Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет. :X

ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Там є куча систем наведення на ціль в ракеті. Всі розглядати не буду тільки деякі.


При швидкості 3 маха, система ДЖП не така вже і точна, одна діло визначати точно координати, а інше їх обсчислювати на ходу по ходу руху, тут як у машину навігатор не заженеш. Люди думають, що коли ти ідеш чи стоїш і обчислються кординати відносно яких коригуєтьсятвій рух це теж саме що коригувати рух при швидкості 3000 км на годину. Насправді у тебе збільшується помилка залажено від швидкості, чим більша швидкість тим більша помилка. Тому така система наведення по різному буде вестись на 800 км на годину і на 3000 км на годину. Тому на томагавках є ще система наведення лазерна підсвітка цілі. Прилад фото і силка на вікі нижче.

Отже що слідує того що сказано вище? Ракету треба наводити в реальному режимі часу додатково. Це, або через супутниковий канал звязку або коригувальник з землі.

Через супутник? Не знаю наскільки це реально в ночі робити в ручному режимі щей на швидкості три маха біля землі.

А от коригувати лазерною підсвіткою з землі чи коптера можна і дуже точно. Там де попадають в ціль 1-2 метри - це велика ймовірність наведення лазерною підсвіткою.

У такого способу наведення є обмеження. Відстань на який можливо підсвітити ціль.

Цей спосіб наведення дуже зручний, тому що там ракета наводиться на сигнал. Мається наувазі тут корегування на ціль аналогове, просте і надійне. Всерівно що орієнтуватись на маячок конкретно причеплений до цілі.



https://en.wikipedia.org/wiki/AN/PEQ-1_SOFLAM

Недолік цих систем що наводчик має бути не більше 10 км від цілі, а якщо більше вона стає великою і важкою. AN/PEQ-1B. США.

Ще прикол втому що раз більше 2 км то уже буде людина з якостями снайпера або стаціонарна платформа. Плюс якщо ти світиш то є сканери які визначають такі прилади.


От не давні вибухи по Черкаському мосту.

Судя по відео де потрапила ракети попали зі сторони що на підльоті з сторони Криму. І перший раз тудиже стріляли і тепер.

Фак в тому що на відстані 10 км ціль можна з Черкас підсвітити з багато поерхівки. Я підозрюю що саме так і було, що є наводчик який наводить на цей міст ракети на кінцеві стаді. Сам промінь є невидими для людського ока. Тому коли тривога треба провіряти чи не має підсвітки на деяких важливих цілях. Ну будь моя воля, я там де це наводчик артою запуляв, але там жилі квартали. Тому треба визначити звідки і наводили на міст і найти хто.

Нажаль щось у мене є підозра що на початку війни ці всі шпіономанське про ДРГ не пустий звук було, що стосується Черкас.

===============

Я можу помилятись, але непомилєть той хто нічого не робить.
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Хаймарсы самонаводятся, сравнивая   заложенные в них  координаты цели и свои текущие координаты   по точному  военному GPS.
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Хаймарсы самонаводятся, сравнивая   заложенные в них  координаты цели и свои текущие координаты   по точному  военному GPS.
Я про РАКЕТИ РФ. Що де точність в межах 5 метрів, скоріш за все був навідник на землі. По заводу не треба таку точність а от по мосту чи чомусь подібну треба. І там скоріш за все є колаборанти або ДРГ навідники. На початку війни казали що було багато за консервованих сплячих агентів, що роками чекали свого часу.
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Я про РАКЕТИ РФ. Що де точність в межах 5 метрів, скоріш за все був навідник на землі. По заводу не треба таку точність а от по мосту чи чомусь подібну треба. І там скоріш за все є колаборанти або ДРГ навідники. На початку війни казали що було багато за консервованих сплячих агентів, що роками чекали свого часу.
Можно предположить,что относительно современные российские крылатые ракеты самонаводятся при помощи спутникового определения координат. По цивильному GPS с меньшей точностью, чем военный GPS,или по своему Глонассу.
 Дополнительно могу предположить, что попадание российских ракет в молоко- куда угодно, связано с намеренной блокировкой сигналов GPS или их искажения.
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Судя по відео де потрапила ракети попали зі сторони що на підльоті з сторони Криму.

прилеты были с севера





   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Ракети типу Калібр може заходити на ціль з будь якого напряму. Як приклад, пуск був з ЧМ, ракета слідує в північному напрямі,  пройшла поворотний пункт і пішла на захід, через 50 кілометрів наступний поворотний і ракета вже прямує на схід.
 
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

прилеты были с севера

Показати зображення...
Показати зображення...
Я говорив з людиною що там їздить і знає точно місцевість там де обведено кругами це зі сторони Криму мають летіти, ту частину уже раз били місяць тому і її з багатоповерхівок на тій же стороні легко підсвітити всі вони в межах 10 км находяться.
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Ракети типу Калібр може заходити на ціль з будь якого напряму. Як приклад, пуск був з ЧМ, ракета слідує в північному напрямі,  пройшла поворотний пункт і пішла на захід, через 50 кілометрів наступний поворотний і ракета вже прямує на схід.
Написати можна що хочеш, але точність у них так як і в США, коли наводиться лазерною підсвіткою.
   
Тіммі, в мене вже виникає підозра, що ти ніколи не їздив по тому мосту   :)
З півночі був приліт, з півночі!))
   
Я говорив з людиною що там їздить і знає точно місцевість там де обведено кругами це зі сторони Криму мають летіти, ту частину уже раз били місяць тому і її з багатоповерхівок на тій же стороні легко підсвітити всі вони в межах 10 км находяться.
Не пишите фигни. Там точно прилет с севера, даже по этим фото. Есть другое видео где точно видно откуда. По профилю ракеты определили что вроде как х- 22
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Не пишите фигни. Там точно придет с севера, даже по этим фото. Есть другое видео где точно видно откуда. По профилю ракеты определили что вроде как х- 22
Блін, людина теж почала це казати, потім глянули відео і каже що всетаки з боку іншого прийшло. Те що пошкодило залізнуцю били зі сторони де полотно асфальтове.


 Зараз найду фото.
   
Там є куча систем наведення на ціль в ракеті. Всі розглядати не буду тільки деякі.


При швидкості 3 маха, система ДЖП не така вже і точна, одна діло визначати точно координати, а інше їх обсчислювати на ходу по ходу руху, тут як у машину навігатор не заженеш. Люди думають, що коли ти ідеш чи стоїш і обчислються кординати відносно яких коригуєтьсятвій рух це теж саме що коригувати рух при швидкості 3000 км на годину. Насправді у тебе збільшується помилка залажено від швидкості, чим більша швидкість тим більша помилка. Тому така система наведення по різному буде вестись на 800 км на годину і на 3000 км на годину. Тому на томагавках є ще система наведення лазерна підсвітка цілі. Прилад фото і силка на вікі нижче.

Отже що слідує того що сказано вище? Ракету треба наводити в реальному режимі часу додатково. Це, або через супутниковий канал звязку або коригувальник з землі.

Через супутник? Не знаю наскільки це реально в ночі робити в ручному режимі щей на швидкості три маха біля землі.

А от коригувати лазерною підсвіткою з землі чи коптера можна і дуже точно. Там де попадають в ціль 1-2 метри - це велика ймовірність наведення лазерною підсвіткою.

У такого способу наведення є обмеження. Відстань на який можливо підсвітити ціль.

Цей спосіб наведення дуже зручний, тому що там ракета наводиться на сигнал. Мається наувазі тут корегування на ціль аналогове, просте і надійне. Всерівно що орієнтуватись на маячок конкретно причеплений до цілі.

Показати зображення...
https://en.wikipedia.org/wiki/AN/PEQ-1_SOFLAM

Недолік цих систем що наводчик має бути не більше 10 км від цілі, а якщо більше вона стає великою і важкою. AN/PEQ-1B. США.
Ще прикол втому що раз більше 2 км то уже буде людина з якостями снайпера або стаціонарна платформа. Плюс якщо ти світиш то є сканери які визначають такі прилади.


От не давні вибухи по Черкаському мосту.

Судя по відео де потрапила ракети попали зі сторони що на підльоті з сторони Криму. І перший раз тудиже стріляли і тепер.

Фак в тому що на відстані 10 км ціль можна з Черкас підсвітити з багато поерхівки. Я підозрюю що саме так і було, що є наводчик який наводить на цей міст ракети на кінцеві стаді. Сам промінь є невидими для людського ока. Тому коли тривога треба провіряти чи не має підсвітки на деяких важливих цілях. Ну будь моя воля, я там де це наводчик артою запуляв, але там жилі квартали. Тому треба визначити звідки і наводили на міст і найти хто.

Нажаль щось у мене є підозра що на початку війни ці всі шпіономанське про ДРГ не пустий звук було, що стосується Черкас.

===============

Я можу помилятись, але непомилєть той хто нічого не робить.
Извините, но по какой инженерной специальности и какой вуз вы окончили?  :)

Для тех кому интересно.
От V-2 до "Калибра". Как ракеты попадают в цель
https://www.youtube.com/watch?v=_47vyP35pDI
подсветка цели
https://www.youtube.com/watch?v=BDWZcetgNC4
   
Зараз найду фото.
Не надо. Я видео видел прилёта по жд
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X



З права вигляд з якого боку залетіло, з ліва частина зелізна дорога.



А тут приклад вигляду з берега тої точки куди попали з ліва. З багато поверхівок це гарно все видно.


   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Взагалі байдуже з Білорусії чи Криму для даної теми, там військові розберуться що нам казати.

По відео видно що прилетіло з того боку де можна підсвітити міст з сторони берега і сторони багато поверхівок.
   
Показати зображення...
в кацапні  такого нема, от шо є знаєш?
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X



Зі сторони тут з ліва де прилетіло а полотно пошкодило з права.
   
А тут приклад вигляду з берега тої точки куди попали з ліва. З багато поверхівок це гарно все видно.
С какой стороны жд ветка?))) Точно ездили по этому мосту когда-нибудь?
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

в кацапні  такого нема, от шо є знаєш?
Є у них таке, просто не хочу тащити картинку з їх Форумів військових, вона тут через ВПН плюс у них кча просрочених сертифікатів.  :X
   
Є у них таке, просто не хочу тащити картинку
У трэкера надо спрашивать есть ли у х-22 наведение или летит по глонасу
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X



Стрілка звідки залетіла ракета і  коло звідки можна підсвітити. Дуже великий район плюс куча багато поверхівок з гарним краєвидом.
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

У трэкера надо спрашивать есть ли у х-22 наведение или летит по глонасу
Трекер взагалі таке не може точно показати. Тим більш з тою швидкістю руху.
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

У трэкера надо спрашивать есть ли у х-22 наведение или летит по глонасу
Я не эксперт по КР ))  когда Х22 клепали про глонасы читали только в научной фантастике
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Потім попрошу Адмінів знести в передбанник тему у вечері.
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Я не эксперт по КР ))  когда Х22 клепали про глонасы читали только в научной фантастике
Скоріш за все їх модифікували... Крім глонаса і подібних ситем можна по краті вести... По карті це тепер дуюлюча система... Там правда точність іще менша.
   
Стрілка звідки залетіла ракета...

Стрілка прказує, що ракета прилетіла точно зі сходу.
   
Стрілка звідки залетіла ракета і  коло звідки можна підсвітити. Дуже великий район плюс куча багато поверхівок з гарним краєвидом.

Чего вы такой упертый??? Вам же показали фото что прилетело ровно с другой стороны
   
Є у них таке, просто не хочу тащити картинку з їх Форумів військових, вона тут через ВПН плюс у них кча просрочених сертифікатів.  :X
тащи
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Чего вы такой упертый??? Вам же показали фото что прилетело ровно с другой стороны
А відео з того боку де я показав з сторони асфальтної дороги а не залізної дороги і точно в несучий берег. Людина там постійно їздить кого питав. Я показав звідки можна підсвічувати.

Минулий раз попали приблизнож туди тільки промазали на 5 метрів.
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Стрілка прказує, що ракета прилетіла точно зі сходу.
То хай буде, чого ви вчипились звідки?

Важливо що там є куча місця звідки підсвічуються ціль.
   
та пох, обходь Гандонів техніку треба знати.
   

Людина там постійно їздить кого питав. Я показав звідки можна підсвічувати.
Мне все равно кто там куда едет. Прилетело с севера. Есть фото, есть видео. Не пойму зачем утверждать обратное. Там единственное место ( если вдруг х22 кто то подсвечивал) это причал
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

та пох, обходь Гандонів техніку треба знати.
тут всерівно не покаже.

   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X


Мне все равно кто там куда едет. Прилетело с севера. Есть фото, есть видео. Не пойму зачем утверждать обратное. Там единственное место ( если вдруг х22 кто то подсвечивал) это причал
Ви мабуть філолог вони такі ціпляються за рази які розуміють і відкидають те що не розуміють.
   
Ви мабуть філолог вони такі ціпляються за рази які розуміють і відкидають те що не розуміють.
Не я не филолог. Но и не параноик. Место откуда могли подсвечивать указал. Но х22 сомневаюсь что наводили
   
Показати зображення...
Стрілка звідки залетіла ракета і  коло звідки можна підсвітити. Дуже великий район плюс куча багато поверхівок з гарним краєвидом.

чого карта на язикє, ти з тих, що какаяразніца, чи може козачок засланий?  [M]
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

Не я не филолог. Но и не параноик. Место откуда могли подсвечивать указал. Но х22 сомневаюсь что наводили
Взагаліто та частина де я показав стрілкою в низу карти і звідкти Крим, а та де залізне полотно з верху карти і там Білорусь.

Але це не важливо. От реально вони важливо спецем які виставляють ПВО. Те що я вказую і намагаюсь розглянути, точність яка можлива скоріш за все тільки завдяки підсвітці з землі.
   
Re: ФЗВ. По системах навдення крилатих ракет.  :X

чого карта на язикє, ти з тих, що какаяразніца, чи може козачок засланий?  [M]
Взагаліто гугл акаунтом користуюсь цим не тільки я, де хто збиває налаштування на Українську мову, а мені байдуже, ну легше людині по старінці користуватись інтерфесом, інакше губиться...  :facepalm1: конспірологи.
   
Показати зображення...
Зі сторони тут з ліва де прилетіло а полотно пошкодило з права.
Як виїжджати з Черкас в бік Золотоноші, з якого боку це буде, зліва чи справа?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія