Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки заробляють сучасні українські програмісти?

Є трирічні курси техніків у програмуванні, зазвичай десь на другому році беруть вже таких у джуніори з розрахунком на момент закінчення курсу мати вже більш-менш придатного програміста.
Є гарні приклади таких курсів?
   
Є гарні приклади таких курсів?
У найближчому ПТУ запитайте.
   
У найближчому ПТУ запитайте.
:laugh: Через три роки побачимо. Син після 9-го класу пішов вчитися на прикладну математику.
   
Нічого страшного, це просто хобі, не ставилась мета зробити шедевр, коли брак часу навіть не вивчав свіжий фешн. На все треба час та ще й талант.
Хочу додати, що дизайн і програмування це різні речі.
   
Re: Скільки заробляють сучасні українські програмісти?
abg

Соррі, це ж катастрофа. Нахера вчити якийсь фронт-енд чи, курва, бек-енд, якщо за умовних сто баксів можна (і треба) купити готовий, красивий, якісний темплейт для якого-небуть вордпреса, за тиждень його кастомізувати і наповнити, а за місяць може навіть ще й встигнути розкрутити?

Трохи не зрозумів. Що значить „розкрутити“? Програмісти хіба це „розкрутчики“?
   
Re: Скільки заробляють сучасні українські програмісти?
abg

:laugh: Через три роки побачимо. Син після 9-го класу пішов вчитися на прикладну математику.

В ПТУ тепер „прикладну математику“ вивчають? В мій час це тре було до політеху чи універу поступати.   Як змінився світ!   ;o
   
Трохи не зрозумів. Що значить „розкрутити“? Програмісти хіба це „розкрутчики“?
Програміст-фрилансер має бути продажником та маркетологом. Деякі раптово усвідомлюють, що чесати язиком в них виходить краще, ніж кодити, організують маленький бізнес - приймають замовлення та віддають його задротам, які не вміють відстоювати дедлайни, обсяги, гонорари та червоніють за факапи. Або взагалі йдуть у SMM.
   
Re: Скільки заробляють сучасні українські програмісти?
abg

Програміст-фрилансер має бути продажником та маркетологом. Деякі раптово усвідомлюють, що чесати язиком в них виходить краще, ніж кодити, організують маленький бізнес - приймають замовлення та віддають його задротам, які не вміють відстоювати дедлайни, обсяги, гонорари та червоніють за факапи. Або взагалі йдуть у SMM.

Угу.
Це ті, значить, що - власники „галер“, мали б бути продажниками та маркетологами. А ті, що „задроти“, - „айтішниками“.
А „фрілансер“ це, значить, - задрот-айтішник і продажник в одному флаконі. Так?   :laugh:
   
Не вірю.    :shuffle:

Та мені що, за що купив, за те і продаю. Хоча який сенс мені брехати?
   
Re: Скільки заробляють сучасні українські програмісти?

Угу.
Це ті, значить, що - власники „галер“, мали б бути продажниками та маркетологами. А ті, що „задроти“, - „айтішниками“.
А „фрілансер“ це, значить, - задрот-айтішник і продажник в одному флаконі. Так? 

Я дивлюся з точки зору людини, якій треба зробити ефектний і результативний сайт свого бізнесу. Якими засобами виконавець буде добиватися мети? Я описав простий і ефективний спосіб для невеликих бізнесів,  тільки і всього.
   
Хочу додати, що дизайн і програмування це різні речі.

Добро що написав, а то я не знав.

P.S. Програмуванням я починав займатися ще на 86-х Іскрах в кінці 80-х на початку 90-х. Тоді ще був Basic та Pascal. Розвал Совка та гіперінфляція заставила тоді, що не залишитися голим йти в реальний бізнес. То синку не вчи ...
   
В ПТУ тепер „прикладну математику“ вивчають? В мій час це тре було до політеху чи універу поступати.   Як змінився світ!

Бурсой воно називалось при совєтах, а зараз Технічний коледж при університеті.

   
Ні, ні, ні. Нехай два-три українця почнуть вчити COBOL та трішечки послаблять конкуренцію на ринку IT.

 а в чому проблема його вивчити при потребі ?
   
а в чому проблема його вивчити при потребі ?

практика
без реальних задач воно нічого не варте
   
Добро що написав, а то я не знав.

P.S. Програмуванням я починав займатися ще на 86-х Іскрах в кінці 80-х на початку 90-х. Тоді ще був Basic та Pascal. Розвал Совка та гіперінфляція заставила тоді, що не залишитися голим йти в реальний бізнес. То синку не вчи ...

Я вас хотів підтримати, вказуючи що бути програмістом можна і без того щоб бути дизайнером (наприклад як я), а ви тут тролите з вашими питаннями як попасти в команду :)

P.S.:  я також на zx spectrum починав, то не так далеко і від вас втік

,
   
Короче, йдіть в інженери!

тыко в прокурори
   
Тільки перемикання дротів на лампах - справжнє програмування.
   
Я вас хотів підтримати, вказуючи що бути програмістом можна і без того щоб бути дизайнером (наприклад як я), а ви тут тролите з вашими питаннями як попасти в команду :)

P.S.:  я також на zx spectrum починав, то не так далеко і від вас втік

,
Я не сильно рвуся, головне, щоб у сина щось получилось.  Що стосується про дизайнерства, то наскільки я знаю проекти шаблонів для сайтів малюються з допомогою графічних програм: Photoshop, Figma, до того ж пошукові системи люблять унікальний контент, то ж краще зображення не копіювати, а робити свої і по-третє - перший сайт я зробив, як інтернет-магазин автонаклейок, де виклав свої напрацювання. Що стосується вузької спеціалізації, то тут пригадався Аркадій Райкін:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія