Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Підпишіть, будь ласка, петицію про повернення телеканалу у цифровий простір!


Звертаюсь до глядачів телеканалу Еспресо й всіх, кому важлива свобода слова із проханням підтримати петицію, яка наголошує на необхідності повернення нашого телеканалу і каналів 5 і Прямий у цифровий ефір.

Залишилось усього 3500 підписів, будьмо солідарні!

https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/4163
   
Підпишіть, будь ласка, петицію про повернення телеканалу у цифровий простір!


Звертаюсь до глядачів телеканалу Еспресо й всіх, кому важлива свобода слова із проханням підтримати петицію, яка наголошує на необхідності повернення нашого телеканалу і каналів 5 і Прямий у цифровий ефір.

Залишилось усього 3500 підписів, будьмо солідарні!

https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/4163
подумав про каву
люблю коли завгодно
Ок, підтримаю і таке еспресо
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Компрометують улюблений напій. Негідники
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Якісь підараси блокують реєстрацію.
Про це вже говорили на каналі, і навіть уточнювали хто ці підараси.


   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Компрометують улюблений напій. Негідники
Чим компрометують?
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Підпишіть, будь ласка, петицію про повернення телеканалу у цифровий простір!


Звертаюсь до глядачів телеканалу Еспресо й всіх, кому важлива свобода слова із проханням підтримати петицію, яка наголошує на необхідності повернення нашого телеканалу і каналів 5 і Прямий у цифровий ефір.

Залишилось усього 3500 підписів, будьмо солідарні!

https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/4163
нехай ідуть у єдиний  [ua]
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

нехай ідуть у єдиний  [ua]

Зелені шморклі.
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Якісь підараси блокують реєстрацію.
Про це вже говорили на каналі, і навіть уточнювали хто ці підараси.

Показати зображення...

Так, доведеться трохи почекати, у мене також не з першого разу вийшло, а десь з шостого-сьомого.
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

нехай ідуть у єдиний  [ua]

Їм відмовили.
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Так, доведеться трохи почекати, у мене також не з першого разу вийшло, а десь з шостого-сьомого.

Я теж вже не вперше пробую. Тиждень тому було таке саме.
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Їм відмовили.
офіційно? причину повідомили?
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

офіційно? причину повідомили?

Їм навіть не повідомили причину відключення.
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Я теж вже не вперше пробую. Тиждень тому було таке саме.

Треба кілька разів на день робити спроби.
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

будем подписывать
один из лучших украинских каналов без журналистов предателей
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Шановне панство, дійсно, дуже важко підписати, але намагайтеся, я цілий тиждень щодня по декілька разів заходила, нарешті підписала. Не здаємося!
Йдете за посиланням, краще робити з комп'ютера, а не з телефону, я з телефону навіть і не намагалася, раз за разом пробуйте, викидає, дає помилку, почекайте трохи, через деякий час знову заходьте, має вийти. Складного нічого немає, просто сильно дратує.
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Їм навіть не повідомили причину відключення.
+============================================================================================+
Не тринди. Їм ще в кінці березня повідомили причину. Це відмова дотримуватися єдиної інформаційної політики.
Їм хотілося бути першими у вісвітлені подій на війні без дозволу ГШ. В березні була тема на ФУПі.

Останнє редагування: 27 червня 2022 22:42:21 від vkhavr2
   
+============================================================================================+
Не тринди. Їм ще в кінці березня повідомили причину. Це відмова дотримуватися єдиної інформаційної політики.
Їм хотілося бути першими у вісвітлені подій на війні без дозволу ГШ. В березні була тема на ФУПі.


У мене першоджерела. Не повідомили, і ніхто на себе відповідальність за це не взяв.
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

п'ю по 3-5 еспресо за день
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Зайшла підписати, виявилось вже підписала раніше
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Анекдот
Летить літак. Перший пілот каже другому "порули троха за мене". Другиц відповідає "Та ні, я ще вип'ю еспресо, почитаю пресу, трахну стюардесу". Але мегафон не вимкнули і пасажири все чують. Стюардеса біжить, що б сказати вимкніть мегафон, а один пасажир каже: " та так скоро не біжи, він поки еспресо вип'є, поки пресу почитає..."
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Не тринди. Їм ще в кінці березня повідомили причину. Це відмова дотримуватися єдиної інформаційної політики.
Їм хотілося бути першими у вісвітлені подій на війні без дозволу ГШ. В березні була тема на ФУПі.
От навіщо трендіти. Навіть комітет Верховної Ради не зміг встановити ані причин, а ні відповідальних за відключення. Всі органи, які могли це зробити від РНБО до держкомітету з телебачення та радіомовлення сказали, що вони до того не причетні.
Навіть якщо вони щось порушили, то хтось мав це встановити, а хтось прийняти рішення про вимкнення. Хто то був? Невже vkhavr2? Могутній дядько, ага.
А ось подоляк навів іншу причину. Показують Порошенка. Це й є порушенням єдиної інформаційної політики?
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

А ось подоляк навів іншу причину. Показують Порошенка.
.....
І що Порошенко самолюбивий....
Ппц причина
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Причина одна - Зеленський.
   
нехай ідуть у єдиний  [ua]


Це туди, де українців змушують перейти на "панятний язик"?  :X

   
Навіщо цей канал потрібен в загальнонаціонально му масштабі, хіба він працює для народу України? Відомо кому належить і на чий млин ллє воду, олігархи не бідні люди, най вкладають у розвиток, роблять цікавий та незаангажований проукраїнський контент, а так отримали ліцензії за протекторатом минулої влади нашару, а зараз вкладати у розвиток їм жадібність не дозволяє, купили новини войсофамеріка і тепер корчать з себе "свєточєй" демократії...
П.С. і це вже надцята тема на захист олігархічних ЗМІ..
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Навіщо цей канал потрібен в загальнонаціонально му масштабі, хіба він працює для народу України? Відомо кому належить і на чий млин ллє воду, олігархи не бідні люди, най вкладають у розвиток, роблять цікавий та незаангажований проукраїнський контент, а так отримали ліцензії за протекторатом минулої влади нашару, а зараз вкладати у розвиток їм жадібність не дозволяє, купили новини войсофамеріка і тепер корчать з себе "свєточєй" демократії...
П.С. і це вже надцята тема на захист олігархічних ЗМІ..
підтримую
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Краще б "частоти" віддали Скрипіну і його команді
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

А ще є Майкл Щур та Бігус.

   
Навіщо цей канал потрібен в загальнонаціонально му масштабі, хіба він працює для народу України? Відомо кому належить і на чий млин ллє воду, олігархи не бідні люди, най вкладають у розвиток, роблять цікавий та незаангажований проукраїнський контент, а так отримали ліцензії за протекторатом минулої влади нашару, а зараз вкладати у розвиток їм жадібність не дозволяє, купили новини войсофамеріка і тепер корчать з себе "свєточєй" демократії...
П.С. і це вже надцята тема на захист олігархічних ЗМІ..


Так, що роблять канали коломойського і медведчука у загальнонаціонально му марафоні - мені було незрозуміло з самого його початку.
Бо ці канали завжди були заточені під розваги-ги-ги.
Але ж саме інформаційні телеканали - влада по бєспрєдєлу вимкнула з інфо-марафону.
   
А ще є Майкл Щур та Бігус.

Майкл Щур на фронті.
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Майкл Щур на фронті.
але його команда працює
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

що роблять канали коломойського і медведчука у загальнонаціонально му марафоні
що їм РНБО під час ВС сказало те і роблять, у неолігарха все не так було
   
Краще б "частоти" віддали Скрипіну і його команді
підтримую
   
Так, що роблять канали коломойського і медведчука у загальнонаціонально му марафоні - мені було незрозуміло з самого його початку.
Бо ці канали завжди були заточені під розваги-ги-ги.
Але ж саме інформаційні телеканали - влада по бєспрєдєлу вимкнула з інфо-марафону.
Спробую подивитися "експресо" кілька днів щоб скласти більш глибокі враження про цей канал, у мене жодної проблеми щодо доступності до контенту телеканалу "експресо" не виникає)
П.С. я потроху дивлюся зараз  прямий, мені цей канал не подобається, заангажований і однобокий контент, посередні ведучі, в конкурентному середовищі без олігархічних грошей він би давно зник з ефірів
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

ідеальних телеканалів нема,але еспресо треба підтримати
   
Спробую подивитися "експресо" кілька днів щоб скласти більш глибокі враження про цей канал, у мене жодної проблеми щодо доступності до контенту телеканалу "експресо" не виникає)
П.С. я потроху дивлюся зараз  прямий, мені цей канал не подобається, заангажований і однобокий контент, посередні ведучі, в конкурентному середовищі без олігархічних грошей він би давно зник з ефірів

Я дивлюсь лише Еспресо, про Прямий і 5 Канал не маю що сказати.
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Підписав з першого разу, разом з реєстрацією.
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

Ця петиція нічого не варта

Треба чекати Перемоги

І чекатимемо, коли США будуть *бати нашу владу. Сильно, як треба
   
Re: Хто любить еспресо зранку або ввечорі?

ап! залишилось менше 500!
   
Урсула фон дер Ляєн підтримує повернення трьох телеканалів до цифрового мовлення!

​​Керівників САП та НАБУ треба призначити якнайшвидше. Київ має зосередитися на реалізації закону про деолігархізацію, - фон дер Ляєн

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн закликала Україну активізувати роботу інститутів країни щодо боротьби з корупцією і якнайшвидше призначити для цього відповідальне керівництво.

"Інвестиції (у відновлення України. -Ред.) мають йти поряд із реформами. Розпочніть боротьбу з корупцією", - заявила фон дер Ляєн.

За її словами, в Україні створено антикорупційні інститути і тепер основне завдання, щоб ці інститути очолили гідні люди. Вона наголосила, що керівників САП та НАБУ має бути призначено у найкоротші терміни.

"Їх треба призначити якнайшвидше", - сказала фон дер Ляєн.

Вона також звернула увагу парламенту на необхідність ухвалення закону про медіа, який об'єднав би українське законодавство із поточними стандартами Європейського Союзу.

"Дуже багато законів ви вже ухвалили… Тепер треба все це звернути на позитивну перспективу", - зазначила президент Єврокомісії.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія