Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Запустили в эфир Медведчука. Зачем :S

Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Всі «заяви» Медведчука на адресу Петра Порошенка – це очевидна інформаційна диверсія в інтересах-країни агресора, бо порушення внутрішньополітично ї єдності сьогодні працюватиме не на українські інтереси.

Медведчук, який рятує свою шкуру від відповідальності за свою антиукраїнську діяльність, готовий «заявляти» будь-що про будь-кого. Це далеко не перші «сенсаційні» покази проти Порошенка, їх вже давали Портнов, Деркач, Онищенко, Жванія, Кузьмін та інші російські агенти.

Немає жодних сумнівів, що слова про Порошенка Медведчуку написали замовники, тому й читав він їх з суфлера. «Оплатою» за ці «свідчення» було переведення в кращі умови перебування та обіцянки обміну.

Нам прикро, що в умовах війни Служба безпеки України не розслідує справи про очевидну колаборацію з ворогом деяких генералів СБУ та депутатів Верховної Ради, а монтує яскраві політично мотивовані ролики з «псевдосвідченнями» Медведчука. І тому справа не у Медведчуку та його «показах», а в тім, що окремі представники  влади, як-от Баканов і Татаров, у надзвичайно складний момент на фронті вдаються до відверто шкідницьких дій – порушують принцип внутрішньополітично ї єдності.

Цього принципу «Європейська Солідарність» дотримується з 24 лютого.

Ми і далі наполягаємо на тому, що публічна дискусія між владою та опозицією повернутися на порядок денний може не раніше, ніж завершиться війна. Сьогодні ж маємо спільно працювати на перемогу.

У нас є відповіді на всі питання. Тоді як у влади точно немає відповідей на питання, які є в суспільства. 

Як могло статися так, що державний зрадник Медведчук став для влади джерелом достовірної інформації, рівно як ведучі його каналів – учасниками патріотичного телемарафону; чому з його соратників з колишньої ОПЗЖ влада формує лояльну до себе парламентську групу замість розслідування; і чому окремі діючі депутати з провладних груп і зі «Слуги народу» прямо колаборують з ворогом?  Нас вже не здивує, якщо до справи проти Порошенка долучать покази хуйло. 

«Європейська Солідарність» ще раз закликає владу зберігати внутрішню єдність як запоруку перемоги, і сподіваємося, що нас почують. 

Ворог не Порошенко, ворог – хуйло. Війна чітко показала хто є хто: хто боровся і бореться за Україну, а хто хоче повторення вічних історичних сценаріїв розколу України зсередини. Ми – державники і переконані: спроби розпалити в Україні внутрішній конфлікт грають лише на руку москві. Сьогодні наше спільне завдання – зберегти Україну і звільнити українську землю від нашого споконвічного ворога – росії.
https://eurosolidarity.org/2022/05/23/zayava-partiyi-yevropejska-solidarnist-4/
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Мой фейсбушні друзі ті що за Зе вже збудилися ))
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Стеольчик, тут же плюсує висєр  кацапчького ботіка  :D

Я не хочу що мені в очі пхали пачками ноунеймів з твітера, що по всім ознакам є штабною роботою.
Ще й Муха цим грішить, певно з одного штабу :laugh:
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Всі хто це підтримує - чекайте на те, що ці дебіли будуть переслідувати Залужного

Бо він майбутній президент України

Та хай буде Залужний, тіко звідки в тебе впевненість, що він тебе задовольнить?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Похоже пахнет фсбшной провокацией.Все прекрасно понимают что это грозит расколом в обществе.Не было бы войны- мать его за ногу нехай би блазнювали
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Та хай буде Залужний, тіко звідки в тебе впевненість, що він тебе задовольнить?
А немає впевненості
Але точно він не буде класти асфальт, нехтуючи армією

Мене це задовольнить на найближчі 5 років

Але свора на банковій, схоже, завсвм з глузду з'їхала

Ухопили бога за бороду? Війна, дебіли! І війна з багатьма питаннями до вас

Тож закрийте рота і єднаємося
   
О, кацапський стукачок виліз.  А ти які свої думки тут запостив, бот ?
прошу пані вибачитися, або довести що я бот. Моє "стукачєство" це факт, який ви можете перевірити,  в цій темі дописувач Willie перепощує картинки, а сам написати не здатний..
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

На фронтах ситуація погіршується.
Від ейфорії "звільнення Києва" та "крейсера Москва"- до паніки "Донбас здають"і "Азов у полоні"
Що треба зробити в цей момент?
Правильно, згадати про порошенка.
Це козирний туз.

   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

прошу пані вибачитися, або довести що я бот. Моє "стукачєство" це факт, який ви можете перевірити,  в цій темі дописувач Willie перепощує картинки, а сам написати не здатний..

Да пошел ты, чмо  :lol:
Що ти тут взагалі написав за ці роки, що комусь щось вказувати ?? ===========> O
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

На фронтах ситуація погіршується.
Від ейфорії "звільнення Києва" та "крейсера Москва"- до паніки "Донбас здають"і "Азов у полоні"
Що треба зробити в цей момент?
Правильно, згадати про порошенка.
Це козирний туз.
Жду следующий сильный ход когда Портнов и Ермак убирают Залужного и на его место ставят Верещучку.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Та хай буде Залужний, тіко звідки в тебе впевненість, що він тебе задовольнить?

Зараз же задовольняє. Ну хоча якщо тебе ні - то це дивно. Позаяк - хуже ж ні будіт ! (с)  :D
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

На фронтах ситуація погіршується.
Від ейфорії "звільнення Києва" та "крейсера Москва"- до паніки "Донбас здають"і "Азов у полоні"
Що треба зробити в цей момент?
Правильно, згадати про порошенка.
Це козирний туз.
[/quote
]

Чий?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Ой, точно ! ПОртнов ! Вот где спасєніє ! зельонка, Андруша так борзо прискакав в 2019 році в Україну, він так активно приймав участь у "справах Порошенка" - саме час долучити цього видатного правника і рішуче, ні - ПОТУЖНО довести баригу до цугундера !  [ua]
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

У оп вирішили мочити головного суперника на випередження
я вас умоляю!
Пеця до войны не был соперником,
а сейчас так и подавно

Порошенко мягко уговаривают выйти на политическую пенсию.
Будет новая страна - уния с Польшей
и новый политический класс
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Ломы ПАПа зраду разгоняют уже месяца 2 а теперь такие а нас за шо  8-:
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Ломы ПАПа зраду разгоняют уже месяца 2 а теперь такие а нас за шо  8-:

Шо ты несешь ? С каких это пор ваша Люська - ЛОМ ?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Пеця до войны не был соперником,
а сейчас так и подавно
Порошенко мягко уговаривают выйти на политическую пенсию.
а навіщо, якщо він не соперник? тим більше такими неконвенційними методами.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Баканов - прихожанин мацковського патріархату
Мудачук - теж
Совподєніє?
   
Да пошел ты, чмо  :lol:
Що ти тут взагалі написав за ці роки, що комусь щось вказувати ?? ===========> O
пані кацапка?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

все це добре, а коли посадять Коломойченка, найбільшого олігарха України  і крадія капіталістичної власності...там же десятки мільярдів доларів...з яких, між іншим, платили артистам з 95 кварталу...:)))
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Хіба це допит Мудачука? Це якесь чергове шоу в прайм-тайм на замовлення Бананова-Шефира.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Ющ у Суркіса...
Одна свора...  :-)o

   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Комусь похуй на Донбас, похуй на Південь - шоу "посади Пороха" для них значно важливіше
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Да пошел ты, чмо  :lol:
Що ти тут взагалі написав за ці роки, що комусь щось вказувати ?? ===========> O
Бякусю, за що ти зараз обхамила пристойного поміркованого дописувача? Чим він тобі не догодив?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Комусь похуй на Донбас, похуй на Південь - шоу "посади Пороха" для них значно важливіше
Та то тільки боти підскакують за вказівкою. Інший люд має свої серйозні проблеми: ріст цін щодня, відсутність роботи, доходів, діти, родичі на війні...
Який кому в біса Порошенко зараз? :facepalm:
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Чаус 2.0
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Бякусю, за що ти зараз обхамила пристойного поміркованого дописувача? Чим він тобі не догодив?

Мироська, я розумію - він твій сокорітнік і брат по разуму, але ж тре совість мати: не йому вказувати модеру кого банити. Ущучілі ?  :)
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Чаус 2.0

Кстатє, а гдє он ??? Гдє вообще всє ?? Чаус, Шефір ??
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Мироська, я розумію - він твій сокорітнік і брат по разуму, але ж тре совість мати: не йому вказувати модеру кого банити. Ущучілі ?  :)
То ти кидаєшся на людину виключно через те, що він незапетро?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Шкода часу читати всю гілку, отже в мене питання: так Петя прихватизував шматок нафтопроводу чи брешуть?

Останнє редагування: 23 травня 2022 18:09:57 від Златадобра
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Шкода часу читати всю гілку, отже в мене питання: так Петя прихватизував шматок нафтопроводу чи брешуть?
А мені цікавіше інше: чи має Петро право власності на ППО над... :shuffle:
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S
nik

Він назвав конкретні прізвища високопосадовців, причетних до завдання шкоди інтересам нашої держави, – колишні урядовці, екскерівництво Нацбанку, народні депутати і представники правоохоронних структур.

вони всі ще в Україні, чи вже за кордоном?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

вони всі ще в Україні, чи вже за кордоном?

Тут сьогодні в телєвізорі прозвучала цікава інфа, що Баканов у перші дні війни перебував у Румунії...
А що він там робив?  8-)
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Шкода часу читати всю гілку, отже в мене питання: так Петя прихватизував шматок нафтопроводу чи брешуть?
напевне, що ні, он Коломойченко украв з привата десятки мільярди доларів, а не посадили до цих пір, то це петю лякають, щоб не встрявав у наступні вибори, то це ще краще, народу легше вибрати когось невідомого, а  Зелененько прокатати ...у нас президенти довго не затримуються...:)))
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Всі хто це підтримує - чекайте на те, що ці дебіли будуть переслідувати Залужного

Бо він майбутній президент України

До речі, багато людей кажуть, що проголосують саме а нього, якщо що...
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S


Я дивлюся, декому будь-яка дичина заходить. Аби про Петра була.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

А мені цікавіше інше: чи має Петро право власності на ППО над... :shuffle:
;o Петя придбав Україні ППО? Власним коштом невже?!
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

До речі, багато людей кажуть, що проголосують саме а нього, якщо що...
А хто це?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія