Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

США. Умови для схвалення допомоги Україні

Re: США. Умови для схвалення допомоги Україні

У кацапів нема ні сил ні ресурсів для цього, тому вони багато надій покладають на те що американський хуйло прийде до влади

Що є у ЗСУ? На скільки часу залишилось снарядів? Ракет для Патріота? Чим платити зарплату солдатам на нулі?
Без допомоги США буде просто колапс в цьому 2024 році

Дуже пізнавальна розмова. Про допомогу США і перспективи війни.

https://www.youtube.com/live/zYVVfEnBAnI?si=_ibhpAZzVNdRLXt2

да нет там нинаких денег, мечты одни.
Европейские активы в россии и долги российских предприятий европейским банкам превышают 300 миллиардов.
Так что эти 300 миллиардов это залог, который ещё и потихоньку выдают обратно по мере выплаты долгов на запад.

Що є у ЗСУ? На скільки часу залишилось снарядів? Ракет для Патріота? Чим платити зарплату солдатам на нулі?

Навіть якщо буде повний колапс (а це ще не факт) - то максимум що вдасться кацапам - це підійти до Дніпра. До "закатування демократії в асфальт" від цього моменту  ще дуже далеко

як мінімум буде допомога від ЄС, і цього вистачить щоб колапсу в 2024 не було. тому що Європа трохи сполошилася від близького запаху перегару і щєй з пащі мєдвєдя.

залежно від обсягу допомоги, як мінімум Україна зможе тримати оборону на існуючій лінії. або, якщо вдасться, і відвоює ще трохи території.

еге ж , плани попити каву в Ялті за гривні мус трохи відкласти на дальше майбутнє.

Останнє редагування: 11 січня 2024 03:03:59 від T.Blair.

Татусь, перестань брехати. Социки що керують Байденом пропонували гроші на гарне життя нелегалів в Америці та мільярди всяким корумпованим режимам щоб вони спробували тримати нелегалів в себе, а не на укріплення кордону та виправлення нинішньоі катастрофічноі ситуаціі з 3 мільйонами нелегалів за останній рік.
не бреши. Якщо є гроші на то і на інше то нехай репи дадуть гроші на Україну,яку вони по твоїй логіці люблять і готові гроші дати,а кордон нехай обговорюють окремо ,бо гроші то є і є програми обох партії по тому питанню.Компроміс не чув такого?
 Ти перестань тягнути старі мульки про порк коли свої інтереси чіпляють до чогось ,що має шанс пройти і без того чіпляння.  май мужність признати-твої репи просто пробукють шанатжувати міжнародну політику іінтерси США своїми мульками.які можна обговорювати і знайти компроміс. але репи компромісу не хочуть_ОСЬ СУТЬ ваших дій А не якісь там привязки.
 Я особисто цілком зрозумію демів коли вони не прогнуться і пошлють вас нах,бо їх виборці їм важливіші і захист ЇХ інтерсів.  А інтерес латинської суспільної групи це і є підтримка політики можлитвості возєднаня сімей,отримання громадянства батьками тих дітей що вже народжені в штатах і є громадянами. і так це є прихильники демів ,що власне і є причиную спроб репів то похерити а отже і підтримку думів і премогу репів. Брудна  але легальна робота побудована на шантажі. ось так прямо ти і говори а не щось заувальоване про піклування міцного кордону. Ви хочете конфронтації а не компромісу-значить най буде конфронтація без білих рукавичок.

Вони можуть проголосувати в Хаусі без всяких демсів.
І тоді сказати - бачите, ми за допомогу Україні а Байден і демси проти.

І дебіл чака навіть тут не може не збрехати.
Демси не вимагають нічого в довісок до закону про допомогу Україні.
(tu)

Вони можуть проголосувати в Хаусі без всяких демсів.
І тоді сказати - бачите, ми за допомогу Україні а Байден і демси проти.

І дебіл чака навіть тут не може не збрехати.
Демси не вимагають нічого в довісок до закону про допомогу Україні.
(tu)  Бля,два рази  :X написало.

Я особисто цілком зрозумію демв коли вони не прогнуться і пошлють вас нах

Так і я про те що социки-демси ніякого компромісу не хочуть. Поки допомагати Украіні було популярно і давало очки, вони допомагали, а так класти вони хотіли на Украіну, іх еквіті, гендерно нейтральні туалети та репараціі цікавлять набагато більше.

і ще, ти помиляешся коли думаеш що латіноси за відкритий кордон, вони хочуть відкритого кордону коли ще там, а коли вже тут, то як і наші ковбасники, хочуть гарного закритого кордону, безпеки, та гроші платників податків акі йдуть для громадян і легальних жителів, а не для банди нелегалів. Самі жорсткі на кордоні це прикордонники саме з латиносів. За нелегальних мігрантів це в основному тупі білі клуші з міських пригородів з веселковими однорогами в іх макітрах, але вже в світлі останніх подій і вони почали прозрівати.

Навіть якщо буде повний колапс (а це ще не факт) - то максимум що вдасться кацапам - це підійти до Дніпра. До "закатування демократії в асфальт" від цього моменту  ще дуже далеко

Що за херню ти придумав про «закатуваня демократії в асфальт»???
При чому тут демократія взагалі?
Кацапам насрати чи буде в Україні демократія чи автократія після того як вони заберуть собі весь лівий берег і південь (Херсон, Миколаїв і Одесу)

як мінімум буде допомога від ЄС, і цього вистачить щоб колапсу в 2024 не було. тому що Європа трохи сполошилася від близького запаху перегару і щєй з пащі мєдвєдя.

залежно від обсягу допомоги, як мінімум Україна зможе тримати оборону на існуючій лінії. або, якщо вдасться, і відвоює ще трохи території.

еге ж , плани попити каву в Ялті за гривні мус трохи відкласти на дальше майбутнє.

Дуже хотів би помилитись, але без допомоги Штатів ніякої допомоги від ЄС не буде.

Що за херню ти придумав про «закатуваня демократії в асфальт»???

Це варіант коли кацапи отримують повний контроль над всією територією України.

При чому тут демократія взагалі?
Кацапам насрати чи буде в Україні демократія чи автократія після того як вони заберуть собі весь лівий берег і південь (Херсон, Миколаїв і Одесу)

Хочеш сказати що вони візьмуть лівий берег і зупиняться? :gigi:

Так і я про те що социки-демси ніякого компромісу не хочуть. Поки допомагати Украіні було популярно і давало очки, вони допомагали, а так класти вони хотіли на Украіну, іх еквіті, гендерно нейтральні туалети та репараціі цікавлять набагато більше.

і ще, ти помиляешся коли думаеш що латіноси за відкритий кордон, вони хочуть відкритого кордону коли ще там, а коли вже тут, то як і наші ковбасники, хочуть гарного закритого кордону, безпеки, та гроші платників податків акі йдуть для громадян і легальних жителів, а не для банди нелегалів. Самі жорсткі на кордоні це прикордонники саме з латиносів. За нелегальних мігрантів це в основному тупі білі клуші з міських пригородів з веселковими однорогами в іх макітрах, але вже в світлі останніх подій і вони почали прозрівати.
:D  єє ти мені то будеш говорити коли я тут  то бачу проїхавши пару миль.чи коли на асадо з друхями на пляжі розмовляю. там у всіх них купа родитни має ті проблеми-батьки давно тут нелегали,діти громадянги і мають проблеми легалізувати батьків,а там родичі теж чекають як пройти таку ж дорогу. Одні кубинці в стороні бо вони "жертви комінстів" і мають пробитий через їх лоббі право -мокра нога-суха нога закону,на відміну від інших латиняжів чи карібів. тепер на черзі венесуельці нижнього класу бо багатеньки вже всі тут. у них теж .як і в аргентинців ті ж проблеми. тому не треба мені  трафарети репів про прихильників демів,бо я можу трафарети реднака з тремтячими руками та очима закоченими від оксікотону з апалач сказати і палкого прихильника МАГА розказати. Їх тут в аптеках надивися не раз і не два. тепер правда трохи їх придушили з демівськими протоопійними кампаніями та прикрученням лікарів ,що виписували рецепти за красиві очі. Ато одні машини з номерами джорджії,кароліни,тенесі та решту східного півдня ту  на парковках стояла.

для перетравлення ,укріплення,виселення неблагонадійних і поповнення арсеналів та армії в світлі нових тенденцій. а потім "на берлін і варшаву",як знайдуть другого хуйло. а вони здайдуть-така нація.

Я не знаю і не можу знати про плани хуйла.
Мова йшла про ресурси ЗСУ для війни. Без допомоги Штатів вони дуже швидко зведуться до мінімум що і приведе до колапсу.
А де зупиняться кацапи то нікому не відомо

:D  єє ти мені то будеш говорити коли я тут  то бачу проїхавши пару миль.чи коли на асадо з друхями на пляжі розмовляю. там у всіх них купа родитни має ті проблеми-батьки давно тут нелегали,діти громадянги і мають проблеми легалізувати батьків,а там родичі теж чекають як пройти таку ж дорогу. Одні кубинці в стороні бо вони "жертви комінстів" і мають пробитий через їх лоббі право -мокра нога-суха нога закону,на відміну від інших латиняжів чи карібів. тепер на черзі венесуельці нижнього класу бо багатеньки вже всі тут. у них теж .як і в аргентинців ті ж проблеми. тому не треба мені  трафарети репів про прихильників демів,бо я можу трафарети реднака з тремтячими руками та очима закоченими від оксікотону з апалач сказати і палкого прихильника МАГА розказати. Їх тут в аптеках надивися не раз і не два. тепер правда трохи їх придушили з демівськими протоопійними кампаніями та прикрученням лікарів ,що виписували рецепти за красиві очі. Ато одні машини з номерами джорджії,кароліни,тенесі та решту східного півдня ту  на парковках стояла.
і як твоі розмови на асадо корелюються з 3 мільйонами нелегалів через кордон?
Твоі друзі на відміну від тебе мають клепку і розуміють що чим більше буде нелегалів, тим важче легальним імігрантам буде владнати проблеми вже іх сімей.
ну і якщо типовий респ це реднек на оксікотоні, то тоді типовий демс це ті зомбі що заполонили вулиці центрів демократичних міст і ті лутери що граблять магазини ледве не щодня.

Я не знаю і не можу знати про плани хуйла.

Плани то таке, а от наміри очевидні: послабити, а ще краще знищити демократію по всьому світу. Плани ж будуються у відповідності з намірами та наявними ресурсами

Мова йшла про ресурси ЗСУ для війни. Без допомоги Штатів вони дуже швидко зведуться до мінімум що і приведе до колапсу.
А де зупиняться кацапи то нікому не відомо

Так це і не важливо. Суть мого посилу в тому що вони не здатні будуть окупувати всю Україну до приходу до влади наступного президента за будь яких обставин. А отже у гіпотетичної президентши Нікі Хейлі буде ділема - або згуртувати всі здорові сили суспільства та захистити те що на той момент залишиться від України, або ж нічого не робити та з певною вірогідністю взяти відповідальність за розкатування молодої української демократії в асфальт. Як ти думаєш, що вона вибере....

Плани то таке, а от наміри очевидні: послабити, а ще краще знищити демократію по всьому світу. Плани ж будуються у відповідності з намірами та наявними ресурсами

Так це і не важливо. Суть мого посилу в тому що вони не здатні будуть окупувати всю Україну до приходу до влади наступного президента за будь яких обставин. А отже у гіпотетичної президентши Нікі Хейлі буде ділема - або згуртувати всі здорові сили суспільства та захистити те що на той момент залишиться від України, або ж нічого не робити та з певною вірогідністю взяти відповідальність за розкатування молодої української демократії в асфальт. Як ти думаєш, що вона вибере....

Ти вигадуєш якісь фантастичні сценарії про якусь молодцю демократію. Що ти вживаєш?

Якщо ЗСУ не буде чим стріляти то ні про яку демократію говорити ніхто не буде. І Трамп скаже - це вина Байдена, він дозволив хуйлу забрати лівий берег і південь України, я тут ні до чого, але зупинив його і не дав окупувати решту країни.
А що там буде робитись то не моя проблема.

План Перемоги України

https://foreignaffairs.house.gov/wp-content/uploads/2023/11/Proposed-Plan-for-Victory-in-Ukraine.pdf

доповідь на сайті представників 3х провідних посадовців від трех комітетів
який в Україні ніде не надруковано, ніде не обговорюється і ніде не згадується
справді професійна, наповнена конкретикою, а не бла-бла-бла робота, як конгрес бачить перемогу України
переказувати не буду
можу запропонувати відео від амер.діаспори (або як ви їх називаєте "ковбасники"), який найімовірніше ви теж слухати не будете

також обговорення цього плану на сторінці у Фейгана

На США что ядерная держава напала, что надо охранять границы? В чем проблема пока просто депортировать этих мигрантов обратно? Слишком длинная граница, что даст стена, ну, подкопы будут делать. Проблема не в этом, а в том, что просто нужен закон, что, если кто-то проник, тут же везти его обратно и высаживать по ту сторону границы. Да и вообще, проблема не в границе, а в том, что трамп купленный путлером.

В оприлюдненому документі три комітети Палати представників Конгресу США, очолювані республіканцями, піддають суворій критиці адміністрацію президента Байдена за недостатню допомогу Україні та вимагають від нього рішучих дій.

Як зазначається, "Пропонований план перемоги в Україні" за підписом голів комітету в закордонних справах Майкла Маккола, комітету у справах збройних сил – Майка Роджерса та комітету з питань розвідки – Майк" Тернера було розроблено ще наприкінці минулого року, але саме зараз він став предметом обговорення в експертному середовищі.
Документ у форматі PDF містить обкладинку з колективним фото сучасних диктаторів: Володимира хуйло, Сі Цзіньпіна, Алі Хаменеї та Олександра Лукашенка.
У поясненні до плану зазначається, що він "має на меті відповісти на критичні питання щодо підтримки України з боку США та їхніх союзників і представити план перемоги, у якому ми виграємо, а Росія програє".
Оприлюднений документ складається з п’яти розділів: "Загроза", "Пропонований план перемоги", "Нагляд", "Розподіл підтримки" та "Хронологія смертельних зволікань Байдена з наданням зброї Україні".

Росія та альянс, що складається з Китаю, Ірану і його маріонеток (таких як ХАМАС і "Хезболла") та Північної Кореї, працюють разом, щоб підірвати американські інтереси в усьому світі, ідеться в документі. "Їхньою метою є послаблення економіки США, розпад ключових альянсів і встановлення нового світового порядку тоталітаризму, – вважають автори плану. – Від часів Другої світової війни Сполучені Штати не стикалися з небезпечнішим набором супротивників".

Голови комітетів зауважують, що Конгрес США несе відповідальність за захист свободи від таких країн, як Росія, Китай та Іран: "Багато хто запитував, чому ми повинні підтримувати Україну, і звіт не лише відповідає на ці питання, він також містить інформацію… для наших виборців – чому наша підтримка необхідна".

"Мантра Байдена про підтримку України "стільки, скільки буде потрібно", – програшна стратегія", – вважають вони.
Натомість республіканці Палати представників переконані, що президент Байден повинен представити план перемоги, який заслуговує на довіру, й надати Україні зброю, необхідну для перемоги якомога швидше.
На думку авторів документа, від першого дня війни "виснажливі вагання Байдена щодо надання Україні критично важливої зброї відтермінували українську перемогу". Україні потрібен найбільш далекобійний варіант ATACMS (не на 160, а на 300 км), літаки F-16, а також достатня кількість касетних боєприпасів, артилерії, засобів ППО і бронетехніки, щоб змінити ситуацію на полі бою. Ця затримка коштує життів українців і американських платників податків, наголошують голови трьох комітетів.

Вони вказують, що шлях до перемоги для України потребуватиме, по-перше, швидкого надання їй критично важливої зброї; по-друге, посилення санкцій проти режиму хуйло; по-третє, передачі Україні 300 млрд заморожених російських суверенних активів.
Конгресмени наголошують на необхідності контролю за американською допомогою, визнаючи, що досі численні перевірки не виявили жодних істотних порушень.
На їхнє переконання, перемога України "запобігатиму російському вторгненню в країну НАТО, яке було б незмірно дорожчим з точки зору американської крові та коштів".
Також зазначається, що у відсотковому відношенні до ВВП Сполучені Штати займають лише 30-те місце за обсягом допомоги Україні. Значно більші внески роблять Польща, країни Балтії, Велика Британія, Норвегія та інші держави. Щодо військової допомоги, то США посідають 14-те місце, відстаючи від Європи, наголошують конгресмени.
Підтримка України з боку США – це не благодійність, вказують вони в пояснювальній записці.

"Після катастрофічного виведення президентом Байденом сил з Афганістану підтримка України у боротьбі з хуйло військами має вирішальне значення для відновлення американського стримування в Європі, на Близькому Сході та в Індо-Тихоокеанському регіоні", – підкреслюють голови ключових комітетів Палати представників.
Пропонований документ "забезпечить Україні можливість досягти необхідних успіхів на полі бою, щоб змусити хуйло сісти за стіл переговорів", – резюмують вони, вимагаючи від Байдена представити своє бачення плану перемоги.

Конгресмени наголошують на необхідності контролю за американською допомогою, визнаючи, що досі численні перевірки не виявили жодних істотних порушень.
вони не читають фуп....

В Украине должен этот проект быть распиарен  на каждом углу
И прежде всего этим должна была заняться ВР
Вместо этого ВР два часа своей совершенно бессмысленной работы занимается выяснением
выкидывать ли из комитета хуйловскую прошмандовку или нет

В Украине должен этот проект быть распиарен  на каждом углу

його передали Єрмаку місяць тому
ще питання є?

його передали Єрмаку місяць тому
ще питання є?
Вместо того что бы мобилизировать нацию под этот проект
Зе с подачи Ермака начинает компанию по дискредитации военных и мобилизации
Безумная тварь начинает склоки с Залужным
Все это зеленое дерьмо очень плохо пахнет

И прежде всего этим должна была заняться ВР

менш за все ВР і ОП треба суватись во внутрішні амер.розборки
це повинно обговорюватись в медіа, і суспільством

Хто на ФУПі коментує позицію ОПи по цьому питанню?

Не можуть. Для того ім також треба голоси демократів, а ті не підтримають цей закон якщо там не буде грошей на гендер нейтральні туалети та на репараціі для чорного населення.

Так і прийшли в патову ситуацію, деми не хочуть дати респам фінанси на будівництво кордону з стіною та ровом з крокодилами, респи не хочуть дати демсам фінанси на будівництво комунізму в Америці та репараціі чорним співгромадянам, в результаті Украіна без грошей і зброі.

Тупі відмазки. (td)
1. У респів більшість, вони можуть проголосувати що завгодно самі.
2. Демократи завжди підтримували допомогу Україні.

Кацапський пропагандон Чако всіляко відмазує прокацапську  трампанзівську наволоч і вигадує відмазки як не надавати допомогу Україні.   :bueee:
Чако, чому ти так ненавидиш Україну, що виступаєш проти допомоги?

Ти вигадуєш якісь фантастичні сценарії про якусь молодцю демократію. Що ти вживаєш?

Що саме в тому "сценарії", як ти називаєш фантастичне?

Якщо ЗСУ не буде чим стріляти то ні про яку демократію говорити ніхто не буде. І Трамп скаже - це вина Байдена, він дозволив хуйлу забрати лівий берег і південь України, я тут ні до чого, але зупинив його і не дав окупувати решту країни.
А що там буде робитись то не моя проблема.

З Трампом все зрозуміло. Тут обговорюється що Хейлі буде робити, якщо вона стане президентом.

Дуже хотів би помилитись, але без допомоги Штатів ніякої допомоги від ЄС не буде.
з точністю до навпаки.
ЄС виділить допомогу не оглядаючись на Штати тому що це в інтересах ЄС.
а потім Штати ревниво подивляться що вони опиняються позаду подій, і теж підтягнуться з своєю допомогою в певний момент.

Що саме в тому "сценарії", як ти називаєш фантастичне?

З Трампом все зрозуміло. Тут обговорюється що Хейлі буде робити, якщо вона стане президентом.

Ти хочеш побачити що буде, якщо не буде допомоги від Штатів?

з точністю до навпаки.
ЄС виділить допомогу не оглядаючись на Штати тому що це в інтересах ЄС.
а потім Штати ревниво подивляться що вони опиняються позаду подій, і теж підтягнуться з своєю допомогою в певний момент.

Що заважає ЕС виділити цю допомогу прямо зараз?

Що заважає ЕС виділити цю допомогу прямо зараз?
свій власний графік політичного процесу. так само як і в штатах.

ЄС має по плану розглядати рішення про допомогу приблизно 1 лютого.

Ти хочеш побачити що буде, якщо не буде допомоги від Штатів?

Ну от наприклад питання про допомогу заморожене, ЗСУ на межі, але тримається, хейлі обходить трампа на праймеріз. Що далі?

Ну от наприклад питання про допомогу заморожене, ЗСУ на межі, але тримається, хейлі обходить трампа на праймеріз. Що далі?

Хейлі може на велосипеді на одному колесі кататися.
Якщо допомоги не буде в найближчі часи то ЗСУ не зможе триматись. Не буде чим стріляти

свій власний графік політичного процесу. так само як і в штатах.

ЄС має по плану розглядати рішення про допомогу приблизно 1 лютого.

завжди вважав що ЄС надає лише фінансову допомогу, військову підтримку надають окремі краіни заходу
ну ЄС ще може санкціі на рф накласти ..
без військовоі амер.допомоги буде тяжко ..

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія