Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вся правда про Дзідзьо

Re: Вся правда про Дзідзьо

оце що він постійно апелював до покійного Кузьми найбільш і насторожило.
ще й частку «подарував» мамі

звісно історія мутна з обох сторін, але це відео не переконало, а навпаки.

ну і назва теми  :laugh:
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

То шо йому ше треба??  :D

Мабуть дивіденди не нараховують.
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

https://youtu.be/GE8sI0_1W-0

Норм
От якби ще не оте "ночі - очі"
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

   
Re: Вся правда про Дзідзьо

якась мутота
гризня тарганів
+
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

А для чого той Лесик на самому початку підкреслював, що він пОляк за походженням, вірніше, його дідусь? Це якось надасть вагу його словам? Тю, та мені самому пропонували стати поляком, отримавши карту поляка, коли я активно ходив до римо-католицької парафії. Я відморозився, сказавши, що у мене німецьке, а не польське коріння. А мабуть, треба було погодитися? Принаймні багато хто з місцевих неофітів так і зробили, отримавши карту поляка. Тож мабуть і Лесик такий же пОляк.
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

У мого колишнього колеги дядько свого часу вклався в проект 'дзідзьо', сам з штатів. Пам'ятаєте той каділак з кліпу - то він його йому прислав. Після розкрутки Дзідзьо послав його нафік, кошти з прибутків і машину віддавати не збирався. Коли власник подав в суд - почалася тяганина, після одного з засідань на того американця напала група з арматурами, і розбили голову. Донька його забрала в штати, він там як овоч існує на догляді. Причому на доньку вийшли і попередили, що щоб вивезти батька в штати без проблем і живим - вона мусить забрати заяву з суду.
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

У мого колишнього колеги дядько свого часу вклався в проект 'дзідзьо', сам з штатів. Пам'ятаєте той каділак з кліпу - то він його йому прислав. Після розкрутки Дзідзьо послав його нафік, кошти з прибутків і машину віддавати не збирався. Коли власник подав в суд - почалася тяганина, після одного з засідань на того американця напала група з арматурами, і розбили голову. Донька його забрала в штати, він там як овоч існує на догляді. Причому на доньку вийшли і попередили, що щоб вивезти батька в штати без проблем і живим - вона мусить забрати заяву з суду.

Господи....
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

У мого колишнього колеги дядько свого часу вклався в проект 'дзідзьо', сам з штатів. Пам'ятаєте той каділак з кліпу - то він його йому прислав. Після розкрутки Дзідзьо послав його нафік, кошти з прибутків і машину віддавати не збирався. Коли власник подав в суд - почалася тяганина, після одного з засідань на того американця напала група з арматурами, і розбили голову. Донька його забрала в штати, він там як овоч існує на догляді. Причому на доньку вийшли і попередили, що щоб вивезти батька в штати без проблем і живим - вона мусить забрати заяву з суду.
Лесик, то ти?
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

Якшо дуже коротко, Лесик - лох.

Можеш "створити нового Дзідзя"? Ну то знайди собі чергового Безуха, створи, розкрути і не пиzди, перепрошую.
Гы. Это иногда не получается у артиста, а иногда - у "владельца прав".

Есть такой черновицкий жлиб Юрий Фалеса. У него в жизни по ходу было 2 удачных проекта, которые взлетели. Первый наверное знают все, это Каролина Куек она же Анне Лорак. Тут он ее раскрутил, она мужественно жрала пустой суп, и.т.д., в один прекрасный момент послала его нахъ. Он пытался с ней бодаться, но... там видать девочка обзавелась покровителями покруче. Важно то, что это была именно Каролина Куек, а не "проект" типа Виагры, где меняются только трусы, поэтому и получилось послать подальше сравнительно легко.

Следующий проект который взлетел у Фалесы это Оксана Грицай, она же Мика Ньютон. Такой же стремительный взлет и через 3 года работы и 3 альбома, Оксане надоело жить в двухкомнатной хрущевке... Помнится как Фалеса тогда орал - "Мика Ньютон" - это мой зарегистрированный бренд! Хэр ей по всей морде, а не петь под этим именем, а вы еще увидите НАСТОЯЩУЮ Мику Ньютон. Но следующей Мики Ньютон у Фалесы уже не получилось.
У Грицай же по итогу все ее 3 альбома были выпущены именно с Фалесой, с новым продюсером, как Грицай особо слышно ее не было, но все таки положив на это все, прошла на Евровидение в 2011-м, где и заняла 4-е место. После чего благополучно эмигрировала в США, где "мечтала стать известной певицей", но по итогу просто там живет в трех комнатной квартире в Лос Анжелесе (что в принципе тоже неплохо). Вот где ей НЕ повезло - плохо дала Потапу, из-за чего он по итогу в напарницы выбрал не ее, а - Каменски, правда записал с ней в память об этом самом "дала" одну песню в третьем альбоме.

В общем казалось бы - музыкант типо все, а продюсер - то таке, но как показывает практика - музыкант КРАЙНЕ редко чего-то добивается разосравшись с продюсером. Та же Лорак - удачное исключение.

   
Re: Вся правда про Дзідзьо

У мого колишнього колеги дядько свого часу вклався в проект 'дзідзьо', сам з штатів. Пам'ятаєте той каділак з кліпу - то він його йому прислав. Після розкрутки Дзідзьо послав його нафік, кошти з прибутків і машину віддавати не збирався. Коли власник подав в суд - почалася тяганина, після одного з засідань на того американця напала група з арматурами, і розбили голову. Донька його забрала в штати, він там як овоч існує на догляді. Причому на доньку вийшли і попередили, що щоб вивезти батька в штати без проблем і живим - вона мусить забрати заяву з суду.
Жах. Отак взяли дядька в трусіках і арматурою забили.
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

Жах. Отак взяли дядька в трусіках і арматурою забили.

Щось ніде на Інтернеті нема про цю історію. Про наноботи у вакцині - є. А про побиття американця в овоч через Каділак - нема.
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

дуже цікаві факти у цій історії,наприклад ,що батько Хоми був головою колгоспу в часи СРСР,призвища однакові з відомим в Галичині співаком з дуету Братущик - Орест Хома...
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

Щось ніде на Інтернеті нема про цю історію. Про наноботи у вакцині - є. А про побиття американця в овоч через Каділак - нема.

Щось про побиття американця було, але щоб з прив'язкою до Дзідзьо, то нє, не чув
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

Щось про побиття американця було, але щоб з прив'язкою до Дзідзьо, то нє, не чув

То було про власника "Реберні", здається.
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

Жах. Отак взяли дядька в трусіках і арматурою забили.
Распятий дядько в трусіках? А пан має хист до жартів :D


В общем казалось бы - музыкант типо все, а продюсер - то таке, но как показывает практика - музыкант КРАЙНЕ редко чего-то добивается разосравшись с продюсером.

На відміну від цікавих фантазій пана АндрійІФ, написані вами факти загалом відповідають дійсності.
Окрім хіба пустих супчиків і хрущовок. Але я розумію, це - "гіперболізація для доходчівості" (с)гипофиз )))
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

про артистів багато чого знаю)))висновок один-без вагомого фінансового покровителя тут не засвітилась жодна талановита співачка.
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

про артистів багато чого знаю)))висновок один-без вагомого фінансового покровителя тут не засвітилась жодна талановита співачка.
Як в усьому світі.
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

По суті яка основна пред'ява Лесика Дзідзьо. Що Дзідзьо взяли ведучим на телебачення і він повинен був відстьогувати левову  частину своєї зп Лесику. Як на мене Лесик об'ївся ухи за що його й випхали.

Останнє редагування: 3 вересня 2021 12:53:39 від psandr
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

Схожа тема сталась з групою Батюшка твєю самою.. коли нанятий вокаліст вкрав назву групи.
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

Схожа тема сталась з групою Батюшка твєю самою.. коли нанятий вокаліст вкрав назву групи.
А не вкрав би, то вони стали б наступними Бітлз.
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

А не вкрав би, то вони стали б наступними Бітлз.


До чого иут бітлз... 
Типовий українець - ну вкрав і шо.. і шо ти мені зробиш
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

А ну да що до бітлз - уявімо що якись пол макартні звільнив ленона і сам став виступати як бітлз...
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

пол макартні звільнив ленона і сам став виступати як бітлз
Як Вінгз.
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

А ну да що до бітлз - уявімо що якись пол макартні звільнив ленона і сам став виступати як бітлз...
Аксель Роуз так і зробив, розісравшися з іншими ганзами. Набрав лівих чувавків і назвав те Ганз Н Роузес
   
Re: Вся правда про Дзідзьо
abg

   
Re: Вся правда про Дзідзьо

Його пиіпали і він тепер плаче. Жалюгідно.
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

Його пиіпали і він тепер плаче. Жалюгідно.
він не плаче а добивається справедливості, молодець (tu)
мерзоту необхідно ставити на місце. :punish:
   
Re: Вся правда про Дзідзьо
abg

Його пиіпали і він тепер плаче. Жалюгідно.

Підозрюю, що навпаки, - лоханувся, дав себе поімєть, але потім взяв себе в руки, створив новий проект і тепер він на коні, а той Хома може виявитися в сраці.
Принаймні, таке враження в мене після перегляду обох відео.
До речі, то не той Хома тут пописує на Хвупі, часом?     :laugh:
   
Re: Вся правда про Дзідзьо
abg

він не плаче а добивається справедливості, молодець (tu)
мерзоту необхідно ставити на місце. :punish:

Ми не знаємо всього як там насправді все було і є, але дуже подібно на мерзоту.
Якщо все, що каже Лесик, є правдою, то він - боєць, достойний поваги.
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

Підозрюю, що навпаки, - лоханувся, дав себе поімєть, але потім взяв себе в руки, створив новий проект і тепер він на коні, а той Хома може виявитися в сраці.
Принаймні, таке враження в мене після перегляду обох відео.
Лесик не лоханувся а довіряв друзям,
хоча можливо це і синоніми.. хз..

До речі, то не той Хома тут пописує на Хвупі, часом?     :laugh:
не той, але такий же.
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

Ми не знаємо всього як там насправді все було і є, але дуже подібно на мерзоту.
Якщо все, що каже Лесик, є правдою, то він - боєць, достойний поваги.
(tu) принаймні з цих двох персонажів Лесик виглядає пристойно а Хома мерзотно.
   
Re: Вся правда про Дзідзьо

Не знаю, Кадро. Мені дуже далеко до них всіх. Нехай сношаються як хочуть. Я ім не суддя.
   
Re: Вся правда про Дзідзьо
abg

   
Re: Вся правда про Дзідзьо
abg

   
Re: Вся правда про Дзідзьо

Не знаю, Кадро. Мені дуже далеко до них всіх. Нехай сношаються як хочуть. Я ім не суддя.
не будь байдужим, адже це аморально:

"Не бійся друзів - найгірше, що вони можуть зробити - це зрадити тебе.
Не бійся ворогів - найгірше, що вони можуть зробити - це вбити тебе.
Бійся байдужих. Через їхню мовчазну згоду у світі є і зрада, і вбивство, і всі нещастя на Землі". (ц)

 :good:

   
Re: Вся правда про Дзідзьо

   
Re: Вся правда про Дзідзьо

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія