Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сергей Иванов6

Сергей Иванов6

На ФУПі є модерація?
   
Re: Сергей Иванов6
ATF

На ФУПі є модерація?

Ви ж казали, що адмінка запрацювала)))
   
Re: Сергей Иванов6

так
в таких випадках хотілося б більш оперативного реагування
   
Re: Сергей Иванов6

Немає модерації з 13.10

Давайте на рахунок того кловуна самомодерацію влащтуємо - в ігнор і без зайвих дискусій
   
Re: Сергей Иванов6

У нас модератор-аматор. Забігає раз на кілька тижнів, а потім знову до реального життя. Я хз взагалі, хто таке придумав із модерацією.
   
Re: Сергей Иванов6

Верніть Аміда.
   
Re: Сергей Иванов6

Немає модерації з 13.10

Давайте на рахунок того кловуна самомодерацію влащтуємо - в ігнор і без зайвих дискусій

я так зробив з самого початку
нема про що спілкуватись з кацапським ботом
   
Re: Сергей Иванов6

У нас модератор-аматор. Забігає раз на кілька тижнів, а потім знову до реального життя. Я хз взагалі, хто таке придумав із модерацією.
Більше схоже,  що вони модерацію кацапам віддали. Не вірю, що ніхто з редакції УП не читає форум і не бачить, що діється. Давно кажу УП вже давно мало б СБУ зайнятися.
   
Re: Сергей Иванов6

я не користуюсь соцмережами, мені вистачало форуму
але коли тривалий час тут смердить немитим кацапом і жодної реакції, то мені доведеться відмовитись від відвідувань цього ресурсу
на смітниках неприємно пахне
   
Re: Сергей Иванов6

На форумі 10000 юзерів. З них може бути 8000 кацапів.
   
Re: Сергей Иванов6

я не користуюсь соцмережами, мені вистачало форуму
але коли тривалий час тут смердить немитим кацапом і жодної реакції, то мені доведеться відмовитись від відвідувань цього ресурсу
на смітниках неприємно пахне
Якщо адміністрація форуму ніяк не реагує. То може вже час якусь скаргу до СБУ писати?
   
Re: Сергей Иванов6

Якщо адміністрація форуму ніяк не реагує. То може вже час якусь скаргу до СБУ писати?
нема що СБУ робити?
реагувати на форум з 100 пенсів і емігів?

потерпи, прийде модер і зрубає кацапа.

питання ширше - нащо УП взагалі тягне ФУП якщо не знає що з ним робити і які цілі??
реєстрації нема, модерації нема.
   
Re: Сергей Иванов6

нема що СБУ робити?
реагувати на форум з 100 пенсів і емігів?

потерпи, прийде модер і зрубає кацапа.

питання ширше - нащо УП взагалі тягне ФУП якщо не знає що з ним робити і які цілі??
реєстрації нема, модерації нема.
Прийде модер? Ви думаєте що ніхто з редакції УП, не читає форум і не бачить, що діється? Пару тижнів тут глумився аеліт, я думав, що то межа, але бачу межі немає.  Я написав скаргу, побачимо.
   
Re: Сергей Иванов6

нема що СБУ робити?
реагувати на форум з 100 пенсів і емігів?

Користувачів Online: 127
Гостей: 3588
Дані за останні 15 хвилин
   
Re: Сергей Иванов6

нема що СБУ робити?
Як бачите, швидко зреагували.  :)
   
Re: Сергей Иванов6

Як бачите, швидко зреагували.  :)

погано зреагували.

мінімальні - знову місячні бани.
мінімальні мають бути 3 дня, 10 діб.

Модератор, ти не маєш тут бути модератором. Уйди.

Ти вбиваєш форум.

   
Re: Сергей Иванов6

Доскакався хуйлостанець...  (tu)
   
Re: Сергей Иванов6

погано зреагували.

мінімальні - знову місячні бани.
мінімальні мають бути 3 дня, 10 діб.

Модератор, ти не маєш тут бути модератором. Уйди.

Ти вбиваєш форум.
Я взагалі то, похвалив СБУ.  :)
   
Re: Сергей Иванов6

За сергея иванова6 модератору
персональна подяка.
Але ж погуляв, кацапюра.
   
Re: Сергей Иванов6

За сергея иванова6 модератору
персональна подяка.
Але ж погуляв, кацапюра.
Не знаю чи то потрібно дякувати модератору. Той кацап тут три дні глумився, ніякі скарги модератору не допомагали. Я написав скаргу до СБУ,  з посиланнями на того кацапа. Чуть більше години і його забанили. Співпадіння?
   
Re: Сергей Иванов6

У нас модератор-аматор. Забігає раз на кілька тижнів, а потім знову до реального життя. Я хз взагалі, хто таке придумав із модерацією.
ніт. раз на місяць приходить  і коли старі бани на межі кінчення дає нові на такіж терміни чи більші і так до слідуючого(виглядає,що слід чекати в грудні числа 10-12). тому.якщо хочете комусь зробити  різдвяний і новорічний пл=одарок то приходьте числа 9-10 і шліть поздоровчу відкритку,бо читатимуть доповіді десь за той час ,а не раніші. дурний кацап що ішов на самогубство просто не врубився і прийшов на форум за тиждень до гільйотингизації.а міг і місяць сміливо тут гадити. ІМНО дивлячись на тенденцію останніх трьох місяців нової модерації.
 Хоча можуть бути сюрпризи на миколая.різдво і НР :D

Останнє редагування: 3 листопада 2023 20:46:19 від cynic
   
Re: Сергей Иванов6

погано зреагували.

мінімальні - знову місячні бани.
мінімальні мають бути 3 дня, 10 діб.

Модератор, ти не маєш тут бути модератором. Уйди.

Ти вбиваєш форум.
да, кабса по 4.7  Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.

человека который на передовой и сообщения которого об обстановке там я читала каждый день. какой он бот?

кстати, вчера видела тыдыщ - ОНА ТОЖЕ НЕ БОТ
   
Re: Сергей Иванов6

Так, з Кабсом і Тидищ неприємно, тобто, матюччя і обзивання всіх з боку тартосето чи персональна гілка про Хому у адмінфорумі(!) з точки зору нових модераторів - це нормально? Добре хоч кацапа забанили...
   
Re: Сергей Иванов6

человека который на передовой и сообщения которого об обстановке там я читала каждый день. какой он бот?

Плюсую.
   
Re: Сергей Иванов6

О, хтось прийшов рятувати ФУП, або ж м'ясник таки перекваліфікувався
   
Re: Сергей Иванов6

да, кабса по 4.7  Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.
человека который на передовой и сообщения которого об обстановке там я читала каждый день. какой он бот?

кстати, вчера видела тыдыщ - ОНА ТОЖЕ НЕ БОТ

хоча б без цих "перше... друге..." - то вже прогрес :facepalm1:
   
Re: Сергей Иванов6

да, кабса по 4.7  Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.
человека который на передовой и сообщения которого об обстановке там я читала каждый день. какой он бот?

кстати, вчера видела тыдыщ - ОНА ТОЖЕ НЕ БОТ

не боти.

чому ці неботи вперто тягнуть на фуп телегу Шарія?
вони віддають собі звіт, що працюють і підтримують таким чином шарія.
хто такий шарій -ви знаєте?
принаймні  - це зрадник України, який перейшов на бік росії.
україноненависник, русофоб.

що ці двоє собі думають? чи ненавість очи застит? чи настільки невибагливі, що їм не шкода маратися об шарія?
Але чому я маю бачити тут ворожі наративи і іпсо? ворожій шеймінг і відверті знущання?
НАХ...
індульгенцій немає.
   
Re: Сергей Иванов6

не боти.

чому ці неботи вперто тягнуть на фуп телегу Шарія?
вони віддають собі звіт, що працюють і підтримують таким чином шарія.
хто такий шарій -ви знаєте?
принаймні  - це зрадник України, який перейшов на бік росії.
україноненависник, русофоб.

що ці двоє собі думають? чи ненавість очи застит? чи настільки невибагливі, що їм не шкода маратися об шарія?
Але чому я маю бачити тут ворожі наративи і іпсо? ворожій шеймінг і відверті знущання?
НАХ...
індульгенцій немає.
просмотрела 5 страниц дописов кабса телеги шария не нашла, в дописах тыдыщ шария я тоже не замечала

ипсо от человека который воюет? ахахаха
   
Re: Сергей Иванов6

чи ненавість очи застит?
саме так.
   
Re: Сергей Иванов6

просмотрела 5 страниц дописов кабса телеги шария не нашла, в дописах тыдыщ шария я тоже не замечала

ипсо от человека который воюет? ахахаха
Моллі, телега шарія не підписана шарієм. Канал шарія має іншу назву.
іпсо от шарія, які сюди носят патріоти, плть  :X
   
Re: Сергей Иванов6

Моллі, телега шарія не підписана шарієм
элка, телега шария подпсиана шарием

не надо искать черного кота в темной комнате  :pleasantr:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія