Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Анекдот про куплені сертифікати

Re: Анекдот про куплені сертифікати

Цікаво, як побороли ковід в Індії? Там тільки 900 нових випадків і 0 смертей  :-)o
   
Re: Анекдот про куплені сертифікати

А где данные, что переболевшие защищены от повторного заражения? Болеют аж бегом. А если еще обратить внимание на то, что переболевшие еще долго отхаркивают последствия и восстанавливаются очень долго, то им бы и привиться в первую очередь.

Найгірше,що зараз масово починають хворіти і ті,хто попередні хвилі не хворів
   
Re: Анекдот про куплені сертифікати

Можешь назвать эти вещества, на которые у тебя врождённый шок?

Нікель, кобальт та кілька інших металів і сполук
   
Правопорушення провокує неповага до законів.

Можеш вважати, що закони несправедливі, але це не привід їх порушувати (хіба що ти живеш в якійсь автократії або тиранії, але там швиденько порушників приводять до тями), а привід їх змінити  демократичним шляхом.

Так, євреї у гітлерівській Німеччині дуже хотіли виконувати закони або змінити їх демократичним шляхом.
   
Re: Анекдот про куплені сертифікати

Правопорушення провокує неповага до законів.

Можеш вважати, що закони несправедливі, але це не привід їх порушувати (хіба що ти живеш в якійсь автократії або тиранії, але там швиденько порушників приводять до тями), а привід їх змінити  демократичним шляхом.
Я їх не порушую. Не приписуй мені того що тобі може ввижається. Закон забороняє примус людини до вакцинації. Тим більше цинічно вимагаючи при цьому згоду відповідати за можливі негативні наслідки. Я про підзаконні акти, які хтось необдумано прийняв вимагаючи вакцинації перехворівших. І оскільки ти активно відстоюєш необхідність їх дотримання то цікава твоя думка, що зміниться в степені набуття колективного імунітету коли перехворівшого з достатньою кількістю антитіл прирівняють до вакцинованого?

Останнє редагування: 17 жовтня 2021 23:00:30 від Cталкер
   
Re: Анекдот про куплені сертифікати
Via

Цікаво, як побороли ковід в Індії? Там тільки 900 нових випадків і 0 смертей  :-)o
Води з річки Ганг попили.
   
Re: Анекдот про куплені сертифікати

Найгірше,що зараз масово починають хворіти і ті,хто попередні хвилі не хворів
Вакциновані також достатньо хворіють. Коли їх 5% з 15% вакцинованих то це не так мало як декому здається. От перехворівших в тих відсотках практично немає.
   
Re: Анекдот про куплені сертифікати

Цікаво, як побороли ковід в Індії? Там тільки 900 нових випадків і 0 смертей  :-)o
14280/165
примерно как у нас. так что можно сказать реально побороли
   
Re: Анекдот про куплені сертифікати

Анекдот із життя - знаю одну таку особисто, з заглушками

Пс. Зараз хворіє ковідом

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія