Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Що по вашому е більша проблема?:

- рішення Верховного Суду що втручання федерального уряду в закони про аборти штатів е антиконституційним

чи

- фактичне відкриття південного кордону де мільйони злочинців і правопорушників наводнюють краіну

чи

- практично війна на вулицях Чикаго чи інших "демократичних" міст де социки прийняли закони що мати при собі нелегальний заряджений пістолет не е тяжким правопорушення. Також не е важким злочином пограбування зі зброею якщо тою зброею тільки лякали але не стріляли.

Прокурор навіть дууууууже демократичного Сан-Франциско вже получив по одній штуці мішалкою за його прогресивні здобутки, 60% проти 30%. Социки були в шоці, щось лепетали про Трампа приблизно як Татусь тут на форумі. Правда де вони найшли трампістів в Сан-Франциську досі е загадкою.
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Кацапський пропагандончик Чако, ти вже цитату знайшов?  :punish:
Чи тобі в методичці не написали ще? :fuck:
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Татусь, я тобі пояснив українську ситуацію. Після першого триместра аборти заборонені. І якщо тут від цього небо на землю не падає то і в Америці не впаде.

Нащо просувати на українському форумі якісь абсолютно дикі наративи від ваших демів. Я розумію що це вони так боряться у вас за голоси, але на хєра вся ця возня на ФУПі? Тут американських громадян з десяток. Українським громадянам це глибоко пох. Попуститсь. Ти ж дід на сьомому десятку що б воно тобі реально пекло. 
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Татусь, я тобі пояснив українську ситуацію. Після першого триместра аборти заборонені. І якщо тут від цього небо на землю не падає то і в Америці не впаде.

Нащо просувати на українському форумі якісь абсолютно дикі наративи від ваших демів. Я розумію що це вони так боряться у вас за голоси, але на хєра вся ця возня на ФУПі? Тут американських громадян з десяток. Українським громадянам це глибоко пох. Попуститсь. Ти ж дід на сьомому десятку що б воно тобі реально пекло. 

Саме тому дивно, що ти так переймаєшся американськими дітьми і абортами, що готовий відмовитись від американської допомоги під час війни?

Ти не українець? Ти кацап?
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Аутсайдер, ти вже взнав хто такі Марджорі Гріні та Ден Креншоу? В твоїй методичці вже написали про це?  :shuffle:
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Тут цікаво інше, чому трампанзі, які заявляють що вони за особисті свободи, роблять все щоб держава контролювала особисте життя людей: робити чи не робити аборти, використовувати чи ні контрацептиви, з ким спати?

Трампанзі за повний державний контроль над особистим життям людей - чисто коммуняки. :bueee:
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Татусь традиційно відповів трьома запитаннями :)

Ні Татусь, за допомогу дякуємо, падаємо на коліна, заломлюємо шапку, цілуємо халяву твого чобота. Досить?

Твоя істерика з приводу рішення вашого Верховного Суда похєр. Це точно не українська проблема.
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Аутсайдер, то ти за кого Марджорі Гріні чи Ден Креншоу?
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

 :gigi:

Стосовно "диких нарративів"

Цитата: The Hill
Supreme Court Justice Clarence Thomas on Friday called for overturning the constitutional rights the court had affirmed for access to contraceptives and LGBTQ rights in an opinion concurring with the majority to decision to overturn Roe v. Wade.
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

:gigi:

Стосовно "диких нарративів"


Американські коммуняки-трампанзі хочуть контролюввти особисте життя людей і залізти в ліжко до кожного.
Потім треба буде брати дозвіл на коітус в місцевому обкомі трампанзівської партії.  :weep:
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

От я не розумію..... Ладно там аборти - вбивство, порушення прав зародку і все таке.......

Але ж право на особисте життя ...... Невже серед респів не знайдеться хоча б 12% щоб зафіксувати це право законодавчо?  :weep:

Я взагалі вважаю, що в зрілому суспільстві повинно бути достатньо народу щоб закарбувати ці абсолютно природні та адекватні речі в конституції.......
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Хлопці, в те що в Америці перебої з презервативами я не вірю. Кінчайте флудити.

Рішення ВС підтягнуло Америку до рівня решти цивілізованих країн. Ясно що чиїсь грошові інтереси при цьому постраждали бо стем селлс ну дуже прибутковий бізнес.
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

От я не розумію..... Ладно там аборти - вбивство, порушення прав зародку і все таке.......

Але ж право на особисте життя ...... Невже серед респів не знайдеться хоча б 12% щоб зафіксувати це право законодавчо?  :weep:

Я взагалі вважаю, що в зрілому суспільстві повинно бути достатньо народу щоб закарбувати ці абсолютно природні та адекватні речі в конституції.......

В цьому ж і є вся суть трампанзів - тотальний державний контроль над особистим життям індивідумів.
Саме тому трампанзі так топлять за кацапів, там однакові скрепи.
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Судді Томасу не віриш?
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

В цьому ж і є вся суть трампанзів - тотальний державний контроль над особистим життям індивідумів.
Саме тому трампанзі так топлять за кацапів, там однакові скрепи.

Як таке може бути..... А як же право на pursuit of happiness...... Це ж їх коник..... Одна з базових цінностей так би мовити

Якийсь когнитивний дисонанс
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Аутсайдер,ти вже вирішив, що важливіше аборти в США чи допомога Україні під час війни з кацапами?  :punish:

Ти постійно топиш за тих, хто виступає проти американської допомоги для України. Дивно, як для того, що б'є себе в груди і оголошує себе нев'єбенним патріотом.
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Bill Maher:

- Be careful where you get stoned..... be careful where you get boned .....
- Louisiana new slogan: what happens in the womb stays in the womb


:lol:
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade


опять зонтики... к ним добавились наипальники...
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

руки прочь от наших тел, мой утерус мое дело. дибилы. а как маски и вакцины так всех под принудиловку...

   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

В цьому ж і є вся суть трампанзів - тотальний державний контроль над особистим життям індивідумів.


ти про медичний нагляд за ковідом? маски вакцини, табори... довідки  :weep:
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Татусь, в Україні аборти заборонені після першого триместра. Ми по твоєму "ідіоти", "трампадзе"?
Не "заборонені аборти після першого триместру", а виконуються за медичними або соціальними показами. До 12 тижнів вагітності достатньо лише бажання жінки.

Теж мені, "гінеколог-любитель".
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Просто за в певному штатi громадяни не згоднi фiнансувати своiми податками аборт на восьмому мiсяцi

 :facepalm:
Який "аборт на восьмому місяці", ідіот? Все, що пізніше 22 тижнів вагітності - це пологи!

Форумні невігласи, ви хоч гуглити навчіться!
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

:facepalm:
Який "аборт на восьмому місяці", ідіот? Все, що пізніше 22 тижнів вагітності - це пологи!

Форумні невігласи, ви хоч гуглити навчіться!

Це не невігласи, це кацапські пропагандони. Їм так в методичках написали.
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Не "заборонені аборти після першого триместру", а виконуються за медичними або соціальними показами. До 12 тижнів вагітності достатньо лише бажання жінки.

Теж мені, "гінеколог-любитель".

 Це приблизно те що і буде в більшості штатів після цього рішення суда. Називати це забороною абортів чиста брехня. По американських мірках Україна б була дрімучим реднеківським штатом населеним самими трампістами. Власне тому Татусь і ухилився від відповіді та переключився на свою улюблену тему.
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

:facepalm:
Який "аборт на восьмому місяці", ідіот? Все, що пізніше 22 тижнів вагітності - це пологи!

Форумні невігласи, ви хоч гуглити навчіться!

Не в курсі - не кажи. В деяких шататх аборт юридично дозволений навіть після відокремлення дитини від матері. Якщо вони будуть називати це пологами то виникнуть юридічні проблеми. Тому взживається слово аборт.
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

мужики про аборты
эпично :laugh:
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Не в курсі - не кажи. В деяких шататх аборт юридично дозволений навіть після відокремлення дитини від матері. Якщо вони будуть називати це пологами то виникнуть юридічні проблеми. Тому взживається слово аборт.

Ти і в цьому фахівець?  :facepalm:
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

мужики про аборты
эпично
А якщо Родина приказала!   :gigi:
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Ти і в цьому фахівець?  :facepalm:

Я тривалий час жив в Америці. Єдина країна де аборт набув якогось скарального значення як вийняткова ціннність. Повторюю - украінські обмеженння там багато  б хто назвав дрімучим варварством і знущанням над правами жінки.

А ліберальний мейнстрім там це аборт за бажанням жінки в любий момент включно до місяця після народження.
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Я тривалий час жив в Америці.

 :weep:

Тривалий час жив в Америці, цікавиться Трампом, але не знає хто такі Марджорі Гріні та Ден Креншоу. :weep:
Так всі і повірили.  :fuck:

   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade


А ліберальний мейнстрім там це аборт за бажанням жінки в любий момент включно до місяця після народження.

 :facepalm1:
Це тобі в кацапській методичці таке написали?
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Реальна країна ідіотів.  :facepalm:
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

:facepalm1:
Це тобі в кацапській методичці таке написали?

Злився Татусь. Знову беззмістовно флудить бригадами і методичками.
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Злився Татусь. Знову беззмістовно флудить бригадами і методичками.

А який сенс питати посилання у тебе? Ти ж ніколи не даси, лише суцільна брехня із кацапської методички. :fuck:
Ти навіть не зміг відповісти на питання щодо Марджорі Гріні та Дена Креншоу.
Трампіст, який заявляє  "я не знаю хто ці люди" - це епічно, так спалитись тільки кацапські пропагандони могли.

А твоє постійне ниття, щодо американських немовлят замість допомоги Україні  - це взагалі  :suicide2:

Ти кацапський пропагандон, що веде постійну пропаганду проти України та тих, хто допомагає Україні.  :fuck:
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

The only... solution ..... is communist revolution  :weep:  :facepalm:  :facepalm:
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

The only... solution ..... is communist revolution  :weep:  :facepalm:  :facepalm:
этим товарищам похер против чего выступать))) был бы повод. сожжем до основания и все такое )))
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

The only... solution ..... is communist revolution  :weep:  :facepalm:  :facepalm:

 8-:
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

8-:

Такі кричалки у борців за аборти на протестах  :weep:
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

этим товарищам похер против чего выступать))) был бы повод. сожжем до основания и все такое )))

Це ти про трампанзів, які хотіли знищити капітолій, як їхнього довбойоба послали нафіг на виборах?

А тепер трампанзі хочуть залізти до кожного в ліжко і контролювати хто з ким спить?
Коммуняки класичні.
   
Re: The Supreme Court just overturned Roe v. Wade

Такі кричалки у борців за аборти на протестах  :weep:

Щось я таких не бачив і не чув.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія