Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

ну, хуйло вже навіть не намагається якось маскуваться
я не розумію, що ще треба союзникам?
адже найпрозоріша паралель з Гітлером, вже очевидно для останнього довбня

Просто в свій час гітлер не штурмував перші два роки війни авдіївку

я не розумію, що ще треба союзникам?

Роблять все що можуть

Зараз іде війна дроноводів.
Кожного дня кацапи заводять кілька десятків бійців в посадки біля степового а наші потім їх дронами полюють

"Ахмат" зганьбився. Переляканий кадировець утік з поля бою, кинувши своїх поплічників. ВІДЕО

"Ахмат" зганьбився. Переляканий кадировець утік з поля бою, кинувши своїх поплічників. ВІДЕО
https://twitter.com/view/status/1747186365886816356

Тю. "Ахмат" же набрав кацапів, щоб вони відбували військові повинності замість чеченців. Так що то, скоріше, кацапські "ахматівці"  :gigi:

PAL

https://t.me/operativnoZSU/132397
Франція поставить Україні 40 додаткових крилатих ракет SCALP, — Макрон

а там випадково десь на складі сержант Ів Форгероне вантажні накладні не переплутає? Ну, щоб відвантажили неекспортний варіант

Рух вантажівок через пункт пропуску "Ягодин-Дорогуськ" також відновився: польські перевізники завершили акцію протесту.

Джерело: Держприкордонслужба України

Деталі: Як повідомила українським колегам Прикордонна варта Республіки Польща о 20-й годині (за київським часом) 16 січня завершилася акція протесту польських перевізників перед пунктом пропуску "Дорогуськ – Ягодин".

Оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів в обох напрямках здійснюється у звичайному режимі.

Таким чином блокаду українського кордону з польського боку наразі повністю знято.

Таким чином блокаду українського кордону з польського боку наразі повністю знято.
А що сі стало з тими ображеними поляками-блокувальниками? Чому так раптом зняли?

А що сі стало з тими ображеними поляками-блокувальниками? Чому так раптом зняли?

Так тут все синхронно произошло: и западные випы зачелночили вдруг в Киев один за другим с заверениями в поддержке до конца, и блокаду сняли...  Видно Бубачка психанул где-то и пригрозил войну закончить  :-)o

Протягом минулої доби відбулося 98 бойових зіткнень, - Генштаб

На Лиманському напрямку нашими захисниками відбито 11 атак противника.

На Бахмутському напрямку наші воїни відбили 9 атак окупантів неподалік Іванівського, Кліщіївки та Андріївки Донецької області.

В зоні відповідальності ОСУВ “Таврія” відбили 20 атак ворога в районах Новобахмутівки, Степового, Авдіївки та ще 15 атак поблизу Первомайського та Невельського Донецької області.

На Мар’їнському напрямку наші оборонці продовжують стримувати ворога біля Красногорівки, Георгіївки, Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області, де відбито 17 атак.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по 1 району зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника. Також силами та засобами протиповітряної оборони України знищено одну керовану авіаційну ракету Х-59.

Підрозділами ракетних військ завдано ураження по 1 району зосередження особового складу, 2 пунктах управління та 2 складах боєприпасів противника.

Міністр оборони України Рустем Умєров обговорив зі своїм американським колегою Ллойдом Остіном ситуацію на фронті та розповів про успіхи Повітряних сил ЗСУ.

Джерело: Умєров у Facebook

Пряма мова: "Поінформував колегу про вмілі дії українських військових, які дозволили збити російський літак А-50 над Азовським морем.

Обговорили поточну ситуацію на фронті, посилення фортифікацій, надання додаткових засобів протиповітряної оборони та забезпечення спроможності Повітряних сил.

гарно горить

гарно горить

https://t.me/operativnoZSU/132460
а що той завод виробляв?

а що той завод виробляв?
вже є відео підриву - закладена вибухівка на перших поверхах або в підвалі

поліефірний завод

https://t.me/operativnoZSU/132475
Бадабум.

а що той завод виробляв?
+===========================+
Поліефіри. Лавсан, наприклад...

Британська розвідка: Після знищення А-50 РФ доведеться обмежити зону діяльності літаків (Pravda.com.ua) 

Вибух проводки?
та який вибух - просто невелике задьімление

вже є відео підриву - закладена вибухівка на перших поверхах або в підвалі

поліефірний завод

Пожар на полиэфирном заводе в городе Шахты произошел из-за того, что рабочие «долбили по гайке» на кране с кислотой, пытаясь его починить. Об этом «Газете.Ru» рассказал сотрудник завода Владислав (имя изменено). Он отметил, что из-за действий слесарей с крана слетел вентиль, кислота начала разливаться и случился пожар.

«Я был в момент взрыва внутри здания. Прям при мне взрыв произошел. На третьем этаже у нас производится нитка сама, то есть капает жидкий раствор — кислота и хлорид. Слесари пытались починить один кран, где капала сама кислота. Они не пытались починить логическим способом, а пытались починить тем, что долбили по гайке. При мощном ударе, они сделали очень сильный удар, произошел треск болта. Вылетел сам вентиль, где была кислота, и она полилась на раствор. Сперва был маленький огонек, потом пошел уже газ. Когда был маленький пожар, мы побежали брать огнетушители, начали тушить. Как мы потушили, я подумал, что это не конец, может быть еще больше», — сказал он.

По словам Владислава, сначала рабочие не поняли степень серьезности происшествия и остались на месте ЧП, несмотря на попытки уговорить их покинуть здание.

«Я говорил: «быстро все уходим», никто не послушал. Потом они увидели, что газ и кислота начали разливаться сильнее, газ становился все хуже и дышать тяжело было. Я спустился на второй этаж за вещами, остальные все остались на третьем этаже. Ключей не было, потому что портфель остался на третьем этаже, пришлось ломать. Забрал вещи, начинаю выходить — происходит второй взрыв, вылетает дверь и ворота. Нам начальство, мастер не говорили, чтобы мы быстро шли на выход. Я даже мастера не стал слушать, решил, что надо всем выходить. Не все послушали после того, как появился маленький огонек. А после того, как большой огонь появился, все уже начали выбегать. Я первый выбежал, минута прошла – выбегают остальные», — добавил он.

По словам мужчины, одного рабочего придавило крышей, еще троих сотрудников не могут найти.

«Пострадал напарник мой, аппаратчик-фильерщик, который собирает комплекты для производства нитки. С верхнего пятого этажа падает крыша, прищемило, придавило напарника. У него, как я понимаю, ногу оторвало. Приехали медики, полиция, пожарные. Я уехал с места. Мне стало страшно, я подумал, что это не конец, у нас же еще под землей трубы есть с кислотой. Мы сели с другим человеком и сразу уехали. Я знаю, что один пострадавший и, как я понимаю, троих не могут найти», — подчеркнул он.

Возгорание на заводе в Шахтах произошло утром 17 января. Очевидцы сообщили, что перед началом пожара слышали взрыв. По предварительной информации МЧС, пожар начался в цехе по производству наполнителей для матрасов и подушек.

TC

Пожар на полиэфирном заводе в городе Шахты произошел из-за того, что рабочие «долбили по гайке» на кране с кислотой, пытаясь его починить. Об этом «Газете.Ru» рассказал сотрудник завода Владислав (имя изменено). Он отметил, что из-за действий слесарей с крана слетел вентиль, кислота начала разливаться и случился пожар.

«Я был в момент взрыва внутри здания. Прям при мне взрыв произошел. На третьем этаже у нас производится нитка сама, то есть капает жидкий раствор — кислота и хлорид. Слесари пытались починить один кран, где капала сама кислота. Они не пытались починить логическим способом, а пытались починить тем, что долбили по гайке. При мощном ударе, они сделали очень сильный удар, произошел треск болта. Вылетел сам вентиль, где была кислота, и она полилась на раствор. Сперва был маленький огонек, потом пошел уже газ. Когда был маленький пожар, мы побежали брать огнетушители, начали тушить. Как мы потушили, я подумал, что это не конец, может быть еще больше», — сказал он.

По словам Владислава, сначала рабочие не поняли степень серьезности происшествия и остались на месте ЧП, несмотря на попытки уговорить их покинуть здание.

«Я говорил: «быстро все уходим», никто не послушал. Потом они увидели, что газ и кислота начали разливаться сильнее, газ становился все хуже и дышать тяжело было. Я спустился на второй этаж за вещами, остальные все остались на третьем этаже. Ключей не было, потому что портфель остался на третьем этаже, пришлось ломать. Забрал вещи, начинаю выходить — происходит второй взрыв, вылетает дверь и ворота. Нам начальство, мастер не говорили, чтобы мы быстро шли на выход. Я даже мастера не стал слушать, решил, что надо всем выходить. Не все послушали после того, как появился маленький огонек. А после того, как большой огонь появился, все уже начали выбегать. Я первый выбежал, минута прошла – выбегают остальные», — добавил он.

По словам мужчины, одного рабочего придавило крышей, еще троих сотрудников не могут найти.

«Пострадал напарник мой, аппаратчик-фильерщик, который собирает комплекты для производства нитки. С верхнего пятого этажа падает крыша, прищемило, придавило напарника. У него, как я понимаю, ногу оторвало. Приехали медики, полиция, пожарные. Я уехал с места. Мне стало страшно, я подумал, что это не конец, у нас же еще под землей трубы есть с кислотой. Мы сели с другим человеком и сразу уехали. Я знаю, что один пострадавший и, как я понимаю, троих не могут найти», — подчеркнул он.

Возгорание на заводе в Шахтах произошло утром 17 января. Очевидцы сообщили, что перед началом пожара слышали взрыв. По предварительной информации МЧС, пожар начался в цехе по производству наполнителей для матрасов и подушек.

Подушку занадто сильно набили. Вона й вибухнула!  :idea:

Кацапи будували-будували завод, а потім прийшов один п'яний слюсар з косяком, а сказав: "Баста, карапузики!"  :gigi:

PAL

та який вибух - просто невелике задьімление

і хлопок!

PAL

Подушку занадто сильно набили. Вона й вибухнула!  :idea:

бо набивали, певно, бавовною жеж!

TC

бо набивали, певно, бавовною жеж!

Та ні тож завод синтетичного волокна. А от подушка, могла бути з бавовни.

Згадало, як бачив рекламу на стовбі: "Трєзвиє і отвєтствєнниє грузчики пєрєвєзут ваші вєщі"  :gigi:

Якесь таке виробництво, що описаний процес нагадує потокове виготовлення тринітротолуолу чи гексагену...

Знайшов в коментах в чаті Шахт, кацапи сумніваються, що це просто хлопок)

?comment=45409

PAL

Знайшов в коментах в чаті Шахт, кацапи сумніваються, що це просто хлопок)

https://t.me/stopshahty/7197?comment=45409

на відео з місця пожежі у небі інверсійні сліди від ракет

на відео з місця пожежі у небі інверсійні сліди від ракет

Случайно совпало

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 19 гостей

Повна версія