Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

14 жовтня Марш УПА

Re: 14 жовтня Марш УПА
Via

МОЛИТВА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

УКРАЇНО, Мати Героїв, зійди до серця мого, прилинь бурею вітру кавказького, шумом карпатських ручаїв, боїв славного Завойовника Батька Хмеля, тріумфом і гуком гармат Революції, радісним гомоном Софійських Дзвонів. Нехай в Тобі відроджуся, славою Твоєю опромінюся, бо Ти все життя моє, бо Ти все моє щастя. Задзвони мені брязкотом кайдан, скрипом шибениць в понурі ранки, принеси мені зойки катованих в льохах і тюрмах, і на засланні, щоб віра моя була гранітом, щоб росло завзяття, міць, щоб сміло я йшов у бій так, як ішли Герої за Тебе, за Твою славу, за Твої Святі Ідеї; щоб помстити ганьбу неволі, потоптану честь, глум катів Твоїх, невинну кров помордованих під Базаром, Крутами, в Кінгірі і Воркуті, геройську смерть героїв Української Нації, Української Національної Революції – полковника Євгена Коновальця, Басарабової, Головінського, Шухевича, Бандери та славну смерть Данилишина і Біласа, і тисяч інших незнаних нам, що їх кості порозкидані або тайком загребані. Спали вогнем життєтворчим всю кволість у серці моєму. Страху нехай не знаю я, не знаю, що таке вагання. Скріпи мій дух, загартуй волю, в серці замешкай моєму! У тюрмах і тяжких хвилинах підпільного життя рости мене до ясних чинів. В чинах тих хай знайду я смерть солодку, смерть в муках за Тебе. І розплинуся в Тобі я, і вічно житиму в Тобі, ВІДВІЧНА УКРАЇНО, МОГУТНЯ і СОБОРНА!
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Рівноапостольний Петро зробив велику справу для України-вернув Україні її церкву.Чи буде Свобода підтримувати його словом і ділом на Президенських?Так би ви отримали схвалення від народу і пройшли в Парламент
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Рівноапостольний Петро зробив велику справу для України-вернув Україні її церкву.Чи буде Свобода підтримувати його словом і ділом на Президенських?Так би ви отримали схвалення від народу і пройшли в Парламент
Самого не нудить?.. :facepalm1:
І Україні повернув її церкву Варфоломій Константинопільськи й.)
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Рівноапостольний Петро зробив велику справу для України-вернув Україні її церкву.Чи буде Свобода підтримувати його словом і ділом на Президенських?Так би ви отримали схвалення від народу і пройшли в Парламент

О святый Петре, Великий Презеденте, самовидче и сотаинниче Божий, всемощною десницею Учителя твоего из вод волнующихся приятый и от конечнаго потопления свободивыйся! Не забуди и нас убогих (имена), в тине греховней погрязших и волнами житейскаго моря обуреваемых: подаждь нам твою руку крепкую, помози нам и удержи нас от потопления во страстех, похотех, лжах и клеветах, не отвержи вопля нашего и стенания к тебе, но заступи нас пред Христом, твоим Учителем, да непрестанно славим Его милосердие к нам, со Отцем и Святым Духом, во веки веков. Аминь.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Вія сьогодні буду з сином. Прапороносцем Волинської сотні.))) а завтра Вовчак Волинська Січ. Запрошую))))
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

 (tu)  Слава Україні!
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

   
Re: 14 жовтня Марш УПА
Via

Вія сьогодні буду з сином. Прапороносцем Волинської сотні.))) а завтра Вовчак Волинська Січ. Запрошую))))
Побачимося!
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

А у кацапів пердаки підгорають, від Марша... :gigi:
Марш потрібний, бо в Україні ніфіга не робиться, на патріотичному рівні, навіть під час війни.
Тому Марш потрібний, а всі ті хто проти цього, або кацапи, або зрадники - підхуйловці...

Так что, Манафорт таки спiздел про финансирование Свободы? Чем там расследование закончилось?
   
Re: 14 жовтня Марш УПА
Via

Так что, Манафорт таки спiздел про финансирование Свободы? Чем там расследование закончилось?
Та нічим, як і решта фейків.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

«Повернемо Україну українцям!»

Досить провокативний заклик. А в кого вона зараз?
   
Re: 14 жовтня Марш УПА
Via

«Повернемо Україну українцям!»
Досить провокативний заклик. А в кого вона зараз?
В окупантів.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

«Повернемо Україну українцям!»
Досить провокативний заклик.
так, заклик більш ніж дивний. враховуючи, що в праворадикальних рухах багато етнічних неукраїнців.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

В окупантів.
а окупанти - неукраїнці?
   
Re: 14 жовтня Марш УПА
Via

а окупанти - неукраїнці?
Які ж ви здогадливі :)
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

В окупантів.

Конкретні призвіща назвіть .
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Вія, закінчуйте лити свою марксистську воду "зємля -крєстьянам, фабрєкі - рабочім". Набридло.

Сьогодні Покрови а не 1травня.

Ви в церкві вже були сьогодні?
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Які ж ви здогадливі :)
ну, серед сепарів багато етнічних українців є. a в московитів проти України багато етнічних українців. достатньо подивитися на прізвища тих хто маріуполь обстрілював. але ж і Україна не в них, щоб її повертати.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА
Via

Вія, закінчуйте лити свою марксистську воду "зємля -крєстьянам, фабрєкі - рабочім". Набридло.

Сьогодні Покрови а не 1травня.

Ви в церкві вже були сьогодні?
Ваших марксістів ще й у проекті не було, коли земля і влада належала українцям. Так було і так буде.
Щодо церкви - я язичниця, якщо раптом не знаєте.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА
Via

ну, серед сепарів багато етнічних українців є. a в московитів проти України багато етнічних українців. достатньо подивитися на прізвища тих хто маріуполь обстрілював. але ж і Україна не в них, щоб її повертати.
Не варто прикидатися дурником, вам не личить.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Не варто прикидатися дурником, вам не личить.

Це ви не прикидайтеся революціонеркою, в церкві вже були, совість нації?
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Не варто прикидатися дурником, вам не личить.
та це навпаки, якісь незрозумілий лозунг. яким українцям повертати Україну? я так розумію це конкретні прізвища, тому що зараз Україна і так в українців.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

взагалі то не земля в цілому ні окремі її частини людям чи спільнотам не належать
люди землею користуються
взяли її в спів-оренду так би мовити на час існування виду 
   
Re: 14 жовтня Марш УПА
Via

та це навпаки, якісь незрозумілий лозунг. яким українцям повертати Україну? я так розумію це конкретні прізвища, тому що зараз Україна і так в українців.
Зараз влада в Україні у не-українців. Про це знають навіть немовлята.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА
Via

Це ви не прикидайтеся революціонеркою, в церкві вже були, совість нації?
Дякую за такий потужний комплімент. В церквах не буваю.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Зараз влада в Україні у не-українців. Про це знають навіть немовлята.

то давайте висунемо достойних українців на виборах президента і оберемо президента українця
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Зараз влада в Україні у не-українців. Про це знають навіть немовлята.
а, ви про владу. бо думаю, що за х? паями земельними володіють українці в більшості, нерухомістю теж.
ну якщо про владу: в двох селах, до яких я маю стосунок голови сільрад українці. мер нашого міста українець з села, більше того - з вашої партії Свобода. голова облради - українець. чи є ще україністіші українці, яким треба "повернути Україну", а ці не того сорту?
   
Re: 14 жовтня Марш УПА
Via

то давайте висунемо достойних українців на виборах президента і оберемо президента українця
Давайте.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА
Via

а, ви про владу. бо думаю, що за х? паями земельними володіють українці в більшості, нерухомістю теж.
ну якщо про владу: в двох селах, до яких я маю стосунок голови сільрад українці. мер нашого міста українець з села, більше того - з вашої партії Свобода. голова облради - українець. чи є ще україністіші українці, яким треба "повернути Україну", а ці не того сорту?
Це крапля в морі, дві області і тридцять сіл погоди не роблять. Так має бути всюди.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Давайте.

давай

я пропоную Вакарчука або Терещенка
готовий на Садового чи в крайньому випадку Гриценка
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Зараз влада в Україні у не-українців. Про це знають навіть немовлята.
а в кого? ну для тих немовлят, хто не в курсі..
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Це крапля в морі, дві області і тридцять сіл погоди не роблять. Так має бути всюди.
це від виборців залежить. чи ви силою хочете, тих що саме вам треба, нав"язати жителям інших міст?
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

давай

я пропоную Вакарчука або Терещенка
готовий на Садового чи в крайньому випадку Гриценка
вакарчук, гриценко...  :laugh:
   
Re: 14 жовтня Марш УПА
Via

давай

я пропоную Вакарчука або Терещенка
готовий на Садового чи в крайньому випадку Гриценка
Неа. Я пропоную Тягнибока, Кошулинського, Білецького чи в крайньому випадку Фаріон.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Неа. Я пропоную Тягнибока, Кошулинського, Білецького чи в крайньому випадку Фаріон.

ну ок
а далі нехай виборці скажуть слово
   
Re: 14 жовтня Марш УПА
Via

це від виборців залежить. чи ви силою хочете, тих що саме вам треба, нав"язати жителям інших міст?
Від виборців це залежить дуже невеликою мірою, на жаль. Демократія в Україні перетворилася на карикатуру. Тому шукаємо інші шляхи, і марші пробували, і революції, і навіть війни. А воно все так неспішно. Але як вже є.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Неа. Я пропоную Тягнибока, Кошулинського, Білецького чи в крайньому випадку Фаріон.
ну сьогодня хоч оголосять прізвище єдиного кандидата від ультраправих? вже вибори на носі, а в правих ще кінь не валявся.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА
Via

ну ок
а далі нехай виборці скажуть слово
Не скажуть, залишиться Петя. Підкуп виборців і адмінресурс досі є потужними інструментами. Я вперше за 20 років на вибори не піду.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА
Via

ну сьогодня хоч оголосять прізвище єдиного кандидата від ультраправих? вже вибори на носі, а в правих ще кінь не валявся.
Не знаю, побачимо.
   
Re: 14 жовтня Марш УПА

Не скажуть, залишиться Петя. Підкуп виборців і адмінресурс досі є потужними інструментами. Я вперше за 20 років на вибори не піду.
так висувайте альтернативу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія