Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:
Agh

Та да. Долг за май нарисовали, возврат денег - пишите письма папиредникам.  8-:
Когда-то, была акция от того же нафтогаза - заплати за зиму на перед. Так вот, после окончания срока, невыбранную сумму, по заявке, можно было перевести  газзбуту в том же кабинете 104.ua. Почему не сделать в кабинете возможность подать заявку на зачисление переплаты в счет транспортировки?
Можно и автоматом эти деньги на Нафтогаз перебросить, но зачем это работникам расформированных облгазов Фирташа?
   
Почему не сделать в кабинете возможность подать заявку на зачисление переплаты в счет транспортировки?

Я тут вже таке пропонував ... кажуть що це різні кантори
   
Це як забажаєте, передати можна різними способами
чомусь у Нафтогазі в особистому кабінеті (я вже там зареєструвався) нема опції передачі показників.
бот gasua у вайбері також не приймає такої інформації.

Така опція зявиться з 1 по 5 число кожного місяця
   
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Я тут вже таке пропонував ... кажуть що це різні кантори
Формально - да. По сути облгаз и облгаззбут - 2 отделения одного кошелька, у некоторых бухгалтерии через стенку находятся.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:
Agh

Така опція зявиться з 1 по 5 число кожного місяця
Не з'явиться, то я вам кажу, як дуже старий абонент Нафтогазу ;)

Формально - да. По сути облгаз и облгаззбут - 2 отделения одного кошелька, у некоторых бухгалтерии через стенку находятся.
Дуже часто в одному кабінеті ;)
   
Не з'явиться, то я вам кажу, як дуже старий абонент Нафтогазу ;)


Чому я не можу передати показники через особистий кабінет?

Згідно законодавства, облік газу є відповідальністю операторів газорозподільних мереж (ГРМ), більш відомих як «облгазів».

Наразі ГК «Нафтогаз України» приймає лише показники від ПАТ «Донецькоблгаз», ВАТ «Кіровоградгаз» та АТ «Херсонгаз» – завдяки ним абоненти цих облгазів можуть передавати показники через особистий кабінет my.gas.ua.

Ми працюємо над тим, щоб забезпечити можливість передачі показників через наш особистий кабінет більшій кількості наших споживачів.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:
Agh

Чому я не можу передати показники через особистий кабінет?

Згідно законодавства, облік газу є відповідальністю операторів газорозподільних мереж (ГРМ), більш відомих як «облгазів».

Наразі ГК «Нафтогаз України» приймає лише показники від ПАТ «Донецькоблгаз», ВАТ «Кіровоградгаз» та АТ «Херсонгаз» – завдяки ним абоненти цих облгазів можуть передавати показники через особистий кабінет my.gas.ua.

Ми працюємо над тим, щоб забезпечити можливість передачі показників через наш особистий кабінет більшій кількості наших споживачів.
Ви ж самі відповіли на своє питання! :)
Зараз показники тільки через вашого оператора газорозподільних мереж (ГРМ), можливо у майбутньому щось і зміниться.
   
Ви ж самі відповіли на своє питання! :)
Зараз показники тільки через вашого оператора газорозподільних мереж (ГРМ), можливо у майбутньому щось і зміниться.

я вже розібрався, тут просто навів відповідь із сторінки нафртогазу, що до подання даних лічильника у них на сайті
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:



Як передавати показання лічильника газу❓
✅Передавати показання і надалі необхідно вашому оператору ГРМ (облгазу) у період з 1 по 5 число кожного місяця.

Хто такий оператор ГРМ (облгаз)❓
✅Оператори газорозподільної мережі  (облгази) – це державні компанії, що здійснюють доставку газу споживачу. Обов’язки облгазу – підключення / відключення блакитного палива, забезпечення якості та тиску газу, реагування на аварійні виклики, усунення аварій та отримання показань лічильників. За надання цих послуг клієнт отримує окремий рахунок та сплачує його.

Передати показання вашому оператору ГРМ (облгазу) можна одним із способів:
•  на сайті або в чатботі вашого облгазу
•  зателефонувавши до контакт-центру вашого облгазу

Чому я не можу передавати показання до ГК «Нафтогаз України»❓
✅Згідно із законодавством України, наша компанія не має права отримувати показання щодо споживання газу від споживача. Ця функція покладена на операторів ГРМ (облгази). Саме тому ви будете отримувати дві платіжки за газ:
1)  за доставку / розподіл газу (від оператора ГРМ)
2)  за спожитий газ (від постачальника – ГК «Нафтогаз України»)

Що сплачувати до ГК «Нафтогаз України»❓
✅ГК «Нафтогаз України» – компанія-постачальник природного газу, якій ви оплачуєте фактично спожитий об'єм газу. Тому нам дуже важливо, щоб ви вчасно та правильно передавали показання вашому оператору ГРМ, і ми могли зробити коректні нарахування у вашій платіжці.
   
а Київгаз як трактується?
як той самий облгаз?


пс
чому, блд, ми, платники, мусимо розгадувати крюксворди цих ... (далі викреслено самоцензурою)
   
Я одного не розумію - як мульйони пенсів в отій всій шнязі мають розібратись ???
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Я одного не розумію - як мульйони пенсів в отій всій шнязі мають розібратись ???

Теж не розумію.
Ще є одне.
Я передавала дані через сайт Київгаза.
Зараз особисті кабінети там і на Київгазенерджі не працюють.
Тож я зарегілась на 104.уа, аби передавати дані.
При реєстрації вони в мене питали особистий рахунок (його я вправно добула  на вайбер-чатботі Нафтогазу) і номер лічильника. "Номер лічильника ви можете подивитись на ньому або в документах на лічильник".
Ну ось в мене дочка с дитиною за кордоном наразі. Я можу сходити до неї подивитися, який там номер лічильника, хоча це Лук'янівка, і ходити туди після третього прильоту не дуже приємно.
А скільки сімей ще не можуть фізично подивитись на свій лічильник зараз?

Постачальник останньої надії, еге ж.
З населенням працювати відверто гидує...
   
не можуть фізично подивитись на свій лічильник зараз?
Как вариант--
...если остались старые бумажные квитанции/чеки оплаты(которые вам выдал платежный терминал)....то там есть строчки:
...номер счетчика
...предыд.показания
...текущ.показания
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:
PAL

Така опція зявиться з 1 по 5 число кожного місяця
Ні
Оце приїхало від нафтогазу, втикаємо

   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Как вариант--
...если остались старые бумажные квитанции/чеки оплаты(которые вам выдал платежный терминал)....то там есть строчки:
...номер счетчика
...предыд.показания
...текущ.показания

Якщо люди, тікаючи з-під обстрілів, взяли з собою паперові чеки.
Моя дочка кілька років платила в Приват24, і продовжувала платити в евакуації так само. Газ не використували, витрата 0, але аби заплатити абонентську плату за розподіл, треба знати цей номер  ((
Я реально не розумію, чому треба турбувати купу киян з цими всіма цифрами, і не можна змусити кілька контор передати документацію гамузом....
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Ні
Оце приїхало від нафтогазу, втикаємо

Показати зображення...

Теж таке отримала.
Тепер би взнати, хто ж є ГРМ для Києва...
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

автоматом в приват24



   
автоматом в приват24

Показати зображення...

А вмене чомусь не підтягнуло ...
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Можно и автоматом эти деньги на Нафтогаз перебросить, но зачем это работникам расформированных облгазов Фирташа?

Облгази ніхто не розформовуватиме, вони йдуть під контроль Нафтогазу, оскільки ці компанії спочатку обслуговували газопроводи, а Фірташ та його каламутна контора РГК їх використав для своєї вигоди і кілька років доїв з них бабло, а жадібність згубила фраєра, коли ще з населення стали здирати обов'язковий річний тариф за обслуговування газового котла, а не заплатиш, залишишся без газу.
   
Я передавала дані через сайт Київгаза.
Зараз особисті кабінети там і на Київгазенерджі не працюють.


Київгаз (розподіл) працює
   
>>> коли ще з населення стали здирати обов'язковий річний тариф за обслуговування газового котла

Это где такое? Транспортировка, да, отдельно.
А обслуживание котла, до такого даже наш примаханый днепрогаз не додумался.
Я в свое время у мамы менял конвертор на двухконтурник, так даже с нашими бюрократами уложился в день нигде не переплачивая.
Ну правда не город, а пригород.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

А вмене чомусь не підтягнуло ...
это по области, по городу и у меня не подтянуло, за май вообще платежка не пришла
   
Победил. И свой и родительский и сельский перевел. B-)

Даже ехать не понадобилось, все таки удобно шо в портмоне есть фильтрация по счетам, нашел там последние платежи, а на сельский бумажная была с этим номером.

Теперь бы еще дтек победить, потому шо денег взяли а 3 фазы не тянут, мутные страшно ни да ни нет, одни может быть.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Київгаз (розподіл) працює

Так, працює, зайшла. Принаймні показники зможу передати .
Дякую  :)
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

>>> коли ще з населення стали здирати обов'язковий річний тариф за обслуговування газового котла

Это где такое? Транспортировка, да, отдельно.
А обслуживание котла, до такого даже наш примаханый днепрогаз не додумался.
Я в свое время у мамы менял конвертор на двухконтурник, так даже с нашими бюрократами уложился в день нигде не переплачивая.
Ну правда не город, а пригород.
Облгаз Харкова додумався ,та перший  з РГК почав вижимати з людей грошi.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:
Agh

Облгази ніхто не розформовуватиме, вони йдуть під контроль Нафтогазу, оскільки ці компанії спочатку обслуговували газопроводи, а Фірташ та його каламутна контора РГК їх використав для своєї вигоди і кілька років доїв з них бабло, а жадібність згубила фраєра, коли ще з населення стали здирати обов'язковий річний тариф за обслуговування газового котла, а не заплатиш, залишишся без газу.
Ту частину, яка відповідала за транспортування - ні, а от поясніть навіщо тримати персонал, який відповідав за продаж, якщо ця функція перейшла до Нафтогазу?  :S
   
У нафтогазу дешевше ж?
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Ту частину, яка відповідала за транспортування - ні, а от поясніть навіщо тримати персонал, який відповідав за продаж, якщо ця функція перейшла до Нафтогазу?
Це не частини , як ви пишите ,а зовсiм рiзнi
компанii  , одна продае газ ,друга обслуговуе труби, а Фiрташ злiпив це в одне РГК.
Зараз Нафтогаз буде сам вирiшувати, шо робити з газзбудом - постачальником газу i його  робiтниками, 
   
попередні цитати...
"Київгаз (розподіл) працює" (с)

Так, працює, зайшла. Принаймні показники зможу передати .

Теперь можно и свой номер счетчика узнать .
Если скачать "бумажную квитанцию" файл pdf.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:
Agh

У нафтогазу дешевше ж?
на 3 копійки! :D
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:
Agh

Це не частини , як ви пишите ,а зовсiм рiзнi
компанii  , одна продае газ ,друга обслуговуе труби, а Фiрташ злiпив це в одне РГК.
Зараз Нафтогаз буде сам вирiшувати, шо робити з газзбудом - постачальником газу i його  робiтниками, 
:lol: Такі різні, що часто у одному кабінеті сидять!
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Теперь можно и свой номер счетчика узнать .
Если скачать "бумажную квитанцию" файл pdf.

Вже не треба. Поновиася доступ до кабінету газорозподільчої компанії, там стара реєстрація діє.
Слава богу.
.
   
Возникает интересный вопрос а когда Нафтогаз
Мне заплатит за газ и за бензин
И облэлеетро тоже?
   
А они мне уже должны десятки тысяч гривен
   
А показатели на старый сайт передавать или на новый? На новом нужен личный счет, чтоб зарегистрировать кабинет, но новый счет пока никто не присылал, есть только старый.
   
А показатели на старый сайт передавать или на новый? На новом нужен личный счет, чтоб зарегистрировать кабинет, но новый счет пока никто не присылал, есть только старый.
Хз я передал везде де передается, продонатил киевгаз на 15 кубов, как писали, лучше иметь долги, чем переплаты, надо перестраиваться.

Как я хочу счетчики с автопередачей показаний, шоб эти редиски не писали мне охулиарды квт*ч и кубометров, и было бы очень, просто очень клево чтобы они забрали свои узлы учета с моей территории совершенно полностью и целиком.
   
Как я хочу счетчики с автопередачей показаний, шоб эти редиски не писали мне охулиарды квт*ч и кубометров
Поставило мені обленерго такий. Мій, нормальний, де було нормально видно показники, витрату по фазах і т.д. забрали, а цю фігню, де хрєновий рідкокристалічний дисплей, поставили. Передавав він аж три місяці. І передача вмерла. І у сусідів вмерла. А показники ледь видно. Ну дуже низькоякісний лічильник, Дніпро клепає.
   
Хотів передати покази лічильника, а ввійти в кабінет не можу:

Цитата: 104.ua
504 Gateway Time-out

The server didn't respond in time.
   
Хотів передати покази лічильника, а ввійти в кабінет не можу:

Через смартфон (застосунок) заходить. Але питання: передавати показники на 104.уа ? Нічого не змінилось?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія