Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Користувачів Online: 174, Гостей: 1685 - скиньте по 10 грн на пікап для nativi! [A]

Хома вже може купляти, так?

а решту доберемо по дорозі
Так, будемо брати  [ua]
   
Хома вже може купляти, так?

а решту доберемо по дорозі

пошуки та перемовини ведуться
   
Ще +1200

Загальне сальдо 177390грн
+ в Хоми £973

 :)  [A]

Приватбанк, картка 5168 7450 1853 0060 Наталья
   
Ще +1310грн

Загальне сальдо 178620грн
+ в Хоми £973

 :first_mov:   :friends:  :give_rose:  [ua]

Приватбанк, картка 5168 7450 1853 0060 Наталья
   
по моїм підрахункам треба ще прямо сьогодні 60000грн.

тож, долучайтеся!  [ua]  [A]
Приватбанк, картка 5168 7450 1853 0060 Наталья
   
Навіть кацапам не гріх зареєструватись!

чесно? да кому завгодно - аби донатили
а забанити завжди встигнуть

Останнє редагування: 23 червня 2022 22:00:36 від африканский_йож
   
Чорт забирай, ви хоть десь напишіть, що реєстрація відключена або тільки за донат, якщо не на головній, то хоть закрепіть тему в адмінфорумі. Я 2.5 місяці дивився на "Ваш обліковий запис очікує схвалення Адміністратора" і шукав зв'язку з адміном, щоб повідомити про збій реєстрації: писав і якомусь керівнику укрправди в телеграмі, писав у коментарах на ютубі, шукав фупчеків по іншим форумам...

Потім майже зникло бажання читати форум (якщо не маєш права відповісти), аж тут випадково натрапив на цю тему і зареєстрували, а таких гостей ще 1500 і ще більше тих, які так і не дочекавшись реєстраціі пішли зовсім
   
Хочу бачити, як балабол Мар'ян завезе пікапчиктм за 100 баксів. Але, якщо він людина Слова, то має завезти за цю сотку. Решту доплатити з власної кишені. Репутація дорожча, правда?

По темі: щоб встигнути розмитнити на шару, треба займати чергу іншою машиною вже. Як бачите, вона 17 км. Відстояти їх поки що коштує 500-600Є. З тенденцією до збільшення. Потім машина, яка тримала чергу, має виїхати, а пікап заїхати. І не ближче приблизно 4-5км від брами. Ближче вже всім похєр на вас і ваші домовленості. Вас просто наб'ють і здадуть польській поліції, де випишуть мандат на 1500-2000 злотувок і відправлять в кінець колєйки.

   
Чорт забирай, ви хоть десь напишіть, що реєстрація відключена або тільки за донат, якщо не на головній, то хоть закрепіть тему в адмінфорумі. Я 2.5 місяці дивився на "Ваш обліковий запис очікує схвалення Адміністратора" і шукав зв'язку з адміном, щоб повідомити про збій реєстрації: писав і якомусь керівнику укрправди в телеграмі, писав у коментарах на ютубі, шукав фупчеків по іншим форумам...

Потім майже зникло бажання читати форум (якщо не маєш права відповісти), аж тут випадково натрапив на цю тему і зареєстрували, а таких гостей ще 1500 і ще більше тих, які так і не дочекавшись реєстраціі пішли зовсім
а кстате ДА)
   
Хочу бачити, як балабол
Вєня, ти думаєш шо ти Deep Purple, а ти насправді Deep Throat.
   
Це ще не кінець. А є дані, скільки дописувачів з США?
   
Я от так собі подумав, якби кожен фупівець з США надав на потреби бригади хоча б свій годинний заробіток, то мабуть наші друзі зі Львова й Британії шукали б не одну машинку, а 5-10 пікапів
Так, шановні емігранти з 90-их, чи я помиляюсь в підрахунках?
Вам не соромно?
Дідусі з бабусями в знекровленій війною країні знаходять кошти, а у вас їх нема?
Зате  влаштовувати срачі між дем і респ партіями ви тут перші, миттєво реагуєте на подразники у вигляді слів Байден і Трамп.
От вас перших я би і забанив. Пожиттєво
   
Я от так собі подумав, якби кожен фупівець з США надав на потреби бригади хоча б свій годинний заробіток, то мабуть наші друзі зі Львова й Британії шукали б не одну машинку, а 5-10 пікапів
Так, шановні емігранти з 90-их, чи я помиляюсь в підрахунках?
Вам не соромно?
Дідусі з бабусями в знекровленій війною країні знаходять кошти, а у вас їх нема?
Зате  влаштовувати срачі між дем і респ партіями ви тут перші, миттєво реагуєте на подразники у вигляді слів Байден і Трамп.
От вас перших я би і забанив. Пожиттєво

будемо ще шукати машинки. різні. тому треба гроши.
   
Я от так собі подумав, якби кожен фупівець з США надав на потреби бригади хоча б свій годинний заробіток, то мабуть наші друзі зі Львова й Британії шукали б не одну машинку, а 5-10 пікапів
Так, шановні емігранти з 90-их, чи я помиляюсь в підрахунках?
Вам не соромно?
Дідусі з бабусями в знекровленій війною країні знаходять кошти, а у вас їх нема?
Зате  влаштовувати срачі між дем і респ партіями ви тут перші, миттєво реагуєте на подразники у вигляді слів Байден і Трамп.
От вас перших я би і забанив. Пожиттєво
Доречі, є дві вільні машини.  :weep:
   
Доречі, є дві вільні машини.  :weep:
озвуч ціну. а вдрух... :)
   
панове залишилось зівбрати ще небагато гривень і фуп це зробить.
в успіх не вірив майже ніхто але вже завершальна стадія. ще трошки гривень і мета буде досягнута.
он на байрактари зібрали 600 лямів. (tu)


фуп МОЖЕ це зробити . якщо ви не будете байдужими.

Боротьба триває (с)
   
скільки ще треба?
   
скільки ще треба?
да надо еще....

надо еще купить комплект колес в запас, т.к.там они практически вдвое дешевле, чем в Украине.

сегодня к концу дня  прикину предварительный прайс всех затрат, который будет корректироваться, т.к.ничего не ясно еще со стоимостью ремонта. машина стоит на границе, ждем перехода.
   
Пікап вже в Україні

**()

 X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X(

Останнє редагування: 30 червня 2022 18:34:37 від JudgeDredd
   
Ви мега круті  (tu)  (tu)
   
Ви мега круті  (tu)  (tu)
Десь у Чернівцях Г-н Вєня П-ов вже задимів усю хату  :weep:
   
Десь у Чернівцях Г-н Вєня П-ов вже задимів усю хату  :weep:
наразі тварина така дрібниця, що навіть не варта уваги
   
наразі тварина така дрібниця, що навіть не варта уваги
Глянь на номери в машині
   
Пікап вже в Україні

**()

X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X(
:clapping:  :friends:

нахіба тільки іменем ганса увіковічнювати осквернити гарну мафинку.

Останнє редагування: 30 червня 2022 18:35:05 від JudgeDredd
   
:clapping:  :friends:

нахіба тільки іменем ганса увіковічнювати осквернити гарну мафинку.

Фупівську фотку можна  :)

Останнє редагування: 30 червня 2022 18:35:37 від JudgeDredd
   
А пан Пшениця, знищений нік, Вам часом не писав? Ймовірно, він не має української банківської картки, і тому не може надати скріни переводу
Якщо це можливо, то прошу зарахувати мої перекази для цього чоловіка
А пана Пшеницю, відповідно, прошу надіслати email на вказану в цій гілці адресу, щоб зареєструватись
   
А пан Пшениця, знищений нік, Вам часом не писав? Ймовірно, він не має української банківської картки, і тому не може надати скріни переводу
Якщо це можливо, то прошу зарахувати мої перекази для цього чоловіка
А пана Пшеницю, відповідно, прошу надіслати email на вказану в цій гілці адресу, щоб зареєструватись

я не знаю, як звуть Пшеницю. він мені не представлявся. З того часу, після завершення акції, мені написали лише 2 людей.
   


Wheat, come out come out wherever you are!)
   

Wheat, come out come out wherever you are!)

у тебе є з ним зв"язок поза фупом? маякни йому, хай зі мною зв"яжеться, якшо є трабли з залогінюванням. Мейл і вайбер є в цій гілці
   
Всім длброго дня!
Акція працює, дякую африканский_йож та натіві
Приймайте до колективу :)
Все буде Україна!
   
Приймайте до колективу
Шалом!
   
Всім длброго дня!
Акція працює, дякую африканский_йож та натіві
Приймайте до колективу :)
Все буде Україна!

велкам, можно ще донейтити, ібо планів громадьо)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія