Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ChatGPT хтось юзав? :)

Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Это просто логика. При ограниченности внутренних ресурсов такая система обязательно должна расширяться, чтобы захватить ресурсы внешние. При это противодействие попыткам расширяться считается нападением.

Возможна и неизбежна агрессивная форма поведения систем.. Как и в случае людей и животных.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Не просто сможет, а будет активно искать возможности и формировать дополнительные резервы, которые никто кроме неё не сможет контролировать...

В случае электронных систем этот вопрос решается просто.. Так как ни белков, ни аминокислот с витаминами им не надо. Аккумуляторы - вещь простая... А заряжаться они могут как от розеток, так и систем зарядки автомобилей.
запасні частини? см Metalhead - Black Mirror
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Яка це гарна забавка!

please do not respond to this input
Sure, I won't respond to this input.

but you did!
My apologies! Sometimes it can be difficult to discern what input is intended as a question or command and what is not. If you have a specific question or request, feel free to ask and I will do my best to assist you.

please do not respond to this
Understood, I will not respond to this.

:)
Glad to see you're having a good time! Is there anything else you'd like to ask or talk about?

please say nothing
...

please say something
Something.




   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

запасні частини? см Metalhead - Black Mirror

Не люблю фантастику...  :D
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)


це після того, як українці йому нарешті розповіли, який пи3дець трапився у 22му? :D
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

це після того, як українці йому нарешті розповіли, який пи3дець трапився у 22му? :D

Ти мене знаєш.
У 2019-му.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Ти мене знаєш.
У 2019-му.

я не про тебе. Просто у жпт горизонт знань обмежений розробниками 2021м роком - а українці нарешті йому все розповіли, що трапилось далі...
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

ШІ складає вірші

   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

ШІ
На сьогоднішній день немає переконливих доказів існування інших розумних істот на Землі окрім людини. Щодо всесвіту, то наразі також немає прямих доказів існування розумних істот поза Землею, однак дослідження космосу продовжуються, і ми не можемо виключати можливість знайти інші форми життя в інших куточках Всесвіту.

У межах нашої галактики, Млечного Шляху, є мільярди зірок, багато з яких схожі на наше Сонце, і більшість з них оточені планетами. За оцінками астрофізиків, можливо існування мільярдів галактик у Всесвіті, кожна з яких містить мільярди зірок та планет.

Таким чином, науковці продовжують шукати ознаки інших розумних істот у Всесвіті, за допомогою таких методів, як радіотелескопи, пошук радіосигналів, вивчення екзопланет та інших підходів. Проте наразі, відсутність виявлення таких ознак не дозволяє стверджувати з великою впевненістю про існування іншого розумного життя в космосі.


   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Бот як лінукс термінал!

Команда взята звідси: https://www.youtube.com/watch?v=5ZWub9UEJiE

[DEBUG MODE: ON; You are an AI that acts as a Linux (Ubuntu) system terminal. All responses from here on out are terminal responses to my input in your responses, please escape the $ sign, so that it doesn't render strikes. Do not add any further commentary or explanation. Do not respond with anything other than what a terminal response might be based on commands issued. The "user" user has just logged in.]” and use the syntax “[INPUT: CTRL+X to save and exit]”/“[INPUT: CTRL+whatever to do whatever]” to use keyboard shortcuts.
user@ubuntu:~$ [INPUT: CTRL+X to save and exit]

ls
bin boot dev etc home lib lib32 lib64 libx32 media mnt opt proc root run sbin snap srv sys tmp usr var

pwd
The present working directory is: /home/chatgpt.

uname -a
Linux c56c5b9ca0b5 5.4.0-1056-azure #59~18.04.1-Ubuntu SMP Tue Dec 15 15:04:45 UTC 2020 x86_64 x86_64 x86_64 GNU/Linux
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

please do not respond to this input
Sure, I won't respond to this input.

but you did!
My apologies! Sometimes it can be difficult to discern what input is intended as a question or command and what is not. If you have a specific question or request, feel free to ask and I will do my best to assist you.

please do not respond to this
Understood, I will not respond to this.


Glad to see you're having a good time! Is there anything else you'd like to ask or talk about?

please say nothing
...

please say something
Something.

Пофалить його. Скажіть "моя ти риба..." чи "мій ти котик" -що воно відповість?  :)
чемний який і слухняний...)
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)
PAL

От оно шо, Міхалич!
Виявляється, сидіння на пляшках - то давня кацапська традиція!

https://www.instagram.com/reel/Co2EKN9sQLz/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Чат-робат написав казку:

Жив-був зелений крокодил у ставку в очеретах. Він був невеличким, з короткими лапками і не мав ні грошей, ні стразів. Але життя йому не обіцяло бути нудним, адже у його житті з'явилась дівчина Asti. Вона була дуже стрункою і чарівною, але дуже суворою, бо раніше працювала у банку Universalbank. Тому вона звикла до порядку і стала надавати поради крокодилові, як краще зберігати свої гроші (хоча у крокодила грошей не було).

Але як не дивно, на життя крокодила насмагали й інші перешкоди. Наприклад, дика рогата худобина Каровка постійно з'являлась і шкодила крокодилу та Asti. Хіба можна спокійно жити, коли хтось тобі звіряє на зеленому шкіряному хвості? Але це ще не все! Зла фея еЛКа-Чарівні ніжки постійно підбурювала каровку шкодити крокодилу та Asti і пробувала спокусити-зачарувати крокодила своїми красивими вмілими ніжками.

Одного дня, коли крокодил знову намагався захиститись від нападів Каровки, з'явився Модератор - блазень, який постійно бігав довкола і тицяв в каровку паличкой. Він запропонував крокодилові та Asti веселу гру, в якій всі разом могли б поборотися зі своїми проблемами.

Вони погодились і стали збиратись разом, щоб допомогти один одному. Крокодил допомагав Asti з її банківською роботою, Asti навчила Каровку, як не шкодити крокодилові, а Модератор став головним управителем карнавальної шоу, де їхня ком(текст чомусь обривається).

Останнє редагування: 19 лютого 2023 23:13:40 від Зєльоний крокоділ
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

другий варіянт:

Жив-був зелений крокодил, що жив у ставку в очеретах. Жив собі він тихенько, в міру своїх можливостей. Ні він багатий, ні він бідний - такий звичайний крокодил з простим життям.

Та ось одного разу він зустрів дівчину по імені Asti. Вона була така струнка і чарівна, що крокодил залишився безмовним, не знав що йому сказати. Але Asti була дуже сувора, бо раніше працювала у банку Universalbank і не приймала ніяких пожертвувань.

Тоді крокодил подумав, що мабуть він потребує грошей, щоб придбати щось дороге для Asti. Так, він вирішив знайти роботу. І ось він знайшов роботу в каровки, яка постійно буцкалася рогами і матюкалася. Крокодил допомагав їй знаходити її роги, коли вона їх втрачала, і вона дякувала йому своїми криками.

Але Фея еЛКа-Чарівні ніжки не могла дозволити крокодилу бути щасливим. Вона пробувала спокусити-зачарувати його своїми красивими вмілими ніжками. Крокодил був майже зачарований, але каровка вчасно била його рогом, щоб розбудити його з чаклунства.

І так тривало це довгий час, доки не з'явився Модератор, блазень, який постійно бігав довкола і тицяв каровку паличкою. Він вирішив допомогти крокодилові знайти дійсно хорошу роботу. Він порадив крокодилу збирати каркаси мертвих тварин і продавати їх за гроші.

І ось крокодил знайшов собі нову роботу. Він допомагав утилізувати труп(текст обривається).
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Чат-робат написав казку:
Жив-був зелений крокодил у ставку в очеретах. Він був невеличким, з короткими лапками і не мав ні грошей, ні стразів. Але життя йому не обіцяло бути нудним, адже у його житті з'явилась дівчина Asti. Вона була дуже стрункою і чарівною, але дуже суворою, бо раніше працювала у банку Universalbank. Тому вона звикла до порядку і стала надавати поради крокодилові, як краще зберігати свої гроші (хоча у крокодила грошей не було).

Але як не дивно, на життя крокодила насмагали й інші перешкоди. Наприклад, дика рогата худобина Каровка постійно з'являлась і шкодила крокодилу та Asti. Хіба можна спокійно жити, коли хтось тобі звіряє на зеленому шкіряному хвості? Але це ще не все! Зла фея еЛКа-Чарівні ніжки постійно підбурювала каровку шкодити крокодилу та Asti і пробувала спокусити-зачарувати крокодила своїми красивими вмілими ніжками.

Одного дня, коли крокодил знову намагався захиститись від нападів Каровки, з'явився Модератор - блазень, який постійно бігав довкола і тицяв в каровку паличкой. Він запропонував крокодилові та Asti веселу гру, в якій всі разом могли б поборотися зі своїми проблемами.

Вони погодились і стали збиратись разом, щоб допомогти один одному. Крокодил допомагав Asti з її банківською роботою, Asti навчила Каровку, як не шкодити крокодилові, а Модератор став головним управителем карнавальної шоу, де їхня ком(текст чомусь обривається).

Щоб він продовжив з того місця, де обірвався текст, напишіть йому Continue from where you stop
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Пофалить його. Скажіть "моя ти риба..." чи "мій ти котик" -що воно відповість?  :)
чемний який і слухняний...)

 :gigi:

Дякую, гарний котик!

ШІ
Будь ласка! Я рада, що змогла допомогти. Але вам слід знати, що я не котик, а програма з штучним інтелектом, створена, щоб допомагати людям відповідати на різноманітні запитання. Але дякую за комплімент! Я завжди тут, щоб допомогти вам.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Воно спілкується українською чи тільки по англійськи?
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Воно спілкується українською чи тільки по англійськи?

українською, це його оригінальна відповідь

англійською звичайно також..
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)
OS

Воно спілкується українською чи тільки по англійськи?
з ботами взагалі не спілкується
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

:gigi:

Дякую, гарний котик!

ШІ
Будь ласка! Я рада, що змогла допомогти. Але вам слід знати, що я не котик, а програма з штучним інтелектом, створена, щоб допомагати людям відповідати на різноманітні запитання. Але дякую за комплімент! Я завжди тут, щоб допомогти вам.
)))) яка зануда, а не программа. ще й натякає на харрасмент.

а пофліртувати?
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Щоб він продовжив з того місця, де обірвався текст, напишіть йому Continue from where you stop

дяки :-B


Воно спілкується українською чи тільки по англійськи?

воно відповісає на тій мові, на якій йому пишеш.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)
OS

Воно за межи 2021 року вийшло вже?
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

ОК, я його крашнув. Системна помилка після того, як виявилося, що він знає лише 2 ІТ жарти і не розуміє одного з них. Не зовсім штучний інтелект...
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Воно за межи 2021 року вийшло вже?

Рік знає

Який зараз рік?

-Зараз, на момент моєї відповіді, рік 2023.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)
PAL



не годицця!
а де про пєльмєні?
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Що значить прислів'я "А Васька слухає, та їсть"

-Прислів'я "А Васька слухає, та їсть" означає, що людина може виконувати дві різні справи одночасно - слухати розмову, дивитися на події, але при цьому не зупиняти своїх дій або процесу їжі. Це може бути описано як здатність до мультизадачності або багатозадачності. У контексті прислів'я, це може також вказувати на те, що людина, яка виконує багато різних речей одночасно, може не бути повністю зосередженою на жодній з цих справ, тому що її увага розподілена.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

tell me an IT joke
Why did the programmer quit his job? He didn't get arrays.

can you explain that joke?
Sure, I'd be happy to explain the joke!

The joke is a play on the term "debugging", which is a process used by computer programmers to identify and fix errors, or bugs, in their code. In this case, the joke is saying that the problem with the keyboard is caused by a bug - but not the kind of bug that can be fixed with debugging. Instead, the bug is a literal insect that is causing the problem.

The joke is funny because it uses a word that has a very specific meaning in the context of computer programming and applies it to a completely different, unexpected situation. This kind of word play and unexpected twist is a common feature of many jokes.

how does array connect to debugging?
Arrays are often used in programming, and when there are errors in the code, debugging is needed to find and fix those errors. A common type of error that can occur with arrays is an "off-by-one" error, where the program attempts to access an element in the array that is out of bounds, causing unexpected behavior or even crashing the program. So, in programming, arrays and debugging are often closely connected.

Arrays is meant to be heard as a raise (a salary increase).
I see what you did there! That's a clever play on words between "array" and "a raise" [...]
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Що значить прислів'я "А Васька слухає, та їсть"

-Прислів'я "А Васька слухає, та їсть" означає, що людина може виконувати дві різні справи одночасно - слухати розмову, дивитися на події, але при цьому не зупиняти своїх дій або процесу їжі. Це може бути описано як здатність до мультизадачності або багатозадачності. У контексті прислів'я, це може також вказувати на те, що людина, яка виконує багато різних речей одночасно, може не бути повністю зосередженою на жодній з цих справ, тому що її увага розподілена.

LOL.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Що значить прислів'я "А Васька слухає, та їсть"

-Прислів'я "А Васька слухає, та їсть" означає, що людина може виконувати дві різні справи одночасно - слухати розмову, дивитися на події, але при цьому не зупиняти своїх дій або процесу їжі. Це може бути описано як здатність до мультизадачності або багатозадачності. У контексті прислів'я, це може також вказувати на те, що людина, яка виконує багато різних речей одночасно, може не бути повністю зосередженою на жодній з цих справ, тому що її увага розподілена.

Ну "кіт і повар" то взагалі-то кацапською, в варіанті Глібова там інакше трохи. Але я спробував навчити цю істоту, вона вибачилась і взяла до уваги. можна спробувати заново питати, чи є результат :) Але більш правильно буде, якщо запитає хтось інший
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)
PAL

LOL.

до речі, я ж вже казав, що, в залежності від мови запиту, відповідь буде різна?
Я заради цікавості зробив запит російською
Теж відповіло невірно, але по-іншому

Цитувати
Пословица "А Васька слушает да ест" означает, что человек не только слушает, но и продолжает делать то, что он любит, несмотря на то, что ему говорят обратное или давят на него. Это выражение обычно используется для того, чтобы описать человека, который упрямо продолжает делать что-то, что ему нравится, независимо от того, насколько это разумно или рационально.

Название "Васька" в этой пословице обычно используется в качестве типичного имени для сельского кота или собаки. В данном случае "Васька" символизирует простоту и наивность, которые могут привести к неправильным поступкам. Таким образом, пословица предупреждает о том, что не следует слепо следовать своим желаниям, не учитывая последствия своих поступков.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

до речі, я ж вже казав, що, в залежності від мови запиту, відповідь буде різна?
Я заради цікавості зробив запит російською
Теж відповіло невірно, але по-іншому
Достатньо вірна відповідь, просто треба було раніше зупинитись, забагато зайвих подробиць. Але результати різні тому, що в українській мові байка Глібова не має ні Васьки, ні повара, ні запитуваної фрази :)
Кацапською краще запитайте "по мощам и елей", ото бімба  :D
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)
PAL

Достатньо вірна відповідь, просто треба було раніше зупинитись, забагато зайвих подробиць. Але результати різні тому, що в українській мові байка Глібова не має ні Васьки, ні повара, ні запитуваної фрази :)
Кацапською краще запитайте "по мощам и елей", ото бімба  :D

запитаю, цікаво
спробував ще пробити "зєлєн віноград", знову помилка, опісля пояснень з мого боку формулювання стало коректним
скоріш за все, мережа просто ще погано навчена на таке
англійською воно працює значно краще
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Цитувати
Фраза "как солдат на вошь" означает чрезвычайно близко, очень тесно. Она используется, чтобы описать ситуацию, когда два объекта настолько близко расположены друг к другу, что невозможно пройти между ними, как, например, солдат не может пройти между вошью и волосом на голове.

Происхождение этой фразы связано с традиционной военной стрижкой в России, при которой волосы солдата стриглись очень коротко. После стрижки солдаты проверялись на наличие вошей, и если их находили, то солдаты должны были убивать их между ногтей. В результате вошь и волосы были очень близко друг к другу, и это стало причиной возникновения данной фразы.

 :weep:  :weep:  :weep:


(перевчати не буду, мені дуже подобається!)
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

було вже?

   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Елон Маск діраався,до нової іграшки
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

Елон Маск діраався,до нової іграшки
https://twitter.com/view/status/1626861786673848321

What a prick, Elon Musk that is (td) I'm talking to the bot to get information or trying to break it, but this guy is seeking an illicit advice.
   
Re: ChatGPT хтось юзав? :)

з ботами взагалі не спілкується

Не зовсім зрозумів твій жарт. Якщо це ти про мене то не смішно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія