Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як справи з архівами?

Як справи з архівами?

Ракетні обстріли обласних центрів і столиці також небезпечні для наших архівів - саме обласні архіви і ЦДІАУ є зберігачами самого цінного з історичних фондів.

Пожежа і знищення архівних фондів в Кременці колись завдали непоправної шкоди цінним історичним фондам.

Чи робиться все належне для збереження того що нам залишили предки?
   
Re: Як справи з архівами?

В Харкові, пишуть, пздць повний. Сиріють, а вивозити немає кому. Бо вікна побиті. Ставити - вікна у будь-який момент вони знов вилетять.
   
Re: Як справи з архівами?

я думаю що питання риторичне :(

пруфів не маю, мій висновок базується на попередньому досвіді, дій і менталітету тих кого не можна називати

а ще є і саботажники які прямо зацікавлені у знищенні всього українського
   
Re: Як справи з архівами?

Якщо втратили унікальний банк з рослинами на хрін зна який день війни, то що вже про папірці казати.  :X
   
Re: Як справи з архівами?

Якщо втратили унікальний банк з рослинами на хрін зна який день війни, то що вже про папірці казати.  :X

Чиновникам абсолютно пох такой мотлох. Намагалися вивезти з Сєвєродонецького археологічного музею знахідки епохи бронзи недавніх експедицій, звертались до Власенка-йому пох, його більше цікавила гуманітарка ждунам. Частину старожитностей таки вдалося врятувати зусиллями волонтерів. Наразі всі музеї Луганщини окрім Лисичанського під контролем орків.
   
Re: Як справи з архівами?

Чиновникам абсолютно пох такой мотлох. Намагалися вивезти з Сєвєродонецького археологічного музею знахідки епохи бронзи недавніх експедицій, звертались до Власенка-йому пох, його більше цікавила гуманітарка ждунам. Частину старожитностей таки вдалося врятувати зусиллями волонтерів. Наразі всі музеї Луганщини окрім Лисичанського під контролем орків.

Нафуя тоді нам ціле міністерство культури?
   
Re: Як справи з архівами?

Нафуя тоді нам ціле міністерство культури?
над такими інституціями як мінкультури потрібен смотрящий, який би тицям їх мордами в проблеми, ячкі потрібно вирішувати
   
Re: Як справи з архівами?

над такими інституціями як мінкультури потрібен смотрящий, який би тицяв їх мордами в проблеми, які потрібно вирішувати
...фу, як грубо, у них не морди, а "ответственниє ліца"...:)))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія