брали железку )))
Если вы нарвались на неработающий канал , то кнопка отмены аккуратно  прикрыта системным сообщением о открытии канала в стандартной поставке темы.))
Красота и желание быть похожим на цифровой ящик придавила здравый смысл напрочь.
Для радио: связка streamtuner2 + audacious + streamripper в linux уделывает по функционалу на раз Kodi.
Для видео: штатный vlc  в дистрах linux быстрее "думает" и все может.
Kodi - типа, "все в одном" медиацентр, но на самом деле это платформа для плагинов )


Останнє редагування: 21 серпня 2016 06:16:20 від elipse
   
Re: Raspberry Pi

Всі ці подєлки існують тому, що виробники телевізорів поки що соромляться інтегрувати всередину телевізора нормальний комп.
   
Re: Raspberry Pi

Кино не тянет ваша железка , а не kodi
Вообще странное это изделие Kodi:
Штатных средств поднятия сети нет, типа это проблемы системы или стороннего плагина
Официальную рекомендацию по секасу при поднятии Wi-FI с интеловской приблудой в консоли без слез умиления читать нельзя, но народ тащится ))
Таким образом, Коdi желательно загружать поверх полноценного линуха  во избежание нервных  расстройств, с бонусом запуска браузера или скайпа вместо Kodi ))
Ладно, двигаемся дальше.
Система плагинов в Kodi -  плагин  IPTV сервиса от стороннего разраба с российскими корнями.
Вы можете работать только с одним плейлистом, создать свой плейлист из нескольких источников и не прокручивать сотни ненужного - енто области фантастики пока.
Например, у нас щеголяют 800 каналами на приставках с Kodi, а бы тока брали железку )))
Если вы нарвались на неработающий канал , то кнопка отмены аккуратно  прикрыта системным сообщением о открытии канала в стандартной поставке темы.))
Красота и желание быть похожим на цифровой ящик придавила здравый смысл напрочь.
Для радио: связка streamtuner2 + audacious + streamripper в linux уделывает по функционалу на раз Kodi.
Для видео: штатный vlc  в дистрах linux быстрее "думает" и все может.
Kodi - типа, "все в одном" медиацентр, но на самом деле это платформа для плагинов )

Я використовую коді виключно для того, щоб грати файли з мережі на телевізорі, працює шикарно, out of the box. Кінець історії. Якщо тобі щось не подобається, йди і поправ. Чи ти думаєш коді хтось за гроші зробив, і ти купив і вони тобі винні? (could never understand this kind od attitude...)
   
Re: Raspberry Pi

Для фільмів і музики є OpenElec, який запускає оптимізований білд Kodi.
Збірки OpenElec є під різні платформи, є оптимізований під RPi2/3
Є два кодеки, які нетйдуть у комплекті з Rpi - VC1 та mpeg2, їх можна докупити на сайті малини, один за долар, інший за два.
Для управління рекомендую Yatse.

Плагіни під коді писпти елементарно.
Тут хтось писав, що iptv не можна вибрати канали, то це бздури, який плейліст поставиш, такий і буде.
   
Re: Raspberry Pi

На Raspberry Pi 3 запустили Android TV на Android 6.0 Marshmallow.
https://lifehacker.ru/2016/06/07/android-tv-raspberry-pi-3/
   
Re: Raspberry Pi

На Raspberry Pi 3 запустили Android TV на Android 6.0 Marshmallow.
https://lifehacker.ru/2016/06/07/android-tv-raspberry-pi-3/
А смисл? Витрачати ресурси на прокладку?
   
Re: Raspberry Pi

А смисл? Витрачати ресурси на прокладку?
А смисл в тому що старий ТВ (без смарту) чудєсним образом отримує нове життя за невеликі гроші. Тим більш Google офіційно включило  Raspberry Pi 3 в список підтримуємих.

Останнє редагування: 21 серпня 2016 08:21:48 від Ruza
   
Re: Raspberry Pi

Ну, з OpenElec все те ж саме, і швидше.
   
Re: Raspberry Pi

Ну, з OpenElec все те ж саме, і швидше.
Швидше чим що?
   
Re: Raspberry Pi




Ото народ збоченсьтвує )
   
Re: Raspberry Pi

Rpi для цього - занадто, хіба Rpi Zero, за 5 доларів.
   
Re: Raspberry Pi

Ардуино  B-) интереснее
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія