Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease: чи ЛГБТ :angel: ?..

Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Саме так, це цивілізаційний вибір, або ти за особисту свободу для всіх - тоді тобі в ЄС.
Діти є? Прийду до них, начеплю на них свій флаг та поведу їх парадом. Згоден?
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

:fool:
І саме європейські гомосексуалісти, лесбіянки та феміністки прийняли в кацапстані закони про заборону гомосексуалістів, лесбіянок та фемінізму?  :suicide2:
Ці закони (якщо вони є) не спонукають до нападу на Україну, а скрєпи, вирощені лесбіянками з Заходу, спонукають до агресії.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

є свобода, а є пурген свободи. ти за анархію?

Я за свободу, де держава не лізе в ліжко до дорослих.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Ці закони (якщо вони є) не спонукають до нападу на Україну, а скрєпи, вирощені лесбіянками з Заходу, спонукають до агресії.

Що значить "якщо вони є"? Ти що не чув, що кацапи прийняли такі закони минулого літа?
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Саме так, це цивілізаційний вибір, або ти за особисту свободу для всіх - тоді тобі в ЄС.
Або ти за тотальний державний контроль на особистістю, тоді тобі до кацапів з їхніми скрепами і кримінальними статтями для геїв, лесбіянок
Цивілізації неодноразово занепадали, коли вибирали не той шлях.
Тому цей аргумент дурний.
Особиста свобода в будь-якому суспільстві обмежується прийнятими нормами (законами).
Відповідно питання лише у прийнятті, або правильних здорових суспільних норм, або тих, які призводять до деградації суспільства.


   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Що значить "якщо вони є"? Ти що не чув, що кацапи прийняли такі закони минулого літа?
Нахіра мені слідкувати за кацапськими законами?
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Нахіра мені слідкувати за кацапськими законами?

Чукча не чітатєль, чукча пісатєль?  :fool:

Ти що не читав, що в тому дописі на який ти відповідав мова йшла про закони в кацапстані ?  :punish:
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Чукча не чітатєль, чукча пісатєль?  :fool:

Ти що не читав, що в тому дописі на який ти відповідав мова йшла про закони в кацапстані ?  :punish:
Ну ти ж зрозуміло не читав, що я писав про західних лесбійок, а не про кацапів, життя яких мені не цікаве.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Ну ти ж зрозуміло не читав, що я писав про західних лесбійок, а не про кацапів, життя яких мені не цікаве.

Якщо вибір між скрепними кацапами московського патріархату, які напали на Україну, та західними геями і лесбіянками, що допомагають Україні, то я однозначно за геїв та лесбіянок.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Прохання до модератора забрати можливість створювати теми у психічно хворих людей
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Якщо вибір між скрепними кацапами московського патріархату, які напали на Україну, та західними геями і лесбіянками, що допомагають Україні, то я однозначно за геїв та лесбіянок.
Західні гомосексуалісти та лесбіянки виростили хуйло, профінансували його армію, дали йому можливість відчути свою могутність та безкарність.
Ну тепер допомагають нам, добре звісно, але якось по дурному влаштоване їхнє мислення. По гейськи.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Західні гомосексуалісти та лесбіянки виростили хуйло, профінансували його армію, дали йому можливість відчути свою могутність та безкарність.
Ну тепер допомагають нам, добре звісно, але якось по дурному влаштоване їхнє мислення. По гейськи.

З такими скрепами тобі точно до кацапів.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

З такими скрепами тобі точно до кацапів.
ordnung muss sein! саме цим хизуються протестанти, в т.ч. і англосакси- бо саме завдяки цьому шото там змогли зробити в плані нтп..  B-)
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Я за свободу, де держава не лізе в ліжко до дорослих.
а я за таку свободу, де мені не наказують, шо я маю толерувати збочення...
   
лгбт звичайно - веселі, прикольні, позитивні. з ними є про що поговорити на відміну від пересічних вірунів.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

З такими скрепами тобі точно до кацапів.
З такою логікою тобі точно до гомів.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

лгбт звичайно - веселі, прикольні, позитивні. з ними є про що поговорити на відміну від пересічних вірунів.
а яке має значення чи лгбт чи віруючий?
то досить інтимні речі з якими не обносяться нормальні люди
як одні так інші можуть бути добрими і мудрими людьми , так само і просто паскудами
   
а яке має значення чи лгбт чи віруючий?
то досить інтимні речі з якими не обносяться нормальні люди
як одні так інші можуть бути добрими і мудрими людьми , так само і просто паскудами
я про власний досвід. і на рахунок перших, саме про вірунів, а не масових віруючих, що "на свята до церкви/паски/кутя/побухати" чи фупівських інтелектуалів-теологів.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

а я за таку свободу, де мені не наказують, шо я маю толерувати збочення...

Тобто ти за тотальний державний контроль хто з ким коли і як спить?

Хочеш перетворити Україну на Іран чи Афганістан?
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Тобто ти за тотальний державний контроль хто з ким коли і як спить?

Хочеш перетворити Україну на Іран чи Афганістан?
я за контроль над пропагандою збочень
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

я за контроль над пропагандою збочень

Тобто за шаріат чи кацапські скрепи?
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Тобто за шаріат чи кацапські скрепи?
проти пургену свободи
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

проти пургену свободи

Зрозумів. Ти за кацапські скрепи і проти європейської свободи.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Тобто за шаріат чи кацапські скрепи?
Свобода будь-якої людини закінчується там, де починається свобода іншої.

Люди бігають з прапорами або за гроші, або задля влади - цим самим кацапи й відрізняються.
Виняток - перемога над ворогом.
Бігати з прапорами заради демонстрації факту "дивіться, я не такий як ви" - це медицинська хвороба.
Вимагати собі привілеїв через факт "дивіться, я не такий як ви" -  хуцпа та зазіхання на свободу інших.
Лізти до малюків/школярів/студентів з демонстрацією факту "дивіться, я не такий як ви" - знову ж таки хуцпа, за яку треба п***а до втрати ознак будь-якого гендера.

Ніяка притомна людина бігати з прапором заради демонстрації свого гендера не піде.
Зате уся оця хрєнь дуже цікава кацапам, аби половити рибку у каламутній воді.

Чим кидатися на людей, завдали б собі питання та пошукали - кому оті паради і педалювання теми вигідне.

Шлюби - будь ласка. Захист від дискримінації - безумовно.
Паради, пропаганда в учбових закладах чи ЗМІ, право на всиновлення/удочерення - пройдіть за РВК.

   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Свобода будь-якої людини закінчується там, де починається свобода іншої.

Не забувай, що це відноситься і до тебе.
Саме тому  все що ти написав далі протирічить твоєму ж твердженню про свободу.

Люди бігають з прапорами або за гроші, або задля влади - цим самим кацапи й відрізняються.
Виняток - перемога над ворогом.
Бігати з прапорами заради демонстрації факту "дивіться, я не такий як ви" - це медицинська хвороба.
Вимагати собі привілеїв через факт "дивіться, я не такий як ви" -  хуцпа та зазіхання на свободу інших.
Лізти до малюків/школярів/студентів з демонстрацією факту "дивіться, я не такий як ви" - знову ж таки хуцпа, за яку треба п***а до втрати ознак будь-якого гендера.

Ніяка притомна людина бігати з прапором заради демонстрації свого гендера не піде.
Зате уся оця хрєнь дуже цікава кацапам, аби половити рибку у каламутній воді.

Чим кидатися на людей, завдали б собі питання та пошукали - кому оті паради і педалювання теми вигідне.

Шлюби - будь ласка. Захист від дискримінації - безумовно.
Паради, пропаганда в учбових закладах чи ЗМІ, право на всиновлення/удочерення - пройдіть за РВК.

Виділене, це дискримінація і зазіхання на свободу інших людей.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Виділене, це дискримінація і зазіхання на свободу інших людей.
..ні, це поділ на права та обов’язки... ЛГБТ мають право на існування, але право на усиновлення -- це маразм, чомусь дітей не віддають одинокій жінці чи коловікові, сім’я, де чоловік- чоловік, чи жінка - жінка -- неповноцінні з точки зору виховання...
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

..ні, це поділ на права та обов’язки... ЛГБТ мають право на існування, але право на усиновлення -- це маразм, чомусь дітей не віддають одинокій жінці чи коловікові, сім’я, де чоловік- чоловік, чи жінка - жінка -- неповноцінні з точки зору виховання...

Ага, нехай діти живуть в дитбудинках, ніж в сім'ї де два тата чи дві мами.

А взагалі, якщо Україна таки хоче вступити в ЄС, то пора відходити від кацапських скреп  і маячні.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

А взагалі, якщо Україна таки хоче вступити в ЄС, то пора відходити від кацапських скреп  і маячні.
...не треба маніпуляцій, кацапскі скрепи залиште собі, а дозволити виховання дітей людям у яких психічні відхилення це нонсенс...
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

...не треба маніпуляцій, кацапскі скрепи залиште собі, а дозволити виховання дітей людям у яких психічні відхилення це нонсенс...

Сама заява про "психічні відхилення" у геїв - це одна з найбільших кацапських скреп і може завадити вступу України в ЄС.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

...не треба маніпуляцій, кацапскі скрепи залиште собі, а дозволити виховання дітей людям у яких психічні відхилення це нонсенс...
Я віруючий і я не проти лгбт.
Знаєте, чому ВОЗ у 1990 виключив гомосексуалізм з переліку хвороб?
Сам не так давно дізнався безпосередню причину і вона досить цікава.
Справа в тому, що зазвичай хвороба чи патологія завдає певних страждань, вносить якісь патологічні зміни деструктивного характеру — одним словом, заважає нормально жити.
Єдине, що заважає нормально жити гомосексуалістам — стигматизація з боку гомофобів. У гомотолерантному суспільстві вони живуть зі своєю особливістю без жодних проблем. От і намагаються усунути не їхню особливість, яка ще й не виправляється ніяк (всі варіанти лікування так чи інакше лише заганяють потяг людини «на горище»), а вади суспільства, яке не хоче сприймати інаковість.

Останнє редагування: 26 червня 2022 00:12:21 від Marser
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Я віруючий і я не проти лгбт.
Знаєте, чому МОЗ у 1990 виключив гомосексуалізм з переліку хвороб?
Сам не так давно дізнався безпосередню причину і вона досить цікава.
Справа в тому, що зазвичай хвороба чи патологія завдає певних страждань, вносить якісь патологічні зміни деструктивного характеру — одним словом, заважає нормально жити.
Єдине, що заважає нормально жити гомосексуалістам — стигматизація з боку гомофобів. У гомотолерантному суспільстві вони живуть зі своєю особливістю без жодних проблем. От і намагаються усунути не їхню особливість, яка ще й не виправляється ніяк (всі варіанти лікування так чи інакше лише заганяють потяг людини «на горище»), а вади суспільства, яке не хоче сприймати інаковість.
МОЗ??? Сісісіпі????  ;o
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

МОЗ??? Сісісіпі????  ;o
WHO, вже виправив.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Виділене, це дискримінація і зазіхання на свободу інших людей.
Чиєї саме? Чому один чоловік чи жінка не має права всиновлювати дітей, а два(дві) - повинні мати? Хто тут в дискримінації?
Кожна людина робить свій вибір і відповідає за нього - таке життя. Право на власний вибір ніхто не чіпає. Хто порушує цивільні закони - має перед цивільними законами відповідати.
Хто робить власний вибір всупереч природі - повинний жити без того, що й природньо з'являється. Suum cuique.
Ага, нехай діти живуть в дитбудинках, ніж в сім'ї де два тата чи дві мами.
Дитина в силу того, що вона дитина, не здатна зробити правильний виважений вибір. Але все ж вона має право на власну свободу та природню соціальну поведінку, яка аж ніяк не зформується у дитини в одностатевій родині.

Якщо так болить доля дитбудинківців, то боріться не з наслідками, а з причинами.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Хто робить власний вибір всупереч природі - повинний жити без того, що й природньо з'являється. Suum cuique.

Вы ходите в одежде, кушаете столовыми приборами, варите свою еду? Вы уже сделали анти-природный выбор. Вся ваша жизнь - анти-природна.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Чиєї саме? Чому один чоловік чи жінка не має права всиновлювати дітей, а два(дві) - повинні мати? Хто тут в дискримінації?

Ти протиставляєш сім'ю і одиноких людей. Треба порівнювати однакові ситуації.
Якщо гетеросексуальна сім'я має право всиновлювати дітей, то і гомосексуальна сім'я повинна мати таке само право.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Ти протиставляєш сім'ю і одиноких людей. Треба порівнювати однакові ситуації.
Якщо гетеросексуальна сім'я має право всиновлювати дітей, то і гомосексуальна сім'я повинна мати таке само право.
то нехай народжують, хто їм заважає?
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

Вы ходите в одежде, кушаете столовыми приборами, варите свою еду? Вы уже сделали анти-природный выбор. Вся ваша жизнь - анти-природна.

Природне - то те, що має відношення до продовження життя та роду стововно цієї дискусії.
Але якщо вам краще жити голим, нечесаним та немитим на пальмі зо одностатевими однодумцями - не заважаю, бо то ваш "природній" вибір.
Ти протиставляєш сім'ю і одиноких людей.
Ні. Я кажу за індивідуальні права та свободи. Чому у двох чоловіків чи тьоток має бути більше прав, ніж у одного/однієї?
Цитувати
Треба порівнювати однакові ситуації.
Яких соціальних навичок та орієнтирів набереться дитина від одностатевих "батьків"? В підлітковому віці психіка і так коників видає, а під одностатевим майонезом "батьків" буде повне олівье.
Якщо гетеросексуальна сім'я має право всиновлювати дітей, то і гомосексуальна сім'я повинна мати таке само право.
Гомосексуалізм та лесбіянство - це перш за все нездатність до комфортного соціального співіснування з протилежною статтю.
Якщо людина нездатна створити довготривалі відносини для народження своїх дітей, то про довіру виховання чужих дітей такій людині не може бути й мови.

   
Природне - то те, що має відношення до продовження життя та роду стововно цієї дискусії.
все що створує природа, все природньо. вся еволюція побудована на випадкових мутаціях, які закріплювалися в підходящому середовищі. перехід одностатевих видів до двостатевих відбулося теж через "неприродні мутації". колись десь через якийсь час може десь двостатеві стануть 2в1, чи третя стать зявиться(в фант. літературі таке є), чи завдяки нтп, наприклад сaпієнси з часом втратять здатність до самостійного розмноження.
   
Я віруючий і я не проти лгбт.
Знаєте, чому ВОЗ у 1990 виключив гомосексуалізм з переліку хвороб?
Сам не так давно дізнався безпосередню причину і вона досить цікава.
Справа в тому, що зазвичай хвороба чи патологія завдає певних страждань, вносить якісь патологічні зміни деструктивного характеру — одним словом, заважає нормально жити.
Єдине, що заважає нормально жити гомосексуалістам — стигматизація з боку гомофобів. У гомотолерантному суспільстві вони живуть зі своєю особливістю без жодних проблем. От і намагаються усунути не їхню особливість, яка ще й не виправляється ніяк (всі варіанти лікування так чи інакше лише заганяють потяг людини «на горище»), а вади суспільства, яке не хоче сприймати інаковість.

Це брехня. Виключили боячись терористичних методів та залякування які використовувати тодішні гомоактивісти.

До того ж хворобою не є те, що призводить до страждань. Одів окуляри і забув про 'страждання'. Хвороба це те, що не дає можливість виконувати свою біологічну функцію.
   
Re: Хто для вас кращч - вєруни во Хріста :tease:  чи ЛГБТ :angel: ?..

то нехай народжують, хто їм заважає?

А гетеросексуальним парам, які всиновлюють дітей, хто заважає народжувати?  :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія